Mo 0 Ve [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Mo 0 Ve

Merkur
05-06-2007, 09:06
Sarmantni ste, ljubazni i popularni; ova konjukcija naglasava vaznost lepote za vase emocionalno zadovoljstvo. Kreativni ste, senzitivni, takticni i prijatelj po prirodi; volite umetnost, muziku i lepotu. Povremeno mozete biti preterano skloni zadovoljstvima i suvise zaokupljeni luksuzom.

:)

Sonja Henri, Petar Cajkovski

skorpijica
03-03-2008, 21:56
ja mislim da ovaj aspekt moze i da označava da ako je muskarac voli lepe zene jer mesec označava zenu a venera lepotu i u kojim jos znacima određuje vrstu lepote
i mislim da je ovim osobama izuzetno bitna neznost i ljubav

Andreina
22-03-2008, 23:55
Osobe s tom konjukcijom ljubazne su i srdacne, a veliku vaznost u njihovom zivotu imaju emocije, djeca i partnerski odnosi. Cesto reagiraju spontano, rukovode se intuicijom i osjecajima. Tesko kontroliraju strasti, uzivaju u razmjeni emocija, drustveni su i prijateljski raspolozeni. Mogu uspjeti u zivotu zahvaljujuci svom sarmu, osjecajnosti i smislu za lijepo. Nedostatk im je sto su nepostojani i vrlo promjenljivi, suvise podlozni utjecajima drugih osoba, narocito onih koje vole. Znaju zivjeti pasivno i odavati se prekomjernim uzicima. Ne mogu odoljeti onome sto vole, teze luksuzu i lagodnom zivotu.

(odlomak iz casopisa "Astromagazin")

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
U svakom slucaju od velikog znacaja je znak u kome je ta konjukcija. U Raku na primer, emotivne vrednosti bice ushicene dok u Skorpiji ce biti jos vise zasiljene (u senzualnom smislu), dok u Devici ili u Jarcu bice zaledjene.

tori
31-07-2009, 17:31
Kod mene je ovaj aspekt pa jos u skorpiji, mozete misliti!
Ali sve sto je vec napisano, apsolutno je tacno, bar kod mene:)
I da cesto mogu podleci uticaju recimo partnera...

http://tinypic.com/view.php?pic=b861xk&s=5

skorpija_strelac
31-07-2009, 19:52
Kod mene je ovaj aspekt pa jos u skorpiji, mozete misliti!
Ali sve sto je vec napisano, apsolutno je tacno, bar kod mene:)
I da cesto mogu podleci uticaju recimo partnera...

Tori a jel ima negativna strana?
ipak su i Ve i Mo u znaku koji im " ne prija"

lullybully
31-07-2009, 20:15
Gluposti...u Jarcu će teže ispoljavati, pa će ljubav prikazivati djelima, a
u Škorpiji seksom npr.

Nerijetko sam znala naletjeti na naglašene škorpije koji svoje emocije iskazuju u seksu, koliko god nekima neshvaćeno zvučalo

U Lavu će pak grmiti i režati na sve strane i čitav svijet će znati da oni ljube i da njih ljube:D<

tori
31-07-2009, 20:43
Moram istaci da je skorpija definitivno ostavila uticaj...znate vec- sex:)

Ono negativno sto mogu reci za sebe, a tice se ovog aspekta je da ponekad mogu biti pasivna, samo se prepustim i suvise opustim, prosto postaneminertna...a to nije dobro, ja to recimo prezirem.
Valjda to treba pripisati ovom aspektu...

PalchicaPG
07-07-2011, 11:51
kako tumaciti ovu konjukciju u vodoliji?

dunja2501
25-03-2012, 13:53
Najlepsi aspekt za zenu! :)