Mo 120 i 60 Ve [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Mo 120 i 60 Ve

Merkur
05-06-2007, 18:04
Smireni ste, vedri, optimista i imate umetnicku dusu. Isto tako imate veoma cvrste stavove na osnovu kojih dobro procenjujete vrednosti. Dobro se ophodite sa drugima i magnetski ste privlacni za decu i zivotinje. Rafinirani ste, sarmantni i drustveni. Ovaj aspekt se cesto moze naci u horoskopima vojnih lica.

:)

General Robret Li (120), trener ragbija Knut Rokni (60).

swoozie
19-06-2007, 12:46
pozitivan spoj mjeseca (osjećaja, doma, sigurnosti) i venere (novac, ljepota, harmonija)
skladan emotivni život
lijep dom
udoban život

matrischa
02-08-2007, 22:13
"...žene sa Mo 120 Ve lakše ostaju trudne jer se lakše lepi, jer imaju seks baš kad su plodne, desi se, omaklo se... ništa se ne omakne, nego se prizove!..."
sa net-a

Megara
11-09-2007, 19:08
Aspekt Venere i Meseca ma kakav je, obično, ženama daje lepotu. S tim što dobar aspekt daje i dobrotu, a sa lošim aspektom dobrota izostaje.
Takodje, dobar aspekt daje žene koje i nakon rodjenja dece ostaju privlačne, uspevaju da spoje ženu i majku u sebi.
Loš aspekt ume da da ženu koja nakon rodjenja deteta gubi interesovanje za sex.

LosT_in_SpaCe
15-09-2007, 11:12
dobar aspekt daje žene koje i nakon rodjenja dece ostaju privlačne, uspevaju da spoje ženu i majku u sebi.

E Megara, ovo si lepo rekla...
To ce meni da bude najveca boljka, tachno znam...
Svaka chast svima kojima su MO i VE ruku pod ruku, a jadni mi koji smo upleteni u ugaoni T-kvadrat sa MO i VE....

sto mu gromova
21-09-2007, 23:14
Aspekt Venere i Meseca ma kakav je, obično, ženama daje lepotu. S tim što dobar aspekt daje i dobrotu, a sa lošim aspektom dobrota izostaje.
Takodje, dobar aspekt daje žene koje i nakon rodjenja dece ostaju privlačne, uspevaju da spoje ženu i majku u sebi.

ja imam Mesec 120 Venera i moram reci da i nisam bas neka lepotica...dobro,nisam ruzna,daleko od toga,slatka sam...mada,moram priznati s godinama sam sve lepsa i mrsavija...

Megara
14-10-2007, 01:04
ja imam Mesec 120 Venera i moram reci da i nisam bas neka lepotica...dobro,nisam ruzna,daleko od toga,slatka sam...mada,moram priznati s godinama sam sve lepsa i mrsavija...
Slatka si , definitivno.;)
A i ja rekoh ''obično'', a ne uvek.:)

s_ana_dra
15-11-2007, 13:37
Sto mu gromova ovo mi s ebas svidja, meni je venera 120 mesec. bas super
Losti mozda ces i moci nesto da promenis, ako budes radila na tome i ako si svena toga. Ko zna
Ali meni se bas ovaj aspekt svidja
pozz

LosT_in_SpaCe
19-11-2007, 05:08
Losti mozda ces i moci nesto da promenis, ako budes radila na tome i ako si svena toga....

Eh, ali upravo je to muka ovog aspekta, lepo je sve to sa strane dok se gleda, ali se ne zheli fotokopija u sopstvenom zhivotu.
To je 4a...
A neko ko ima lep aspekt bi se zgranuo kad bi chuo shta je sve zhena sa loshim aspektom spremna da zhrtvuje zarad ljubavi...
(odgovor je - nishta).
"Mesec kao princip majchinstva se sukobljava sa Venerom, koja je princip erosa pa i sexa, pa zhene ne mogu da se snadju izmedju porodichnog zhivota, zhivota u kuci i sklonosti avanturama, neverstvu, i slichno..." - Goran Milekic

zoka57
19-11-2007, 08:25
Ali zato mozes da budes odlicna u biznisu i da se svi tresu pred tobom.

LosT_in_SpaCe
20-11-2007, 21:44
Ali zato mozes da budes odlicna u biznisu i da se svi tresu pred tobom.

Josh samo da skontam koji to tranzit treba da mi razdrma tu silnu "poslovnu sposobnost" (ja je za sada deklarishem samo kao zhelju, iako sam nabila 25. u.... khm...na rodjendansku tortu....).

Megara
20-11-2007, 22:59
A jel razmišljaš o nekom privatnom biznisu?

LosT_in_SpaCe
21-11-2007, 01:45
Naravno da razmishljam, ali za sada - nishta se konkretno nije desilo po tom pitanju. E sad, da li je to posledica ovakve 4. kuce, pa cu na sve morati da chekam, ili sam ja jednostavno nesposobnjakovic sa slabim MA - ne znam, ali neshto gadno kochi....

sto mu gromova
21-11-2007, 01:52
Naravno da razmishljam, ali za sada - nishta se konkretno nije desilo po tom pitanju. E sad, da li je to posledica ovakve 4. kuce, pa cu na sve morati da chekam, ili sam ja jednostavno nesposobnjakovic sa slabim MA - ne znam, ali neshto gadno kochi....

mars u vagi nije toliki nesposobnjakovic...za pocetak mars se bolje snalazi u muskom znaku vage,nego u zenskom znaku bika,ako biramo izmedju dva izgona,...mars u vagi ume da razmislja,tezi kompromisu,ravnotezi...nije nasilan,kao sto bi to pokazao neki drugi polozaj marsa....

LosT_in_SpaCe
21-11-2007, 03:27
mars se bolje snalazi u muskom znaku vage,nego u zenskom znaku bika,ako biramo izmedju dva izgona,...

Sve ovo 100ji shto si ti napisala, slazhem se, ali zato nisam ni napisala da je MA u VAGI krivac, nego samo MA, koji osim shto je u Vagi - u 2. je kuci (prirodna Bikova).

skorpijica
24-01-2008, 20:28

evo moram neću da se hvalim ali svi kazu da sam lepa a i ja se u svom telu osećam lepo a bas mi je drago da sam ovo pročitala sad se osećam jos lepse
imam mo 60 ve znači da sam dobra i lepa:)
i to nakon porođaja mi se sviđa:) :) :)

"...žene sa Mo 120 Ve lakše ostaju trudne jer se lakše lepi, jer imaju seks baš kad su plodne, desi se, omaklo se... ništa se ne omakne, nego se prizove!..."
sa net-a
bas mi je drago sto sam ovo pročitala iako su me razuverili da nema problema sa plodnosti mesec u lavu nije plodan pa sam se plasila ali su sve moje sumnje otklonjene jer imam tri potvrde z aplodnost sto je i potrebno
coki

DODALA BIH DA MO 120 VE OZNAČAVA MODU I TO VEZANU ZA CVEĆE
PA ĆE OSOBA VEROVATNO VOLETI CVEĆE I ZNATI SVE O NJEMU ZAISTA LEP ASPEKT

Andreina
23-03-2008, 16:46
I ja imam MO (u Blizancima na 9'27'') u sekstilu sa VE (na 15'52'' u Ovnu) ali mi malo teze protumaciti njegovu simboliku. Naime, MO je u 12 polju a VE u 11. MO je drugi vladar mog 1 polja a kako je u pitanju 12 polje (sakrivanje, kuca tajni), mnoge stvari cuvam za sebe, ne uspevam pokazati svoje pravo lice. VE s druge strane je vladar mog 12 polja i sve mi nesto deluje tajanstveno. Ali ipak se ona smestila u znaku ratobornog i muzevnog Ovna... mozda zato ne umem uvek biti nezna na pocetku veze, zelim sve i to odmah, a nekad se povlacim. Bas mi je ovde nekako simbolika nekompatibilna. Nit je MO u svom fazonu u Blizancima nit pa Venera u tom Ovnu. Ali ipak izmedju njih je taj lepi trigon. :confused:

Itana
13-05-2008, 18:14
ja potvrdjujem ovo za vojna lica...imam drugara kome je mo120ve i vojno je lice! mada ni meni nije jasno zbog cega bas ovaj aspekt to oznacava?

Vojvotkinja
13-05-2008, 21:34
a ja sam imala posla sa tim mushkim uniformisanim licima, chitav zhivot me 'prate', tj. svi moji momci su imali tu simboliku ..a zazirem od njih ..samo ni meni nije jasno kakve veze ima Mo 60 Ve sa tim, iako je meni Mo u Ovnu, a Mars mi je na prvom stepenu Riba (opet stepen Ovan - uniforma)...Logichnije mi je da Mars ili Pluton imaju udjela, a ne Mo i Venera...

jedan od meni najmrskijih apekata, zato shto kad se nadju u zhenskom horoskopu onda je neminovno da ce se dvije zhene koje su zapravo suparnice, poznavati. Tj.moj neki partner buduci dok ne bude bio sa mnom, bice s nekom drugom koju cu vrlo vjerovatno ne samo sresti vec i upoznati, a moguce da je vec poznajem. Neka prichaju da ovaj aspekt u drugim aspektima zhivota donosi blagodeti, vece zhensko drushtvo, obline, nasljedstvo i sredjeno pitanje nekretnina (i ovo je u mom sluchaju apsolutno tachno kod mene), to su bolne situacije u kojima se dvije zhene jedna drugoj osmijehuju dok ih grch, ili barem jednu od nas dvije - onu koja je hranrija i iskrenija sa mushkarcem, pritiska.Ali, da ne bude zabune, ovo nije muzh koji vara... i uvijek sam nekako u tom 'odnosu, da ne rechem bermudskom trouglu ja bila ta 'druga', dok je on sa nekom prvom koja cheka svoje mjesto , svoj red da bude zapravo njemu posljednja...

Emelin
15-01-2009, 00:16
Ja imam Mo60Ve i ovo sto je napisala Vojvotkinja mi je veoma poznato. :( Svaki, ali SVAKI moj decko je pre/posle mene bio sa nekom mojom poznanicom. Pamtim obilje neprijatnih situacija...

EDIT: Izvinjavam se - omanuh brojku. :) Imam sekstil, a ne trigon. :)

Megara
15-01-2009, 00:29
Ma mora da je još nešto umešano. Doduše, ne mogu reći da nisam imala takve situacije, ali nisu bile česte...možda jednom- dvaput.

Megara
15-01-2009, 14:25
Ljudi, a kako bi smo tumačili Ve120Mo ili Ve60Mo u MUŠKOM horoskopu, kao i loš aspekt između Venere i Meseca?

thalatte
15-01-2009, 15:08
Meg...ja sam čitala za to da je isto zeznuto..jer to su 2 žene...pogotovo u lošem aspektu...uvijek druga žena smeta ovoj prvoj...znači tipa cura i dečko su skupa i kad im je najljepše zvoni telefon i prekida ih ,na telefonu Mama:D...

Često puta se majka i snaja ne slažu....Majka ne voli ni jednu djevojku od sina...i obratno...a muškarac je razapet jer ne zna na čiju stranu da stane malo je na maminoj,malo na djevojkinoj...al uvijek mu se čini da ne stoji na pravoj strani....ne može se ispuniti...tako da lako dođe i do preljuba...jer taj muškarac malo oće ženu koja je dobra ljubavnica,a malo onu kućanicu koja se brine za dom...i cijeli život živi sa tom borbom...što može biti dosta iritantno...:D

DRAGANAURKE
16-01-2009, 01:25
Svi muškarci koje ja poznajem, a da u natalu imaju Ve 60/120 Mo, možda više imaju prijateljica nego prijatelja i nekako su im žene naklonjene...

Megara
16-01-2009, 15:17
Hehe, Pepilice, moj dečko ima Ve 180 Mo :D

Ali mama mu je divna, hoću takvu svekrvu, ali neću njega za muža.:D :D

Mada, može biti da je sklon preljubi, hvatala sam ga u neobjašnjivim situacijama...mis'im, nemam materijalne dokaze ali razloge za dobru sumnju itekako.

Dobar aspekt bi mogao dati muškarce koje vole žene.;) I muškarca koji ime sa ženama, jer mu je ženski princip usaglašen.

jece
09-02-2010, 00:13
Taj aspekt stvara izuzetnu ljepotu lica ili duha a obicno je jedno odraz drugog...ljudi sa ovim aspektima su poznati po svom milom licu koje zraci nekom prisnoscu i domacom astmosferom,sa njima se obicno osjecate kao da ih dugo znate,jako su uljudni i obicno kulturni,rafinirana priroda.Majka je lijepa,njezna,obicno se dobro oblaci,izgleda,nakon rodjenja covjeka dobro izgleda,ako je i Ne u dobrim aspektima sa te dvije planete vjerovatno su i bake lijepo izgledale,citava zenska loza...Ovi ljudi vole zivotinje,vole djecu,poboljsava plodnost,globalno se smatra aspektom plodnosti,umjetnicke sklonosti!Kod muskaraca obicno znaci lijepu zenu i emotivnu djevojku...ima lijepu majku vjerovatno i jako dobar odnos sa njom!Znaci i da je muskarac uskladio i dobro integrisao svoju zensku stranu psihe,jako lijep i pozeljan aspekt...

Spes
20-07-2010, 16:55
a ja sam imala posla sa tim mushkim uniformisanim licima, chitav zhivot me 'prate', tj. svi moji momci su imali tu simboliku ..a zazirem od njih ..samo ni meni nije jasno kakve veze ima Mo 60 Ve sa tim, iako je meni Mo u Ovnu, a Mars mi je na prvom stepenu Riba (opet stepen Ovan - uniforma)...Logichnije mi je da Mars ili Pluton imaju udjela, a ne Mo i Venera...

jedan od meni najmrskijih apekata, zato shto kad se nadju u zhenskom horoskopu onda je neminovno da ce se dvije zhene koje su zapravo suparnice, poznavati. Tj.moj neki partner buduci dok ne bude bio sa mnom, bice s nekom drugom koju cu vrlo vjerovatno ne samo sresti vec i upoznati, a moguce da je vec poznajem. Neka prichaju da ovaj aspekt u drugim aspektima zhivota donosi blagodeti, vece zhensko drushtvo, obline, nasljedstvo i sredjeno pitanje nekretnina (i ovo je u mom sluchaju apsolutno tachno kod mene), to su bolne situacije u kojima se dvije zhene jedna drugoj osmijehuju dok ih grch, ili barem jednu od nas dvije - onu koja je hranrija i iskrenija sa mushkarcem, pritiska.Ali, da ne bude zabune, ovo nije muzh koji vara... i uvijek sam nekako u tom 'odnosu, da ne rechem bermudskom trouglu ja bila ta 'druga', dok je on sa nekom prvom koja cheka svoje mjesto , svoj red da bude zapravo njemu posljednja...

U vezi označenog, ima istine.
S obzirom da sam vlasnica ovog aspekta, moram priznati da mi se dešavalo da poznajem devojke sa kojima se moj bivši muvao i imao veze.
Ali, ipak je to trigon, pa nee dati neprijatnu situaciju kao kad su u pitanju opozicija i kvadrat.
Opozicija i kvadrat će dati paralelnu vezu sa devojkom/ženom koju poznajemo.
Trigon neće, on će dati kasnije muvanje sa nekom koju znamo ili je pre nas bio u vezi koju znamo.

Inače, ovo je i aspek ženskih oblina. Tako da svaka žena koja ga ima, ima će istaknutu guzi, grudi zaobljene, donji stomačić...taman kako muškarci vole.:p

Bosnian GirL
20-07-2010, 17:03
ja na zalost nemam aspekta izmedju mo/ve..dali je bolje da se ga uopce nema, ili je bolje da se ima, makar to bio kvadrat ili opozicija?

Spes
20-07-2010, 21:24
ja na zalost nemam aspekta izmedju mo/ve..dali je bolje da se ga uopce nema, ili je bolje da se ima, makar to bio kvadrat ili opozicija?
Bolje je da se nema, nego da se ima kvadrat ili opozicija.
Loš aspekt ove dve planete daje ženi neuravnoteženost ženskog principa.
Pa ili ne umeju biti supruge, kad rode decu. Ili ne umeju biti majke već su potpuno fokusirane na muža.
Ili im ide teško i jedno i drugo.

djurafigura
20-07-2010, 21:32
Pa ili ne umeju biti supruge, kad rode decu. Ili ne umeju biti majke već su potpuno fokusirane na muža.
A kakva je situacija kod muskaraca s ovim aspektom? Za one koji imaju trigon ili sekstil znam da su miljenici zena, da jednostavno znaju sa njima...A sta je s ovima koji imaju kvadrat ili opoziciju?
http://img685.imageshack.us/f/97496619.gif/

Bosnian GirL
20-07-2010, 21:46

e to mi nije jasno...ako ne umiju da budu majke i supruge istovremeno kako ce tek onda osoba bez aspekata mo/ve...dali to znaci da joj majcinstvo ili da bude nekom supruga nije prioritet?

Spes
20-07-2010, 21:52
Nailazila sam na objašnjenja da ih, navodno, žene baš i ne vole.
To nisam potvrdila sebi kroz gledanje natala sa tim aspektom.
Ali ono s čim sam lično imala iskustva jeste sklonost povremenom varanju (naravno, nije ovaj aspekt samo dovoljan, mora biti još bar dva pokazatelja), zatim majke tih muškaraca često nisu zadovoljne izborom devojaka svog sina, stalno koketiraju jer vole da se dopadaju ljudima (za oba pola važi), ne može da bude sam (uvek ima devojku, makar i neku koja mu ne odgovara).

Bosnian GirL
20-07-2010, 21:55
Ali ono s čim sam lično imala iskustva jeste sklonost povremenom varanju (naravno, nije ovaj aspekt samo dovoljan, mora biti još bar dva pokazatelja), zatim majke tih muškaraca često nisu zadovoljne izborom devojaka svog sina, stalno koketiraju jer vole da se dopadaju ljudima (za oba pola važi), ne može da bude sam (uvek ima devojku, makar i neku koja mu ne odgovara).

da da u pravu si...ali i zene ih vole..

a sta se desava s njima kad udju u brak..varaju vjerovatno..i dali uopste ulaze u brak pitanje je...

a na ovo gore postavljeno moje pitanje dali ko zna odgovor? :o

djurafigura
20-07-2010, 22:28
Tacno tako...nikad sam, pa makar i u losem drustvu....
http://img685.imageshack.us/f/97496619.gif/

Spes
21-07-2010, 16:12
e to mi nije jasno...ako ne umiju da budu majke i supruge istovremeno kako ce tek onda osoba bez aspekata mo/ve...dali to znaci da joj majcinstvo ili da bude nekom supruga nije prioritet?
taj aspekt govori o neusklađenosti ženskog principa u samoj ženi, dakle to mu je značenje...zamisli ovako: mesec je simbol za majku i suprugu, a venera je simbol za devojka....svakao od ovih uloga nosi i odgređeno ponašanje u životu...devojka nema potrebu da se ponaša kao majka, jer to i nije...i onda, kad žene sa tim aspektom dobiju dete, kod njih postoji stalna unutrašnja borba između ''biti majka ili biti devojka''...ne umeju da usklade oba, kao kad je pitanju trigon ili konjunkcija.

A kad ovaj aspekt ne postoji, žena nema tu vrstu sukoba u sebi.;)

Naravno, najidealnije za ženu je da ima lep aspekt ovde dve lepe ženske planete.
da da u pravu si...ali i zene ih vole..

a sta se desava s njima kad udju u brak..varaju vjerovatno..i dali uopste ulaze u brak pitanje je...

a na ovo gore postavljeno moje pitanje dali ko zna odgovor? :oUlaze u brak, zašto ne bi?! ;)
A i ne moraju biti neverni.
Da li je neko neveran gledamo kroz vladara 5 polja, planetu u 5. polju, vladara 8. polja, zatim šta je u osmom i veneru, kao i marsa (za muškarce). ;)

Fiorellino
25-07-2010, 02:31
Nesto mi sad nije jasno.
Ja imam ve 60 mo i ok, slazem se za vecinu onoga sto ste rekli.
Jedna moja drugarica ima ve 90 mo. Ve u vagi, mo u jarcu. Nije bas lepa, ali jeste dobra! Uskladjena je kao majka i supruga, bar tako ona tvrdi, ja imam utisak da je iskrena. Od stupanja u brak mnogo je srecnija i pozitivnija nego pre!! E sad, pre braka je imala problema u vezama, cesto je bila jedna od dve zene (prevarena ili ona druga). Da li sve ovo sto sam rekla ima uopste veze sa ovim aspektom??

E da, imala je i bas problematican odnos sa majkom.

dijana819
25-07-2010, 12:08
posto imam ovaj aspekt (mo60ve) da kazem i svoje iskustvo.
inace mo je u lavu, 9k, vladar iste, dok je ve u vagi u 11k, vladar 7.

mama mi je izuzetno lepa zena i privlacna. i pored ovog aspekta nemam bas dobar odnos sa njom (mislim da tu preovladava mo90asc- i bas je taj problem, njeno neprihvatanje mene, mog karaktera, stalne kritike). dalje, slucaj koji je ucinio da sazrim po pitanju odnosa prema drugaricama je upravo taj da sam bila u vezi sa deckom i ubrzo nakon zahladjenja je moja tada najbolja drugarica zavrsila sa njim. konacno, vecina mojih momaka je imala ili najbolju drugaricu koja je uvek bila prisutna ili dominantnu mamu koja se bas javljala telefonom kad ne treba, po pravilu.

toliko od mene,
pozz :-)

da, dodala bih, sto se tice plodnosti... ne da se desavalo kada nisam htela, vec se naprotiv nije desavalo kada sam htela, no opet za to treba pogledati i druge aspekte.

egerija
25-07-2010, 12:24
da, dodala bih, sto se tice plodnosti... ne da se desavalo kada nisam htela, vec se naprotiv nije desavalo kada sam htela, no opet za to treba pogledati i druge aspekte.
Cudno bas, i peto polje ti je plodno. Mozda se nisi dovoljno trudila :p ili partner nije bio odgovarajuci, ne bih rekla da je do tebe.

Aeria Gloria
29-07-2010, 08:28

Imam kvadrat i meni se pokazao kao problem sa ženama...oduvek! Od najranijeg detinjstva pa do sad...i to na svim poljima...
kod prijateljica-lažna prijateljstva i izdaje
kod koleginica-stalni problem oko vrednovanja mog rada, stalni sukobi
sa majkom-sukobi ali pri tome ja tu ženu najiskrenije obožavam

majke, seste drugarice mojih momaka me baš i nisu gotivile...
i to sam testirala razne varijante: ćutala, bila brbljiva, bila umilna bila hladna....ne gotive me i to je to...to mi je nekako navuklo i strah u kosti pa sad kad neko žensko hoće da druguje samnom ja se sklanjam jer znam kako će ta priča da se završi

imam dobar odnos sa ženama jedino preko neta...

kažu da sam lepa a verovatno zbog urana u prvoj i plutona na asc mi kažu-ko me je upoznao nije me zaboravio.... ja lično nemam stav o svom izgledu, sem da odskačem iz mase...u to sam sigurna...

e sad nemam dece pa ne mogu da tvrdim kakva sam majka...to ću javiti kako je kad bude
p.s. doduše nisam se nikad nešto posebno interesovala za majčinstvo već sam uvek stavljala posao i karijeru na prvo mesto, to me privlači, u tome se nalazim ...e sad, kažu da kad imaš dete prioriteti se promene ...videćemo

virgos
18-01-2011, 23:09

baš se nađoh:(

sve velike ljubavi su baš bili uniform.lica...mislila sam da je to samo Ma o Ve o Pl....
a ovo za suparnice,pa živim u malom gradu i desi se da se poznajemo,mada
ovu koja trenutno aktuelna znam duže baš,nismo prijateljice al ironija je to!
i gadno baš:(

TigaBg
18-01-2011, 23:43
jedan od meni najmrskijih apekata, zato shto kad se nadju u zhenskom horoskopu onda je neminovno da ce se dvije zhene koje su zapravo suparnice, poznavati. Tj.moj neki partner buduci dok ne bude bio sa mnom, bice s nekom drugom koju cu vrlo vjerovatno ne samo sresti vec i upoznati, a moguce da je vec poznajem.

Ja ne znam što je ovo problem. Ne bi mi smetalo da da mu znam bivšu i ako nema nikakvih osećanja među njima, možemo i da se družimo :D

A ja ne znam da li imam uopšte Mo120Ve :confused:

Spes
07-02-2011, 00:37
ja potvrdjujem ovo za vojna lica...imam drugara kome je mo120ve i vojno je lice! mada ni meni nije jasno zbog cega bas ovaj aspekt to oznacava?

Mesec je simbol za domovinu.
Venera je simbol za ''voleti''.

Da bi neko bio vojno lice mora voleti svoju zemlju, znači mora imati harmoničan odnos VE i MO. ;)

Imam kvadrat i meni se pokazao kao problem sa ženama...oduvek! Od najranijeg detinjstva pa do sad...i to na svim poljima...
kod prijateljica-lažna prijateljstva i izdaje
kod koleginica-stalni problem oko vrednovanja mog rada, stalni sukobi
sa majkom-sukobi ali pri tome ja tu ženu najiskrenije obožavam

majke, seste drugarice mojih momaka me baš i nisu gotivile...
i to sam testirala razne varijante: ćutala, bila brbljiva, bila umilna bila hladna....ne gotive me i to je to...to mi je nekako navuklo i strah u kosti pa sad kad neko žensko hoće da druguje samnom ja se sklanjam jer znam kako će ta priča da se završi

imam dobar odnos sa ženama jedino preko neta...

kažu da sam lepa a verovatno zbog urana u prvoj i plutona na asc mi kažu-ko me je upoznao nije me zaboravio.... ja lično nemam stav o svom izgledu, sem da odskačem iz mase...u to sam sigurna...

e sad nemam dece pa ne mogu da tvrdim kakva sam majka...to ću javiti kako je kad bude
p.s. doduše nisam se nikad nešto posebno interesovala za majčinstvo već sam uvek stavljala posao i karijeru na prvo mesto, to me privlači, u tome se nalazim ...e sad, kažu da kad imaš dete prioriteti se promene ...videćemo

Sa ženama se sukobljavaš jer ti je vladar MC-a MO, a 90 je sa VE kao vladarom Ascedenta...jednostavno, tebe će u životu rušiti žene, rušiti ti ugled, žene iz komšiluka te ogovaraju (NE u 3. 180 MO )...

Nisi lepa zbog UR ili PL u 1., naprotiv, te planete posebno UR daju fizičku ružnoću. UR u 1. daje asimetriju...lepa si jer ti je podznak Vaga, jer ti je VE u devici tj. u ljudskom znaku, jer je VE90MO i jer je VE90NE ;)

Nesto mi sad nije jasno.
Ja imam ve 60 mo i ok, slazem se za vecinu onoga sto ste rekli.
Jedna moja drugarica ima ve 90 mo. Ve u vagi, mo u jarcu. Nije bas lepa, ali jeste dobra! Uskladjena je kao majka i supruga, bar tako ona tvrdi, ja imam utisak da je iskrena. Od stupanja u brak mnogo je srecnija i pozitivnija nego pre!! E sad, pre braka je imala problema u vezama, cesto je bila jedna od dve zene (prevarena ili ona druga). Da li sve ovo sto sam rekla ima uopste veze sa ovim aspektom??

E da, imala je i bas problematican odnos sa majkom.

Ko bi ga znao s čim ima veze? ;)

Mo 90 Ve može svašta da znači, a da bismo mogli tačno da tumačimo moramo videti šta čime vlada u natalu.
E sad, jedno je sigurno, Mesec uvek simbolizuje majku tako da aspekt nju sigurno donekle opisuje.

jovanche
10-09-2011, 22:38
Inače, ovo je i aspek ženskih oblina. Tako da svaka žena koja ga ima, ima će istaknutu guzi, grudi zaobljene, donji stomačić...taman kako muškarci vole.:p

S mojim mesecom u biku, ne pise mi se dobro. :D

Ovo je skroz tacno. Nikad nisam bila mrsava a obline sam uvek imala. Bas ovako kako si napisala. S tim da i kad se ugojim sve nekako ravnomerno se poveca a navise grudi. Neka sreca u nesreci, jel :)

edit:
Inace nisam u nekim dobrim odnosima s zenama. Uglavnom s muskima. Cak bih slobodna bila reci da ugl imam poznanice a ne cak ni drugarice.

nale777
10-09-2011, 23:13
Evo ja imam VE120MO, orbis 8* aplikacija.Vrlo sam prijatnog izgleda, neobicne lepote, blagog lica,ljudi se u mojoj blizini uglavnom dobro osecaju, delujem smirujuce(ali samo na dobre ljude, moram da naglasim), obozavam zivotinje i decu, sa njima i radim, dobro se osecam u svojoj kozi.
Nikada nisam imala decka vojno lice, niti do sada srece sa trudnocom ili muskarcima.Valjda zbog te moje Ve na 29* vodolije.

tatjanaj
11-09-2011, 01:54
....ovo je i aspekt zenskih oblina. Tako da svaka zena koja ga ima, imace istaknutu guzu, grudi zaobljene, donji stomacic... taman kako muskarci vole :p

Nisam znala da mi je ovo od aspekta mo 120 ve :o

tanjica
12-09-2011, 11:08
Imam Mo 60 Ve-imala momka koji je bio vojno lice,imam obline-onako zenske,obozavam cvece(negde procitah da ovaj aspekt i to oznacava) i zelja mi je da imam cvecaru.Radila sam taj posao kao student i neobicno bila mastovita...trudnoce-samo neuspele.Nadam se da ce biti 3. sreca!

janja
31-07-2012, 10:54
Venera sekstil Mesec, nisam lepotica ali ostavljam utisak...

bosi7
12-10-2012, 22:05
Taj aspekt stvara izuzetnu ljepotu lica ili duha a obicno je jedno odraz drugog...ljudi sa ovim aspektima su poznati po svom milom licu koje zraci nekom prisnoscu i domacom astmosferom,sa njima se obicno osjecate kao da ih dugo znate,jako su uljudni i obicno kulturni,rafinirana priroda.Majka je lijepa,njezna,obicno se dobro oblaci,izgleda,nakon rodjenja covjeka dobro izgleda,ako je i Ne u dobrim aspektima sa te dvije planete vjerovatno su i bake lijepo izgledale,citava zenska loza...Ovi ljudi vole zivotinje,vole djecu,poboljsava plodnost,globalno se smatra aspektom plodnosti,umjetnicke sklonosti!Kod muskaraca obicno znaci lijepu zenu i emotivnu djevojku...ima lijepu majku vjerovatno i jako dobar odnos sa njom!Znaci i da je muskarac uskladio i dobro integrisao svoju zensku stranu psihe,jako lijep i pozeljan aspekt...[/U]

Ovo je tako lijepo čuti...Kod mene Mo120Ve, separacija i stvarno je sve istina. Ja živim ovaj aspekt.

sa net-a

Divno rečeno.

Uh,..ovo neću da komentarišem. Nek ostane tajna.

lilyrose
22-05-2013, 19:56
pozitivan spoj mjeseca (osjećaja, doma, sigurnosti) i venere (novac, ljepota, harmonija)
skladan emotivni život
lijep dom
udoban život

Da, baš...

E, upravo TO kod mene nije istina... 16 godina veze, kontracepcija "bože sačuvaj", ali od djeteta ni D :( :(

.

Lepota i dobrota, neš ti kombinacije...
Ništa mi dobrog nije donijela... :rolleyes:

S mojim mesecom u biku, ne pise mi se dobro. :D

Ovo je skroz tacno. Nikad nisam bila mrsava a obline sam uvek imala...

Eto, još jedna stvar koja kod mene ne djeluje.
Mjesec u Biku u trigonu sa Venerom, a grudi ravne, da ravnije ne mogu biti...:rolleyes:
Ostatak tijela je ok, to priznajem, struk, bokovi, guza - ok.
Ali grudi :eek: