Moja Seka [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Moja Seka

cmokic78
07-05-2012, 22:36
http://s581.photobucket.com/albums/ss260/cmokic78/?action=view&current=astro_245gw_30_iva_tankosic_2012328_hr7410128403.gif

andjelikadepeures
08-05-2012, 01:44
Spolja leprshava, sushtinski verovatno jako ozbiljna i odgovorna
verovatno je zanima "shta je s druge strane", ulazi u sushtinu
mislim da ima naglashen neki umetnichki talenat... mozda najvishe vuche na dizajn... mada verujem da joj ni pisanje ne ide loshe
najteze joj je sa samom sobom jer ne moze uvek da pomiri sve svoje visheslojnosti. nadam se da ce vremenom uspeti u tome
jake strasti, skoro fatalne...
privlache je mocni mushkarci, s kojima moze da bude i prijatelj
mada mi se ne svidja shto sama sebi chesto kvari zabavu bez ikakvog valjanog razloga...
i ona mora da radi u partnerstvu... a svako partnerstvo vidi kao robiju... moguce da joj je to "zivotni ispit"...

razboli se kad nishta ne radi
mnogo struka interesovanja, verovatno ce tokom zivota raditi totalno razlichite stvari, chesto i istovremeno

chini mi se da s roditeljima nije bash najsrecnija situacija... mozda na neki nachin privrzenija ocu...

eto...

spomenka
08-05-2012, 19:20
Karmički brak. I to s partnerom iz prošlog života.

Nikita
08-05-2012, 19:58
Evo da bacim oko malo:)Lakse bi bilo konkretno da kazes sta te zanima u vezi sestre,ali nema veze.
Prvo sta mi je upalo u oci je Merkur 0 Neptun i to egzaktna:)
Merkur je njen vladalac ASC,tako da moze da bude neka umetnicka dusa ili znas vec,da ima ruzicaste naocare:pink_machkica:,a posto je Neptun vladalac 11.kuce,treba dobro da bira prijatelje,jer su moguca razocaranja,kao i da idealizuje veze (Merkur je vladalac 5.kuce).E sada posto taj aspekt,pa ASC,5,kuca,11,kuca,vrlo lako moze da bude da svira neki instrument i da je u nekom umetnickom drustvu ili je zanima fotografija,nesto u vezi lekova,sve vezano za planetu Neptun,sto je neka vrsta umetnosti,a ako nije onda moze da luta da ne zna sta hoce,najlakse je staviti ruzicaste naocare i to je to,bele lazi.
Ego i Emocije se sukobe u njoj(Mesec 90 Sunce),pa Sunce 0 Neptun,ako se ne bavi nekom umetnoscu,moze da posegne za alkoholom ili nekim tabletama za smirenje ,jer je realnost ubija.Partner moze nesto da mulja u vezi sa novcem i ni ona ni on ne treba da pozamljuju pare prijateljima,jer mogu da im ne vrate ili da ih obmanu.Obavezno tri puta procitati bilo koji dokument kada bude potpisivala u vezi nasledstva,osiguranja,mogucnost gubljenje dokumenata.
Ovaj kvadrat izmedju Meseca i Urana je presirok 9 stepeni i separacioni je ,ali ajde,sada joj tranzitni Uran pravi konjukciju na Mesec,moguce nagle selidbe kroz posao na poslu,stanovanje ili nagli preokreti u finansijama i promena kroz status u nekom smislu.Mars joj je dosta jak iako nema losih aspekte,uvek treba da obrati paznju na genitalije,jajnike.
Sve u svemu ako ovaj Neptun koristi u njegovom svojstvu,mislim na sve sto on pretstavlja,onda je super,a ako ne moze dosta da se razocara i da bude prevarena i obmanuta:)
Toliko od mene na prvi pogled,ako treba nesto da razjasnim pisi:D