Mo 120 i 60 Sa [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Mo 120 i 60 Sa

Merkur
05-06-2007, 19:49
Promisljeni ste, ozbiljni, trezveni, konzervativni i oprezni. Imate izrazito licno dostojanstvo i pruzice vam se prilika za uspinjanje na drustvenoj lestvici. Ovakav polozaj cesto ukazuje na dug zivot, mada ne i na sasvim krepko zdravlje. Mozda cete nesto naslediti od jednog roditelja, obicno od majke. Imate dara za upravljanje i ovaj aspekt nejcesce obezbedjuje izvesnu dozu uspeha u javnosti.

:)

Teniser Artur As (120), pevac Dzems Tejlor (60).

saturnova kci
11-07-2007, 10:10
To sa nasleđem je, u astrologiji, koji put nešto sasvim drugo od od onog što prvo pomislimo kad se kaže naslijeđe. Imam taj aspekt, ništa od materijalnog nasleđa, ali je istina da sam od majke naslijedila lošu perifernu cirkulaciju krvi, suhu kožu, kosu..eto, tako to koji put biva sa naslijeđem.

sto mu gromova
21-09-2007, 22:51
Ja imam aspekt Mesec 120 Saturn i od mame sam nasledila migrenu i nizak krvni pritisak...bas nizak...

s_ana_dra
15-11-2007, 13:40
ja imam 60, ma sto posto cu doboti secer, posto je moja mama dijabeticar i to se u porodici bas prenosi, ali opet mozda ne mora da znaci. ali eto ima tu dosta logike.
pozzz

danicakr
08-12-2007, 21:18
Ja imam mesec sekstil saturn, i sto se tice upravljanja cist pogodak. Nadam se posle faksa da me ceka neko direktorsko mesto :)

Dina
15-12-2007, 07:48
I meni se dopada ovaj deo za uspeh... :thankyou: Za nasledje od majke nesto manje posto ima alergije, psorijazu i sl... Ali i stresovi na putu ka uspehu pogoduju da se razvije to "nasledje" :girl_cray3: Inace Mesec mi je u sekstilu sa Saturnom.

skorpijica
25-01-2008, 20:34
[quote=Merkur;20485]Promisljeni ste, ozbiljni, trezveni, konzervativni i oprezni.
ovakav je moj dragi u najkraćim crtama

Imate izrazito licno dostojanstvo i pruzice vam se prilika za uspinjanje na drustvenoj lestvici.
ovo se vidi gde god da se pojavi ima takvo drzanje i naklonjeni su mu ljudi visokog staleža

Ovakav polozaj cesto ukazuje na dug zivot, mada ne i na sasvim krepko zdravlje.
nadam se da će dugo ziveti
Mozda cete nesto naslediti od jednog roditelja, obicno od majke.
od majke je nasledio mozda intuiciju i osećajnost koju vesto krije od drugih

Imate dara za upravljanje i ovaj aspekt nejcesce obezbedjuje izvesnu dozu uspeha u javnosti.-drago mi je a ima i asc na 29 stepenu lava onoj čudesnoj zvezdi nekretnici pa verovatno će biti tako nadda,m se

coki

Angliana75
06-03-2008, 17:39
Ja imam aspekt Mesec 120 Saturn i od mame sam nasledila migrenu i nizak krvni pritisak...bas nizak...

i ja draga @sto mu gromova imam MO120SA...nasledila sam ginekoloske probleme od mame....:( :(

Miraceti
31-03-2008, 14:18
I ja imam mesec sekstil saturn (mesec mi je u jarcu, i moja majka ima mesec u jarcu). Otkrila sam da sam isto vecito nezadovoljna uspehom moje dece i pocela od pred izvesno vreme da se menjam. Trudim se isto tako da pokazem deci ljubav, i da nisam hladna.Nezgodan je mesec u jarcu...Sto se tice bolesti od nje sam nasledila tesku migrenu.

ibis
10-07-2008, 19:07
Sjajan aspekt, pogotovo ako imate senzitivan Mesec, Saturn ga dovodi u red :no-no:

Megara
10-07-2008, 19:28
Sjajan aspekt, pogotovo ako imate senzitivan Mesec, Saturn ga dovodi u red :no-no:
Ta sam!
Doduše kod mene je orbis 11 stepeni, ali je aplikacija i Mesec mi je vladarAsc., u domicilu i najaspektovanija planeta u natalu...tako da, lepo radi aspekt i super što ga imam inače bih bila kmeza na kvadrat.

mesecarka
14-07-2008, 23:27
Ta nasledja me brinu. Ako i mene stigne paradentoza... pri pomisli me zubi bole, a imam i zeliudac me muci ('fala mama :( )

A je l' zna neko koja planeta vlada zubima?
Bas da vidim da li ce do toga da dodje!

dadiska
14-07-2008, 23:28
Pa Saturn vlada skeletom, znaci svim kostima u telu pa i zubima! :D

mesecarka
14-07-2008, 23:49
Eto mi, ljubi ga majka. Da pocnem da skupljam pare za novu vilicu :(

ibis
15-07-2008, 00:53
Evo jedno tumacenje sa Cafeastrology:

"...Posedujete unutrasnju ravnotezu koja vam omogucava da se ponasate na hladnokrvan, efikasan nacin tokom emotivnih trauma i stresnih situacija. Zadrzavate perpektivu i objektivnost nad visoko emotivnim sadrzajima , ponekad na ogorcenje drugih koji bi mozda zeleli da odreagujete intenzivnije. Mirno podrzavate i odani ste voljenim osobama...."

Da...prepoznajem ovo, mislim da me spašava ovaj aspekt...odnosno, da smiruje tendencije mog mo u sco...:D

Megara
15-07-2008, 15:02

"...Posedujete unutrasnju ravnotezu koja vam omogucava da se ponasate na hladnokrvan, efikasan nacin tokom emotivnih trauma i stresnih situacija. Zadrzavate perpektivu i objektivnost nad visoko emotivnim sadrzajima , ponekad na ogorcenje drugih koji bi mozda zeleli da odreagujete intenzivnije. Mirno podrzavate i odani ste voljenim osobama...."
Pun pogodak....samo što je kod mene aspekt proradio poslednjih godina...ranije me je baš ''radio'' Mo u Raku...ali ga je Saturn doveo u red....doduše i Venera mi se utalila s njim tako da....sve je u najboljem redu...danas sam u stanju da svojim dečkom otvoreno razgovaram o tome npr. zašto je hladiniji, da li mu se dopada neka druga....i da sasvim mirno reagujem na odgovor.

mesecarka
26-08-2008, 21:47
Objektivnost mi lezi, pa cak i onda kada je moja sreca u pitanju.
Ako ovu pricu vezem za ljubav... ako nesto nema osnove, ili postoji vidna prepreka, mozemo mi da se volimo do kraja zivota, ali realno je mozda bolje i bez te ljubavi a sa drugim odgovarajucim kriterijumima :o

spomenka
25-02-2010, 13:54
heh...mo120sa, da baš sam onako ozbiljna i vrlo oprezna!;)

e a sad ne znam, a šta kad je saturn retrogradan,jel to ima nekih utjecaja na ovaj aspekt:confused:

natalna karta- http://i40.tinypic.com/2a9aejr.gif

nata-pata
10-03-2010, 11:48

Da,da,samo što se to onda odražava na zdravlje. Slažem se sa ovim tekstom,lijepo napisano.Imam Mo60Sa. Tačno ovako se to odražava kod mene,ali mislim da to ne prolazi bez posljedica. Potiskivanje emocija i ponašanje "kao da je sve ok,a nije" nije dobro ma koliko bilo potrebno ponekad.

ginger
28-05-2010, 01:04
mislim da ovaj aspekt daje neku vrstu odgovornosti u osobi prema samoj sebi (zdravlje na prvom mjestu)

osoba je često puta zrelija i ozbiljnija od svojih vršnjaka
čak i kada ostatak karte ukazuje na "ludilo" ovaj aspekt radi punom parom (pričam o mo 60 sa)

sto mu gromova
28-05-2010, 12:32
Još uvek nisam otkrila koliko ovaj aspekt radi kod mene...imam Mo120Sa doduše separacija je,ali pre nego što Mesec napravi aspekt sa Sa prvo pravi egzaktan 90PL,a to mi je muka pregolema,tako da ne mogu baš reći da mirno i objektivno mogu da proživljavam neke emotivno stresne situacije,iako se trudim,i ima pomaka u odnosu na mojih 18 godina,ali to je sve kornjačinim korakom....

Santijen
28-05-2010, 12:54
Još uvek nisam otkrila koliko ovaj aspekt radi kod mene...imam Mo120Sa doduše separacija je,ali pre nego što Mesec napravi aspekt sa Sa prvo pravi egzaktan 90PL,a to mi je muka pregolema,tako da ne mogu baš reći da mirno i objektivno mogu da proživljavam neke emotivno stresne situacije,iako se trudim,i ima pomaka u odnosu na mojih 18 godina,ali to je sve kornjačinim korakom....

Ja licno mislim da ti je ovaj trigon sa Mesecom sreca u nesreci jer ti Saturn aflikuje skoro sve licne planete i valja to izdrzati a kako je tigon ili sextil uvek na neki nacin izlaz za los aspekat to ti je mogucnost izduvnog ventila, koliko ja znam ovaj aspekt moze doneti savrsenstvo u smislu unutrasnjeg mira i ravnoteze u emocionalnom reagovanju a vuce korene iz detinjstva tj, iz odnosa sa majkom...

sto mu gromova
28-05-2010, 13:43
Ja licno mislim da ti je ovaj trigon sa Mesecom sreca u nesreci jer ti Saturn aflikuje skoro sve licne planete i valja to izdrzati a kako je tigon ili sextil uvek na neki nacin izlaz za los aspekat to ti je mogucnost izduvnog ventila, koliko ja znam ovaj aspekt moze doneti savrsenstvo u smislu unutrasnjeg mira i ravnoteze u emocionalnom reagovanju a vuce korene iz detinjstva tj, iz odnosa sa majkom...

Pa iskreno,ja mnogo lakše doživljavam ove Saturnove aspekte sa ličnim planetama,sem možda sa Ve,u odnosu na Mesec/Pluton aspekt....šta više i drago mi je što imam ovolike aspekte linih planeta sa Sa jer me oni u velikoj meri čine racionalnom,a neko ko je Riba na ASC i sa jakom 8.kućom kao ja nije baš sklon racionalnom sagledavanju stvari.......

djurafigura
27-07-2010, 13:03
Imam Mo60Sa i mislim da ovaj aspekt ukazuje na jednu vrstu emocionalne uzdrzanosti (na prvi pogled), tesko izrazavanje osecanja, mozda s ovim aspektom se drugima osoba cini uobrazenom...osoba je cesto konzerativnog shvatanja, preferira tradicionalne forme odnosa i zahteva ozbiljnost od istih, nije bas ljubitelj nekonvencionalnih i slobodnih veza...trebalo bi da se bori protiv svoje zatvorenosti prema nekim novim iskustvima jer u protivnom moze propustiti neke
dobre prilike...
http://img685.imageshack.us/f/97496619.gif/

Angliana75
27-07-2010, 13:18
Imam Mo60Sa i mislim da ovaj aspekt ukazuje na jednu vrstu emocionalne uzdrzanosti (na prvi pogled), tesko izrazavanje osecanja, mozda s ovim aspektom se drugima osoba cini uobrazenom...preferira tradicionalne forme odnosa i zahteva ozbiljnost od istih, nije bas ljubitelj nekonvencionalnih i slobodnih veza...

napr. ovo bih izdvojila za sebe sto je istina...

ali...uzdrzana sam samo onda kad mi neka osoba nista ne znaci..napr. idem na sahranu iz postovanja prema nekoj osobi jer joj je umro otac napr. a ja ne mogu da pustim suzu jer mi covek nista ne znaci,nisam ga ni znala,ali eto mojoj je koleginici otac...eto to je jedan primer...
ali sam vrlo emotivna za osobe koje mi puno znace,tada ronim suze krokodilske...moje dete,mama,tata,brat,snajka,deca mog brata,tetka,neki prijatelji...i tako..

i jesam onako na prvi pogled dosta kruta ,imam taj neki ozbiljan stav kad se nalazim u drustvu nepoznatih osoba,pa me ljudi cesto dozivljavaju kao neku uobrazenu osobu...a nije tacno....samo nemam sta da pricam sa osobama u drustvu jer ih ne znam...ili mi se nesto ne svidjaju...imam strasan osecaj kad neko siri negativan uticaj na mene...

ja bih rekla da mi ovaj aspekt daje jaku osecajnost za svu nepravdu koja se ucini a da nije moralna ili napr. nije u skaldu sa zakonom....:(

Katja_MNE
27-07-2010, 14:53
Djurafigura,
potpisujem sve naznaceno, sa mojim MO 60 SA.

cesarica
08-08-2010, 16:53
Mo120, 60 Sa- Milekić

Sa u dobrom aspektu delimično hladi emotivnu, duševnu, maštovitu, plemenitu stranu karaktera koji daje Mo, no zato daje ličnosti trajnost osećanja, duboki osećaj dužnosti i odgovornosti naročito za porodicu i domovinu. Osoba je verna, ozbiljna, no sklona samoći i izolovanosti. Aspekt daje i smisao za psihologiju, za slikarstvo, a takođe za kolekcionarstvo, jer Mo simbolizuje mnoštvo, a Sa sve što je mrtvo, dakle predmete, stvari i , kao što znamo, sve što je staro. Osoba je samilosna prema životinjama, koje ponekad voli više nego ljude, naročito ako je Sa signifikator. Aspekt takođe donosi depresiju, melanholiju, dublje rezignacije, a od oboljenja TBC, sklerozu, reumu, lako prehlađivanje. Bolesti mogu doći iz egizma i iz teške usamljenosti, neprilagođenosti ljudima, pa ova teška i ozbiljna osoba je najčešće omiljena kod prostijeg sveta, seljaka, ili kod žena, pretežno starijih. Ako je Sa signifikator postoji dobar odnos sa majkom. Aspekt je dobar za agronome, botaničare, geologe, zemljoradnike. Ovaj aspekt daje posebnu ozbiljnost duha i karakter na koji se možemo osloniti. Kad sretnemo osobu sa ovakvim položajem, koji dolazi iz karakterne, mudre i disciplinovane, pune savesti i dužnosti duše, koja svet, baš kao i ličnost, u sebi ne doživljava kao nešto površno ili kao igru (jer je ovoj ličnosti dato da duša razume svu patnju, tragediju i ozbiljnost čovekove sudbine, da duša oseća i saoseća sa onim što je bolesno, tragično i jadno u čoveku). Vidimo da iz ovog karaktera izlaze zanimanja koja od ličnosti zahtevaju, pre svega, žrtvovanje za slabe, bolesne, što daje doktore ili filozofe, ili pesnike što misle na čovekovu patnju. Ovaj se aspekt nalazi kod mnogih koji pomažu svetu, čoveku i životinjama, tamo gde ima gladnih, kod filozofa velike etike, što sve dolazi iz genetskog nasleđa majke, kao posebne osobe, virtuoza dužnosti i žrtve, koja je , opet, to nasledila od nekog svog dede ili starijeg pretka, što je svojom mudrošću i znanjem znao pomagati, lečiti i savetovati ljude. Samoća kojoj su ove osobe sklone, dolazi pre svega iz njihove unutrašnje duševne svesti, koja nema vremena za saosećanje sa onima kojima je dobro, već sa kojima je teško i zlo. Pa kako ostali delovi čovekovog karaktera nisu odmah spremni da ovoj svojoj suštinskoj i dubinskoj prirodi izađu u susret, potrebno je vreme samoće i introspekcije, razmišljanja izvan svakodnevnih radosti.

Moon_1989
31-08-2010, 01:02
Mo120, 60 Sa- Milekić

Sa u dobrom aspektu delimično hladi emotivnu, duševnu, maštovitu, plemenitu stranu karaktera koji daje Mo, no zato daje ličnosti trajnost osećanja, duboki osećaj dužnosti i odgovornosti naročito za porodicu i domovinu. Osoba je verna, ozbiljna, no sklona samoći i izolovanosti. Aspekt daje i smisao za psihologiju, za slikarstvo, a takođe za kolekcionarstvo, jer Mo simbolizuje mnoštvo, a Sa sve što je mrtvo, dakle predmete, stvari i , kao što znamo, sve što je staro. Osoba je samilosna prema životinjama, koje ponekad voli više nego ljude, naročito ako je Sa signifikator. Aspekt takođe donosi depresiju, melanholiju, dublje rezignacije, a od oboljenja TBC, sklerozu, reumu, lako prehlađivanje. Bolesti mogu doći iz egizma i iz teške usamljenosti, neprilagođenosti ljudima, pa ova teška i ozbiljna osoba je najčešće omiljena kod prostijeg sveta, seljaka, ili kod žena, pretežno starijih. Ako je Sa signifikator postoji dobar odnos sa majkom. Aspekt je dobar za agronome, botaničare, geologe, zemljoradnike. Ovaj aspekt daje posebnu ozbiljnost duha i karakter na koji se možemo osloniti. Kad sretnemo osobu sa ovakvim položajem, koji dolazi iz karakterne, mudre i disciplinovane, pune savesti i dužnosti duše, koja svet, baš kao i ličnost, u sebi ne doživljava kao nešto površno ili kao igru (jer je ovoj ličnosti dato da duša razume svu patnju, tragediju i ozbiljnost čovekove sudbine, da duša oseća i saoseća sa onim što je bolesno, tragično i jadno u čoveku). Vidimo da iz ovog karaktera izlaze zanimanja koja od ličnosti zahtevaju, pre svega, žrtvovanje za slabe, bolesne, što daje doktore ili filozofe, ili pesnike što misle na čovekovu patnju. Ovaj se aspekt nalazi kod mnogih koji pomažu svetu, čoveku i životinjama, tamo gde ima gladnih, kod filozofa velike etike, što sve dolazi iz genetskog nasleđa majke, kao posebne osobe, virtuoza dužnosti i žrtve, koja je , opet, to nasledila od nekog svog dede ili starijeg pretka, što je svojom mudrošću i znanjem znao pomagati, lečiti i savetovati ljude. Samoća kojoj su ove osobe sklone, dolazi pre svega iz njihove unutrašnje duševne svesti, koja nema vremena za saosećanje sa onima kojima je dobro, već sa kojima je teško i zlo. Pa kako ostali delovi čovekovog karaktera nisu odmah spremni da ovoj svojoj suštinskoj i dubinskoj prirodi izađu u susret, potrebno je vreme samoće i introspekcije, razmišljanja izvan svakodnevnih radosti.

Ovo je istina,ne baš potuna,ovo za samoću uopće nije istina za mene niti u tragovima.
Jako sam društvena,i često mi je društvo to koje mi nakon teškog dana,nabaci osmjeh na lice:p

nova
17-10-2010, 13:41
Da,da,samo što se to onda odražava na zdravlje. Slažem se sa ovim tekstom,lijepo napisano.Imam Mo60Sa. Tačno ovako se to odražava kod mene,ali mislim da to ne prolazi bez posljedica. Potiskivanje emocija i ponašanje "kao da je sve ok,a nije" nije dobro ma koliko bilo potrebno ponekad.Da!!! ziva istina...djelujemo drugima smireno, uravnotezeno, kao da su emocije pod kontrolom...a u stvari se samo ponasamo kao da je sve ok (iako nije )...sto nije dobro i sto zasigurno stvara problem ili se odrazava na zdravlje (evo ja imam astmu..a rekla bih da je ta bolest onako psihosomtska i rezultat tog neizliva ljutnje, bijesa, tuge...)

Angliana75
17-10-2010, 15:02
cesarice....nemam tu knjigu..hvala na tekstu za ovaj aspekt....Milekic je vidovit bio covek..kod mene je bas sve tako kako je napisao :)...i stvarno s godinama se sve vise izolujem od sveta...kompjuter i forumi su mi jedini izlaz u svet...
a o usamljenosti pisem ovde..stalno....sve je istina u tekstu....

Rabiosa
19-02-2013, 21:56
Spadam u 120 vazdušni trigon MO u vagi SA u vodoliji, orbis 10' astrodienst ga ne računa ali sam pročitala baš na ovom forumu da je dozvoljen orbis do 15 stepeni u slučaju svetla, a Mesec je najbrže svetlo tako da bi njemu trebalo dati malo više fore. U ovom aspektu se apsolutno pronalazim, ne samo da opisuje ono što najdublje volim već i studije koje sam izabrala. Zaboravili ste nešto da napišete za ovaj aspekt a to je LOJALNOST do koštane srži. Mislim da nema odanijih ljudi upravo od onih sa ovim aspektom. Naravno sve zavisi od znaka u kom je Mesec i Saturn, ali ipak je ovo tema koncentrisana samo na ovaj aspekt. Meni Mesecu u Vagi i duploj ribi osvetoljubivost je nepoznat pojam, tako da i nakon što sam izdana ja ostajem lojalna ne želim da se svetim.

danica_91
22-02-2013, 15:01
Mo120, 60 Sa- Milekić

pa dosta je tacno, karijera mi je vezana za medicinu, obozavam zivotinje, kao mala sam skupljala sve zivo sa ulice i spasavala..cak i miseve sa lepka :S od skoro sam postala sklona usamljenosti, imam mnogo manju potrebu da vidjam ljude nego pre, ali mi je bitno da imam prave prijatelje uz sebe, par njih, ne vidjam se sa nima cesto ali znam da su pravi i da kad se vidimo uvek nastavimo gde smo stali, mogu sve da im kazem, i njih ne izdajem ni za zivu glavu..pocela sam da izbegavam povrsne odnose i nebitne ljude, ranije sam se svima javljala, sad se pravim da ih ne vidim kad ih sretnem, mrzi me, jer su mi nebitni, sto nekad i nije dobro, jer onda misle da sam arogantna a mene samo mrzi :S to mi ne valja...i imam jak osecaj odgovornosti prema svemu sto radim, da me to nekad toliko uplasi da puno puta i ne smem da pocnem da radim bilo sta, jer se uplasim da necu biti dovoljno odgovorna za to, jer bezim od odgovornosti kao djavo od krsta jer je osecam kao veliki teret i ne bih podnela da uradim nesto lose, da nekom zbog nepaznje naudim ili slucajno...a ovo sto studiram zahteva ogromnu ozbilnost i odgovornost pa me to ceka, htela ja to ili ne, moram da naucim da zivim sa odgovornoscu, od bezanja nema nista, samo tesko ide za sad..i sve mnogo realno i objektivno gledam, vise nisam i u stanju da se zaljubim i da zaboravim na sve, ranije sam mogla, sada ne, sad sam uvek oprezna i znam sta mogu iz cega da dobijem...i brinem o zdravlju, pogotovu o zubima, oni su mi jako vazni :D ne pijem, ne pusim, ne drogiram se i ne sedim na ladan beton :D

imam Sa120Mo, Sa u vodolii u 3. kuci, i Mo u ovnu u 5. kuci :) mada dispozitor Sa je ako uzmem Sa onda los sa Ma(disp Mo), jer imam i Sa180Ma...pa ne znam koliko je to dobro, ako gledam Ur kao dispozitora Sa, onda nemam kontakt izmedju Ur i Ma, sto je mislim bolje :)

Alkmene
28-02-2013, 16:02
Mo120, 60 Sa- Milekić

Meni je Mo u Lavu u 8 polju, a Saturn u Strijelcu u 1. polju na asc. i prave trigon... Dispozitori, Sunce u Skorpiji u skoro pa 12. polju i Jupiter u Ovnu retro u 4. polju... i preve mi inkonjukciju, sto jos vise produbljuje cijelu ovu pricu... Previse sam vezana za kucu, za moju porodicu, previse... sva sam pozrtvovana, i ne zelim da to i dalje traje... Imam smisla za psihologiju, ali sam batalila to interesovanje... Aspekat dobar za agronome, botanicare... hmmm, pa bas se tu i pronalazim, otprilike ima veze sa ovim drugim, zanima me alternativna medicina. :D Moja majka je bila mnogo jaka žena, borbena i hrabra, ali mislim da sam svega 50% kvaliteta koje imam na nju povukla (meni je to malo)... Obožavam životinje, i tačno je, više nego ljude, jer su me mnogi razočarali a i maltene mi se skoro svaki dan dešavaju neke neprijatnosti, i to od žena... Bolesti... pa da, na neki način je tako, s tim što bih ja to povezala isključivo sa familijom... I sve je ovo tačno... Sve... Od riječi do riječi... I mnogo mi prija samoća (nažalost...)... Svaka čast za tekst, i za Milekića...

noddy
16-05-2013, 02:42
Promisljeni ste, ozbiljni, trezveni, konzervativni i oprezni. Imate izrazito licno dostojanstvo i pruzice vam se prilika za uspinjanje na drustvenoj lestvici. Ovakav polozaj cesto ukazuje na dug zivot, mada ne i na sasvim krepko zdravlje. Mozda cete nesto naslediti od jednog roditelja, obicno od majke. Imate dara za upravljanje i ovaj aspekt nejcesce obezbedjuje izvesnu dozu uspeha u javnosti.

:)

Teniser Artur As (120), pevac Dzems Tejlor (60).

Meni je pritom Mjesec u konjunkciji sa MC-om :)

lilka
03-03-2018, 20:35
Sta li donosi u tranzitu? Saturn120Mo(2K jarac) pa 120 So (10k devica) i natalno Mesec120 SOoMer i Zosma....nikako ne mogu da nadjem adekvatno objasnjenje niti iko se upusta da prognozira.Ima li neko iskustvo?

Filip
03-03-2018, 21:37
Sta li donosi u tranzitu? Saturn120Mo(2K jarac) pa 120 So (10k devica) i natalno Mesec120 SOoMer i Zosma....nikako ne mogu da nadjem adekvatno objasnjenje niti iko se upusta da prognozira.Ima li neko iskustvo?

saturn ti pravi trigon na mesec i sunce u tranzitu? sunce natalno u devici u 10 a mesec u biku u 6?

lilka
03-03-2018, 22:46
saturn ti pravi trigon na mesec i sunce u tranzitu? sunce natalno u devici u 10 a mesec u biku u 6?
Da, u orbisu su...Mesec na DSc...iz iskustva u orbisu pokrece,a na egz odradi....ali ne znam sta ce odraditi? Ostali tranziti me zaslepljuju potpuno,ali potpuno. I irektivno je saturn u kontaktu tj sekstilu sa mesecom.kako meni ljubav bas i nije sudjenja,a i saturn kad god mi je donela brak a to je dva puta saturn trigon venera...saturn u lavu u padu,oba muza su mi bili saturn u lavu...kuku lele :D

03.09.1977. Novi Sad 11.10h

Filip
03-03-2018, 23:22
Da, u orbisu su...Mesec na DSc...iz iskustva u orbisu pokrece,a na egz odradi....ali ne znam sta ce odraditi? Ostali tranziti me zaslepljuju potpuno,ali potpuno. I irektivno je saturn u kontaktu tj sekstilu sa mesecom.kako meni ljubav bas i nije sudjenja,a i saturn kad god mi je donela brak a to je dva puta saturn trigon venera...saturn u lavu u padu,oba muza su mi bili saturn u lavu...kuku lele :D

03.09.1977. Novi Sad 11.10h

Aktivira ti preko sunca i meseca trigonom 2,6 i 10 kucu sve u zemljanim znacima pa bi trebalo najvise da odradi po pitanju posla i finansija. Mozda ces da ostvaris sad po tom pitanju nesto sto dugo cekas ili radis na tome vec neko vreme.

lilka
03-03-2018, 23:26
Aktivira ti preko sunca i meseca trigonom 2,6 i 10 kucu sve u zemljanim znacima pa bi trebalo najvise da odradi po pitanju posla i finansija. Mozda ces da ostvaris sad po tom pitanju nesto sto dugo cekas ili radis na tome vec neko vreme.

Znas to me i cudi,obicno naslutim vec kad je u orbisu sta radi i kuda me vodi,a sada je zid. Niti mi se nude mogucnosti neke,usavsi u drugu od bogatsva me srusio na nulu i sad balzamovano stanje. Mozda ga ne osluskujem dovoljno. Dace Bog da budu finansije i ukaze se neka poslovna mogucnost. Hvala ti.

AnchyMs5
21-08-2018, 10:14
Imam medec u raku, ali ga toliko kontrolisem kad ne zelim ljudima da pokazem koliko me je nesto rastuzilo. Neka emisija ili bilo sta, mogla bih na sve zaplakati, i malomi je bez veze za sve plakati, onda ljudi gledaju da te tese. A nema razloga, prosto, samo se tako osecam, nema potreba za utehom.