Ima li pomoci? [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Ima li pomoci?

Verra
12-09-2012, 17:24
Ovo je sinastrija moje sestre koja je usla u vanbracnu zajednicu sa likom kojeg jedva poznaje i koji je iskoristava na sve moguce nacine. Ona ga izdrzava on ne radi nista. To je cijelu porodicu dovelo u veoma tesku situaciju, ali ona to ne vidi ili nece da shvati. Molim vas za pomoc, odnosno tumacenje ove njihihove sinastrije. Ona je crvena , a njegove planete su plave.

unikatna
12-09-2012, 20:08
Auu tu ce teze da krene razdvajanje! Meseci su im u kvadratu pa je dovoljno da se ne gleda dalje ista vise, to je znak napada sa njegove strane, A njen Mesec u Skorpiji? Negativno i neiskreno i Sade Sati kod nje su jos dokaz koliko ona hoce da mu pomogne jer preterano veruje a on parazit teski pa koristi...

Izacice ona iz te veze sama, na silu je necete naterati i ne pokusavajte jer ti je sestra takav tip da ce ici do kraja dok sama ne uvidi i spozna gde gresi a onda nastupa ekspresno kraj i njena bol beskrajna koja ce da traje na zalost, ali uspece ;)

andjelikadepeures
12-09-2012, 20:52
Unikatna, i Mo u kvadratu su bolji nego da nema kontakta izmedju Mo
a Mo u Skorpiji je njen, njegov je u Vodoliji. pre ce biti da je njen Mo napadach
Pritom mu taj isti Mo napada Plutonom, pa on sve i da hoce, ne moze lako da se odlepi od nje, ali ne zbog para vec zbog jake emotivne vezanosti za nju.
njegov Mo na njenom MC-u, pa i ona njega voli

Pritom on meni ne deluje kao tip bez para.

Verra, po kom je osnovu cela porodica u teshkoj situaciji?
ili se samo porodici ne svidja zet, pa bi da ga odstranite?
meni se chini da se oni jako vole, bar po ovoj sinastriji, a da familija treba da batali u sve da se petlja

BORIS
12-09-2012, 21:54
sinastrija..
tvoja sestra funkcioniše preko
1.meseca iz škorpiona koji joj je dao jake seksualne strasti, poriv da ima partnera prvenstveno u krevetu i to sve dotle dok joj se ne zadovolji telo, a kad se to desi posle nekoliko godina tad se njene strasti preusmeravaju na materijalno blagostanje..
2. venera joj je u lavu i to joj naglašava, diže na kvadrat erotičnost i potrebu da se nauživa u krevetu.. i
3. vladaoc sedmog polja joj govori da u vezi može uživati samo dotle dok je veza tajna, zabranjena i sa tipovima koji po svojoj životnoj filosofiji i ponašanju odudaraju od okoline..
jer,
bunt i otpor, njen mars, nije mogla zbog majke generalke dok je bila mala da ispolji svoj ego i sada se vraća u infantilnu regresiju i tako izgrađuje svoju ličnost, sazreva..
zato je treba pustiti da se nauživa, jer, mesec njen i mesec njegov iz vodolije daju joj da joj se razbukta mašta i da u trenucima treperi od sreće
jer on,
ima izuzetnu maštu (njegov mesec) i pitanje je dana kada će zbog toga prosperirati..

Verra
12-09-2012, 22:09
Unikatna, i Mo u kvadratu su bolji nego da nema kontakta izmedju Mo
a Mo u Skorpiji je njen, njegov je u Vodoliji. pre ce biti da je njen Mo napadach
Pritom mu taj isti Mo napada Plutonom, pa on sve i da hoce, ne moze lako da se odlepi od nje, ali ne zbog para vec zbog jake emotivne vezanosti za nju.
njegov Mo na njenom MC-u, pa i ona njega voli

Pritom on meni ne deluje kao tip bez para.

Verra, po kom je osnovu cela porodica u teshkoj situaciji?
ili se samo porodici ne svidja zet, pa bi da ga odstranite?
meni se chini da se oni jako vole, bar po ovoj sinastriji, a da familija treba da batali u sve da se petlja

Ne njen mesec je u vodoliji. crvene su njene planete. A sto se porodice tice niko se ne petlja, cak stavise pomazu im,sve im placaju i stan i sta god zatreba... od usta odvajaju da njima pomognu...ali ne mogu vise u teskoj su situaciji i oni, ali cute i trpe. A on prebijene nema, ne radi, i nece da radi...nasli su mu neki posao ali je on od prvog dana pricao kako ga maltretira gazda i sl. i napistio nakon par dana...Samo da nije lencina i da hoce da radi da se trudi sve bi bilo bolje.Ovako plasim se za roditelje, to ih bas pogadja, a u godinama su... najgore je sto cute i trpe, a vidim da se muce...

P.S. sad vidim ja sam pogresila u napomeni boju planeta:-)izvinjavam se sto sam unela zabunu.

andjelikadepeures
12-09-2012, 22:11
usaglasi se sa samom sobom chije su planete crvene, a chije plave

Verra
12-09-2012, 22:18
sinastrija..
tvoja sestra funkcioniše preko
1.meseca iz škorpiona koji joj je dao jake seksualne strasti, poriv da ima partnera prvenstveno u krevetu i to sve dotle dok joj se ne zadovolji telo, a kad se to desi posle nekoliko godina tad se njene strasti preusmeravaju na materijalno blagostanje..
2. venera joj je u lavu i to joj naglašava, diže na kvadrat erotičnost i potrebu da se nauživa u krevetu.. i
3. vladaoc sedmog polja joj govori da u vezi može uživati samo dotle dok je veza tajna, zabranjena i sa tipovima koji po svojoj životnoj filosofiji i ponašanju odudaraju od okoline..
jer,
bunt i otpor, njen mars, nije mogla zbog majke generalke dok je bila mala da ispolji svoj ego i sada se vraća u infantilnu regresiju i tako izgrađuje svoju ličnost, sazreva..
zato je treba pustiti da se nauživa, jer, mesec njen i mesec njegov iz vodolije daju joj da joj se razbukta mašta i da u trenucima treperi od sreće
jer on,
ima izuzetnu maštu (njegov mesec) i pitanje je dana kada će zbog toga prosperirati..

Ne nema ona mesec u skorpiji to su njegove planete, njen mesec je u vodoliji, a venera u biku, obrnuto je njene su crvene planete njegove plave:) izvinjavam se moja greska, ja sam pogresno navela u napomeni.

andjelikadepeures
12-09-2012, 22:20
sve u svemu, jake emocije su s obe strane

Verra
12-09-2012, 22:23
Hvala andjelikadepeures, jos kad bi se od emocija moglo ziveti bilo bi divno!

andjelikadepeures
12-09-2012, 22:26
shta cesh,, oni bar imaju emocije i jedno drugo

nije ni to tako malo u danashnje vreme

a posla i para ce biti

Verra
12-09-2012, 22:35
Posla ima ali on nece da radi evo vec dve godine.... zato sam i zamolila za pomoc, da vidim kuda to vodi? kad covek nema resenje i za slamku se hvata.

BORIS
12-09-2012, 22:41
jbg, informacije iz etera opštih kolektivnih vrednosti deluju na racionalno..
sledeći put ne projektuj svoje želje pa se neće dešavati ovakve greške..
i molim te ne ljuti se..
a strasti su jake, on zna i daje joj šta joj treba u ovom trenutku..

Verra
12-09-2012, 22:58
Ma nije problem, ne ljutim se ninakoga. Malo mi je neprijatno i tesko iznositi ovakve stvari ovde, takoreci javno, pa otud verovatno i greske, ali kao sto rekoh covek kad nema resenja pokusava potraziti bilo kakvu pomoc.Da se razumemo ne trazim ja sad ovde niciji linc, vec mi samo nije jasno kakva je to osoba koja dodje ''niotkuda'' ( valjda su se upoznali preko Facebooka,mada ne znamo nista jer lazu oboje, cak je on lagao i o svom zanimanju i o jos nekim stvarima, pa je vremenom istina isplivala...) ne radi nista, nema ni cestito zanimanje, ne zeli da radi i nije mu problem ziveti na tudjoj grbaci godinama, bez blama ili griznje savesti...