Slučaj nedefinisane neurološke (ili neke druge) patologije [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Slučaj nedefinisane neurološke (ili neke druge) patologije

Apollon
04-04-2012, 11:06
Pozdrav svima.
Ja sam specijalizovan u astromedicini, i već godinama radim (praktično isključivo) samo astromedicinske konsultacije...
Međutim, sa ovim natalisom ne mogu da izađem na kraj nikako. Verujem da je u pitanju pristrasnost, jer je reč o mojoj majci, a takođe ni lekari nisu sigurni o čemu se radi, i nosi dijagnozu "sine morbus neurologicus", što znači "levo, neurološka bolest".
U istoriji njene bolesti se nalaze: hipertenzivne krize; atrofije frontalnih i temporalnih režnjeva mozga, nižeg stepena, obostrano; policistični organi (tiroidna žlezda, bubrezi, dojke, jajnici, jetra) ; hirurški odstranjena žučna kesa ; gastritis hroničnog tipa ; ablacije početnih tumoroznih promena na materici i grliću materice ; kvazi epileptični napadi, koji su zapravo tetanički napadi, bez poznatog uzroka; preosetljivost na antiepileptike i depresija koštane srži, itd...
Ono najnovije jesu čudne senzacije u levoj strani glave i otkriveno suženje arterije vertebralnog toka u donjem delu vrata.
Poslednje na šta su joj sumnjali je takozvana Hortnova bolest, autoimuni poremećaj na arterijama lica.
Lekari su se nadali da će uspeti sve povezati sa tom bolešću, međutim ona se nije dokazala putem analiza...
Zanima me vaše mišljenje, da li se radi o nekom autoimunom procesu, ili je reč o tek tako nekim nespecifičnim, razbacanim simptomima...
Moje lično mišljenje je kako su Rahu i Ketu imali presudnu ulogu u njenim zdravstvenim problemima, jer to su tela sa uticajem Satruna, odnosno Marsa, međutim u mnogo lošijem kontekstu nego stvarni Saturn i Mars...
Rahu i Ketu, a posebno Ketu donose bolesti kojima je nemoguće ući u trag, koje se ne mogu lečiti i ne mogu se ni dijagnostifikovati. Više je reč o karmičkoj kazni koju natus mora podneti u ovom životu...
Slažete li se?
Evo podatci : 20.05.1969. 10:57h (rektifikovano vreme) Gospić, Hrvatska.

A da dodam, možete se pozabaviti i mojom natalnom kartom.
Mene ne zanima tumačenje, to sve znam, samo eto, ako neko želi da vidi primer nečega nesvakidašnjeg, neka vežba na mojoj karti (nalazi se u mom potpisu) . :)
Rođen sam u Somboru, preselio sam se u Hrvatsku (gde su roditelji živeli oduvek), a onda sam u ratu opet došao u Srbiju. Sve materijalno smo izgubili. To je jedna karakteristika moje natalne karte. Zatim, mnogo me je odradio Ketu iz IX kuće, jer sam 2005. /2006. bio u pravom religijskom fanatizmu. Dalje, veoma specifično je to, da nikad nisam uspeo da ostvarim ljubavnu vezu ni sa kim. Imao sam mnogo psihičkih problema, tačnije bipolarni afektivni poremećaj, i to je zanimljivo iz astromedicinske perspektive...
Uglavnom, eto, dve specifične natalne karte, uživajte. :)

coca
04-04-2012, 11:49
natal Apollonove mame
http://www.efreepics.net/?v=astrowbeb.gif

ps
postavila sam natal, ali na zalost nisam dovoljno strucna da se upustim u analizu, sve najbolje:-)tebi i tvojoj mami!

Mia
04-04-2012, 11:58
Pozdrav svima.
Ja sam specijalizovan u astromedicini, i već godinama radim (praktično isključivo) samo astromedicinske konsultacije...
Međutim, sa ovim natalisom ne mogu da izađem na kraj nikako. Verujem da je u pitanju pristrasnost, jer je reč o mojoj majci, a takođe ni lekari nisu sigurni o čemu se radi, i nosi dijagnozu "sine morbus neurologicus", što znači "levo, neurološka bolest :)

Zdravo Apollon, u astromedicinu se uopste ne razumem, pocetnik sam i u astrologiji, ali kaze se Sine morbo neurologico na latinskom i to znaci Bez neuroloskog oboljenja :)

nedda
04-04-2012, 12:15
Zdravo Apollon.

Iz karte bi se reklo da je tvoja majka ambiciozna zena, koja ume da zanemari i svoje unutrasnje potrebe zarad ostvarenja nekog cilja. Da se ne udubljujem odmah u analizu, samo da kazem za sada da Rahu i Ketu, odnoscno SMC i JMC popularnije nazvani ne mogu biti sami po sebi uzrocnici tih simptoma, jer oni su nosioci drugacije vrste energije - ona mora da prodje kroz odredjenu konstelaciju planeta da bi se ispoljila.

Dugotrajno nebavljenje svojim istinskim zivotnim putem odrednjenim njima bi moglo da izazove serije simptoma slicnih onim koje tvoja majka ima, ali sustinski, u danasnjoj medicini oni bi se najpre pripisali psihosomatici, i astroloski gledano, morali bi se jvaljati sa odredjenim tranzitima.

Probaj da uradis karte tranzita/solara/progresija za periode kada su se javljali, i tako ces uci u trag uzrocnicima.

Vazna planeta za nju je merkur, jer je dispozitor JMCa i ovog stelijuma, a on je solidno postavljen.

Apollon
04-04-2012, 12:25
coca, hvala. :)

Mia, tačno, moja greška, pomešao sam tu dijagnozu sa jednom drugom. :O Sve mi se pobrkalo...

nedda, slažem se sa napisanim... Pokušaću sa progresijama, možda od njih bude neke značajnije koristi...