Mo 120 i 60 Ma [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Mo 120 i 60 Ma

Merkur
05-06-2007, 19:41
Ambiciozni ste, cvrsti, odlucni i hitri; radnik ste a ne lenjivac. Izuzetno ste emotivni i cesto svu svoju energiju usmeravate na stvaralacke poduhvate. Ovi aspekti mogu pozitivno uticati na poboljsanje zdravstvenih problema, buduci da ukazuju na veliku fizicku snagu.

:)

Hari Belafonte (120), pilot Bili Micel (60).

lilka
30-07-2007, 00:23
Ziva istina :) i zbog svega toga imam 20 kg sa krevetom ( 47 kg ), a Mesec mi u Biku 8)

Skorpija
30-07-2007, 14:55
...I jos nesto za ovaj aspekt....uglavnom (bez obzira sto je poz.) donosi hirurske intervencije,ali posto je aspekt dobar,i operacija se zavrsava uspesno. Na kom delu tela ce biti operacija pokazace polozaj marsa...odnosno u kom je znaku.

lilka
30-07-2007, 15:01
Meni je u Raku,a imala sam operaciju slepog creva.

Skorpija
30-07-2007, 15:03
Meni je u Raku,a imala sam operaciju slepog creva.
Pa eto vidis,astrologija je tacna,ja znam jos nekoliko slucajeva,i u svakom se ispoljila simbolika marsa.

thinkpositive
04-09-2007, 16:35
Pa eto vidis,astrologija je tacna,ja znam jos nekoliko slucajeva,i u svakom se ispoljila simbolika marsa.
Mo u Biku60 Ma u Blizancima (12)..jedina operacija je bila vađenje krajnika dok sam bila malena..pa moglo bi i to spadati u tu simboliku:confused: ?ali,krajnici su rutina, zar ne?
Inače, drugih operacija nisam imala...nadam se da i neću:confused: :o

saandraa
04-09-2007, 17:21
meni MA u lavu, pravi aspekte sa MO

ja imala operaciju slepog creva (koja se par puta odlagala) i operaciju limfnih cvora na vratu, bila je malo komplikovana operacija, ali nista opasno, mislim ti cvorcici nisu bili opasni a krenike sam trebala da operisem, ali nisam i necu djole jer mi trebaju :-)))

skorpijica
25-01-2008, 21:22
ovo za veliku fizičku snagu potvrđujem
ove osobe mogu nekako sve da prebrode u fizičkom smislu
jako dobar aspekt osim onog sa operacijom ali eto i ona zavrsava dobro

astrotanja
08-11-2008, 14:37
ovo za veliku fizičku snagu potvrđujem
ove osobe mogu nekako sve da prebrode u fizičkom smislu
jako dobar aspekt osim onog sa operacijom ali eto i ona zavrsava dobro

Ovaj aspekt ne mora da ima veze sa operacijama, ako nije uključena osma kuća, kao i šesta.

Mesec u tigonu sa Marsom utiče na odvažnost te osobe, smelost, kao i na veliku aktivnost, ali zavisno u kojoj se kući nalazi Mesec, a u kojoj je Mars, i kojim kućama i ove planete vl.
Ovaj aspekt donosi sklonost kao povređenosti, ali ne uvek fizičkoj, često i emotivnoj, međutim poztivni aspekti tigoni i sekstili pomažu da osoba nauči da prevaziđe tu svoju osobinu.
Ženama daje mogućnost da postižu lakše svoje težnje, jer donosi aktivnost i kroz nju jednu vrstu zalaganja.
Meni je recimo Mesec u prvoj u trigonu sa Marsom u petoj i pomogao mi je da iako mi je Mars u opoziciji sa Jupiterom vl. 5. uspešno prebrodim tudnoću i porođaj, posebno sa prvim detetom, iako smo oboje bili u životnoj opasnosti, jer sam imala opasno visok krvni pritisak.Sve se dobro ipak završilo.:)

viksi72
08-11-2008, 16:01
Meni je aspekt Ma (8-ma-Blizanci) 120 Me (12-ta-Vaga) doneo niz emotivnih povredjivanja. Ne znam tacan razlog (verovatno ova Vaga, kao ponosni nosilac prirodne 7-me kuce), ali kao da uvek nalazim ludake. Ok, uspesno ja to prebrodim, ali sa mnogo posledica, tj. emotivnih rana. Imala sam samo operaciju krajnika, mada postoji misljenje da tamo gde je umesan Mars mogu postojati i problemi sa krvnom slikom. Ja ih nemam, ali ko zna, sa godinama sta moze da se desi.

thalatte
08-11-2008, 16:14
A mene muči što li ja nisam pobrala bar malo aktivnosti od tog aspekta:o...zar je za sve kriv Ma u Biku...(tja ima ga i Madonna pa skače ko luda i sa 50)

Al zato povređenost...to u svakom slučaju...

astrotanja
08-11-2008, 20:13
Meni je aspekt Ma (8-ma-Blizanci) 120 Me (12-ta-Vaga) doneo niz emotivnih povredjivanja. Ne znam tacan razlog (verovatno ova Vaga, kao ponosni nosilac prirodne 7-me kuce), ali kao da uvek nalazim ludake. Ok, uspesno ja to prebrodim, ali sa mnogo posledica, tj. emotivnih rana. Imala sam samo operaciju krajnika, mada postoji misljenje da tamo gde je umesan Mars mogu postojati i problemi sa krvnom slikom. Ja ih nemam, ali ko zna, sa godinama sta moze da se desi.

Mars u osmoj je u širem trigonu sa Mesecom. On u 8. pogotovo što ti je Asc u Škorpionu donosi moću probleme sa reproduktivniim organima i može da utiče na operacije vezano za njih. To je osetljivo područije, pa bi trbala da to kontrolišeš s vremna na vreme. Mars u Blizancima daje muškarce, mladiće sklone dvostrukim vezama i Merkurovsko nestabilnim, česo i neiskrenim. Međutim, kako je u trigonu sa Mescom ovde pozitivno deluje na seksulanost, na tvoju privlačnost i sl. Vremenom ćeš naučiti da se izboriš i korstiš tako što ćeš pomagati drugim svojim dobrim savetima, jer je Mesec u Devici.

viksi72
08-11-2008, 20:24
Astrotanja, idem na preglede svakih sest meseci i sve je u redu, a sto se tice muskaraca, 100% si u pravu. Jedino sto mi Mesec nije u Devici, vec u Vagi i to na 29 stepeni..

Skorpija
08-11-2008, 21:10
Meni je mesec u devici,a mars u sco,i prave aplikacioni 60 aspekt,sto mi se svidja,jedino mi se ne svidja ovaj mesec u devici,ali sta cu.

Scarlet
09-11-2008, 20:51
Meni je mesec u devici,a mars u sco,i prave aplikacioni 60 aspekt,sto mi se svidja,jedino mi se ne svidja ovaj mesec u devici,ali sta cu.
Odličan psiholog :)

Skorpija
09-11-2008, 20:55
Wow,hvala Scarlet,mozda i to sto uvek "skeniram" coveka na prvi pogled,pa znam s kim imam posla.

Scarlet
09-11-2008, 20:58
Wow,hvala Scarlet,mozda i to sto uvek "skeniram" coveka na prvi pogled,pa znam s kim imam posla.
Na to sam i mislila ;)

Lunita
25-11-2009, 13:28
...I jos nesto za ovaj aspekt....uglavnom (bez obzira sto je poz.) donosi hirurske intervencije,ali posto je aspekt dobar,i operacija se zavrsava uspesno. Na kom delu tela ce biti operacija pokazace polozaj marsa...odnosno u kom je znaku.
MA u blizancima može doneti probleme sa plućima? Moj sin je na rođenju aspirirao plodovu vodu... a ima Mo u škor 4. kuća 60 MA u bliz 11. kuća... da li ovaj aspekt ukazuje na to?

spomenka
25-02-2010, 13:50
ja imam mo120ma i nikakvih operacija nisam imala, zdravlje je super!
čuva me sunce:):)

a sad mars je u sedmoj, a mjesec u drugoj pa sad ne znam kak bi se to protumačilo? hm..hm...

a to da sam ambiciozna i odlučna je živa istina... ja sam već u četvrtom osnovne znala kaj ću studirat i šta želim bit!! i nema toga što me može omest!heh...;)

natalna karta- http://i40.tinypic.com/2a9aejr.gif

Rabiosa
27-06-2013, 22:18
Mars 60/120 Mesec daje čudesnu vitalnost i snažnu muskulaturu, tako da je osoba sposobna da prevaziđe bilo kakve težnje ka lošem zdravlju, koje su sve nadglasane ovim aspektom. Moć izdržljivosti je uvećana do maksimuma i osoba može prevazići tegobe kojima ljudi obično podležu. Daju rešen, hrabar, energičan i ambiciozan um dovitljivog i eminentnog konstruktivnog usmerenja, čineći osobu brzom ali ne i prenagljenom u njenim odlukama. Na taj način zadobija poverenje i poštovanje drugih i stiče znatan novac, ali priroda je ekstremno slobodna i velikodušna, tako da novac ne ostaje kod ovih ljudi. Troše ga gotovo jednakom lakoćom kako ga stiču.

Aspekt snage; u vatrenim znacima energija i vrline a u vazdušnim inteligencija. Impuls, aktivan, nezavisan, dobar hirurg, rizikuje za pobedu, uspeh kroz obostrane udarce, rana smrt, upale, nervi, spreman za rad...
60= uniforme, energija, sport, uspeh, vežbe, konji, prijateljstvo vojnika, odlučan, zdrav, pustolovac;
120= vojska, konji, uniforme, vežbe, kuća, sport, uspesi, zdravlje dobro, uspeh u tajnim jakim snagama.

Mesec sekstil Mars – Dobar za svaku delatnost koja zahteva borbu i veoma je povoljan kada se radi o kupovini mašina ili alata.
Mesec trigon Mars – Sve što zahteva napor i novi početak poželjno raditi je u ovom aspektu. Pomaže svemu što je izazov, a naročito je povoljno kod sudskih procesa.

MESEC SEKSTIL MARS ovaj aspekt može podsticati osobu na veća zalaganja i u smislu jačanja unutrašnje motivacione snage kako bi lakše došla do ostvarenja željenih ciljeva. Takođe, ovaj aspekt može neretko uticati i na jačanje samokontrole kao i na ostavljanje boljeg utiska na druge osobe iz poslovnog okruženja.

MESEC TRIGON MARS prisutna je pojačana želja za pružanjem podrške i pomoći dragim osobama, naročito osobama iz bliže okoline. Takođe, može biti prisutna i neuobičajeno snažna energičnost, hrabrost kao i osećanje superiornosti.