Molim pomoc [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Molim pomoc

Baal
01-08-2012, 03:03
Pozdrav!
Ova karta mi nikako ne ide iz glave..
Dobar prijatelj je uro prekjucer, mlad.:(
Dali preranu smrt ukazuju planeti u 3 kuci?

http://i47.tinypic.com/29xu7g7.gif

Bila bi zahvalna, da mi netko pomogne oko ovoga.:(

coca
01-08-2012, 07:58
draga, nezahvalno je bilo sta govoriti, posebno kada mi jos svi ovde ucimo..
medjutim, gleda se 8 kuca i vladar 8-ovde je to Venera u 3 ,u strelcu...ali se gleda i 4 kuca a njen vladar je saturn u 3 u strelcu(i u konjukciji sa Uranom).
Venera je i vladar ASC.
Moje saucesce.

Baal
01-08-2012, 13:48
Hvala!

Bas zato sam dala primjer karte, meni je uvjek bila nejasna posto nema planeta skoro nista od 4-12 kuce..

TigaBg
08-08-2012, 01:20
Moje saučešće. Jel mogu da pitam, na koji način je umro?
Tranzit Sa na Ma i Me koji su deo T-kvadrata mogu da nagoveste smrt. Sa0Ma je izuzetno opasan tranzit, a takođe Me vlada 12. kućom (kraj).

Zaista mi je žao što su se ovi tranziti manifestovali na ovaj, najgori mogući način.

nena peric
08-08-2012, 15:02
Baal,
Zao mi je zbog tvog prijatelja. :(
Ako ti nije tesko da postavis njegov solar sa kucama, samo stavi 2011 godinu.Mozda se i tu nesto vidi.

danica_91
09-08-2012, 20:49
pa taj Ju na Mc-u bas moze da znaci da je dostigao neko uzvisenije stanje, presao na visi nivo, sto bi se reklo...nesto tako...citala sam ranije negde o tome...

a i ovaj Ne na Ic uvek donosi nerazjasnjene neke stvari oko smrti, jer je i 4. kraj zivota i grob...dispozitor 3. polja Ju je napadnut od marsa, pa to mozda ima neke veze... ne znam...i meni je cudno...

Gloria
10-08-2012, 04:18
Možda se ubio?

Gloria
10-08-2012, 17:46
Nisam gledala kartu, nego onako, instiktivno mi je palo na pamet.

lopy
20-08-2012, 18:11
Čisto početnički meni se čini da bi mogao biti u pitanju promet (Vladar 8. u 3. i taj Saturn Uran konjukcija u 3.) Ako ne promet, onda mi se čini da su "upletene" mlađe bliske osobe. Jel možda bio sklon opijatima i sl.?

majabl
20-08-2012, 19:08
i ja mislim da je rijec o prometu i to cak mislim da i ako jeste u prometu da nije on vozi,ili tako nesto , vec da je neko drugi kriv, ili eventualno ako je treca kuca blizanca pa onda nesto u vezi sa plucima, ako je bolest u pitanju, ..mislim ja bas nagadjam i pocetnik sam ..saucesce

Baal
23-09-2012, 02:12
Pozdrav!

Izvinjavam se, nisam prije mogla doci.
On je na motoru bio, avto je ispred njega izletjelo. Nije bio kriv, jos je hteo da ustane i pao u nesvjest, poslje 24h u bolnici umro.. glavni organi osteceni a glavni uzrok udar glave, tj. mozga.

Hvala svima

Baal
23-09-2012, 02:13
Bizarna smrt.. sa 50km/h

zvjezdica
23-09-2012, 02:19
Moje saučešće.

3. polje je ugroženo, vladar Jupiter u opoziciji na Mars u vagi koji se nalazi u 1. polju - njegovo fizičko tijelo strada u prometu, od druge osobe (Jupiter u 7. polju).

Uz to on ima u 3. polju Saturna i Urana koji vuijek donose probleme u prometu i mogućnost naglih nesreća od većih automobila, kamiona itd.

Ako ćemo već detaljizirati - Mars je glava, a Mars je uključen u opoziciju sa jupiterom koji je u ovnu (opet glava), obilno krvarenje u mozgu itd...moguće.

žao mi je. pogrešno je u astrologiji gledati samo 8. polje za smrt, uvijek se gleda prvo fizičko tijelo tj. ascedent planete u 1. polju i vladar, onda svijetla - mjesec mu je kvadriran od marsa i jupitera, sunce u škorpionu, u širemo brisu sa plutonom (smrt-stradanja)...i onda 8. polje...