Ko ima bolji automobil? [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Ko ima bolji automobil?

Michael
18-02-2012, 19:47
Naime, imamo dva momka, Aleksandra i Stevana (imena su promenjena, da bi se očuvala privatnost osoba uključenih u priču). Jedan vozi super automobil, dok drugi obožava svoj krš. Ko od njih ima bolji automobil?

http://oi40.tinypic.com/257oymx.jpg

majabl
18-02-2012, 19:50
ova karta lijevo ima bolji autommobil, aleksandar...:) :) :)

skorpijica
18-02-2012, 19:56
i ja se slazem sa majom i mislim da levi ima bolji auto a da desni voli svoj krs venera u konjukciji sa saturnom :)

majabl
18-02-2012, 20:05
..a ja mislim da lijevi ima bolji ..prvo so u drugoj, previse cjeni sam sebe , a malo je i previse lijen da bi lickao, a ma kao vl asc u jarcu..i mo u osmoj, mislim da aleksandar ima bolji automobil..iako je tesko, moga bi biti i ovaj drugi..ali ipak mislim aleksandar vl druge je ju u jedanaestoj u vagi..i onda kljuc toga ova konjukcija ve0ur u prvoj..ili se gubim...

nymeria
18-02-2012, 21:23
Da li gresim ako smatram da automobilima vlada 3. kuca? Ja sam gledala vladara 3. kuce u konjukciji sa Ju kod prvog decka, i mislim da taj ima luksuzan auto.

Michael
18-02-2012, 22:06
Hvala svima na odgovorima. Sačekaću još malo. Voleo bih da se još ljudi uključi u diskusiju (naravno ako žele) i tek onda ću dati rešnje zagonetke :) Nadam se da ćete biti strpljivi :)

skorpija_strelac
18-02-2012, 22:09
ja mislim da Aleksandar ima bolji auto jer mu je vladar 3- egzaltiran i jos0 Jupiter i jos egzaltiran Mars u 3:)
veci je esteta cini mi se...njemu je vladar horoskopa u vagi a drugom u skorpiji

ganci
18-02-2012, 22:14
Aleksandar....

mandrak-21
19-02-2012, 00:10
:4lol: postavi slike automobila pa cu ti preciznije reci

majabl
19-02-2012, 00:31
:4lol: postavi slike automobila pa cu ti preciznije reci

ahhahahhaha:D ..a ne stvarno, ja mislim da ce i ovaj drugi imati,a ako nema sad ...ja mislim da je prvi zbog tog ve , ur i egzaltiranog ma .....:)a inace svi sto se loze na te aute imaju kombinaciju ve ur....i ma u jarcu i tako nesto to sam primjetila u kombinaciji s drugom i trecom kucom...

Santijen
19-02-2012, 00:41
ahhahahhaha:D ..a ne stvarno, ja mislim da ce i ovaj drugi imati,a ako nema sad ...ja mislim da je prvi zbog tog ve , ur i egzaltiranog ma .....:)a inace svi sto se loze na te aute imaju kombinaciju ve ur....i ma u jarcu i tako nesto to sam primjetila u kombinaciji s drugom i trecom kucom...

majo odluci se jel prvi ili drugi:) vagas ko vaga:)

da bi vozio krsa moras imati malo jaceg marsa..a to je ovde ma u jarcu* a i ovaj ma cini mi se voli tradiciju) ako ja dobro vodim onaj drugi je u vagi...krsevi se kvare za za to trebaju bogami i gedore i kljucevi:)

jupiter u petoj voli da se da siri ...

kontakt merkura i saturna oznacava( stare automobile) automobile koji se kvare ali i lepo poprave
venera uran su dvosedi..

jupi saturn je prakticna mudrost...

eto toliko od mene

majabl
19-02-2012, 00:56
pa aleksandar, to jest prvi...ako sam ja sad dobro..a kako ja da se odlucim...kad ja to ne znam, sve teme su vam zatrpane, mojim neodlukama..:) :) :)

Santijen
19-02-2012, 01:02
pa aleksandar, to jest prvi...ako sam ja sad dobro..a kako ja da se odlucim...kad ja to ne znam, sve teme su vam zatrpane, mojim neodlukama..:) :) :)

salim se majo..ako si neodlucna imas pravo na to niko se naucen nije rodio..

zasto mislis da je aleksandar?

nedda
19-02-2012, 01:11
I meni kao i Santijen deluje da vi ovaj Stevan morao imati nesto zanimljivije zbog urana. Nisam ekspert za automobile, pa ne kapiram najbolje kriterijume za njih, al Stevan bi stvarno mogao da ima nesto sa licnim pecatom, nesvakidasnje.

Michael
19-02-2012, 01:12
I Santijen koji je tvoj konačan odgovor? :D

cmokic78
19-02-2012, 01:43
Stevan ............. ima novi model skupe i tradicionalno dobre marke - Venera konj Saturn konj Uran u 2

Little Warrior
19-02-2012, 03:36
Sta stevan sad ima ja nemam pojma, ali ako neko ima pokazatelje da vozi nov auto onda je, po meni, to on...Vladar 3. polja je saturn u konjunkciji sa uranom (novo) i venerom(vladar 11. polja) sto je opet novo...pa je ovo svakako moderno i novo...u strelcu (strano) trigon juipiter (skupo) a jupiter je i dispozitor...samo nek pazi da se sa nekom ribom ne skrsi u njemu :D (vladar 3. polja kroz dispoziciju ide u 5. polje opozicija mars u vagi...a jupiter tamo dispozitira)

Sa druge strane ovom prvom je mars u 3. polju u jarcu, a mars je vladar 6. polja sto vuce na polovan auto...i to u jarcu -oldtajmer :D Mada i on ima saturn konj. jupiter...

Koji god da je nece doveka voziti krseve...;)

Ali glasam za stevana da ima noviji...

Merkur
19-02-2012, 10:41
Slazem se, Stevan, definitivno ima luksuzniji automobil.

cmokic78
19-02-2012, 11:35
Ako cemo u sitna crevca - vladar njegove 3 je Jupiter u 5 (kuca zadovoljstva i zabave) pa je on jako ponosan na svoj auto i to sto ga poseduje cini ga jako srecnim.
Posto Jupiter predstavlja veliko, glomazno i izduzeno, posto 5 kuca predstavlja i sport onda mozemo da zakljucimo da je u pitanju sportski auto. Jupiter u Ovnu je pokazatelj rasipanja novca pa je on ovaj auto sigurno veoma skupo platio i da je u pitanju kvalitetna i lepa stvar.

Ova pozicija pokazuje da bi automobil mogao da bude iz Nemacke, Velike Britanije ili Japana. Japan sam odmah odbacila jer je u 3 kuci Saturn/Venera konjukcija - dakle radi se o tradicionalnoj marki. Posto je to aspekt politike i diplomatije kao i Jupiter u Ovnu koji zna da ukaze na politicare onda sam zakljucila da je to auto u kome se rado vozi ta grupa ljudi. Venera/Uran konjukcija koja se nalazi u 3 moze nam ukazati i na preterivanje u estetici do kica u krajnjoj formi ali u ovom kontekstu zakljucujem da je auto u full opremi. Obzirom da ga vole politicari i diplomate mislim da je u pitanju Mercedes ili eventualno Audi.

Zbog Neptuna u 3 kuci moze da se desi da su ovoj osobi nekada krali kola ili da je sama vozila kraden auto kada je to u Srbiji bio trend (popularno nazvan "skinut sa osiguranja")

Michael
19-02-2012, 12:57
Baš mi je drago da se toliko ljudi javilo. Nadam se da vam se svidela tema. Inače, čekam još jednu osobu da prokomentariše i onda ću dati konačan odgovor kao i sve detalje :)

visnja
19-02-2012, 13:01
Da li trebamo prepoznati, koji od njih vozi kakvo auto - od navedenih ili koji od njih ima bolje auto

:p

skorpijica
19-02-2012, 13:08
Ko od njih vozi bolji auto a ko stari-to nam treba. Ja vise ne mogu docekati odgovor:)

Ex...
19-02-2012, 13:37
Kako dobra tema za razmisljanje:)hehehe...Ja iskreno mislim da je to ovaj levo, tj. ova karta levo - dakle, aleksandar.Razlozi?Pa ovako, prvo vladar trece je u prvoj, pa je ta osoba usmerena ka komunikaciji, voznji, rodbini pa mislim da joj je stalo da ima dobra kola po samoj asocijativnoj simbolici kuce.Pored toga ima i severni mesecev cvor u trecoj...mars u trecoj kuci u jarcu ukazuje na brza kola, a njegov dispozitor saturn u strelcu na strana kola.Posto je saturn u vagi znaci da su kola lepa.Sa druge strane, imamo merkura koji je u drugoj kuci koji je u konjukciji sa sa suncem (ugledna kola).Isto tako mesec u blizancima ove osobe ukazuje na vezanost osobe za transport i za iskonsku teznju ka tome, pa je to josh jedan signifikator.pored toga ova osoba ima i uran u prvoj kuci a to su obicno osobe koje se ekscentrici i zanima ih sve nekonvencionalno, a shta je nekonvencionalno ako to nisu nova kola i nesto novo izmisljeno:)Dakle, karta levo je po mom misljenju dobitnik:)

gagonija
19-02-2012, 13:49
Aleksandar ima brz i automobil neke poznate marke :)
ova nagadjanja postaju zanimljiva :D

spomenka
19-02-2012, 16:45
Stevan ............. ima novi model skupe i tradicionalno dobre marke - Venera konj Saturn konj Uran u 2

Slažem se sa ovim...

Michael
19-02-2012, 17:08
Večeras postavljam odgovor. Izdržite još malo :) Ako još neko želi da se priključi samo napred. :)

skorpijica
19-02-2012, 17:20
a ja se taman ponadala , jest nas zezas :)

nena peric
19-02-2012, 17:40
Jel nisi mogao nesto lakse da zadas :D

Prva karta - stari auto
Druga karta - nov auto

Prvi ima: vladar 3- saturn 0 jupiter. Mislim da je u pitanju neka stara limuzina, jer ogranicenost saturna i entuzijazam jupitera daje sposobnost za dug i kvalitetan rad auta, auto koji ce da bude u voznom stanju pod " starost", zatim mars u jarcu u 3.kuci postuje tradiciju, a ujedno daje dug vek i izdrzljivost auta, nesalomiv auto iako je star. Mars u jarcu moze biti i neki stari vojni auto. Saturn 0 jupiter pravi 90 na vrh 3.kuce, a dispozitor saturna ( venera) jeste u strelcu u 1.kuci, ali je u konjukciji sa uranom, pa opet dolazim do limuzine, a posto je uran u skorpiji, znaci da se auto raspada.

Drugi ima: vladar 3- saturn u konjukciji sa venerom i uranom u strelcu, sto mi pre lici na nov strani auto, iako je saturn tu, a dispozitor je jupiter u 5.kuci u ovnu i pravi 120 sa vladarom 3.kuce. Jupiter je veliki auto, a posto je u ovnu onda bi to bio brz i nov automobil.

Ajde vise reci koji je koji :eam:

Isto tako mesec u blizancima ove osobe ukazuje na vezanost osobe za transport i za iskonsku teznju ka tome

Istina, bez auta su isto kao bez duse :p

natal http://www.dodaj.rs/f/1X/AD/49OJRxAu/moja-natalna-karta.gif

Santijen
19-02-2012, 18:11
a joj sto se zakuvalo ovde....ajde kazite slobodno svi svoje misljenje msm ja nikad nisam gledala automobil u natalnoj karti..imamo pravo i da pogresimo..

ono... treca kuca ,merkur..blizanci...

kako vam se cini ovaj merkur0 neptun kao pokazatelj automobila..msm merkur u izgonu pa ga neptun idealizira:)... a mesec u blizancima voli da menja automobile, hoce li u 8 kuci doneti strah od promene...hmmm ali mc u lavu...

a kod stevana mc u devici..a merkur u 12 mozda jadan zaglavio zatvora:)
a jupiter u 5 polju 120 automobil, a mars mu slabasan pa mu mozda treba kompenzacija...uhh ajd ozbiljno nek neko odradi dispozicije i neka vidi gde se sve ovo zavrasava odo da kupam klinje..pa dolazim:)

ej michel gde nadje ovu kartu leba ti...msm mogla je malo vidljivija biti kod aleksandra nisam ni sigurna gde sunce pada...

spomenka
19-02-2012, 19:41
... And the winner is... (??) :D

Michael
19-02-2012, 20:00
Evo da dam odgovor na zagonetku. Stevan ima super auto, dok Aleksandar obožava svoj krš. :D
Stevan ima najnoviji džip sa full opremom i jako je skup. Dok Aleksandar vozi tešku šklopociju koja se raspada, i na zadnjoj strani nema tablice :)

Moram priznati da je tema bila jako interesantna. Drago mi je što se toliko ljudi uključilo u diskusiji. I voleo bih da ovo uradimo ponovo. Ja imam puno horoskopa koje bih mogao da postavim, ali naravno voleo bih da postavi još neko, kako bih i ja mogao da učestvujem. Na ovaj način učimo i zabavljamo se :)

Inače, tumačenje Cor Serpentis mi se jako svidelo. A najviše moram pohvaliti Ninu Peric, jer se moje tumačenje podudara sa njenim. Svi su se "sapleli" na Aleksandrovu konjunkciju Jupitera i Saturna, osim Nine. Svaka čast Nina. :)

Toliko od mene. Nadam se da vam je bilo interesantno :)

Ex...
19-02-2012, 20:30
Evo da dam odgovor na zagonetku. Stevan ima super auto, dok Aleksandar obožava svoj krš. :D
Stevan ima najnoviji džip sa full opremom i jako je skup. Dok Aleksandar vozi tešku šklopociju koja se raspada, i na zadnjoj strani nema tablice :)

Moram priznati da je tema bila jako interesantna. Drago mi je što se toliko ljudi uključilo u diskusiji. I voleo bih da ovo uradimo ponovo. Ja imam puno horoskopa koje bih mogao da postavim, ali naravno voleo bih da postavi još neko, kako bih i ja mogao da učestvujem. Na ovaj način učimo i zabavljamo se :)

Inače, tumačenje Cor Serpentis mi se jako svidelo. A najviše moram pohvaliti Ninu Peric, jer se moje tumačenje podudara sa njenim. Svi su se "sapleli" na Aleksandrovu konjunkciju Jupitera i Saturna, osim Nine. Svaka čast Nina. :)

Toliko od mene. Nadam se da vam je bilo interesantno :)

Bravo za sve koji su znali koji je auto bolji:)

nymeria
19-02-2012, 20:37
I bravo za Michaela sto je pokrenuo ovu interesantnu temu :) Treba nam malo vise ovakvih diskusija na forumu ;)

Michael
19-02-2012, 20:51
Hvala :) Ja se nadam da će ih i biti. Pokrenuću ja opet nešto interesantno :)

cmokic78
19-02-2012, 22:57
Super tema mene samo zanima jos i marka i zemlja porekla jer sam malo i to izanalizirala u tekstu

Michael
19-02-2012, 23:23
Da, jesi zaista i odlično je to, ali nemam podatak o marki - nažalost. Jedino što ti mogu reći da imam podatak da nije nijedna od navedenih. Kako sam dobio informaciju, džip je najnovije generacije. Mogao se videti na zadnjem sajmu automobila koji je bio u Beogradu. Košta negde oko 50.000€ :)

Santijen
19-02-2012, 23:48
hvala na temi Michael..ja sam htela malo da zakuvamo...al dobro je ispalo i ovako....
Ovo svi su se sapleli na aleksandrovu konjukciju jupitera i saturna nadam se da se ne odnosi na mene ..ja napisah prakticna mudrost..sto bi u prevodu znacilo nesto sto postoji tek toliko da bi moglo posluziti svrsi i nema puno veze sa luksuzom...jer teski aspekti saturna i jupitera retko kad ukazuju na bogatstvo...

Merkur
19-02-2012, 23:57
Super tema mene samo zanima jos i marka i zemlja porekla jer sam malo i to izanalizirala u tekstu

To bi mogao biti Jeep Grand Cherokee 3,6. :D
Pravi se u Americi a za Evropu se sklapa u Austriji.

cmokic78
19-02-2012, 23:59
hmmmmmm onda ne pije vodu teorija o zemlji porekla rekli smo Nemacka, Britanija ili Japan

mandrak-21
20-02-2012, 00:06
bice da je dzip iz japana,a ovaj drugi kao da ima neki lep stari italijanski model proizveden u istocnoj evropi

Merkur
20-02-2012, 00:11
hmmmmmm onda ne pije vodu teorija o zemlji porekla rekli smo Nemacka, Britanija ili Japan

Na osnovu cega ste odredili zemlju porekla njegovog automobila? Kako se automobili menjaju, ne postoji mogucnost tumaciti kroz natal, vec tranzite, solar...

Little Warrior
20-02-2012, 01:22
Na osnovu cega ste odredili zemlju porekla njegovog automobila? Kako se automobili menjaju, ne postoji mogucnost tumaciti kroz natal, vec tranzite, solar...

Jednim delom se slazem, jednim ne...al uglavnom se slazem :D
Hocu reci treba gledati natal kao potencijal za nesto...ali bez solara tesko D:

cmokic78
20-02-2012, 08:23
Kombinovala sam natalni potencijal sa nekim solarima. najvise sam se naslonila na Jupitera u Ovnu u 5 i njegovu simboliku. Predpostavila sam da je auto novijeg datuma pa sam gledala zadnja tri solara. Ali mislim da se u natalu lepo moze viseti potencijaln tip kola za koji se lepimo ...... tako gledajuci kao sto sam navela u postu na prethodnoj strani auto je mogao biti iz Nemacke, Engleske ili Japana.
Mene je povela simbolika politicara kao pokazatelja da ga takvi ljudi vole i voze pa sam pomislila da je Mercedes ili Audi

Michael
20-02-2012, 15:22
Nisam mislio na tebe Santijen. Tvoje tumacenje je isto bilo jako dobro. I bas mi se svidelo to sto si ti bila prva koja je ukazala na Stevana.

Inace za poreklo automobila bih ipak rekao da je u simbolici Bika. Ali ja sad ne mogu da se setim koje su. Ako neko zna neka postavi.

Little Warrior
20-02-2012, 15:27
Meni ovo mnogo vuce na nemacku i austriju...

Merkur
20-02-2012, 16:51
Inace za poreklo automobila bih ipak rekao...
Mozes li na kraju da nam kazes marku automobila? Odnosno da pitas vlasnika za ime proizvodjaca.
Inace, jeep Grand Cherokee se sklapa Austriji.

Michael
20-02-2012, 19:22
Ne mogu da pitam vlasnika, jer ga licno ne poznajem.

Merkur
20-02-2012, 19:26
Znaci li to da cemo ostati uskraceni za marku automobila?

Michael
20-02-2012, 19:43
Da, nazalost.

Wicca
20-02-2012, 19:49
Ja unapred da se izvinjavam nisam citala postove,al rekla bi Stevan