Provala da ili ne?! [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Provala da ili ne?!

sibian
18-09-2012, 20:55
Ako bi neko mogao da mi pomogne,posto sam poprilicno zbunjena ..juce mi je neko usao u stan,ali posto imam pse,video je ocigledno,i pobegao,a vrata ostavio za sobom otvorena,a kerovi su izasli za tom osobom..e sad ne znam da li je u pitanju pokusaj kradje il sta vec ..tako da je moje pitanje sledece..da li je to neko koga poznajem i kakve namere je imao ? Vreme 20:06 datum 18.9.2012 beograd

Little Warrior
18-09-2012, 21:17
Izvini zbog digresije, ali ovo moram napisati jer su nam horoskopi slicni:
Tebi se desila provala gde su psi oterali provalnika, ja se tripujem da ce mi neko provaliti u stan da bi mi ukrao kera :D ...

A sada sto se tice tvog horoskopa, posto sam sa horarcima slaba:
Ne bih da objasnjavam aspekte, ali moje je misljenje da je to neko iz tvoje blize okoline, uslovno receno komsiluka i da je mladja osoba u pitanju. Takodje ne mislim da je jedna osoba u pitanju, nego vise njih. NEkako mi mirise na mladju osobu/osobe. Jel imas neku sumnjivu klincuriju iz zgrade, komsiluka?

sibian
18-09-2012, 21:26
pa nemam,mi smo odprilike jedine mlade u zgradi,drugarica i ja,posto zivimo same na poslednjem spratu,medjutim sad nam je neki stric tu u gostima par dana na srecu..medjutim veceras je on sreo decka i devojku u zgradi koji su kao skupljali neke priloge navodno i pitali su ga za nas stan,jel on zivi tu i ko sve zivi..tako da me to poprilicno uplasilo,sve i da je pljackanje u pitanju..posto su juce videli dva psa,jedan je doga argentino ,pored kojeg ne mozes proci,nije mi jasno ako su to ti isti ljudi,zasto su se vratili ponovo danas,da se raspituju jos?!Bas mi nije jasno,a policiju juce nismo zvale

Little Warrior
18-09-2012, 21:30
Ja tipujem na mladje ljude, ne znaci da ih ti moras poznavati, ali neko je ko poznaje tvoj kraj i merka ljude. (zbog znaka blizanaca u solaru).
Ne znaci da je to dvoje u pitanju, ali nikad se ne zna, mozda dolaze u izvidnicu opet...

E sada i ja bih bila isto uplasena kao i ti, u kraju moje mame se desila serija provala prosle godine,,,u istoj ulici je opljackano 5 objekata i vracali su se na staro, prvo izvide pa onda upadnu da maznu sta stignu.

Prijavi ti to za svaki slucaj. I vladar 4. polja ti je jak i stabilan, ne brini se iako taj savet svuci smesno :)

danica_91
18-09-2012, 21:32
pa nemam,mi smo odprilike jedine mlade u zgradi,drugarica i ja,posto zivimo same na poslednjem spratu,medjutim sad nam je neki stric tu u gostima par dana na srecu..medjutim veceras je on sreo decka i devojku u zgradi koji su kao skupljali neke priloge navodno i pitali su ga za nas stan,jel on zivi tu i ko sve zivi..tako da me to poprilicno uplasilo,sve i da je pljackanje u pitanju..posto su juce videli dva psa,jedan je doga argentino ,pored kojeg ne mozes proci,nije mi jasno ako su to ti isti ljudi,zasto su se vratili ponovo danas,da se raspituju jos?!Bas mi nije jasno,a policiju juce nismo zvale

pa ako cemo iskreno, lopovi to i rade, raspituju se prvo, a mozda misle ako psu bace komad mesa ili nesto tako, da lako moze da se smiri...ne znam sta da kazem, kupite lanac ili neki alarm...nesto tako...naravno, ako smatrate da imate sta da vam se ukrade, a ukoliko slucajno spadate u bogatije, onda se i ne cudi sto je to tako...

e sad, ne znam koliko unapred policija moze da reaguje...

sibian
18-09-2012, 21:43
Pa cisto sumnjam da ce policija bilo sta uraditi unapred..pa samo gomila cipela i odece,i tako nekih gluposti,a to im se ne isplati sigurno :)
Mene samo zanima da li mislite da nije nista licno,neko zaplasivanje i nesto slicno? (Znaci mislite da je ipak neki pokusaj kradje u pitanju ?)

danica_91
18-09-2012, 21:48
Pa cisto sumnjam da ce policija bilo sta uraditi unapred..pa samo gomila cipela i odece,i tako nekih gluposti,a to im se ne isplati sigurno :)
Mene samo zanima da li mislite da nije nista licno,neko zaplasivanje i nesto slicno? (Znaci mislite da je ipak neki pokusaj kradje u pitanju ?)

pa sto bi te neko zaplasio? :)
jel ima neko motiv za tako nesto?

sibian
18-09-2012, 21:54
Pa sta znam,ima bolesnih ljudi :)

danica_91
18-09-2012, 21:57
Pa sta znam,ima bolesnih ljudi :)

pa ima, ali opet, sve je to velika slucajnost da bas tebe hoce da zaplase...ne znam sta da ti kazem...prati situaciju i dobro se zakljucavaj od sad i nemoj vas stric da odaje mnogo o vama, ko zivi i tako to, kad ga pitaju samo nek kaze to nije vasa stvar i cao, sta ima da se prica o tome....i od sad uvek ostavljaj upaljeno svetlo i kad niste kuci :) a mozda i muziku ili tv...bar neko vreme :)

sibian
18-09-2012, 22:01
sedim kuci zakljucana i cekam :) :) :)