Greska lekara ili ne? [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Greska lekara ili ne?

LeAniA
18-08-2012, 13:17
Zdravo,

Znam da svako od nas ''novih'' uvek ima milion pitanja i da smo sigurno dosadili svima, ali ne zamerite nam mnogo. :)

Moje pitanje se odnosi na tranzite, tj. da li postoji mogucnost da se u ovom periodu desi greska lekara, kad je u pitanju dijagnoza?

Konkretno, odem ja na ultrazvuk, rutinska kontrola posle duzeg vremena. Da ne davim mnogo, ono sto je Dr rekao, prilicno me je uspanicilo.:shmrcka:
Elem, evo kako je meni stanje sa tranzitima i aspektima za ovaj dan- http://i45.tinypic.com/23wpuvp.jpg
a ovo su aspekti - http://i45.tinypic.com/vw36o.jpg

E sad, da pokusam i sama nesto da protumacim, ako omasim (a sigurno hocu :D), vi recite. ;)
Posto mi se tr. NE seta 6.kucom- magla oko zdravlja, pravi 60 sa nat.NE je u 6.kuci- opet neke nejasnoce i pravi 60 sa nat.JU u 8.kuci- ja bih rekla da imam neku srecu uprkos svemu,
Tr.MA je u 2.k.u Vagi (bubrezi), i pravi 60 sa nat.MA u 12.kuci, 180 sa nat.JU i 60 sa nat.UR koji je vl.6 kuce- eto veze.
Tr. UR je u 7.kuci, pravi 120 sa nat.SO, ME, VE sve to u Lavu u 11.kuci- ne znam sta znaci, ali se nadam da je dobar aspekt i 120 sa retro SA(staro, vracanje) u strelcu u 3.kuci + pravi i 90 sa nat. NE (suvladar 6.polja) u 4.kuci.

Ne bi mi bio prvi put da su omasili prilikom ultrazvuka i dijagnoze.
Ja se nadam da se radi o greski i da su ''krivi'' tr.NE, tr.MA i tr.UR. :(
Sta vi mislite?

P.S. Ako sam postavila temu na pogresno mesto, izvinjavam se.
P.P.S. Da se odmah ogradim- ne trazim ''prognoze'' o zdravlju i nacin lecenja sto ce mozda neki reci(za to cu konsultovati lekara sto pre), vec samo zelim vase misljenje oko aspekata i moguce greske koju cu potvrditi ili demantovati kad obavim sve analize.

Hvala svima koji budu prokomentarisali aspekte i podelili svoje misljenje sa mnom i ostalima na forumu. :4hug:
Lep vikend zelim!

LeAniA
29-08-2012, 11:49
Moderatori, slobodno mozete da brisete temu. ;)

P.S. Pisem 2.post jer prvi ne mogu da edit-ujem.

Pozdrav :palacinke:

manuela
29-08-2012, 11:55
ultrazvuk čega je bio? e ja sam uvijek za savjet 3 doktora...neptun tranzitira 6 kuću u ribama što znači iluzija varka neka...
otiđi još po dva mišljenja

LeAniA
29-08-2012, 12:06
Urinarnog sistema- bubrezi prvenstveno. ;)

I da, bas kao sto sam i mislila, covek je dobro video, ali sve pogresno protumacio...sto mu dodje na isto- greska lekara, pa greska.

Da, i ja volim da cujem vise misljenja, za sada sam otisla u specijalnu kliniku za urologiju i kod Dr-a koji je, kako ja od miloste volim da kazem- iz doba jure...ali bar zna svoj posao. :D
Inace, necu se tu zadrzati, svakako cu obaviti analize i kontrole da budemo sigurni 100%...ipak mi se ne umire u ovim godinama, ako vec mogu da nekako sprecim. :D

Elem, salim se malo, bice to sve ok. :)
Hvala na savetu ivanamanuella. ;)