Natalna karta mog muža [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Natalna karta mog muža

milicica21
30-04-2012, 19:04
Svoju natalnu znam napamet, koliko toliko sam je protumačila, ali ova njegova mi nikako ne ide, ovolike retro planete, sva mi je nekako smotana.

Da dodam, nemam nikakvih specijalnih prohtjeva, znam ja njega jako dobro i dugo, samo me zanima zašto smo tako isključivi, da kada se volimo volimo se kao niko na svijetu, a ako razmjenimo neku malo grublju riječ, da ne kažem da se posvadjamo, ne možemo u oči da se pogledamo. Bukvalno se ne gledamo. I toliko je tvrdoglav i istrajan u svom istjerivanju pravde i istine, a pravda je uvjek na njegovoj stani. Ja pred njim ostajem bez riječi, zaboravim i kako se zovem, a ne da iznesem argumente zbog kojih sam ja u pravu. Retorika mu je jača strana, za razliku od mene, koja svoje mišljenje u krajnjem slučaju izloži napismeno i okači ga na frižider :D

http://www4.slikomat.com/11/0430/yhi-astro-.gif

sladjana
01-05-2012, 14:14
Bik-vaga ima li boljeg ...ve u raku
Nije lose alo 7 kuca u Ovnu to si ti , brak, odnosi javno ...mars u 8 - verovatno je u ljubomoran.
Ma0So - dosta govori o jacini odnosa, jake reci dolaze iz Ma180 Ju , sam Ju u 3 kuci komunikacija.
Upoznali ste se preko sestre ili ste se brzo usli u brak!?a mozda i oboje, mada ju u 3 daje i putovanja ....

Ljudi koji imaju Ma0So su nemirni , brzi ali veliku snagu za sve, ogromna energija je prisutna svugde oko njega, verovatno je prenosi i na tebe.
Vitak je, verovatno ne puno visok, prosecene gradje.Ovaj aspekt daje i svadje , kao da ima strah da ces mu sve uzeti, verovatno tipicno musko , da ne budes bolja od njega, da mu ne uzmes snagu ..mozda tako dozivnjava svadje, prepreke ili tebe kada mu se suprostavis ...

ivanam
01-05-2012, 14:23
Cuvajte brak ove i sledece godine zbog Ur 0Dc i Ur 180Mo,iznenadne promene statusa su moguce sa ovim aspektima.Tu je i Sa preko vladara polja doma,kao i Pl sledece godine na Ic-u? Jel kod vas sve u redu?

milicica21
01-05-2012, 14:40
On je Blizanac-Vaga, nije Bik, za malo. Nije ljubomoran uopšte, makar ne ispoljava, a znala bih da jeste za sve ove godine. Upoznali smo se preko pogrešnog broja telefona, dopisivali se mjesecima, zaljubili se preko poruka, i otkad smo se sreli od tada smo zajedno. Bili smo 4,5g u vezi prije braka, nije baš iznenada. Veza na daljinu. Ima ogromnu snagu, neiscrpnu energiju. Oduvjek radi bar po 2 posla. U principu se ne svadjamo često, naš brak i kompletnu vezu mogu opisati kao jako poželjnu, ali me brine to što kad se posvadjamo kao da zaboravimo i na ljubav i na obzir i na sve ostalo, u stanju smo da se inatimo danim, on pogotovo, i tako nas to nekako poremeti, da se po nedelju dana vraćamo u normalu zbog obične gluposti.

Ivana, sve je u redu, za sada, i od početka ove godine smo imali baš fin period na ljubavnom planu, kao da smo se tek upoznali.

sladjana
01-05-2012, 14:48
Onda sam ja pogresila pa ono za bika ne vazi, ne racunaj na to ...

Svako sam mislila da ste brzo usli u vezu ybog Ju0Ur a ono je komunikacija, mob....
kazem da mu je Ma spaljen od So ali posto su u azlicitim znakovima trebalo bi da bude manje uticaja na njega da se ne ponasa naglo, mozda cak i bez srca cesto. Mozda je to i cutanje koje zna vise da boli...

Mo u vagi daje i vaganje, tezak je na biranju, odlukama ...a time si i ti predstavljena.Da li se vidis u tom Mo ?

milicica21
01-05-2012, 14:54
Da, i ja sma mislila da sam ja predstavljena MO, baš se pronalazim u tom opisu, fizičkom pogotovo. A još skoro na ASC, to bi značilo da sam mu jako bitna, a mislim da jesam.
Ja sam postavila ovu kartu da vi meni kažete: "Da, to je to, vaša ljubav će vječno da traje :)" To je ono što ja želim da čujem :D
Da, ćutanje mene jako boli, i on to zna, baš je nekad bez srca. Još da dodam da ja sve stvari doživljavam previše emotivno, pa se tu nekako mimoilazimo, on to ne može da shvati, on sve prvo "samelje" u mislima, dok kod mene ne postoji ništa sem srce.

ivanam
01-05-2012, 15:04
Pripazite se,na leto,a narocito sledece godine .Mada ,kada sam pogledala tvoju kartu moze tebi neko nov da se pojavi kad ti Ur bude pravio trigon na Ma,jer ti Ur ulazi u polje tajni i odatle aspektuje vladara 7.i 12,na prolece sledece godine.Ovaj aspekt redovno zenama donosi znacajnog muskarca,a da li ce se nesto desiti zavisi od tebe .U isto vreme ti Sa ide preko vladara 7.pa moze doneti probleme.Ja vam zelim svu srecu i nadam se da gresim :)

milicica21
01-05-2012, 15:07
Ako je do mene, laknulo mi je :) Ne sumnjam ja u svoja osjećanja, i ne mogu da zamislim kakav bi taj novi trebao da bude da bih ga uopšte pogledala, a ne okrenula ledja ovome. Nije da sumnjam u njegova, li opet ja sam ja, znam šta mislim u svakom trenutku. I ja očekujem neke probleme za godinu-dvije, kad bude Saturnov povratak, pa prelazak preko ovih "jada" u mojoj 7, ali se nadam da ako smo do sada imali dobar brak, ni u tom povratku se neće ništa bitno desiti. Samo se nadam :D
Hvala ti, biću oprezna :)

sladjana
01-05-2012, 15:14
Ivanam je dobra sve pogadja ...samo meni ne vide Ve u Blzancima ...mozda pocenem da varam, setam sa strane ...

Sami Blizanci su nestalni - igraju na dve strane pa uvek jedna upali .
A Mo u Vagi samo podsticu na sve to ...jesi bitna ali onoliko koliko on to hoce...ne mislim nista lose, vec je to nacin da sebe sacuva od povredjivanja, pokazivanja osecanja...

Svija mi se tvoj stan da ne zelis drugog pored sebe...umes da volis ...pozzz

milicica21
01-05-2012, 15:19
Slažem se da je Ivanam dobra, imali smo i ranije kontakta, i skidam kapu :)
Nije on tipični Blizanac nekako, sem što dobro priča i ne drži ga mjesto, ne vidim mu druge osobine. Više mi ima osobine Bika. Ne znam, do sada nismo imali problema sa prevarama i ljubomorom, nekako smo ozbiljno shvatili jedno drugo od početka, bacili se na završavanje faxa, porodica, da djeci obezbjedimo sve što treba, da stvorimo neke normalne uslove za život. Mogu reći da sam ja okidač za svaku našu svadju. Znam kad je dosta, ali ne umijem da stanem. Nekad i ne želim, jer mi nije uvjek svaki dan isti i ne mogu uvjek biti nasmijana, a ako sam ja neraspoložena on je istog trenutka ljut i uvrijedjen...?

andjelikadepeures
01-05-2012, 15:25
..

Sami Blizanci su nestalni - igraju na dve strane pa uvek jedna upali .

ovo rade Bikovi, ne Blizanci
Blizanci su leprshavi i deluje kao da flertuju sa svima od reda, ali to samo tako deluje.

tvoj muz ima potencijala da u zivotu postigne neshto prilichno veliko, da se tako izrazim
a pritom mislim da je tip koji stvarno ume da voli i ima prirodnu potrebu da tezi partnerstvu.
mislim i da je vash odnos mnogo bolji od kad ste u braku, nego za vreme zabavljanja

a povratak Saturna uopste ne mora da donese neshto lose, naprotiv

milicica21
01-05-2012, 15:28
E, da, baš tako, voli on da flertuje, vidim ga ja, to ti je šmekerica prava, ali je ustvari vjeran kao pas. Jeste, bolji nam je odnos u braku, jer je veza bila na daljinu, pa je uvjek bilo nekih trzavica, s moje steane, malo ljubomore, malo nedostajanja, kad se sve to skupi nastane svadja bez potrebe. Ako on nešto ne postigne, ne znam ko će, baš je uporan, vrijedan, i ima super vizije. Nadam se da će Saturn da nas poštedi...

sladjana
01-05-2012, 15:32
ovo rade Bikovi, ne Blizanci
Blizanci su leprshavi i deluje kao da flertuju sa svima od reda, ali to samo tako deluje.

a povratak Saturna uopste ne mora da donese neshto lose, naprotiv

Moguce za Bikove...naravno kada sam to napisala nisam mislila nista lose, niti vezano za prevare , vec da imaji karakter da mogu na dve strane , dve opcije razlicite uvek da se snadju ...izbor je kod njih velik...to je ok, jer kada pogledam sebe jako sam stegnuta. Zato volim opustene Blizance i vodolije ...

Super za SA sto si napisala nesto lepo ...

Nadam se da ce Milicica potvrditi taj period ...pozzz

milicica21
14-05-2012, 13:51
I ja se nadam. Kažu ako ste bili dobri čika Saturn vas nagradi. Mi smo stvarno bili dobri, oboje :D

Samo ću da priložim i solar u ovaj "folder", da dokumentacija bude kompletna :)
http://www4.slikomat.com/11/0514/syp-astro-.gif

sladjana
14-05-2012, 19:30
Vidim da mu se poklapa Solar sa natlnim , moj je bio takav prosle godine i bio je naporan...naravno sve zavisi od samog natala...moj nije nki pa je to mozda zato ! heheheh

Ako se bavi poslovima oko novca i to tudjeg moze imati uspeha jer mu je 8 solara puna i tu je vladar 10 kuce-posao .

milicica21
14-05-2012, 21:59
Kažu kada se solar i natal poklope, da će to biti bitna godina, u domenu kuće koja je naglašena. To bi ovdje bila 8. Ne bavi se poslovima oko novca, sem svog :)

sladjana
14-05-2012, 22:04
Kažu kada se solar i natal poklope, da će to biti bitna godina, u domenu kuće koja je naglašena. To bi ovdje bila 8. Ne bavi se poslovima oko novca, sem svog :)

Bude bitna ali zavisi da li se to iskaze dobro ili lose...meni licno i par njih ovde se desilo lose, nekako je necu zaboraviti po bitnosti ali samo da se ne ponovi ...

Svakako je solar tvog muza oko 8 kuce okupiran, moguce da se ispolji i neki dodatni posao ...

milicica21
15-05-2012, 07:07
Stvarnooo? :eek:
Ne znam šta bi trebalo da se desi, neki grom odjednom da nas pogodi, stvarno smo ok... :(

sladjana
15-05-2012, 08:46
Stvarnooo? :eek:
Ne znam šta bi trebalo da se desi, neki grom odjednom da nas pogodi, stvarno smo ok... :(

Nemoj da se nerviras odmah, to sto imas ti ili tvoj suprug takav natal , mnogo faktora treba jos da se pokaze da bi se to i desilo ...

Meni je odmah upalo u oci da oboje imate istog vladada 7 kuce Ma ! jacina koja zna da ode u drugi pravac, potrebno je vreme da bi neke stvari dosle na svoje mesto ...

milicica21
15-05-2012, 08:57
To da, imamo tu jačinu koja zna da ode gdje ne treba. Na to sam mislila u prvom postu, na tu suprotnost. Kad se volimo, volimo se, kad se posvadjamo... Sukob nam je jako snažan, i ružan. Jako smo isključivi... Počne sa sitnice, i ako jedno od nas ne stane (a obično NEĆE ni jedno), preraste u nešto bezveze. A potpuno bespotrebno. A nekad ne moramo ništa reći, ako osjetimo lošu energiju onog drugog, kao da se podigne neki zid izmedju nas, pa nemamo snage da progovorimo. A baš bi tada trebalo nešto reći, pomoći...

Ono što sigurno znam je da ga jaaako volim, i da ne vidim nikako sebe bez njega, ni sa 80 godina. Ali niko ne zna šta život nosi...

arctiumLappa
15-05-2012, 10:05
Venera u Raku (dupli znak)
Saturn u Vagi (dupli znak)
Vladar braka MA koji pravi separaciju MA120MO
mnogo gluposti u malo reci

Mina
15-05-2012, 11:32
..agena cas 'vjeruje' u kartu..i daje argumente..,a cas ne vjeruje i opet daje argumente..,da l vjeruje il ne vjeruje...

milicica21
15-05-2012, 11:59
Što bi značilo da ovo što je napisala znači ili ne znači nešto? Nemo'te me nervirat', završiću u temi "Nervni bolesnici" :p

majabl
15-05-2012, 14:14
znaci da rak i vaga nisu dupli znaci, ne znam zasto bi neko sa ve u raku tezio razvodu ...:)

milicica21
15-05-2012, 14:16
Pa da, Venera u Raku je pravi "domaćinski" tip (kakav moj muž ustvari i jeste). Nego, računam da svi znate više od mene, pa ne smijem da negodujem ;)

sladjana
15-05-2012, 20:43
Pa da, Venera u Raku je pravi "domaćinski" tip (kakav moj muž ustvari i jeste). Nego, računam da svi znate više od mene, pa ne smijem da negodujem ;)

Agena je nseto videla u natalu pa je to i napisala,ne verujem da je to lupila ...ali zivot trazi borbu i donosi neizvesnost pa nikada se nista ne moze tvrditi 100%.

ps nemoj da se ljutis ali ja videvsi tvoj natal bolje cini mi se da i ti imas nekih znakova razvoda ...

mozda da postavis i uporedni , bolje moze pokazati vas odnos, brak i te vase svadje,mirenja , ljubav, sex ....:rolleyes:

milicica21
15-05-2012, 20:51
Daleko sam ti ja, moja Sladjana, od ljutnje. Ne ljutim se uopšte lako, naprotiv, baš sam fleksibilna. Svako kaže ono što misli, i tako i treba da bude. Ni najmanje me ništa od napisanog nije naljutilo. Sve i da se razvedemo, Bože moj, preživjeću, samo neka je on meni živ, zdrav i srećan, pa gdje god...
Evo sinastrija:
http://www4.slikomat.com/11/0515/nt9-astro-.gif

sladjana
15-05-2012, 21:00
Daleko sam ti ja, moja Sladjana, od ljutnje. Ne ljutim se uopšte lako, naprotiv, baš sam fleksibilna. Svako kaže ono što misli, i tako i treba da bude. Ni najmanje me ništa od napisanog nije naljutilo. Sve i da se razvedemo, Bože moj, preživjeću, samo neka je on meni živ, zdrav i srećan, pa gdje god...
Evo sinastrija:
http://www4.slikomat.com/11/0515/nt9-astro-.gif

Za brak je potrebno dvoje tako i za razvod ..neces se ti razvesti , samo imate natal takav sklon krizama, padovima...

Niste losi imate trion Venera ...

Mada njegov PL iz Asc udara 90 na tvoj Mo u 3 - zato vam je komunikacija takva .

A na tvoj Dc i planete Sa i Ma padaju njegov Ju i UR - moram biti direktna - dali je vasa veza pre braka bila ne obavezna, mozda i brza, dobar sex ?

milicica21
15-05-2012, 21:02
NIje, bila je baš "obavezna". OD prvog trenutka smo bili ozbiljni, jedino što je sve vrijeme bila na daljinu, 4,5 godine. Sex dobar, pogotovo u poslednje vrijeme, mora da je neki dobar tranzit ;)

Jao, tek sad kapiram da me ustvari pitaš da li je to bila neka "sex kombinacija", a ne kakav je sex uopšte :D Ne, ne, ništa slično tome...
Sladjana, hvala ti puno na angažovanju :)

milicica21
16-05-2012, 09:27
U ovoj zemlji,ako zena nece da se razvede,nema nista od razvoda,bez obzira na natal,bez obzira na medjusobnu patnju.
Njena rec,volja i odluka je presudna u bracnim odnosima ovde.:rolleyes:

Razvodite me ni krivu ni dužnu :p
Neću, bre ;)

milicica21
17-05-2012, 09:19
Nisi ti ništa pogriješila, napisala si ono što misliš i vidiš, i gotovo - sve prihvatam :) Ali i ako imam pokazatelja razvoda, to je samo zato da bih se opet udala za njega :D

milicica21
10-02-2014, 21:59
Došla mi svekrva u posjetu, i gle čuda, muž mi se rodio 45 minuta prije vremena koje je naznačeno na izvodu. To mu ne mjenja bitno horoskop, ali čini da So0Ma iz 8. kuće predju u 9. I zadvoljna sam :)

http://www4.slikomat.com/13/0210/zn3-astro-.gif

Srdjan
10-02-2014, 22:53
na DSC Ovan, može ukazati na turbulencije u braku, na svojeglavu ženu, Ovnovskog tipa... Svađe, nesuglasice i tuče u braku. Ovan je vrlo bezobrazan znak, pa takva atmosfeta vlada u braku.

u 7 nema planeta.

Mars kao vladar 7 je u Blizancima i u 8 kući.
Jako loš položaj koji govori o smrti partnera (partner gine na putovanju za inostranstvo) a na kraćim putovanjima doživljava neprijatnosti. Partner je rečit, komunikativan, mada konfuzan zbog 180 Uran i nemoralan 180 Jupiter. Patrner je promenljiv i kroz pisanje, reči i komunikaciju izražava svoja osećanja (120 mesec). Dispozitor Marsa je Merkur koji je u Biku (partner odlazi u izgon i ostaje u 8 kući) što nije nimalo ugodan položaj za ženu, kojom se ovaj muškarac oženi. Ona je ljubomorna i ovaj čovek je loš po nju.

Venera kao esencijalni signifikator braka je u Raku u 10:
Položaj venere govori o mirnom braku. Porodičnom, toplom i braku punom osećanja. Govori o osećajnom partneru, privrženom i umetnički nastrojenom. Partner je na položaju i na natusa vrši veliki uticaj. 60 Merkur, rečit partner, pismen i komunikativan. Lep glas. Venera po disp odlazi u znak svog sedišta, što govori o idiličnom braku, lakom, lepršavom i divnom. Brak pun ljubavi i privrženosti.

Znak Vage:
U znaku vage počinje ASC, tu je i Mesec i Pluton i Saturn na kraju.
ASC ima Marsovu simboliku, pa je ovo nijansa turbulencije, a Pluton i saturn na kraju vage govore da će se na kraju dogoditi nesreća (Saturn) i smrt (pluton).

Zaključak:
U svim pomenutim signifikatorima mnogo ima vazduha! Mars u Blizancima, Venera 60 Merkur, Mesec (žena) u vagi. Sve je to naglasak na promenljivosti i komunikaciji. Sa jedne strane postavka je očajna, a sa druge idelana! Što je znak prelepih situacija u braku i onih manje lepih. Kakvi će aspekti preovladati zavisi od vas.

TigaBg
11-02-2014, 00:23
Došla mi svekrva u posjetu, i gle čuda, muž mi se rodio 45 minuta prije vremena koje je naznačeno na izvodu. To mu ne mjenja bitno horoskop, ali čini da So0Ma iz 8. kuće predju u 9. I zadvoljna sam :)

http://www4.slikomat.com/13/0210/zn3-astro-.gif
Ovo je i bolja karta, Sa0Pl su mu u drugom polju, a ne u prvom.
Čime se bavi, ako nije tajna?
Kako se nosi sa Saturnovim povratkom?

Mars kao vladar 7 je u Blizancima i u 8 kući.

Mars mu je u 9. kući.

Jako loš položaj koji govori o smrti partnera (partner gine na putovanju za inostranstvo)
Jako čudno tumačenje, s obzirom da žena pita za svog muža

milicica21
11-02-2014, 12:21
Srdjane,

Hvala ti na angažovanju, mada sam prilično sigurna da si gledao staru kartu, jer je po novoj vladar 7. Ma u konjukciji sa Suncem u 9.polju.

"Mars kao vladar 7 je u Blizancima i u 8 kući.
Jako loš položaj koji govori o smrti partnera (partner gine na putovanju za inostranstvo) a na kraćim putovanjima doživljava neprijatnosti. Partner je rečit, komunikativan, mada konfuzan zbog 180 Uran i nemoralan 180 Jupiter. Patrner je promenljiv i kroz pisanje, reči i komunikaciju izražava svoja osećanja (120 mesec). Dispozitor Marsa je Merkur koji je u Biku (partner odlazi u izgon i ostaje u 8 kući) što nije nimalo ugodan položaj za ženu, kojom se ovaj muškarac oženi. Ona je ljubomorna i ovaj čovek je loš po nju."

Ja sam sve, samo ne ovo što si opisao gore, pogledaj moju natalnu kartu u potpisu, možda ćeš dobiti bolju sliku o meni.

ASC ima Marsovu simboliku, pa je ovo nijansa turbulencije, a Pluton i saturn na kraju vage govore da će se na kraju dogoditi nesreća (Saturn) i smrt (pluton).

Na kraju čega?
Sa i Pl su u 2. polju.

Položaj venere govori o mirnom braku. Porodičnom, toplom i braku punom osećanja. Govori o osećajnom partneru, privrženom i umetnički nastrojenom. Partner je na položaju i na natusa vrši veliki uticaj. 60 Merkur, rečit partner, pismen i komunikativan. Lep glas. Venera po disp odlazi u znak svog sedišta, što govori o idiličnom braku, lakom, lepršavom i divnom. Brak pun ljubavi i privrženosti.

Ovo bi u potpunosti opisalo mene, i naš brak. Doduše, nije bas 365 dana u godini idiličan, ali je poželjan.

Tiga,

Radi u hotelijerstvu.
Saturnov povratak je prošao. Bio je težak period na da tako kažem "fizičkom" planu, mnogo je radio, više poslova istovremeno, pa onda radovi na kući, skoro da je sav taj period Sa povratka radio 18h dnevno.

Izgleda da će žena "mandrknuti" na putu za inostranstvo, budući da inalče radi sa strancima :p

milicica21
11-02-2014, 12:33
Srdjane,

Hvala ti na angažovanju, mada sam prilično sigurna da si gledao staru kartu, jer je po novoj vladar 7. Ma u konjukciji sa Suncem u 9.polju.

"Mars kao vladar 7 je u Blizancima i u 8 kući.
Jako loš položaj koji govori o smrti partnera (partner gine na putovanju za inostranstvo) a na kraćim putovanjima doživljava neprijatnosti. Partner je rečit, komunikativan, mada konfuzan zbog 180 Uran i nemoralan 180 Jupiter. Patrner je promenljiv i kroz pisanje, reči i komunikaciju izražava svoja osećanja (120 mesec). Dispozitor Marsa je Merkur koji je u Biku (partner odlazi u izgon i ostaje u 8 kući) što nije nimalo ugodan položaj za ženu, kojom se ovaj muškarac oženi. Ona je ljubomorna i ovaj čovek je loš po nju."

Ja sam sve, samo ne ovo što si opisao gore, pogledaj moju natalnu kartu u potpisu, možda ćeš dobiti bolju sliku o meni.

Na kraju čega?
Sa i Pl su u 2. polju.

Ovo bi u potpunosti opisalo mene, i naš brak. Doduše, nije bas 365 dana u godini idiličan, ali je poželjan.

Tiga,

Radi u hotelijerstvu.
Saturnov povratak je prošao. Bio je težak period na da tako kažem "fizičkom" planu, mnogo je radio, više poslova istovremeno, pa onda radovi na kući, skoro da je sav taj period Sa povratka radio 18h dnevno.

Izgleda da će žena "mandrknuti" na putu za inostranstvo, budući da inalče radi sa strancima :p

andjela
11-02-2014, 12:58
Milice,gledam sada tvojunatalnu kartu...Obe imamo ASC u biku,Mo u raku,Pl u 6.i Sa u 7.!...I Ne je u 8.i kod tebe i mene...Kakav je tvoj partner-sta je u simbolici Sa?...Postoji li neka razlika u godinama,statusu,obrazovanju?...I UR nam je u 7.kuci...Ja jos nisam udata,pa pitam...

http://www.astro.com/tmpd/cnmo-mfmfileegFIjD-u1392119719/astro_2gw_01_aa_hp.42929.14231.gif

Srdjan
11-02-2014, 13:09

Nema na čemu.
Jbg gledao sam kartu koj je prva na redu bila.

Na kraju čega?
Sa i Pl su u 2. polju.
Na kraju znaka Vage. Potrebno je pogledati sve signifikatore kada se procenjuje bilo koja oblast u životu, jer iz jedne ne može da se dobije nikakva konkretna slika niti priča... Nikad se ne zna kada će se i kroz šta priča izraziti.
Za brak su osnovni signifikatori: 7 kuća, planete u 7 kući, Vladar 7 kuće, Venera, zatim Mesec u muškom (žena) i Sunce u Ženskom (muž) i poslednji detalj je znak Vage. Ovde su Pluton i Saturn na kraju znaka. Što govori o događajima koji se dešavaju na kraju, a u simbolici tih planeta.

Dakle brak je se najviše iskazao kroz veneru.

milicica21
11-02-2014, 13:14
Andjela,

Ne znam šta bih ti rekla. Nema neke bitne razlike medju nama, ni u statusu ni u obrazovanju (doduše ja imam master, a on bachelor :p).
Ako tvoje pitanje glasi šta mi je Sa u 7.donio, kod mene je u konjukciji sa Ma, i donio mi je energičnog, disciplinovanog, strpljivog partnera. Dispozitor svega toga je JU, pa je na neki način i stranac. Kažem na neki način, jer je iz Srbije, a ja to ne doživljavam kao inostranstvo, ali eto.

andjela
11-02-2014, 13:22
Lepo...Vidim imamo neke slicnosti u natalu...Meni je Sa na desc,ali u konjukciji sa Pl,pa ako je tebi doneo enrgicnog sa Sa0Ma,meni onda "donosi"fatalnog,posesivnog,u konjukciji sa PL...Imamo isto Ur u 7.,ali je krajem 7.kuce,pa se nece valjda odnositi na razvod...Ja povrh toga imam i So u 7.,a to je valjda dobro takodje...

Sta ti je sa Ne u 8.,kako se on manifestuje?...Kakva su primanja tvog supruga...Cime se on bavi?

p.s.izvini,nisam citala sve,a mozda si i napisala

milicica21
11-02-2014, 13:32
Lepo...Vidim imamo neke slicnosti u natalu...Meni je Sa na desc,ali u konjukciji sa Pl,pa ako je tebi doneo enrgicnog sa Sa0Ma,meni onda "donosi"fatalnog,posesivnog,u konjukciji sa PL...Imamo isto Ur u 7.,ali je krajem 7.kuce,pa se nece valjda odnositi na razvod...Ja povrh toga imam i So u 7.,a to je valjda dobro takodje...

Sta ti je sa Ne u 8.,kako se on manifestuje?...Kakva su primanja tvog supruga...Cime se on bavi?

p.s.izvini,nisam citala sve,a mozda si i napisala

Radi u hotelijerstvu. Primanja su dobra, u odnosu na standard i okolinu. Otprilike 4-5 prosječnih plata. Ne u 8. ne uspjevam da povežem ni sa čim u vezi sa mužem, a što se mene lično tiče, možda jake vizije, duhovnost, interesovanje u tim sferama.

andjela
11-02-2014, 13:39
:) Bas lepo.Tvoje 4.polje,njegovo derivatno dakle 10.je u lavu,a vladar je otisao u njegovu 5.-usluzne delatnosti:),o Ju-dobra zarada...

Sve u svemu,nadam se da ni mene Sa nece namuciti:),iako je u 7.kuci
http://www.astro.com/tmpd/cnmo-mfmfileegFIjD-u1392119719/astro_2gw_01_aa_hp.42929.14231.gif

milicica21
11-02-2014, 20:11
Andjela, koliko ja vidim tebi je Sa na 10*08, a DSC ti je na 1o*21, tako da Sa nema ništa sa 7. kućom, a ni sa tvojim budućim mužem. Za tvog budućeg partnera je važniji položaj Marsa. Takodje, imamo par planeta u istim znacima, ali je raspored kuća, planeta i dispozitora različit, tebi su naglašene 6,7 i 8. kuća, a meni 7. i 11, pa i pored ovih par stvari mislim da nema mnogo sličnosti u našim životnim pričama.

andjela
12-02-2014, 00:51
Tacno je,mada se ja uhvatih za Sa i Ur u 7.kuci...Da,nije mi bas Sa u 7.kuci,ali ima uticaj,cim je na kraju 6.kuce...

Svakako nam nisu iste zivotne price...a nisu ni blizancima cak iste,pa ni slicne nekada...