evo i moje natalne :) [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : evo i moje natalne :)

stellaaa88
26-12-2012, 11:17
Zdravo svima :) Volela bih kada bi neko od vas bacio pogled na moju natalnu....osnovne karakteristike znam,najvise sam zabrinuta oko potomstva zbog planeta u 8 kuci :confused:

zar nema nikog da pogleda ???? :(((((((

cici
30-12-2012, 23:48
8 kuca predstavlja smrt,polje akcije ali i stradanja,sudbinski uticaj i moc a ti tu imas saturn,uran,neptun...
saturn u znaku strijelca - govori da volis religiju (da pricas o njoj) kao i pravo - pravne (drzavne_) poslove, takodje govori da si zahvalna po prirodi i da kada govoris i diskutujes to radis kratko i jasno
saturn u osmmoj kuci govori o tome da cesto gubis sigurnost,borbenost i energicnost, bez obzira na podloznosti bolestima ti ces dugo da zivis ne boj se ali nemmoj da odustajes nego ako si zacrtala da imas djecu to nastoj ispuniti

sladjana
30-12-2012, 23:55
Mislim da si jako emotivna i neznog izgleda, mozda imas bledo lice .
Privlacis svojim stavom, magnetizmom ...

Mama ti je mozda malo vise naklonjena , verovatno te stiti od svega sto mozda moze da ti kasnije bude problem jer ces kasnije sazreti .

cici
31-12-2012, 00:03
ja sam pocetnik pa eto da ne znamjeris :) jos bih dodao da neptun u jarcu ti pojacava nesigurnost i nepredvidivost. Neptun o 8moj govori da posle puno padova ces ipak doci do uspjeha , mozda bude i nasljedstva ;)

stellaaa88
02-01-2013, 19:53
hvala ljudi punooo :) sve sto ste rekli jeste tako znam biti jako nesigurna,gotovo cesto je to tako....zato i imam taj strah od nemanja decice,jos mi je prijateljica rekla da je to tesko ostvarljivo lada je pogledala moj natal.Hvla vam jos jednom :)

Vec neko vreme imam nedoumice u vezi moje natalne karte,radila sam je u raznim programima a ono sto me zbunjuje jeste da se razlikuje,trenutno koristim astro.com ali me zanima jel treba da podesam zonu dole na plus 1 ili da ostavim automatski?????? potpuno mi se menja natalna karta i podznak i planete? Molim vas da mi bilo ko odgovori da bih mogla da nastavim sa tumacenjima:confused:

kentauri
12-01-2013, 12:19
Mislim da na astro.com treba da ostaviš automatski. Gde god sam radila natal ( i tamo gde sam sama podešavala zonu) poklapa se sa astro.com bez podešavanja.

stellaaa88
12-01-2013, 14:54
ok hvala punooo :)