zar je stvarno tako crno? [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : zar je stvarno tako crno?

lavieenrose
30-01-2012, 17:53
http://astro.horoskop.hr/cgi-bin/graphic/daisy24?dformat=2&date=1995/1/17&time=21.0&lat=43.44&long=-15.54&adjust=-1.00&lang=hr eto moja natalna karta,pa ako netko ima živaca i vremena da pogleda,ja sam nova u svemu tome,počela sam nešto sama al sam se poprilično brzo izgubila jerima puno toga na šta treba da pazim pa sam se zbunila :( naročito me zanima polje vezano za ljubav i za fakultet :)

evo ja kao vidim (moš si misliti kako ja išta vidim al ajde) vrh pete kuće mi je u jarcu,a kao kuća u kojoj je jarac,na tom područja treba imati strpljenja i moguća su čekanja? sunce mi je u 5.kući šta bi značilo da će mi se dopast netko stariji? mars mi je u prvoj kući šta znači da sam naglašenog karaktera?
dobro,lako ja kucnem u gugl te znakove po kućama,ali kako ću ja iščitati nešto više osim osobina koje prepoznajem i sama? one crte (nemojte se uvrediti šta ne znam naziv) u sredini? kako to?

uranija
31-01-2012, 08:58
aspekti koji su ispisani i dole imas ucrtane u karti,tako,linijama,crvene su kvadrat,opozicija,a plave trigoni sekstili,obicno pogledamo,dole koje planete sa kojom prave aspekt,dobro kapiras za pocetak,aspekti izmedju planeta ce ti reci sa tim tvojim temperamentom kakve ces akcije praviti,moras dipozitore da naucis i vladarstva,da shvatis da li su akcije dobre prodje ili lose....
evo kod tebe su crvene opozicije,roze kvadrati,sekstil zeleni,trigoni ljubicasti,prva dva su teska a druga dva su dobra i podrzavajuca,nemoj uciti da su kvadrati i opozicije losi,nego teski,traze prilicno truda od tebe da ulozis,a da aspekta nema,ne bi mogla da postignes,a posto ima moguce je,nijedan aspekt nije nemoguce ispuniti,samo ide tesko,zavisi sta na njega utice...

spo
31-01-2012, 14:46
Malo ljudi poznaje svoje osobine ili jos bolje....malo ih i priznaje.
A kad shvatis sebe i prihvatis sebe kakva zaista jesi, mozes poceti i da radis na sebi i da se unapredjujes....

lavieenrose
31-01-2012, 14:50
aspekti koji su ispisani i dole imas ucrtane u karti,tako,linijama,crvene su kvadrat,opozicija,a plave trigoni sekstili,obicno pogledamo,dole koje planete sa kojom prave aspekt,dobro kapiras za pocetak,aspekti izmedju planeta ce ti reci sa tim tvojim temperamentom kakve ces akcije praviti,moras dipozitore da naucis i vladarstva,da shvatis da li su akcije dobre prodje ili lose....
evo kod tebe su crvene opozicije,roze kvadrati,sekstil zeleni,trigoni ljubicasti,prva dva su teska a druga dva su dobra i podrzavajuca,nemoj uciti da su kvadrati i opozicije losi,nego teski,traze prilicno truda od tebe da ulozis,a da aspekta nema,ne bi mogla da postignes,a posto ima moguce je,nijedan aspekt nije nemoguce ispuniti,samo ide tesko,zavisi sta na njega utice...

i sad znači gledam da su mi venera i jupiter u opoziciji šta bi značilo da sam ljena? a na temelju čega ja mogu viditi neke konkretnije informacija,tipa hoću se udat,koliko ću dece imat i to?

uranija
31-01-2012, 23:05
proucis kojom kucom sta vlada,ima toga na temi vladari,pa simbolika,sve polako,oni ce konkretnije opisati,pa recimo aspekt venera opozicija jupiter zavisi od toga kojom kucom vlada i jedan i drugi,a opozicija bas ne ide pod lenjost,vec trigoni...jer sve ide po jusu i po planu,kod opozicije,ne...

lavieenrose
07-04-2012, 01:13
bok,počela sam već odavno proučavati natalnu i tad sam si nešto sitno pročitala,nakon toga,čitala sam drugima i sad sam išla sebi,nakon znači nekog iskustva i vidim sve preloše...

peta kuća u jarcu,pa je ljubav ta za koju ću ja dosta patiti i trebati imati stroljenja,šta je stvarno istina,već i u ovim godinama to osećam. imam marsa u petoj,pa ću završiti sa nekim starijim (kao i inače). imam i kirona u prvoj(očekivano s obzirom na moje NEsamopouzdanje)-sama sebi bolna točka.,mogla bi imati blizance ili puno dece zbog merkura u petoj ali znači i velika razočarenja u ljubav.mogla bi ostati udovica i preudat se-venera u strelcu. mogla bih imati nesretan brak pun razočarenja -mars u devici. uran u petoj,gubitak prvog deteta? jel vi vidite išta pozitivno? jer ovo me stvarno plaši!