Moji meni-značajni tranziti od jeseni [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Moji meni-značajni tranziti od jeseni

da igual
15-08-2012, 12:51
Helo!

Od jeseni pa nadalje kojih 8-9 mjeseci imam zanimljivu tranzitnu aktivaciju vladara I, V i VII polja od strane SA, JU, pa čak i UR i PL..

SA će praviti 90 na MO, 60 na SA i 120 na VE.
JU će praviti 60 na MO, 90 na SA i VE.
UR pravi 120 na MO.
PL pravi 120 na SA i 60 VE.

jel ima tko ideju kako da si protumačim ove pozicije? jake su u svakom slučaju..
ne znam kako da ih tumačim zato jer recimo ono što SA podržava JU tranzitom stavlja na kvadrat, i obrnuto..

ganci
20-08-2012, 13:19
Ja bih najpre rekla da ne brines sto ima kvadrata, dobro je da su i oni da pokrenu stvari i da te nateraju da i sama nesto uradis ;)
Dobro je kad Sa i Ju pocnu zajedno da rade-ustanovili smo da Ju sam ne moze puno, mora Sa da doda malo :D
Tranziti Sa i Mo umeju da budu da teski pa i kada su 120 i 60 u pitanju tako da ne sumnjam da ce 90 da odradi posteno...e sad ne znam da li si u vezi jer je ovo kvadrat izmedju vl.1 i 7. pa bi tu moglo da dodje do natezanja izmedju tebe i partnera a ako nisi onda ces ti cini mi se da poradis na pitanju partnerstva...
Sa kao vl.7. u 5. bi trebao da pocne da resava ljubavne probleme e sad, tu je 2,5 god tako da ce neki tranzit biti okidac verovatno. Vl.5. je Ve, pa eto najpre ce ona preko Sa za mesec i nesto :)
Pogledaj i direkcije i progresije, ne znam sta kod tebe radi, a i solar svakako...jos ako tu ima pokazatelja-eto jasne slike :)

da igual
23-10-2012, 14:01
hvala ti ganci!

da upravo mi je ta postavka jako zanimljiva kad SA istovremeno pravi lijepe aspekte prema vladarima 5. i 7., ali kvadrira vl. 1. i to još MO - za to znamo da je jedan od najgorih tranzita koji dolazi..
sve živo je dvostruko aktivirano (JU i SA) - tako da će se nešto sigurno odigrati, ali ovaj kvadrat donosi neko nezadovoljstvo..
slobodna sam - naići će neki, garant s natalnom pozicijom SA/MO.
u direkcijama i progresijama trenutno imam aktualne MO180VE, MO60NE, VE120NE, SO180UR, hehe :)

jel vidi tko skoro zaposlenje kod mene?