Energija, ljubav povezanost...pomoc u vezi natalne [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Energija, ljubav povezanost...pomoc u vezi natalne

milivanili
02-04-2012, 21:05
Nova sam i jako me zanima ova muska natalna karta:D , ponesto sam povezala ali je to nedovoljno da bih razumela ovu osobu a jako mi je interesantna:) !!!! Puno bih bila zahvalna a ja se trudim da iz vasih postova ucim kako bih mogla da i ja nekom pogledam jer me ove teme bas interesuju:)
Evo natalne
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=362file50mWCD-u1332612116&lang=e&gm=a1&nhor=1&nho2=2&btyp=2&mth=gw&sday=2&smon=4&syr=2012&hsy=-1&zod=&orbp=&rs=0&ast=

Saljem i moju kako bi pogledali kakva energija spaja ove dve osobe, ocigledno nesto postoji;)
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=362file50mWCD-u1332612116&lang=e&gm=a1&nhor=2&nho2=2&btyp=2&mth=gw&sday=2&smon=4&syr=2012&hsy=-1&zod=&orbp=&rs=0&ast=

andjelikadepeures
02-04-2012, 23:22
Ovaj tip, iako nekada besan na zenski rod, verovatno ga nega "nagazila" pa otkinula, zene generalno razume, dovoljno da ume sa njima. Bez obzira na sve, on ih i voli, iako to teshko da bi priznao. A mislim da vole i one njega.
Pretpostavljam da nije neshto visok niti puniji, ali ima neshto chime privlachi zenski rod, neku toplinu, da tako opishem...
Merkur u svom sedishtu, sa aspektima bih rekla da ume da kaze pravu stvar u pravo vreme, nekada i da slaze, ali mu intelekt definitivno jeste jacha strana. A i ljubavnichki kvaliteti, kako mi se chini :D

Situacija u detinjstvu nije bila bash sjajna, vezano za roditelje..
Ovaj tip jako voli decu, verovatno mu deca i na ulici, u parku prilaze... ume sa decom i verujem da se deca bash okupljaju oko njega.
Ambiciozan i chini mi se, uspeshan tip. moguce da je poznat i shiroj javnosti.
Zanimljiv, definitivno

Venere su vam u konjukciji, za pochetak, a to automatski znachi da delite iste vrednosti, da se razumete, da uzivate u istim stvarima, ukusima....
tvoje So u njegovom 7. polju, njegovo u tvom 5. polju... da ne nabrajam dalje...

milivanili
03-04-2012, 00:01
Prvo da ti se puuuuuuuuuuuuno zahvalim,Andjelika.... da dobro si ga opisala, zapravo nas dvoje se relativno kratko poznajemo, drugarski, ali smo se nekako brzo skontali, cudno, jednostavno smo osetili neku bliskost. Ja imam dosta planeta u 8-oj kuci pa ne znam sta znace ti aspekti, jer koliko sam citala ta osma kuca i nije bas sjajna:(? Inace sto se njega tice nisam sigurna koliko je iskren jer osecam da me ne posmatra kao druga, kazem opet cudna povezanost pa me to zanima, inace smo u vezama oboje!!!Kiss

andjelikadepeures
03-04-2012, 00:08
znash kako, gde su Bikovi, tu su i zene.... ni jednoj nishta ne obecavaju, zato nesmetano rade na vecem broju "terena"....
bez obzira na sve, ne zanosi se previshe...

milivanili
03-04-2012, 00:20
Ma sve je ok, ne zanosim se ja nego prosto ne znam sta misli,kad je iskren a kad ne, pa sam zato htela da vidim iz natalne kakav je karakter, eto to.Mislim da je moja natalna ocajna, lav-strelac a sve glavne planete u osmoj kuci... POZZ