Natalna karta mog dragog, s kim ja to imam posla :) [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Natalna karta mog dragog, s kim ja to imam posla :)

Zloca90
04-08-2012, 13:05
Ako bi mogao neko da mi protumaci, puno hvala :)
Ono sto me najvise zanima jeste ljubav :)

http://www.dodaj.rs/f/1c/10L/T10EN7l/astro2gw01fgfghfghjgjgjh.gif

danica_91
10-08-2012, 16:03
pa ono sto ja prvo vidim da je asc skorpija, vladar Ma u 8. kuci gde mu je dobro, u bliznacima, znaci da voli sex, bas bas, ali mozda brz sex ili da eksperimentise dosta, a nekad to zna da da i osobe koje su bi, ne znam, ali mislim da on nije jer je Ma dobro aspektovan...mada definitivno je sexualno dosta aktivan jer mu je Ma i vladar 5. kuce, znaci da voli veze pune strasti i ostalo...i veze su mu i jako bitne jer mu je So u 5. kuci, mada ide i ka 6. pa mozda i brine dosta o zdravlju...e sad, posto mu je So u 5. kuci, to jeste kuca So, u biku, moze da znaci da je veliki hedonista, da voli da se luksuzira, uziva, jede, i ostalo...a Mo mu je u 11. kuci u vagi, znaci da je diplomata, ali posto sebe gledao kao to So u 5. kuci, onda moze uvek da gleda zene, to Mo, malo ispod sebe, znaci da bude snob...ali ocigledno voli bas lepe zene, fine, umiljate, nezne...prave lepotice, slatkice, i ocigledno moze da upozna zenu preko nekih prijatelja, ili da mu drugarica postane i zena, nesto tako...e sad posto su mu Mo i Ve u opoziciji, to moze da znaci da devojku i zenu totalno razlikuje,odnosno da ne moze svoju curu da zamisli kao zenu, kao da devojka mora totalno, za 180 stepeni, da se promeni da bi mu bila zena...posto ima konjukciju Ve i So, znaci da je omiljen kod cura, da ume sa zenama, jos Ve u sedistu, oa ga dosta jure, Ve u 6. kuci, mozda cak voli i punije zene :) e sad dobro je sto su i Mo( zena) i Ve( devojka) u vagi i biku, a oni su pod vladavinom Ve, yako da cura onda i ne mora mnogo da se menja iako iako su Mo u Ve u opoziciji, znaci voli lepe. kreativne, mozda neke umetnice, cak i punije, prava olicenja zene...zbog bika na dsc, znaci da ce dobro da promisli da li ce da se ozeni i sa kim, i bice mu verovatno i dosta bitno da cura ima para, jer je njegov Ma u blizancima, a Me u biku, pa to znaci da ipak trazi i neku curu koja mozda ima para... kad se bude ozenio, tesko ce da dodje do razvoda, maltene nikako, jer dobro je aspektovana Ve, i ozenice se iz puuuno ljubavi, jer mu je Ve u konjukciji sa So, pa mozda znaci da ce pre braka ipak da bude ludji za curom, nego kad se bude ozenio jer posle Ve postaje Mo, pa ce mozda malo manje da je voli, ali sve u svemu, ne vidim razvod, a opet ni to nije toliko strasno, jer je dispozitor Mo opet ta Ve...sve u svemu, mislim da je brak u svakom slucaju dobar, a da ce mozda supruga da bude drugacija licnost od njega, ali to ne znaci da nece da se slazu...volece je u svakom slucaju jer je njegov vladar asc lepo aspektovan sa Mo, posto ima i Ma trigon So, znaci da lik ima i dosta energije, da je ambiciozan i da mozda bas voli da prica jer je Ma u blizancima i da ume da se svadja dosta jer mu je Me u opoziciji sa Pl, hoce da dominira ponekad jer mu je i zbog So u 5. kuci ego naglasen, ali da sve to moze da se prevazidje...dodatno je i Ju u 7. kuci znaci sreca u blagostanje u braku u svakom slucaju, i daje i to duzinu, cak i formalan brak...mada jeste Ju u blizancima u padu, ali posto nije lose aspektovan, msilim da ce ipak da donese srecu braku, ne verujem da ce lose da deluje...toliko od mene :) nadam se da sam bar nesto pogodila :D

Zloca90
15-08-2012, 18:52
Hvala ti mnogo!
Osobine si zaista pogodila, nema nista sto se ne uklapa :)
Svaka cast!
Da li bi mogla da mi kazes nesto o ovoj, ljubav me interesuje samo :)

http://www.dodaj.rs/f/X/K7/4vy5NO4O/1/dsdsdsds.gif