da vas vidim sad;-) [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : da vas vidim sad;-)

coca
18-09-2012, 14:42
evo linka, pa da vezbamo
vi pisete-ja odgovaram ...
http://www.efreepics.net/?v=astrowvwv.gif

ima brata blizanca, razveden, mnogo radi, ima vise zanimanja, ...

-----------------------------
evo i solar...sta ce biti 2012/13.g.
http://www.efreepics.net/?v=astro3bcb.gif

Poppy
18-09-2012, 14:54
Lijep kao slika! :) Ve0AC

coca
18-09-2012, 15:01
Popy...pa i nije bas "lep ko slika"(sto me cudi s obzirom na tu konjukciju, iskreno receno)...
imao je udes u 10 god. zivota (u kome su mu poginuli mama i tata, samo on iz auta ostao ziv...pa ima oziljke po telu,licu)

Poppy
18-09-2012, 15:03
Ljudi mozda u njemu nalaze nesto lijepo, privlacno, to se moze i tako protumaciti, zar ne? Kako reaguje na ovaj tranzit Saturna0Mo i 180 Me?

coca
18-09-2012, 15:06
da , moglo bi se reci da je harizmatican...:-)
inace je trenutno u Saade satima...tr.saturn na natalnom mesecu..opozicija natalni merkur-pa u veelikoj je poslovnoj guzvi-ne postize sve,..nervoza...mentalno opterecenje.

Zanimljiv zivot..zanimljiv natal...zato sam ga postavila;-)

kaiserin
18-09-2012, 15:13
Popy...pa i nije bas "lep ko slika"(sto me cudi s obzirom na tu konjukciju, iskreno receno)...
imao je udes u 10 god. zivota (u kome su mu poginuli mama i tata, samo on iz auta ostao ziv...pa ima oziljke po telu,licu)

nemoj te cudi, evo i ja imam tu konjunkciju pa nisam ko slika :D ..inace,sta znam,nisam neki strucnjak,a li evo meni fino deluje ovaj Ju na Asc :) otvoren, druzeljubiv, velikodusan :)

tara82
18-09-2012, 15:43
Venera na stepenu blizanaca, hmmm po teoriji trebalo bi da nije bas tip koji se tako lako vezuje, mozda pre nestalan u vezama, mada konjukcija sa ASC govori o tome da ima ono nesto sto privlaci suprotan pol, ima neki licni pecat definitivno. Obzirom da mu je VE i vladar 6 u blizancima, govori o vise poslova, ali konkukcija sa JU i o dobiti kroz posao. Posto je u 6 kuci MO govori o tome da je veoma praktican i da se oslanja samo na sebe, NE u 6 takodje govori o njegovom mentalnom stanju, nervozi. Obzirom da sesta obuhvata i skorpiju, a vladar PL u 5 sa MA i UR akcenat je bacen na zabavu ili posao vezan za zabavu, da li mozda ima neki klub, kafic, kladionica???? MA u 5 kuci, da li je sportista ili se bavio sportom?Vladar pete u 12 kuci, da li su mu veze bile tajne ili su na neki nacin tajno pocinjale, bili prikrivene??? Izuzetno seksualan, voli zabavu... A tu je i UR u Devici koji govori o neobicnim i tajnim vezama i nestalnosti. UR, MA i PL mi ukazuju i na sklonost ka igrama na srecu, da li se na neki nacin kocka, igra kladinonicu npr.???!!!!

Little Warrior
18-09-2012, 15:53
Jel on mladji ili stariji blizanac?

mile kontraš
18-09-2012, 16:57
Ma180Sa, preko 5 i 11 polja, prikriveni homoseksualac

tori
18-09-2012, 17:09
Jel ima stomace, tj. nije debeo ali je sa malo vise kilograma?

On se nije selio, ziveo je sve vreme u domovini?
ili pak ako je bilo govora o nekom inostranstvu, onda je to bilo bas bas daleko inostranstvo...
ipak mu je najlepse kod kuce jel da?

coca
19-09-2012, 08:03
Tara 82-bravo za analizu!

Zao mi je ali imam opomenu od Skorpije moderatora...zbog ove teme.
pa je molim da obrise celu temu. Ne prima pp..pa moram ovako.

tara82
19-09-2012, 16:33
Tara 82-bravo za analizu!

Zao mi je ali imam opomenu od Skorpije moderatora...zbog ove teme.
pa je molim da obrise celu temu. Ne prima pp..pa moram ovako.

Hvala :) :) :)

Moon_1989
13-10-2012, 17:19
Link za kartu ne radi, stavi ponovo baš me zanima ;) :D