Moj prijatelj i njegov zivot [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Moj prijatelj i njegov zivot

sladjana
30-04-2012, 16:19
Moj priajtelj bi se razveo po drugi put, nabacio mi to u prici...ne veruje u astrlogiju, gledala sam mu natal i sve povezala za pre, prolost...

Evo natala pa da vidimo

http://i49.tinypic.com/ot2bo5.gif

Prvi brak sa 19-20 godina, 7 kuca u Strelcu Ju u 11 u Ribama - bili su prijatelji, zena je starija od njega 3 godine. Ziveli su zajedno 3 meseca, rodila se cerka - zbog toga su i stupili u brak.
Sam Ne u 7 kuci, ima 90 sa JU - razvod mada i Ne180 Mo u prvoj kuci ukazuju na to...sam Ju u Ribama nestabilnost.

Sa cerkom je u ok odnosima, sa bivsom suprugom i ne bas, pricaju samo zbog i oko cerke.

Sa sadasnjom zenom je bio 4 godine u vezi, raskidali mirili se, 2 godine su sada u braku ali nemaju dece . Ona izgleda ne moze da ima decu, sve bi probao ali ona nece . Ona takodje ima brak iza sebe..bez dece, mada bivsi muz ima decu u sadasnjem braku -nesto se tu mnogo krije ...

Ona je predstavljena Sa u 2 kuci - novac, firma, preko novca su se i upoznali..ako gledamo 9 kucu, a i njena firma je njegova, zajedno rade neke poslove...mada je on zaposlen u drzavnoj Firmi vec 16 godina .Ovo mu dodje dodatni posao i novac.

Njegova Ve u Vodoliji govori da je slobodan za sve, bez obzira na brak ....
Puno veza ima iza sebe ...
On se misli da ga za drugu zenu nista ne veze sada ...

Sta kaze astrologija ...meni se cini da je on klasicn primer slobodnog muskarca koji je jako aktivan, ne drzi ga mesto. Vodolija -bliazanac Mo u 1 kuci . Svakako ja ga poznajem pa je teze biti realan.

7 kuca sa Ne u njoj pokazuje neozbiljnost ali i radost jer je u Strelcu...ali njega ne drzi mesto .

Lahadima
30-04-2012, 16:47
Ajd da malo lupam :D Sedma kuca u strelcu (dupli znak) pa jos i neptun u njoj - mislim da je jasno sta je... Skolski primer. Mesec opozicija neptun, e kad god vidim kontakt meseca i riba, obavezno bude nestabilna osoba (u smislu emocija), opet se izvinjavam svima koji imaju ovaj aspekt (ili mesec u ribama, ili neki drugi kontakt), ali kako to da bas UVEK kod ovakvih polozaja imamo razvod, varanje partnera, nestabilne veze, brakove, i potpuno ludilo sto se tice emocija? (iz mog iskustva, nemoj da se neko uvredio). Sve sve, ali mesec i ribe... Osim ako nije pisac, ali ja takvog jos nisam srela :D

Deveta kuca u jarcu, to bi trebalo da samo po sebi daje stabilan drugi brak, ALI u njoj se nalazi i sunce u vodoliji, koje je u kvadratu sa uranom (vladarem vodolije). Ne bi me cudilo da se ovaj covek opet razvede... Cini mi se, da je njegova karta takva, da on nije osoba koja bi imala stabilan brak, u pravom smislu. Deluje kao neko ko zapravo, ulazi iz veze u vezu, iz braka u brak. Ko Elizabet Tejlor :D Salim se, nisam gledala njenu kartu, ali cu morati da vidim, jer je ona odlican primer nekoga ko ima brdo razvoda (udavala se 8 ili 9 puta). I venera je u vodoliji. Sve licne planete, sunce, mesec, venera imaju kontakt s vodolijom ili ribama, vodolija uvek daje nesto sto nije tradicionalno, da nam nisi opisala situaciju, ja bih rekla da je ovo covek koji se nikada nece ozeniti :D

lili
30-04-2012, 16:53
njemu bi najbolje bilo da zivi u vanbracnoj zajednici..mislim da ne potpisuje nista,onda bi se i odrzalo..slazem se sa L..:D

p.s. ja mislim da je ovde neko nekog prevario ili postoji neka tajna..hmmmm

sladjana
30-04-2012, 16:53
Ve0Me u 10 samo govori koliko mu je vazan ljubavni zivot , jos u vodoliji puno veza...u 10 kuci - posao, status-srece ih jos vise i a svakom mestu.
A sto je neverovatno jako je fin i pazljiv prema zenama, prema svojoj posebno, sprema joj da jede , donosi sve ....

njemu bi najbolje bilo da zivi u vanbracnoj zajednici..mislim da ne potpisuje nista,onda bi se i odrzalo..slazem se sa L..:D

Za prvi brak znam da ga je otac naterao da se ozeni a bila je svadba , cak i sa drugom isto tako svadba...negde mu je to i godilo.

Mada porodica mu je cudna,,,,

A zasto mislis da ne potpisuje ista ...mislis da bi doslo i do 3 braka ...

lili
30-04-2012, 17:01
Ve0Me u 10 samo govori koliko mu je vazan ljubavni zivot , jos u vodoliji puno veza...u 10 kuci - posao, status-srece ih jos vise i a svakom mestu.
A sto je neverovatno jako je fin i pazljiv prema zenama, prema svojoj posebno, sprema joj da jede , donosi sve ....

Za prvi brak znam da ga je otac naterao da se ozeni a bila je svadba , cak i sa drugom isto tako svadba...negde mu je to i godilo.

Mada porodica mu je cudna,,,,

A zasto mislis da ne potpisuje ista ...mislis da bi doslo i do 3 braka ...

strelac daje mnostvo,a uran hoce slobodu,..pa onda,venera u vodoliji,uran kvadrat sunce..bolje da nije potpisivao nista u drugom braku,ovako se oseca sputanim..mozda vise zbog toga hoce razvod a ne zato sto je prestala ljubav..p.s ovo sad nagadjam..ispravi me ako gresim..

sladjana
30-04-2012, 18:29
strelac daje mnostvo,a uran hoce slobodu,..pa onda,venera u vodoliji,uran kvadrat sunce..bolje da nije potpisivao nista u drugom braku,ovako se oseca sputanim..mozda vise zbog toga hoce razvod a ne zato sto je prestala ljubav..p.s ovo sad nagadjam..ispravi me ako gresim..

Mozda on ne zna sta bi...kaze da sve radi po principiu -dok uzivam ok je ..
Drugi put se ozenio kada je traz. Mo bio u konjukciji sa Ju ....

Mislim da nesto krije jer mu je tran.Ju sada u 12 kuci a tran. Ve u konjukciji sa Mo u 1 kuci ....

Tran. Sa je u 6 kuci koja ima ukljestenu Devicu,mada ima posao ok u Drzavnoj Firmi ali mislim da se tamo pravi cistac jer mu Sa pocetkom iduce godine pravi 0 sa Ur -mozda moze biti promena a onda bi bilo problema oko novca u braku.

p.s. ja mislim da je ovde neko nekog prevario ili postoji neka tajna..hmmmm
Objasnjenje , mislim i ja da ima neka tajna, prevara ....

ivanam
01-05-2012, 14:51
Ovaj tip verovatno hvata zene na pricu zbog konjukcije Ve i Me,odaje utisak slobodne osobe koju nista ne sputava.Zbog Ma u jarcu ,verovatno mu godine nece mnogo naskoditi.Zbog Ju kao vladara u centru T-kvadrata ,brak mu je problematican .Ju u duplom znaku,pa i to ukazuje na vise brakova.Mislim da su kod njega prijatelji jako lose uticali i dalje lose uticu na njegova partnerstva.Drugu zenu mu je verovatno doneo Uran kad mu je pravio trigon na Sa i konjukciju sa Ur.Tesko da ce se rastati sa njom u skorije vreme ,jer ne vidim mu neke takve aspekte.I da se rastanu,sumnjam da bi zvanicno imao i treci brak zbog kvadrata Ne,kao vladara 3.braka sa Ju,vladarom partnerstava.

sladjana
01-05-2012, 15:01
Ovaj tip verovatno hvata zene na pricu zbog konjukcije Ve i Me,odaje utisak slobodne osobe koju nista ne sputava.Zbog Ma u jarcu ,verovatno mu godine nece mnogo naskoditi.Zbog Ju kao vladara u centru T-kvadrata ,brak mu je problematican .Ju u duplom znaku,pa i to ukazuje na vise brakova.Mislim da su kod njega prijatelji jako lose uticali i dalje lose uticu na njegova partnerstva.Drugu zenu mu je verovatno doneo Uran kad mu je pravio trigon na Sa i konjukciju sa Ur.Tesko da ce se rastati sa njom u skorije vreme ,jer ne vidim mu neke takve aspekte.I da se rastanu,sumnjam da bi zvanicno imao i treci brak zbog kvadrata Ne,kao vladara 3.braka sa Ju,vladarom partnerstava.

Meni zbog sa kao vladara 9 ne vidim razvod od druge zene ali zbog para, stana-- ovo licno mislim jer ga znam.

Porodica, tj mama mnogo utica ima na njega a prijetelji onako, slabo ih poznajem , vise iz prica. Otac mu je davno umro a majka zivi napolje ali kada je tu u sve se donekle petlja, pogovoto sto misli da je on bio dobar otac dok se nije ozenio - tako javno kaze !
4 kuca u Lavu So u 9 ali u konjukciji sa MC ....

meni je on drag zbog svog slobodnog stava i izrazavanja ali nista drugo . Jako lepo prica i puno ceni tudje misljenje , moje ne na mnoge stvari.
A mozda je to samo klopka.

Sta mislis da li je iskren prijatelj, osoba ili samo blefira ...

ivanam
01-05-2012, 15:09
Pa ne znam koliko je iskren,mozda prema muskarcima .Jer pozicija vladara 11.u 7 .mi lici da svaku prijateljicu posmatra kao potencijanu partnerku ,a posto je Ne u opoziciji sa Mo ,tu su mozda i neke prevare i lazna osecanja moguca.Tranzit Pl preko Ma ,vladara 12.pre nekoliko godina je mogao da mu donese neku tajnu ljubav vezanu za posao,a od prosle godine pa do skoro mu je Ur napravio kvadrat i problem sa vladarom polja tajni.Mozda su neke tajne i otkrivene.

sladjana
01-05-2012, 15:20
Pa ne znam koliko je iskren,mozda prema muskarcima .Jer pozicija vladara 11.u 7 .mi lici da svaku prijateljicu posmatra kao potencijanu partnerku ,a posto je Ne u opoziciji sa Mo ,tu su mozda i neke prevare i lazna osecanja moguca.Tranzit Pl preko Ma ,vladara 12.pre nekoliko godina je mogao da mu donese neku tajnu ljubav vezanu za posao,a od prosle godine pa do skoro mu je Ur napravio kvadrat i problem sa vladarom polja tajni.Mozda su neke tajne i otkrivene.

Svaku zenu, poznanicu prijteljicu vidi kao plen sa kom bi mu bilo zanimljivo...i retko ga odbijaju , znam za neke devojke iz svog okruzenja.
Moguce da i mene tako gleda ali ja sam stroga u svojim stavovima prema njemu ...jer se znamo !

Preko posla u Drzavnoj Firmi ima puno slobodu i neko ludacko radno vreme pa mi to izgleda kao tvoj opis....

lili
01-05-2012, 16:10
Mozda on ne zna sta bi...kaze da sve radi po principiu -dok uzivam ok je ..
Drugi put se ozenio kada je traz. Mo bio u konjukciji sa Ju ....

Mislim da nesto krije jer mu je tran.Ju sada u 12 kuci a tran. Ve u konjukciji sa Mo u 1 kuci ....

Tran. Sa je u 6 kuci koja ima ukljestenu Devicu,mada ima posao ok u Drzavnoj Firmi ali mislim da se tamo pravi cistac jer mu Sa pocetkom iduce godine pravi 0 sa Ur -mozda moze biti promena a onda bi bilo problema oko novca u braku.

Objasnjenje , mislim i ja da ima neka tajna, prevara ....

neko je nekog tu prevario,nesto sakrio..ne znam ko koga..ali postoji nesto...skriveno..u prvom braku..

sladjana
01-05-2012, 16:20
neko je nekog tu prevario,nesto sakrio..ne znam ko koga..ali postoji nesto...skriveno..u prvom braku..

Znam da tog braka ne bi ni bilo da nije ostala trudna, vencali su se kada je bila pred sam porodjaj i ziveli 2 meseca....otac je tako on tvrdi jako uticaja na njega da se mora ozeniti ...tada ga nisam poznavala.

Nisam mislila na tvoje objasnjenje vec sam ga sama dala u ostalim isto postovima.

Sta ti mislis da je ovaj 2 brak slican , tajne jer sada mu je JU u 12 kuci ...a vlada 7 kucom ...

lili
01-05-2012, 16:25
Znam da tog braka ne bi ni bilo da nije ostala trudna, vencali su se kada je bila pred sam porodjaj i ziveli 2 meseca....otac je tako on tvrdi jako uticaja na njega da se mora ozeniti ...tada ga nisam poznavala.

Nisam mislila na tvoje objasnjenje vec sam ga sama dala u ostalim isto postovima.

Sta ti mislis da je ovaj 2 brak slican , tajne jer sada mu je JU u 12 kuci ...a vlada 7 kucom ...

joj taj je u ribama kako god okrenes,i u 12 kuci,i sto se drugog braka tice,ne znam koliko je iskren prema tebi,sudeci po tome kako ti se predstavlja u prici,malo mi lici da glumi zrtvu okolnosti koje su jace od njega kao...izvini..ali to je moj utisak..:confused:

sladjana
01-05-2012, 16:31
joj taj je u ribama kako god okrenes,i u 12 kuci,i sto se drugog braka tice,ne znam koliko je iskren prema tebi,sudeci po tome kako ti se predstavlja u prici,malo mi lici da glumi zrtvu okolnosti koje su jace od njega kao...izvini..ali to je moj utisak..:confused:

Moguce je i to , zato pitam da li je iskren ...

Vracajuci unazad film- pre 5 godina je u nekoliko navrata ostavljao sadasnju zenu, tada mu je bila devojka ali su odmah ziveli zajedno .
Sve u fazonu da mu je dosta ali uvek se vracao ....ja bi to povezala sa 8 kucom - opet Ju - ide vrati se , Ju u natalu u Ribama ...a sam brak u Sa daje stabilnost ali ima aspekata cudnih...

Milslim da on ovim pricama samo kupuje mene i druge ...kao da zeli da se pokaze da je on glavi u braku a ne ona. Ona je Lav , ima svoju Firmu vec 8 godina, svoj stan, svoj novac ....

jovanche
02-05-2012, 08:53
Vi ste mene sada malko zabrinuli..
meni se cini (a mozda samo cini) da su tom tvom prijatelju i meni vrlo slicne karte...

sladjana
02-05-2012, 10:03
Vi ste mene sada malko zabrinuli..
meni se cini (a mozda samo cini) da su tom tvom prijatelju i meni vrlo slicne karte...

Slicna je postavka kuca ali ne i planeta....mi smo pisali najvise o 7 kuci,pogledaj tvoj Ju je u 6 - skroz druga prica si ti ....pozzzz

sladjana
14-05-2012, 20:35
Danas mi supruga mog prijatelja - koja inace kuka da ima problem da ostane trudna - kaze da ima lekarsku potvrdu da on ne moze da ima decu !?
I to onako hladno i nekako kako je to normalno i da to dugo zna...pitam se a zasto se udala onda za njega ....
zasto se ja uvek nadjem kao dobra dusa izmedju takvih ljudi koji su uvek korisnoljubni....
veruj da ja necu biti takva ....

lili
14-05-2012, 20:59
pa zar on nema vec jedno dete,cerkicu..kako je to moguce..hmm:cool:

sladjana
14-05-2012, 21:06

Da ima cerku od tinejdzerku , znam je lici na njega ....
Ne znam samo ko koga laze tu ...

ps ili sam ja naivna i iskrena pa tako prihvatam ljude oko sebe koji bi da mi budu prijatelji, bolje je tako zmuriti ...

Mia
14-05-2012, 22:55

pa moguce je, nije svaki sterilitet urodjen, moguce je i da nastane kasnije. . . najbanalniji primer za ovako nesto su infekcije hlamidije, mikoplazme i ureaplazme, ali je recimo ovo promenljiva kategorija
ove infekcije recimo daju smanjenu pokretljivost spermatozoida
i onda se to vidi u spermogramu, a ako su ispitivali zasto nemaju dece onda je i on radio spermogram

sladjana
14-05-2012, 23:20
pa moguce je, nije svaki sterilitet urodjen, moguce je i da nastane kasnije. . . najbanalniji primer za ovako nesto su infekcije hlamidije, mikoplazme i ureaplazme, ali je recimo ovo promenljiva kategorija
ove infekcije recimo daju smanjenu pokretljivost spermatozoida
i onda se to vidi u spermogramu, a ako su ispitivali zasto nemaju dece onda je i on radio spermogram

Moguce ali ...
Kako se u natalu to moze kod muskarca videti...
zasto laganje ili precutkivanje ...mozda tu lezi njegova zelja za ponovnim razvodom.

Mada kada vidim Ne u natalu sve mi jasno Ve.