my dad [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : my dad

milicica21
31-03-2012, 13:56
http://www4.slikomat.com/11/0331/3ev-astro-.gif

OVo je natalna karta mog oca. Ne tražim tumačenje, samo mi je bila zanimljiva jer ima gomilu planeta u Vodoliji, i nekako je sva čudna. Ne znam tačo vrijeme rodjenja.
On je inače čudan čovjek, neko bi rekao i vidovit, zna sve unaprijed i po deset godina. Osobenjak, ćutljiv, mekog srca, i pravdoljubiv. Ostavlja utisak čudaka, pa ne čudi ni što mu je natal ovakav :)

lili
31-03-2012, 14:20
boze kakva karta........cool.....:)

milicica21
31-03-2012, 14:23
Stvarno zanimljivo, je li da? Kao da ih je neko posložio "na parove razbroj se" u Vodoliji :)

Ivanna
31-03-2012, 14:35
A zasto karta bez oznacenih kuca? Ajde stavi drugu:)

Kakvog je zdravlja tvoj tata?
To me interesuje za pocetak.

milicica21
31-03-2012, 14:36
Ne znam vrijeme rodjenja, pa je ovakva ispala :confused:
On je odličnog zdravlja, oduvjek, malo ima problema sa kostima, tacnije sa lijevim ramenom, i moguce sa jednim koljenom (bol ponekad).

andjelikadepeures
31-03-2012, 16:47
slichno je i kod mog, u 5. kuci u Shkorpiji... i on isto predvidi desavanja po 10-ak, 15 godina unapred...

ivce
03-04-2012, 20:00
zivo me zanima koji ti je mama znak? :-)

milicica21
03-04-2012, 21:37
Rak :) Punih 30 godina u srećnom braku. Potpisala bih da i ja imam takav :) Zašto? Šta vidiš? Pošto ja veze nemam, samo mi je izgled karte bio neuobičajen :)

ivce
05-04-2012, 21:38
pa da, on sa Mesecom u raku :-)
zanimalo me s obzirom na ovako specificnu kartu i skoncentrisanost planeta u vodoliji, a sa druge strane Uran...

nymeria
06-04-2012, 03:06
Kakva karta, covece, bilo bi veoma interesantno upoznati ovog coveka ;) Inspirisala si me da i ja stavim kartu svog caleta :) Velika steta sto ne znas podznak...:)

spomenka
15-04-2012, 18:27
Kak zakon karta. Tvoj tata je jako društvena osoba. Njemu su prijatelji svetinja. Jako je human.
Dosta je čvrsta ličnost ali veliki individualist.
Voli slobodu i jako je originalan. Ekscentričan je.
U mladosti je sigurno bio buntovnik.
Okrenut ka budućnosti. Pravo je osvježenje gdje god da se pojavi. Takvog još ljudi nisu sreli. Moguće je da ljudi oko njega misle da nije baš normalan ali on je sigurna sam super, samo ga treba shvatiti. Nekonvencionalan je. Otkačen je.
Ne mari baš previše za običaje tj. čak ih se i grozi.
U ljubavi je kontradiktornog ponašanja ili je ljubomoran ili ga baš na neki način briga- ta energija se većinom izmijenjuje.
Nije niti čudo što ti deseta kuća počinje u vodoliji. ;)

Moguća je kod njega i jaka nervoza i hiperaktivnost tj. manično ponašanje. Jesam u pravu?

milicica21
15-04-2012, 19:51
Spomenka, jako si u pravu! On je jako human, osjetljiv, neobičan, rekli bi čudak. Ko ga dobro ne poznaje mieli da nije normalan. Ne podnosi autoritet, niti ikada nije. Mnogo puta u životu je platio cijenu toga što je bio crna ovca medju bijelima, što nije dijelio mišljenje ostalih, što nije išao za masama. Stalno citira, nisam sigurna kako ide, ovako otprilike: "Ima ljudi što ono kao ovca za ovcama idu..." On nikada nije bio od takvih. Po meni rodjeni lider. Samo, često neshvaćen. Nikada ne ide utabanim stazama. Apolitičan, ateista, ni u šta ne vjeruje nego u čovjeka i prirodu. Veoma jaka ličnost, i u najtežim trenucima u životu je uvjek bio moralna snaga porodice. Znao je da dodje kući mrtav umoran i da pleše sa nama, pravimo žurku. Jako je pozitivan, ali i tvrdoglav, prosto je nemoguće ubjediti ga da njegovo mišljenje nije uvjek tačno (što je jako rijetko). Mnogo drži do prodičnog odgoja, do istine i stvaranja karaktera u ranom djetinjstvu.
Jako sam vezana za njega, ali se jako rijetko vidjamo jer zivim u drugom gradu, i još rijedje čujemo, jer su telefoni i razgovori za njega smijesna rabota. A jako mi nedostaje, ali osjecam neki jaz medju nama, bez razloga. Eh, otvorih ti dusu ;)

spomenka
15-04-2012, 21:08
Spomenka, jako si u pravu! On je jako human, osjetljiv, neobičan, rekli bi čudak. Ko ga dobro ne poznaje mieli da nije normalan. Ne podnosi autoritet, niti ikada nije. Mnogo puta u životu je platio cijenu toga što je bio crna ovca medju bijelima, što nije dijelio mišljenje ostalih, što nije išao za masama. Stalno citira, nisam sigurna kako ide, ovako otprilike: "Ima ljudi što ono kao ovca za ovcama idu..." On nikada nije bio od takvih. Po meni rodjeni lider. Samo, često neshvaćen. Nikada ne ide utabanim stazama. Apolitičan, ateista, ni u šta ne vjeruje nego u čovjeka i prirodu. Veoma jaka ličnost, i u najtežim trenucima u životu je uvjek bio moralna snaga porodice. Znao je da dodje kući mrtav umoran i da pleše sa nama, pravimo žurku. Jako je pozitivan, ali i tvrdoglav, prosto je nemoguće ubjediti ga da njegovo mišljenje nije uvjek tačno (što je jako rijetko). Mnogo drži do prodičnog odgoja, do istine i stvaranja karaktera u ranom djetinjstvu.
Jako sam vezana za njega, ali se jako rijetko vidjamo jer zivim u drugom gradu, i još rijedje čujemo, jer su telefoni i razgovori za njega smijesna rabota. A jako mi nedostaje, ali osjecam neki jaz medju nama, bez razloga. Eh, otvorih ti dusu ;)

Vjerujem da si vezana. :)
Nego, nisi mi odgovorila, jeli sklon nervozama?

milicica21
15-04-2012, 21:55
Izvini, mislila sam da pistaš generalno za sve ovo što si rekla. A sklonost nervozama, pa moguće, ali unutrašnjim, ne ispoljava to, drži u sebi, pa ponekad dobije aritmiju, ili gušenje. Mada to uopšte nije izražena crta njegovog karaktera, više bih ga opisala kao smirenog i jako strpljivog čovjeka...