Nije za mene nego za njega [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Nije za mene nego za njega

Medea
25-07-2012, 12:34
http://postimage.org/image/um72jlyth/

Je l' moze neko da pogleda ovu kartu? Zanima me pretezno ljubav..a moze i ostalo?

Hvala unapred :)

Srdjan
25-07-2012, 12:42
Imaš Pl na ASC i ne ide ti ljubav? Daj čoovečee :D

noddy
25-07-2012, 13:27
Stelijum u drugoj :) Hihi...ima on malo karakteristika Strijelca,pare su mu onako naglasene fino..lijepo aspektovane planete u tom polju,pa bi trebalo da ima novca u zivotu..pogotovo od posla kojim se bude bavio.A vladar 2.polja u 7.polju,pa moze malo para doc kroz brak ili javnost :)
Taj Pluton na Asc-poznajem isto neke ljude koji imaju probleme u ljubavi sa tim...:) Iako harizmaticni,konkretno u ovom slucaju kvadrat Sunce iz trece kuce,malo ga okolin apogresno dozivljava i ne umije da se predstavi u pravom svijetlu.

CARAPICA
25-07-2012, 13:43
Evo nešto da napišem, s obzirom da uočavam ovu opoziciju s kojom muku mučim :D

Uglavnom fokus je na ovom t kvadratu koji se događa na granici 1-7 polja u kombinaciji s 3. I na kvadratu venere i saturna.
Ima jako veliku unutarnju snagu, najčešće ljudi koji je imaju nisu je niti svjesni jer su pod opozcijom suprotnosti pa im se čini da drugi posjeduju ono što njima nedostaje, no to nije tako. Mislim da može dugo spremati emocionalne povrede u sebe ali kada one izađu na površinu, neprepoznatljiv je za druge. Ovo je energija koju je uistinu teško izbalansirati, nije čak niti toliko vezana za ovaj život, no jedino što je bitno... ne upotrebljavati je na krivi način, u ovom slučaju protiv sebe. Ovo može ukazivati i na probleme sa grlom, grlobolja, krajnici... tko zna, možda se i odlučio na neki oblik sporta da bi to izbacio prema vani...
Potreban je balans muške i ženske energije, što potvrđuje venera kvadrat mars, od jednog roditelja je u mladosti bio prisutan nedostatak ljubavi, pažnje i to je nešto što pokušava tokom života nadoknaditi, bez obzira što je tu sklad sunca i mjeseca dispozitori odlaze u polukvadrat , znači da ipak ima jedan dio koji nije štimao...
Jako je ljubomoran i posesivan i ima podsvijesni strah da će mu netko oduzeti ono što je njegovo, kada jednom zatvori nekome vrata, zatvorio ih je zauvijek. Tu se onda javlja i ta kontradiktornost od onoga što dogma nalaže i onoga što mjesec želi... a mjesec je duša koja želi biti slobodna, ne voli sputanost, voli slobodu jer se tu spaja s uranom, pa dolaze unutarnji sukobi između onoga što donosimo sa sobom, nekakvim pravilima, dogmama i onoga što uistinu želimo.

Medea
25-07-2012, 13:48
noddy skroz si u pravu za ovo da se predstavlja vrlo cudno..
Zasto kazs d aima karakteristika Strelca?
Sto se tice para...za to ne znam koja je situacija..
Mene vise zanimaju ovako neke cre licnosti, posto je jako zatvoren izigrava misteriju i tako to...ne mogu nikad da znam sta misli jednostavno se oslanjam na intuiciju...

Carapica...ja nisam primatla kvadrat Venere i Saturna?
Inace sto se tice tih njegovih nesvesnih dozivljaja ili skrivenih ne znam nista o tome..maximalno je zatvoren..ne pznajemo se dugo..ali dosta se posvetio meni i vidim da zeli nesto..nisam samo sigurna koliko je on tip za mene, zato sto mi je tesko da ga upoznam..

CARAPICA
25-07-2012, 13:58
Mislila sam na veneru i mars krivo sam rekla sorry...
Istina je da ćeš teško doći do njega. Ima ogromne zidove oko sebe, to da.
Trebati će ti malo strpljenja :D

A da ti kažem nešto ovako dobronamjerno, slušaj ti svoje srce a ne da ti astrologija govori da li je netko za tebe ili ne,
postoje u mom životu muškarci koji savršeno klapaju na moju natalnu, ali uzalud im sve to, kada nema osjećaja.

Srdjan
25-07-2012, 14:12
Situacija je sledeća:

Ljubavne veze ovog mladića počinju sentimentalno, romantično i nežno... Pošto je veoma sklon da idealizuje osobu koju voli, u ljubav se lako razočara! Kod ovog dečka, priča o homoseksualnosti je jako naglašena, u seksu je sklon perverzijama, grupni seks, sado-mazo, a izvan svega voli da o seksu priča. Kroz brak prosperira, ali to ne znači da je brak idealan, apsolutno je čuvar ljubavi i neko ko ume da voli (posesivno-opsesivno)! Od Majke je nasledio Dobrodušnost, uvredu nikad neće zaboraviti ali kako je on još uvek mlad treba da više razvija Mesec u Strelcu koji je izvanredno postavljen. Bolna tačka kroz koju treba da uči je porodica, ne mogu sa sigurnošću da odredim da li Sunce ili Saturn upravlja ocem u njegovom natalu, ako je otac predstavljen Saturnom, onda je zasigurno alkoholičar. Sve škorpije su slabići, od silnog glumatanja mističara i nad bića, vremenom ostane samo unutrašnji nesklad i povučenost. Moj mu je savet da izađe iz svoje ljušture i da povede računa o egu, jer naginje i ka opsesiji i mržnji usled sopstvene nemoći. Treba da se čuva u kupatilu od strujnog udara, pluća, glava i nervni sistem su slabe tačke. Ni slučajno nek se ne vozi kamionom.
P.S. još bih dodao da ima jaku moć da prokune, i da vodi dupli unutrašnji život koji jedva i on razume...

noddy
25-07-2012, 14:17
Venera kvadrat Mars-roditelji se ne vole,potvrdjeno u 100 slucajeva,a i ima Sunce kvadrat Mars,neslaganje ismedju njega i oca.
Pa Strijelac,jer mu je stelijum(vise planeta) u drugoj kuci-Strijelac.

Evo ne znam,bogami :)))

CARAPICA
25-07-2012, 14:29
Situacija je sledeća:

Ljubavne veze ovog mladića počinju sentimentalno, romantično i nežno... Pošto je veoma sklon da idealizuje osobu koju voli, u ljubav se lako razočara! Kod ovog dečka, priča o homoseksualnosti je jako naglašena, u seksu je sklon perverzijama, grupni seks, sado-mazo, a izvan svega voli da o seksu priča. Kroz brak prosperira, ali to ne znači da je brak idealan, apsolutno je čuvar ljubavi i neko ko ume da voli (posesivno-opsesivno)! Od Majke je nasledio Dobrodušnost, uvredu nikad neće zaboraviti ali kako je on još uvek mlad treba da više razvija Mesec u Strelcu koji je izvanredno postavljen. Bolna tačka kroz koju treba da uči je porodica, ne mogu sa sigurnošću da odredim da li Sunce ili Saturn upravlja ocem u njegovom natalu, ako je otac predstavljen Saturnom, onda je zasigurno alkoholičar. Sve škorpije su slabići, od silnog glumatanja mističara i nad bića, vremenom ostane samo unutrašnji nesklad i povučenost. Moj mu je savet da izađe iz svoje ljušture i da povede računa o egu, jer naginje i ka opsesiji i mržnji usled sopstvene nemoći. Treba da se čuva u kupatilu od strujnog udara, pluća, glava i nervni sistem su slabe tačke. Ni slučajno nek se ne vozi kamionom.
P.S. još bih dodao da ima jaku moć da prokune, i da vodi dupli unutrašnji život koji jedva i on razume...

Da li možeš objasniti ovo vezano za grupni sex i pervezije, jer vladar 8 je merkur pod saturnom... a to je po meni jako dobra kontrola, pluton-mars je opozicija još u zemlji biku može biti nezasitan, da, ali postoji blokada na tom području...

Medea
25-07-2012, 14:30
CARAPICA hvala ti puno dobra si bas.
Noddy mislis da s gleda simbolika druge kao simboika Bika ili znakom koji pocinje (Strelac)..ja bh tu pre gledala Bika jer u Strelcu ima Mesec..a u Jarcu npr 5 planeta...

Iskreno ja mislim da je dosta strastven decko NE ZNAM ali ne bih bas rekla da je skroz perverzan..tacno je to da s vremena na vreme prelazi na neke price o sexu ali to mu je kao neki odbrambeni mehanizam..i dosta je sarkastican..predpostavljam da je to Me u Jarcu.
Obozava da se okruzi gomlom ljudi ali uvek u gomili nekako kao onda d agleda d as eizoluje..to je bas cudno..uvek kad me zove da se vidimo napravi kao neku ekipicu kao..i cudno se pnasa..

evo sinastriju da postavim (:

http://postimage.org/image/y2cxb9vjz/

CARAPICA
25-07-2012, 14:38
Ja bih rekla da mu tu strast daje taj pluton na asc., vladar 8 odlazi u 3 polje pa to je istina može mu biti obrambeni mehanizam, da nabaci na tu priču nešto, ali kao što rekoh opozicioni aspekti mogu prije donijeti blokadu na tom području, govorimo o marsu, mars je prva čakra, još je u biku, materija, zemlja , pa i sex... ne vjerujem baš da je slobodan po tom pitanju.

A vidi zanimljivosti ti sa svojim jupiterom budiš njegov t-kvadrat. Pa da, to valjda mora tako da bude, mogla biš mu puno pomoći po tom pitanju :)
Da on osvijesti svoje probleme kojih možda i nije svjestan.
Jedino mars konj. saturn, usporedno, osobno je ne volim vidjeti. Iako je tu ovaj egzaltiran, a saturn u sjedištu.

Medea
25-07-2012, 14:55
Ne bih rekla da je u fazonu grupni seks..
A i religiozan je poprilicno..nekako jednom kada je spominjao nesto o roditeljima pricao je bas sa dubokim postovanjem ne znam kako d avam opisem..glas mu je cak nekako io svecanji hahah

noddy
25-07-2012, 18:43
CARAPICA hvala ti puno dobra si bas.
Noddy mislis da s gleda simbolika druge kao simboika Bika ili znakom koji pocinje (Strelac)..ja bh tu pre gledala Bika jer u Strelcu ima Mesec..a u Jarcu npr 5 planeta...

Ja gledam vrh druge kuce... a to je Strijelac,vladar Jupiter u sedmoj i to je dobro.

TigaBg
26-07-2012, 13:20
Što se tiče seksa, Pl na Asc je često znak ljubitelja analnog seksa, pa se ova pozicija kod muškaraca može vezati za homoseksualnost.
Mars u Biku nije dobra pozicija što se potencije i izdržljivosti tiče, tim pre što je u 7. kući.

Molim Srđana da objasni kako vidi homoseksualnost u ovoj karti.

Mislim da je reč o osobi veoma lepog izgleda. Ima široko polje interesovanja, moguće je da ga interesuju oblasti tehnike, religije, istorije i drugih kultura.
U suštini je konzervativan, što se ne vidi na prvi pogled.
Okrenut je materijalnim vrednostima i potrudiće se dobro da se novčano obezbedi. Nije isključena ni sklonost kriminalu i mutnim radnjama, ali kasnije u životu.

U predbračnim vezama, na neki način "gubi glavu" jer je vladar 5. kuće na Algolu.

Srdjan
27-07-2012, 07:40
Molim Srđana da objasni kako vidi homoseksualnost u ovoj karti.

Naravno.
U konkretnom primeru, natus je rođen u znaku vodolije (bez predrasuda), sa podznakom škorpije (seks na prvom mestu). Kako je Uran (homoseksualnost) egziltiran u Škorpiji, imamo sliku čoveka bez predrasuda na seksualnom planu... To moraju potvrditi i ostali pokazatelji: 8 kuca, Mars i Pluton ali i 5 kuća. Na vrhu 8 kuće je Blizanac (biseksualnost), vladar je otišao u ženski znak, što dodatno stavlja akcenat, a da naglasak bude još veći, Marsom vlada Venera...
5 kućom vlada Neptun (zavaravanje na ljubavnom planu).
Moje lično zapažanje je da 70% Homoseksualaca ima Plutona na ASC, ili neku transcendentalnu planetu! Uran je zvanični vladar homoseksualaca, ali ja ne bih bio tako isključiv, Ne i Pl imaju itekako velikog uticaja.
Kod Ne tipa izražen je mazohizam, kod Pl Sadizam, a Uranov tip je ekstremer i sa muškarcem će biti samo iz inata...

Medea
27-07-2012, 12:13
TinaBG
Tacno lepo izgleda i ima siroko polje interesovanja...pretezno religija kultura voli da plovi veslanje i tako te aktivnosti na vodi..
Inace je l mozete da zapazite mozda neke traume ili teske dogadjaje ako ima..?

Sujetan je i ne razumem i dalje sta ocekuje od devojke je l mozete to da pogledate kakve ga devojke privlace? (posto se nadam da ga ne privlace muskarci)

Srdjane nadam se da nisi u pravu :D

TigaBg
27-07-2012, 14:29
Naravno.
U konkretnom primeru, natus je rođen u znaku vodolije (bez predrasuda), sa podznakom škorpije (seks na prvom mestu). Kako je Uran (homoseksualnost) egziltiran u Škorpiji, imamo sliku čoveka bez predrasuda na seksualnom planu...
Ali u ovoj karti Uran nije istaknut. Inače, slažem se sa svim napisanim.

Sujetan je i ne razumem i dalje sta ocekuje od devojke je l mozete to da pogledate kakve ga devojke privlace? (posto se nadam da ga ne privlace muskarci)

Srdjane nadam se da nisi u pravu :D
Nemoj da se plašiš, iako se homoseksualnost u nekim natalima može naslutiti, ipak Dupor kaže da se ona ne može jasno odrediti u natalu. Neko može da ima sve pokazatelje a da ne bude gej, a sa druge strane negde samo jedan pokazatelj "odradi" posao.

Najbolje bi bilo da postaviš svoju kartu da vidimo sinastriju.

Srdjan
27-07-2012, 16:13
Ali u ovoj karti Uran nije istaknut. Inače, slažem se.
Po čemu misliš da nije istaknut?

Medea, nemoj pogrešno da me shvatiš, tumačenje horoskopa je kompleksna stvar, i astrolog ma koliko bio dobar ne može sa sigurnošću da se uhvati nečega i da to tvrdi. Ako se dobro sećam ja sam rekao -naglasak- a ne... eee ja vidim da je ovaj dečko ped*r! :)
Znam ja da tebe privlači njegova magnetična priroda, ali ovaj momak (opet kažem ima naglasak) ka opeseivnosti, fiksacija, itd...

Medea
27-07-2012, 17:11
E sjajni ste (:

TinaBg
evo sinastrije
http://postimage.org/image/y11drnsq3/