natalna [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : natalna

kaiserin
04-12-2012, 03:31
dragi, recite po koju, zanima me sve! :D obrazovanje, mogucnost skolovanja u inostranstvu, love oh love, porodica, prijatelji, zdravlje, klinci i klinceze (jednog dana :)), posao ( trenutno drzim casove nemackog jezika klincima iz kraja), i ne bih volela biti samo profesorica u pokusaju :D
par njih ovde mi je reklo da bi mi pisanje lezalo, i lezalo je dok me kockasto razmisljanje nije savladalo ...pa eto i to.. i to se nadam da ce se promeniti..
hvala svima!:5:
natalna mi je u potpisu :)

ognjenka724
04-12-2012, 14:34
Ovo u 2. ne bih zvala stelijem, jer su planete u različitim znakovima, pa je to kao da razgovaraju iz različitih soba.

9. i 10. kućom vlada JU iz blizanaca, gdje je u izgonu. U bliskoj konjukciji na MA u blizancima daje mnogo riječi, a manje djela. Sve to u kvadratu na ME iz 12.kuće (također u znaku izgona i pada) i ME u trigonu na UR u 10.kući bi mogao dati zaista mnogo riječi i lažnih obećanja sebi da će biti promjene (UR), pa pripazi na to. Moraš potaknuti MA na djelovanje.

kaiserin
04-12-2012, 14:57
Ovo u 2. ne bih zvala stelijem, jer su planete u različitim znakovima, pa je to kao da razgovaraju iz različitih soba.

9. i 10. kućom vlada JU iz blizanaca, gdje je u izgonu. U bliskoj konjukciji na MA u blizancima daje mnogo riječi, a manje djela. Sve to u kvadratu na ME iz 12.kuće (također u znaku izgona i pada) i ME u trigonu na UR u 10.kući bi mogao dati zaista mnogo riječi i lažnih obećanja sebi da će biti promjene (UR), pa pripazi na to. Moraš potaknuti MA na djelovanje.

hvala!zaista je tacno za obecanja sebi ..probudim se sa milion, a ostvarim i to traljavo jedno :( nikako da se pokrenem..
obraticu paznju na to!hvala puno :5:

andjela
04-12-2012, 17:06
Posao,posao,i only posao:)...To te najvise interesuje...Vladar 1.u 2.kuci i 10.kuci...Akcenat na karijeri...I novcu!...Ako studiras jezike-to je ok,ili nesto tome sl.tj neki vid zanimanja koji iziskuje rad u zatvorenim institucijama poput skola,bolnica.Ne brini,novac ti nece biti problem.I partner ce dobro zaradjivati,ali kako stici do braka...Umetnuta 7.tj znak vage...valjda kasnije brak,u zrelijim god...Spaljena Venera...

kaiserin
05-12-2012, 21:35
hvala Andjela!valjda ce ta vaga proraditi do Saturnovog povratka :D ili cu traziti nekog aviona, klnca bar jednog radi :D

hajde drugari jos neki komentar :D bilo sta :)

milupino
06-12-2012, 22:55
Cao kaiserin ,kako si mi?:) Provirila sam na tvoju temu,malo da te iz svog ugla ocenim....
pocecu sa neptunom i njegovom postavkom u desetoj,kao jedna dupla riba deluje mi da bi rado sebe istakla kao ozbiljnu karijeristkinju i da svoje talente kojih si manje vise svesna izrazis sa jednim cvrstim stavom,ribe su nedovoljno ubedljive,malo gube inicijativu kad se pogleda sunce u ribama sa naglaskom riba ponovo i konjukcijom sa venerom,koja je osecaj za lepo i nalazi se na vrhu tvoje druge,sve ono sto je za tebe vredno i utemeljenje odlazi u dvanaestu,stvaralacka masta,pesnicko i intuitivno volis one svoje svakodnevne aktivnosti gde mozes pokazati svoje misli izmesana sa osecanjima,prijatne trenutke da delis sa onima koji su bliski prijatelji,tvoje porodicno okruzenje ,merkur u ribama..... onda tvoje ukljestena vaga u sedmoj i njen vladar takodje u dvanaestoj,VAS DVOJE cete se uklapati na dubljem nivou,da ste osetljivi i da on ispunjava taj osecaj koji ti imas ,a da je lepo,nezno,a drugima je nevidljivo ...mislim da ce on imati nesvesnu potrebu da se izrazi u poslu,nesto ce ga voditi da bude on taj vrlo bitan u poslu koji radi,i da bude neoprezan sa finansijama,merkur u kvadratu sa marsom u blizancima,da ces ga dozivljavati kao zivahnog i nesputanog a iznutra ce biti osoba zeljna sigurnosti i planiranja postupaka....porodica ga je motivisala da bude uporan,stabilan i tradiciolan,a tako je sebi postavio tezi zadatak da se takvim i pokaze ,mozda ga to udaljava od braka,ukljestena vaga ,ali ce on vrlo lako svoju predbracnu ljubav spoznati ,mislim na tebe i vezace se ....

kaiserin
06-12-2012, 23:26
miiiiluu :1:

rekose da mi ovde da ce biti neki privatnik, i da ce me optuziti sam se udala zbog para :D no vidjet cemo :)
a sta mislis za :bebadeckic:
hvala ti na tumacenju :5:
svidja mi se :)

vidis li u karti ono sto si videla na zubarskoj stolici ? :D

milupino
06-12-2012, 23:53
rekose da mi ovde da ce biti neki privatnik, i da ce me optuziti sam se udala zbog para :D no vidjet cemo :)
a sta mislis za :bebadeckic:

ja vidim da ce biti prva devojcica,a mozda i drugo zensko ,morala bih se jos pozabaviti...a u stolici si mi ekstra...:) i stomatoloski i astroloski pregled radim,neka ,neka...a ne bih rekla da ce te optuzivati da si se zbog para udala,ti si njemu neptun u jarcu koji je dobro polozen,nema aflikcije,a da ih ima moglo bi znaciti to sto su ti rekli...

andjela
07-12-2012, 00:00
Milupino:) :) :)...Ja o zubima vodim racuna kao manijak...Smeju mi se svi jer po celi dan perem zube,ispiram usta stalno nekim antibakter.tecnostima,koncic obvezno...Da znam gde si,da navratim...
A uzgred da mi kazes i to...pol:bebadeckic: ,astroloski,naravno:)

Nego,ovo je 2.tema...Kaiserin...otkljucace se 7.kuca,ne brini...Mozda ce trebati vremena,ali dobro...

kaiserin
10-12-2012, 23:14
drugari, moze jos neki komentar ? :)

milupino
14-12-2012, 22:17
....gde si astrologinjo;) .....imam jos svoje dubioze za tebe.....mozda te zamorim ....

deveta i deseta pocinju istim znakom ,deveta koja je inace strelceva tebi je sva u strecu,a i deseta je na poslednjem stepenu strelca,a na suprotnoj strani su blizanci na vrhu trece i cetvrte....na znacajnom mestu ti je obrazovanje kojim dolazis do posla,verska shvatanja i zelja za upoznavanjem drugih kultura,putovanja i sirenje znanja ...
vladar jupiter
na pocetku bilzanaca i njegovo znacenje je da si radoznala i da te lako pokrecu nove ideje,da si pricljiva da imas mnoga interesovanja,mozes menjati interesovanja i nedovoljno ih istraziti...jupiter,mars i mesec konjukcija i mesec u drugom znaku pa je slabija, da imas pozitivan duh,spremnost da pomognes i u drugoj kuci,materijalnog stices novac i pored toga vise ti znaci da ga podelis sa drugima mozda cak i raspes na druge....mars je takodje u blizancima,brzih i hitrih pokreta kontakt sa merkurom , takodje brza na recima....vodjenje intuicijom bi ti vise pomoglo od logickog razmisljanja kojem teze blizanci...nadjes se u situaciji da ne osluskujes unutrasnji glas,a da ne upotrebis logiku na dobar nacin....
mars ti je vladar ukljestenog ovna u prvoj pa je malo njegova snaga umanjena,mozda mu nedostaje jace usmerenje,inicijativa a svakako podrzava nemiran duh,zustrinu,nervozu,ulazak u razne situacije......

kako imas kontakt neptuna i saturna u jarcu ,saturn je tu svoj na svome dispozitor neptunu ,ti bi mogla svoje snove,u simbolici planeta koje su u ribama da ostvaris ,trebas osetiti sta od te simbolike koju planete opisuje tebi licno najvise odgovara ,tebe neptun kao vladar podznaka opisuje uz jupiter koji dispozicijom odlazi u dvanaestu i polje riba....
ono sto se nadje od planeta u dvanaestom i cime one vladaju predstavlja ono sto osecamo da gubimo,to ne mora biti realno tako ali mi tu osecamo nedostatak .....
dvanaestu bi mogla da iskoristis za ono sto je nedovoljno istrazeno ono sto je tvoja potreba a to su joga,meditacija,duhovnost sve sto te priblizava tvojoj sustini,da to sto bolje realizujes jer planete u dvanaestoj mogu dati zanesenost i besmisao ako se ne upotrebe na prakticniji nacin,sto ce tebi poci za rukom jer je neptun i racionalnom i konstruktivnom jarcu....
mesec i sunce u sekstilu daju optimizam i zelja mesec vladar pete i velikog dela cetvrte ,a sunce seste u dvanaeste i uskladjenost izmedju porodicne atmosfere i nacina kako ti koristis slobodno vreme na zabavu,hobija i druzenja tebi vracaju samopouzdanje,vedar duh i mir ,sunce dvanaestoj i okrenutost svom unutrasnjem....

kaiserin
15-12-2012, 14:29
miluuuuuuu :4hug:
divna si!!! svidja mi se tvoje vidjenje! nista nisi pogresila, ide tebi astro bolje nego meni :)
obrazovanje mi je jako vazno.. malo sam trenutno tu zastala, ali se nadam, pokrenucu se :D Ne utice na mene dobro retro Ju, a i bilo je ljubavnih problema..
za novac..Uf, ja kad imam pare nema me kuci dok ih ne potrosim :D i delim sa ljudima sve sto imam..ne moraju ni da traze nesto, ako vidim da nemaju, a ja imam, dam im..ali tu imam granice, dozvoljavam samo da me smatraju blagom budalom :D i to mi je ponekad skroz simpa, cak se nekako osecam da sam iznad njih zbog toga :D
nemam 2 iste stvari u kuci, ne mozes mi traziti nesto a da necu da ti dam iz razloga "eto tako, necu" i volim to kod sebe jako..
komentarisem ostalo kasnije :)
hvalaaaaaa ti punoooo :zagrlime

milupino
15-12-2012, 14:58
nista nisi pogresila
obrazovanje mi je jako vazno.. malo sam trenutno tu zastala, ali se nadam, pokrenucu se
za novac..Uf, ja kad imam pare nema me kuci dok ih ne potrosim

hehhe ...pronasao te opis i to je meni znacajno da se orijentisem u vezi onog sto je ociglednije ,ima tu jos mnogo caka i razlicitih uglova gledanja .....nastavi sa citanjem po forumu,polako se upija sa ovih strana,a i sa drugih sajtova.....
kad budem stigla jos ti piseeeem;)

kaiserin
17-12-2012, 21:53
dragi forumasi, moze li jos neko misljenje ?

milupino
24-12-2012, 20:23
............hej hocu da ti pisem na temu....malo razradjujem ove aspekte pa pisem .....sta radis? Je l se spremas za praznike ?....:)

i vec pominjana venera u XII kuci,znaci osetljivost i ranjivost kako tvoju tako i partnerovu...pozrtvovanost i zapostavljanje sebe zbog drugih......ljubav ne pokazujes spoljasnjem svetu,ali kad si sa njim predana si,emocije ispoljavas bez zdrske i volis ugadjati,impresionirati ....venera konjukcija sunce daje privlacnost,neznost...
sunce u trigonu sa plutonom daje jaku volju,privlacnost,umes da upotrebis moc,regenerisuce deluje na tebe....
ima znacaja sto su ti vladajuce planete dobrog dela karte u dvanaestom polju u nizu sa njima je i smc u istoj....njegovo osnovno znacenje sa ovim polozajem je da si u predhodnim zivotima potiskivala sopstvene potrebe zbog drugih,da je to bila posledica vaspitanja,da se puno poklanjalo paznje detaljima i dovodilo u stanje psihickog zamora....tebi bi bilo u karmickom smislu vazno da sada slusas vise sebe,posvetis se onom sto ti cini zadovoljstvo i ne poklanjas preteranu paznju detaljima ....
merkur u dvanaestoj i njega sam spominjala....uvek bi se moglo dodati....skloniji je analiziranju,cuvanju tajni od drugih,a tako i cuvanju tajni drugih....poklanja paznju detaljima...
vodolija na vrhu dvanaeste kazuje da postoji tendencija da se bezi od problema,da se ne prilagodjava,ne trpi ogranicenja....oseca unutrasnji nemir ,a unutrasnje budjenje je izlaz.....
vladar dvanaeste u desetoj...posto je dvanaesto izmedju ostalog polje koje govori o pomoci drugima,ti bi svoju pomoc mogla da das kroz javnu profesiju,bavljenje drugima,slabijim.....tajne bivaju otkrivene javno,neprijatelji jaki i razotkriveni....

kaiserin
12-02-2013, 16:23
miluuu :4hug:
nisam odavno posecivala svoju temicu :rolleyes:
praznike sam provela u kukanju za bivsim, i jos kukam, no dobro, valjda ce i to prooci..
ma ta moja 12 kuca je fantasticna :D samoj jos da se pomirim sa njom, spoznam je, i izvucem iz nje koliko mogu :)
lepo si me opisala.. najvise me je pogodila ovo za bezanje od problema..jednostavno, posle najmanje "greske" koju vidim kod sebe u odnosu prema drugima, ja se povlacim u svoj kutak..i to bezanje od problema je jos uocljivije kada je u pitanju moje skolovanje..posle par neuspeha, ja se povlacim, obecam sebi da cu raditi, i onda "zivim" od obecanja..heh..mislila sam da cu se malo pokrenuti kad Ju krene direkt ..
hvala ti puno na izdvojenom vremenu :friends:

milupino
12-02-2013, 16:47
miluuu :4hug:
nisam odavno posecivala svoju temicu
praznike sam provela u kukanju za bivsim, i jos kukam, no dobro, valjda ce i to prooci..
ma ta moja 12 kuca je fantasticna :D samoj jos da se pomirim sa njom, spoznam je, i izvucem iz nje koliko mogu
lepo si me opisala.. najvise me je pogodila ovo za bezanje od problema..jednostavno, posle najmanje "greske" koju vidim kod sebe u odnosu prema drugima, ja se povlacim u svoj kutak..i to bezanje od problema je jos uocljivije kada je u pitanju moje skolovanje..posle par neuspeha, ja se povlacim, obecam sebi da cu raditi, i onda "zivim" od obecanja..heh..mislila sam da cu se malo pokrenuti kad Ju krene direkt ..
hvala ti puno na izdvojenom vremenu :friends:

pozdrav od mene;) ...jesi ti nama imala i lepsih stvari sem kukanja za njim:rolleyes: jesi sigurno....sta si mislila o onom hobiju sto si pominjala da bi htela da krenes? ....nisi ti kukavica pa da se povlacis ,nego si pak zeljna da sve resavas mirinijim putem, nisi jos naucila se postavis ostrije i onda je povlacenje neizbezno...kad stignes mozes baciti misljenje na moju kartu...mislim ako zelis :p

Srdjan
12-02-2013, 16:56
Evo ja nešto da kažem :) mada sam na ovom forumu okarakterisan kao neznalica :D ali dobro...
Venera je lepo postavljena, pa umetnost koju ona pretstavlja, može biti tvoj skriveni talenat! Slikarstvo, pevanje, ples, moda... u tim oblastima možeš da se oprobaš ;) Veoma si stidljiva, nežna, setna. Maštaš o jednoj vanvremenskoj ljubavi! Sanjaš ljubav :) Rekao bih i da lepo izgledaš, da imaš punije usne, nepoverljive sanjalačke oči, divan glas! Karijera je na 29 stepenu Strelca, što bi ukazivalo na ,,slom,, karijere ako odeš u inostranstvo. Jedan stariji čovek će ti puno pomoći u karijeri i napredovanju na poslovnom planu. Pošto imaš snažan potencijal uma, oprobaj se u kniževnosti!
E sad... pošto sam tumačio jednom jedan sličan natal ;) dečko koji dakle ima slične pozicije kao ti, voli da ukrade... Sad ne znam da li i ti imaš takvih sklonosti, jer je moral poljuljan u tvom natalu...
To je neko moje viđenje ;)

kaiserin
12-02-2013, 18:09
@milu, pogledacu, naravno, cim se resim nesnosne knjizevnosti srednjeg veka i baroka :D ucim ovih dana, ludujem s minezengerima i riterima :D
@Srdjane, Srdjane :D a sto slom karijere ako odem u inostranstvo bas ?to zakljucak na osnovu strelca i 10. kuce ?
u zivotu nisam nikada nista ukrala, to si samo omasio :) hvala na izdvojenom vremenu i trudu :)

milupino
12-02-2013, 19:24
@milu, pogledacu, naravno, cim se resim nesnosne knjizevnosti srednjeg veka i baroka :D ucim ovih dana, ludujem s minezengerima i riterima :D

hehhe a da ispiti su tu i uci se ....raspali po knjizi pozzz

Srdjan
13-02-2013, 10:27
@Srdjane, Srdjane :D a sto slom karijere ako odem u inostranstvo bas ?to zakljucak na osnovu strelca i 10. kuce ?
u zivotu nisam nikada nista ukrala, to si samo omasio :) hvala na izdvojenom vremenu i trudu :)
Nema na čemu ;) ja sam čoek duševan :D volim da pomognem!
Slom karijere jer je na 29 stepenu (stepenu izgubljenih, nestalih) to je stepen završetka... Možda nisam u pravu ;) u svakom slučaju želim ti uspeh na svim poljima :)

kaiserin
10-08-2013, 23:57
da malo osvezim moju temicu, ako ima jos koja dobra dusa da kaze koju..:)

aldebaran
11-08-2013, 02:56
ahhh...ma ima dobrih duša, ali ne znaju više od ovog što je već napisano...:)
kažem u svoje ime, neko sigurno zna i dopuniti...:)

kaiserin
05-09-2013, 13:03
ne znam da li neko moze reci nesto o ovoj konjunkciji Jupitera i Meseca.Ima astrologa koji uzimaju u obzir konjunkcije koje su u razlicitim znacima, jer konjunkcija je konjunkcija.Kazu da je u tom slucaju jaca veca planeta.kod mene je dodatno zanimljivo to sto su mi dispozitori ove konjunkcije u ribama, Me i Ve, oni vode do konacnih dispozitora SA0Ne.Konjunkcija je aplikaciona, tim pre je treba uzeti u obzir..ali kako je tumaciti...
@aldebaran..ne sumnjam da bi se ukljucila s ovim MO u ribama..:)

pomozite mii pleaseeeee
ima li nade da cu zavrsiti fakutet s ovim Merkurom i Jupiterom?