karta mog caleta... [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : karta mog caleta...

nymeria
06-04-2012, 03:04
E vidim da je Milicica21 stavila kartu svog tate, pa se setih da i ja mog priupitam za tacno vreme rodjenja...Na krstenici pise 4 ujutru, e sad koliko je sve to tacno...
Elem, kad sam videla, nije mi bilo dobro-znala sam i ranije da ima gomilu planeta u Vagi, ali bas ovako?!Uostalom pogledajte sami, jako zanimljivo izgleda :D :)
Ono sto mene konkretno brine je zasto on toliko gubi na sudu?!Kontam da je upletena neka od ovih planeta u znaku Vage ili mozda ovaj Ju afliktovan od Sa? Stalno se nesto sudi sa duznicima (ili poreskom upravom, ili vec nekim slicnim kretenima) i iako je covek stvarno u pravu i iako nista on nije bogu skrivio uvek izgubi parnicu, katastrofa...I cega bi trebalo da se pripazi na poslu ili sto se tice zdravlja? Vlasnik je svoje firme u kojoj je jedini zaposleni (radi od kuce i na terenu), elektroinzenjer je...

http://i39.tinypic.com/2ytofhl.gif

spomenka
15-04-2012, 21:29
E vidim da je Milicica21 stavila kartu svog tate, pa se setih da i ja mog priupitam za tacno vreme rodjenja...Na krstenici pise 4 ujutru, e sad koliko je sve to tacno...
Elem, kad sam videla, nije mi bilo dobro-znala sam i ranije da ima gomilu planeta u Vagi, ali bas ovako?!Uostalom pogledajte sami, jako zanimljivo izgleda :D :)
Ono sto mene konkretno brine je zasto on toliko gubi na sudu?!Kontam da je upletena neka od ovih planeta u znaku Vage ili mozda ovaj Ju afliktovan od Sa? Stalno se nesto sudi sa duznicima (ili poreskom upravom, ili vec nekim slicnim kretenima) i iako je covek stvarno u pravu i iako nista on nije bogu skrivio uvek izgubi parnicu, katastrofa...I cega bi trebalo da se pripazi na poslu ili sto se tice zdravlja? Vlasnik je svoje firme u kojoj je jedini zaposleni (radi od kuce i na terenu), elektroinzenjer je...

http://i39.tinypic.com/2ytofhl.gif

Tvoj tata je dosta okrenut ka sebi.
Parnice gubi jer mu je 7. kuća u ribama. Vladar Ju je otišao u lava a dispozitor So je u padu u vagi. I još u konjukciji sa Ne, pa je moguće da gubi greškom, nešto se uvijek zakomplicira jer je Ne magla, nejasnost.
Drugi vladar sedme je Ne čiji je dispozitor u izgonu i opet nije dobro. I on je u konjukciji sa Ne, opet neka magla, laž, prevara itd.
Uvijek ga netko smulja ili on ima sklonost potpisivanju pogrešnih dokumenata.
Ne je i greška.

nymeria
15-04-2012, 23:06
E hvala na tumacenju! :D Jeste, u pravu si, uvek neke greske, ne nuzno njegove (jedna osoba zaboravi da odradi svoj deo posla, zbog cega tata popije kaznu, posle se ta osoba izvlaci kako to nije bio njen posao :eek: ili ga tipovi koji vozaju dzipove po gradu zavlace za 100 eura i kukaju kako ne mogu da mu plate...i tako kojekakve ljigavstine :( ...) Deluje mekano, trudi se da bude fin i da svima izadje u susret pa se onda desi to sto se desi...To sam primetila kod ljudi koji imaju Mo u 1., drugi igraju na kartu sazaljenja kod njih...
Znaci definitivno ne treba da isteruje pravdu nego da cuti i trpi :(