Razvod u natalu [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Razvod u natalu

milunka
21-09-2012, 00:10
Dodala bih primer maminog natala radi vezbe... Izvinjavam se ako ovakva tema vec negde postoji, u tom slucaju molim moderatore da prebace ovaj post tamo ;)

http://i45.tinypic.com/2gw4y1c.gif

Posmatram i ne znam gde mogu da vidim oznake njenog razvoda sa ocem. Inace, od kako su se rastali, pre mog rodjenja, ni ona ni ja nemamo niti zelimo kontakt sa njim, po njegovoj zasluzi. A ona od tada nije bila ni u jednoj vezi ni braku.
Detalje na stranu, 7. kuca joj je u Jarcu, takoreci stabilnom znaku, Saturn kao vladar 7. je u 6. polju u Strelcu.
Dispozitor Saturna Jupiter ima 180 sa Suncem, 90 na Mesec (vl. Asc), ali to su neke separacije sa vecim orbisima. Mozda bas "separacije" kao takve simbolizuju razvod?
Mesec i Saturn, vladari Desc i Asc su pritom u istoj, 6. kuci.
Mozda suvladar 7., Uran na Asc-u ima udela u prici?
Ajde da kazem da i Mars oznacava nekog partnera u zenskom natalu, ali i on je, kako se cini, fino aspektovan.
Subjektivno sve mogu da protumacim kao indikatore ovoga ili onoga, pa ako neko zeli da mi pomogne u tumacenju, bila bih veoma zahvalna :helpsmilie: :)

andjelikadepeures
21-09-2012, 00:14
7. kuca skoro uvek donosi razvod, ma shta ti raznorazni "puni znanja kao g@vno vitamina" prichali.

to su ljudi za koje je partnerstvo uvek teshko, uvek pate u partnerstvima, iako cesto puta i nemaju neki razlog za to.
posle koliko vremena se rastali? 7-8 meseci braka?

mada se ljudi sa 7. kucom u Jarcu najcesce razvode posle 14-15 godiina braka

milunka
21-09-2012, 00:17
Mislis 7. kuca u Jarcu? :) Upravo tako nekako, 7, 8 meseci. Znam samo da sam zaceta u braku, a rodila se van njega :D Zaista je propatila u toj vezi i meni samoj je drago sto ju je na vreme okoncala.

andjelikadepeures
21-09-2012, 00:20
da 7. kuca u Jarcu.... izvini, malo sam dekoncentrisana

ginger
21-09-2012, 00:22
venera opozicija jupiter je jedino šta ja vidim.

ima teorija o aspektima mjeseca, dal je u opadanju ili rastu s obzirom na broj brakova ..o tome piše Blaschke, nisam to detaljno proučavala šta i kako..

inače mjesec prema tradicionalnoj je pokazatelj emocija i vezivanja i kod nje je položen nepovoljno u znaku i prima loše aspekte
tvoja majka je jako tvrdoglava osoba i nije s njom lako i zato se razvela. otac je isto možda takav i nisu mogli zajedno. ona nije htjela popustit niti on.

milunka
21-09-2012, 00:24
Ma nema veze ;) hehe, ne dao Bog da si podznak Rak.
Mozes li da mi kazes kako si dosla do meseci, to zato sto su ove silne opozicije u ugaonim kucama? Ili ja blesava malo lupam... :)

edit: malo kasnim sa postom... jeste tvrdoglava, ali da nije, mozda ne bi bilo ni mene :) tako da je to super...

andjelikadepeures
21-09-2012, 00:26
Ma nema veze ;) hehe, ne dao Bog da si podznak Rak.
Mozes li da mi kazes kako si dosla do meseci, to zato sto su ove silne opozicije u ugaonim kucama? Ili ja blesava malo lupam... :)

ma Sa uvek ima veze sa brojem 7....
7,5 tachnije, po prmerima koje poznajem....
seljachka matematika