Molba za pomoc oko horoskopa,ako moze sto pre [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Molba za pomoc oko horoskopa,ako moze sto pre

oggivu
20-08-2012, 17:43
Treba mi pomoc ako moze,ne znam gde da postavim;imam Kepler program,i zelim da napravim horoskop,u smislu sta ce biti sa poslom u narednih 6 meseci itd,itd. E sada zanima me,to se izvlaci iz natalne karte,jeli tako? E sada da li ide interpretacija u vidu transits ili progresive?Sam me to zanima.

Molim vas za pomoc

alea
20-08-2012, 17:49
Treba mi pomoc ako moze,ne znam gde da postavim;imam Kepler program,i zelim da napravim horoskop,u smislu sta ce biti sa poslom u narednih 6 meseci itd,itd. E sada zanima me,to se izvlaci iz natalne karte,jeli tako? E sada da li ide interpretacija u vidu transits ili progresive?Sam me to zanima.

Molim vas za pomoc

Istekao je link sa tvojom natalnom kartom.
Uradi kartu u astro.com pa je uploaduj ovde, jer ovako link brzo ispari. :)

oggivu
21-08-2012, 10:58
nadam se da se vidi slika,nisam uspeo dobro da prikacim.Naime,zanima me moje pitanje,da li je bolje uraditi tranzite ili progresiju? A to se sve iz natala vadi jeli tako? Samo me to zanima

alea
21-08-2012, 11:14
nadam se da se vidi slika,nisam uspeo dobro da prikacim.Naime,zanima me moje pitanje,da li je bolje uraditi tranzite ili progresiju? A to se sve iz natala vadi jeli tako? Samo me to zanima

Vazno je i jedno i drugo.
Ako si do sada, i sada osecao bilo kakve zastoje i muke, onda da znas da je i tebi kao i vecini nas koji se najvise trenutno zalimo na zvezde, ovaj SA i MA zaprzio corbu :D

Tranzitni SA je na 25* Vage i pravi 90SO, MA i MO tvoj u Raku, sto te cini prilicno nemocnim, a sam po sebi, aspekt SO0MA0MO je dosta besan, jos u 1 p. Mora da si jako temperamentan i pun akcije, a ovaj SA te sada drzi kao na uzdi.

Za uteku, SA se upravo sprema da izadje iz Vage, tako da je ovo kraj...odahnuces vec za koji dan, a potpuno, vec u septembru. :)

oggivu
21-08-2012, 11:28
Negde sam procitao da su tranziti bolji,u smislu da ce pre da se dese stvari koje su zapisane u tranzitima,to me zanima.Da li sam u pravu? I kako se u kepleru izbacuju tranziti u pisanoj formi? Da li dobro radim;idem u forecast,pa transit interpretation jeli tako? A sta su transit text listing i transit time line profile?

alea
21-08-2012, 11:33
Negde sam procitao da su tranziti bolji,u smislu da ce pre da se dese stvari koje su zapisane u tranzitima,to me zanima.Da li sam u pravu? I kako se u kepleru izbacuju tranziti u pisanoj formi? Da li dobro radim;idem u forecast,pa transit interpretation jeli tako? A sta su transit text listing i transit time line profile?

Ja uopste ne znam da koristim taj program, tako da nisam za njega strucna.

Sto se tice ovog pitanja, sve zavisi od temperamenta osobe. Pronaci ces mnogo iskustava ljudi koji kazu da uopste recimo ne reaguju na tranzit JU, iako je on najveci benefik, opet ne reaguju sve osobe isto na svaku predikciju, kod nekoga tranziti vise rade i donose aktivnosti, kod nekoga ne, sto je i logicno, osobe koje su kolericne, tepmepamentnije, pokretljivije, lakse pokrecu tranziti. Mislim da si ti jako temperamentna osoba, upravo zbog ovog SO0MA0MO u 1. sto te cini veoma impulsivnim i nestrpljivim, a da te je ovaj SA bas napatio. Da li sam u pravu, od novembra do sada? :)

Mnogi smatraju da se tranziti najcesce odnose na nase unutrasnje stanje, a da su pravi dogadjaji zapisani u predikcijama, progresijama i direkcijama, a pre svega, u nasoj natalnoj karti.

Tako da, sto se mene tice ne mogu ti pomoci oko Keplera, meni je astro.com kao program, nekako jos uvek najlaksi za koriscenje i najpregledniji, mada cesto koristim i Zet. :)

TigaBg
21-08-2012, 22:37
Moj savet ti je da se smiriš (koliko je to moguće) i sačekaš povoljniji preriod. Ne znam šta te tačno muči, ali ono što vidim je da se nalaziš u periodu koji je na neki način prekretnica. U do kraja godine situacija će se iskristalisati po svim pitanjima

NOVICSLAVICA
21-08-2012, 23:39

OGGI-Ja imam Kepler program ali ne razumem najbolje pitanje.

Da li znas osnove oastrologije ???
Tranzit moze biti okidac necega sto imas u natalnom horoskopu.

Kako stojis zdrastveno ????