Sudski spor... [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Sudski spor...

Ludo_lane
17-12-2012, 11:54
Ej cao! Ja sam kao sto vidite pocetnik,dosla sam malo da ucim sa vama...

Ali,sad mi bas treba pomoc od nekog ko je iskusan.
Moj tata je poginuo u saobracajnoj nesreci prije 15 godina,bio je suvozac. Od tad se sudimo sa osiguranjem,trazimo nadoknadu za dusevne bolove. Prije 6 godina nam donesu pozitivno rjesenje,ali ga Visi sud vrati na ponovno sudjenje,koje je ovog puta negativno po nas.:(
Da li moze kroz natal ili solar da se vidi da li imamo sanse ici dalje i boriti se?

Svaki komentar,savjet bi mi znacio...

arctiumLappa
17-12-2012, 20:50
Da li moze kroz natal ili solar da se vidi da li imamo sanse ici dalje i boriti se?

Svaki komentar,savjet bi mi znacio...
Idi dalje i bori se!!!!
Do novca neces pre 2016 stici, mozda cak i kasnije.

S obzirom na duzinu spora i zastarelost radnje moj pravni savet je ESLJP.
Trajace tri do cetiri godine, neces se suditi sa osiguravajucim drustvom nego sa drzavom.
Sustina je da dokazes da si provela na sudu xy godina trazeci odstetu za dusevnu bol uz cinjenicu da ti je poginuo otac. Ako posedujes papirologiju predmet ce se zvati Ludo lane protiv Srbije, s tim sto ce Ludo lane da zavrsi spor u dogledno vreme, dobije pristojniju svotu kao nadoknadu, te naknadno imas pravo da pokreces nove sporove u drzavi.

Pre ESLJP, cim pre, pokreni
1. krivicni postupak protiv onih koji vode slucaj. *ne ocekuj uspeh, ali ovo je neophodan korak
2. pored ovoga pokreni zalbu pred ustavnim sudom, te cim budes odbijena idi dalje.

Vazan detalj: uz put ce te svi ismevati i objasnjavati kako je potpuna glupost to sto radis. Zavodi sve papiroloski. Obracaj se osiguravajucoj kuci ponovo... i radi apsolutno ali apsolutno sve sto mislis da je podrazumevano, e pa ti opet, samo napisi i zavedi. Da li je kuca isto pravno lice kao i na pocetku? Svi podaci su javno dostupni, prioni na posao, ne ocekuj od advokata nista vise nego da ispravno formulise sve sto mu das.

Nemoj misliti da ovo mozes i poceti odmah. Dugotrpan je postupak prikupljanja dokumentacije. Treba ti MNOGO nerava, razum da sacuvas i obezbedi sebi strucni nadzor u vidu psihologa ako si u mogucnosti. Bice ti lakse, bices isplacena, stucna osoba moze biti svedok vestak.

Neko ko prikuplja ovu dokumentaciju ti zeli svaki uspeh!

NB ESLJP je besplatan, te nemoj da te obeshrabri cinjenica da je tamo negde

Ludo_lane
18-12-2012, 13:19
Ja dobih pravni savjet! Hvala puno,mnogo mi znaci! Najbitnije mi je da znam da imamo sanse za dalje.:4kiss:
Niko nece da se prihvati ovako starog predmeta,ovo je trebalo davno biti zavrseno.

Koja je kuca zaduzena za Sud i koji se aspekti posmatraju?

nedda
18-12-2012, 15:45
Sedma kuca, ako si ti protiv nekoga. Ako je tvoja majka - onda je sedma od njene (10-a).
Tabi je jupiter ko vladar 7. jako postavljen i prakticno neaspektovan.

Ovaj mesec u 7. dolazi iz 11, i to bi moglo biti to, a u opoziciji je sa marsom, vladarom osme, koje bi trebale biti isplacene pare...

spomenka
18-12-2012, 18:21
Kažu retrogradan Ju kao vladar sedme-uvijek treba uložiti žalbu jer je ishod pozitivan...
Tako sam čitala...

arctiumLappa
19-12-2012, 09:39
Niko nece da se prihvati ovako starog predmeta,ovo je trebalo davno biti zavrseno.

Nema sta NEKO da se prihvata.
Uzmi i citaj!

Krivicnu prijavu podnesi sama protiv svih koji su vremenski obstruirali postupak.
To je slobodna forma, ali u svakom slucaju iscitaj krivicni zakon koji je dostupan na netu.

Nakon ovoga procitaj sta kaze ustav.
Sa tim saznanjem jasno formiraj stav kakvu zalbu pises ustavnom sudu (obavezno mora da koincidira sa poveljom ESLJP), i uspeh koji kasni ti je zagarantovan.

Sedmom kucom vlada jupiter koji je kod tebe u sedistu ali kadentan. Isti je u aplikativnom sextilu sa venerom u sedistu, te bih ocekivala dobitak novca putem suda.

Sve najbolje.

Ludo_lane
19-12-2012, 12:11
Ja,brat i majka smo zajedno u ovome. Pa da li je dovoljno posmatrati samo moj natal? Uglavnom ja sve ovo "guram" i pratim godinama,i svi su nam davali neke sanse da ce to biti uskoro pozitivno rijeseno,kad bi suprotno.

A sta znaci kad je Ju neaspektovan :confused: :D

Ludo_lane
19-12-2012, 12:47
Nema sta NEKO da se prihvata.
Uzmi i citaj!

Krivicnu prijavu podnesi sama protiv svih koji su vremenski obstruirali postupak.
To je slobodna forma, ali u svakom slucaju iscitaj krivicni zakon koji je dostupan na netu.

Nakon ovoga procitaj sta kaze ustav.
Sa tim saznanjem jasno formiraj stav kakvu zalbu pises ustavnom sudu (obavezno mora da koincidira sa poveljom ESLJP), i uspeh koji kasni ti je zagarantovan.

Sedmom kucom vlada jupiter koji je kod tebe u sedistu ali kadentan. Isti je u aplikativnom sextilu sa venerom u sedistu, te bih ocekivala dobitak novca putem suda.

Sve najbolje.

Kad smo do sad cekali,mozemo jos,samo da ne izgubimo,ogromni su sudski troskovi. Prionucu na posao! :)
Eh koliko ja pojma nemam,mislila sam da mi Ju nista ne pomaze.:rolleyes: