Ko o čemu, jarac o poslu [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Ko o čemu, jarac o poslu

ribisa
10-12-2012, 18:07
Ako bi neko bio raspoložen da mi pogleda kartu, puno bi mi značilo.
Kakva je situacija na poslovnom planu, mogu li očekivati promjene? Unapređenje?

kentauri
12-12-2012, 18:25
Nadam se da sam uspjela postaviti kartu :kompjuteras:

Prilično je nepregledna karta, jedva se raspoznaju planete i stepeni, nije prijatno za oči. Možda da ipak uradiš na astro.com kako ljudi ne bi odustali od tumačenja čim otvore ovu.

Ja mogu samo nabrojati šta sam uspela videti ( ako sam uspela )
Vladar Asc Mars u konjukciji sa Jupiterom na MC, a i dispozitor Sunca je u 10. polju. Veliki trigon kroz zemljane znake između Meseca, Sunca i Jupitera, povezane planete u drugom, 6. i 10. polju. I uopšte naglašena je zemlja u natalu i polja vezana za finansije, ambiciju i karijeru, u skladu sa naslovom teme.
Ako dobro gledam, tu je i recepcija vladara 8. i 10. polja ( Merkur ) i vladara 2. polja ( Jupiter ).
Mislim da ti tranzitni Saturn trenutno kvadrira vladara 6. polja, Veneru a uskoro će praviti sekstil na Jupiter, ako nisam pobrkala nešto. Kvadrati uglavnom donose događaje, tako kažu...

ribisa
23-02-2013, 23:40
Prilično je nepregledna karta, jedva se raspoznaju planete i stepeni, nije prijatno za oči. Možda da ipak uradiš na astro.com kako ljudi ne bi odustali od tumačenja čim otvore ovu.

Hvala puno za trud, evo sada izgleda preglednije....

Molim pomoć, jako mi je važno...

S obzirom da mi je "promaklo" unapređenje prije nekoliko godina, nisam baš očekivala nešto u skorije vrijeme. I to me jede, posao me ne ispunjava, iako je zarada dobra, ali osjećam da mogu više.
Međutim, sada se ukazala prilika za jedan bolji posao u okviru iste firme, trebalo bi biti u toku ove godine.
A ja se bojim da će me opet "zaobići".

Šta kažete?