Moj decko :) [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Moj decko :)

Wicca
16-02-2012, 22:55
Moja susta suprotnost na neki nachin...svaki komentar dobrodosao :)

Pluton u Vagi ravno na Mc ravno na Spici

http://i39.tinypic.com/1j2636.gif

TigaBg
17-02-2012, 01:09
Pluton je potpuno sporedan u ovoj karti.

Wicca
17-02-2012, 10:09
Jeste,ali mi je izmedju ostalog zanimljiv,ne samo on vec i Spica koja je sa Plutonom ravno na njegov MC,on ima jaako velik uticaj na druge
Mc-publika, Spica-slava, '' slavan medju publikom'' odnosno ljudima? Jer on to i jeste...
Eh da,bio je svojevremeno prvak Srbije u boksu, Ma u Ribama :P

TigaBg
17-02-2012, 12:13
Jeste,ali mi je izmedju ostalog zanimljiv,ne samo on vec i Spica koja je sa Plutonom ravno na njegov MC,on ima jaako velik uticaj na druge
Mc-publika, Spica-slava, '' slavan medju publikom'' odnosno ljudima? Jer on to i jeste...
Eh da,bio je svojevremeno prvak Srbije u boksu, Ma u Ribama :P

Znaš li koliko ljudi ima Pl tu...
Zanimljiva mi je konjukcija Ju0Sa u 9 i Asc Strelac. Da li je dostigao visoko obrazovanje? Sa ovim bi mogao da bude profesor na, recimo, pravnom fakultetu.
Ne dopada mi se tolika zastupljenost promenljivih znakova i T-kvadrat svetala sa Uranom. To je ok, ako radi sa strujom, tehnikom ili internetom...

Wicca
17-02-2012, 12:23
Nema on faks,previse je divlji bio za to ali slazem se,zaista je velika steta,jako je inteligentan
On je...znas vec :)

Stos e t-kvadrata tice ui Urana.pisi slobodno o tome..On je i kao borac,zapravo se i sad jako...nervozan,jako lako prsne,on i kad vozi kola, kad izlazi sa parkinga kad druga kola idu u susret on se nece pomeriti vec ce udariti gas punom brzinom ravno na ta druga kola sve dok se ona ne pomere za njega, kao jako mlad je bio totalno nekontrolisan, bar kako mi je on pricao, svaku noc divljanje, skakao ljudima po glavama,lud,makar bio
sad je mirniji :D ali je i dalje onako...kao rock zvezda. bar ga tako ja vidim.

Jako je hiperaktivan, stalno mu treba stimulansa i da mu se drzi paznja ali,s adruge strane nije tipican Vodolijski tip licnosti jer mu interesovanje,iako nemirno,nije kratkog daha,on kad nesto hoce on je toliko bandoglav

eh da on je sa zenama izuzetno fin,kulturan,uljudan i da imas 13 i 99, samo da si zenskog pola tretra te vrlo fino dok sa muskarcima..jako los odnos

Marlen
17-02-2012, 22:21
Ako je tacno vreme, asc je na centru galaksije, 26 strelca.

Sve sto zaradi potrosi :)

spomenka
17-02-2012, 22:26
Tvoj dečko je posesivac i ljubomoran... Jel povučen?

skorpija_strelac
17-02-2012, 22:57
eh da on je sa zenama izuzetno fin,kulturan,uljudan i da imas 13 i 99, samo da si zenskog pola tretra te vrlo fino dok sa muskarcima..jako los odnos

kao i svaki muskarac riba.
Jos nisam videla muskarca ribu koji nije ovakav sa zenama.
Ja licno obozavam njihov smisao za humor.

Wicca
17-02-2012, 23:50
Ako je tacno vreme, asc je na centru galaksije, 26 strelca.

Sve sto zaradi potrosi :)

Bog te blagoslovio :rolleyes:

Jeste.... neko mi je rekao da je on pun kao brod ali to.... nije uopste. Ako i jeste,a on zaista zaradi...jako jako velik novac on je hedonista, sve to ode na bahacenje,bar ja pretpostavljam,on i ima ali,i nerma samokontrole...
Ali pare koje zaradi takodje daje drugima,kojima treba, kojima su vise potrebne,kAo Robin Hood
Da si mu ti bliska,i da zelis da budes slikarka,on ako bi zaradio, dao bi ti pare da otvoris svoju galeriju :) i onda nestao u noci, jer je tebi dao pare a svoje spickao, pa sad...idi na minus 20,lunjaj ceo dan i noc po ledu i snegu promrzao i zaradjuj...On,imam osecaj,smatra da nije dostojan neceg normalnog i lepog jer je ziveo kako je ziveo i zeli da pomogne onima koji nemaju sansu,a naravno,to da on nije dostojan neceg lepog,ili da on sam nije vredan je daleeeeeeko od istine.

Spomenka
nije uopste...bar on tvrdi to,on je meni pricao kako se svaka devojka iscudjavala kako on nikad ne pita njih gde su,s kim su,da sazna da im se neki drugi upucava on..kao da ga boli uvo,i pricao mi je koliko puta su mu druge zamerale sto nije nimalo ljubomoran... mada moguce da je to jos jedna od njegovih Ne maski, ali opet da toliko dobro glumi...negde bi se vec ispoljila posesivnot,to bar ne moze da se sakrije,znam po sebi

Sto se povucenosti tice...ja osecam da je on duboko u sebi ozbiljan , tuzan decko ali,spolja..on se predstavlja drugacije, on deluje kao zajebant, zivot zurke, napisala sam vec,sve jako divlje,ludo,zivot 200 na sat,bar je tako dugo vremena ziveo, on svakog zna njega svi znaju,postuju, boje ga se,zele da ga znaju, drugima je autoritet ali...mi smo zajedno godinu i nesto dana, i ja sam samo jednom njega videla da se iskreno od srca nasmejao...ali kad on ima te Ne maske,pa ih ima

Skorpija

jeste,ima predivan smisao za humor :) I prema zenama kao sto rekoh je uzasno uljudan,fin,intuitivan, duhovit,elokventan,pazljiv, kulturan,sve po pe esu, on je onaj tip koji bi pomogao baki da predje put i kad baka ne zeli da predje put :) I plemenit je on, pa i nesiguran,ali on toliko jako potencira taj ''ja sam frajer'' spoljasnjost,moguce da je to do slabog Ma-naglasavanje stalno mushkosti

yoohoo
18-02-2012, 00:12
Ali pare koje zaradi takodje daje drugima,kojima treba, kojima su vise potrebne za nesto,ko Robin Hood :D

Onako kao u prolazu... pitaj ga... bi l' br mog zr? :bebadeckic:

Wicca
18-02-2012, 00:16
Onako kao u prolazu... pitaj ga... bi l' br mog zr? :bebadeckic:

Hahahaha
joj,sto ja tebe volim :D
pa sta bih ja bez tebe :D
znala sam da ce se neko uvaliti sa ovim da kaze,al nisam znala da ces ti :p

vas dvoje biste se inace slagali,oboje ste zajebanti, a i namazani :lol:

al ne bi se proslavila,ja sam njemu jdnom rekla nesto us tilu kako je divno da on pomaze drugima i da li uvek tako radi pa mi je odgovorio ''pa i ne bas pravo da ti kazem''

zabicaa
15-03-2012, 09:52
Uh slicna karta mojoj...ovo je mali despot/tiranin :D .. potreban mu je partner da bi uspeo, slusaju ga ljudi ;)
Pozitivan, optimista ... JAKO pravican, ali jako jako veseo i uvek gleda zivot sa lepse strane,..
Ima intuiciju boli glava, pravi je detektiv i sve podrobno analizira. Njega ko zezne, taj bas mora da je profi :)
Jako dobro kapira ljude i svestan je sebe.. dobar glumac kad hoce :)
Prijatelji razni i sa svih strana, raznih drustvenih slojeva i karaktera ... mora stalno da upoznaje nove i nove ljude ..iako ponekad i nagrabusi pa mu povrede dusu ili ima neke druge stete od njih, mozda finansijske
Mislim da je i u seksu dominantiji, voli da se oko njega trudis ... bitne su mu emocije u seksu
Brak u kasnijim godinama i pomalo nezreo :)

Wicca
17-03-2012, 00:52
Zabice

hahah...mali despot... da :D oce on po svom , dominatan je :D
jeeeste,,,veseljak moj. Mada neki astrolozi kazu da je on u sustini jako ozbiljan i da je taj šaravan veseljaka samo jedna od njegovih maski ali... jeste,pozitivan je,uvek gleda lepsu stranu, pravedan, plemenit..Nedavno je bio u bolnici,imao je teske operacije i zivot mu je visio o konac , ali je bio najpopularniji i najbolji pacijent... zezao se sa doktorima i sestrama,zbijao sale, zaj.ebavao se, dok mi je prepricavao boravak u bolnici rekao je da ga je izmedju ostalog najvise izludjivalo sto su ga stavili u sobu sa starim ljudima, i kad je cuo da je doveden novi mladji pacijent radovao se jer ce imati s kim da se zdruzi... i to moj Asc Strelac prica sa sve osmehom i onako kako samo on zna,toplo,veselo njegove dozivljaje,kao da mu zivot nije bio uopste ugrozen. I ja ga jos priupitam, pa dobro, da li je razmisljao o svom zivotu i svojim problemima dok je bio tamo na sta je rekao '' Nisam, tamo si sam sa svojim umom nemas nista,ni Tv ni s kim da pricas,jos kad bih lezao tamo i mislio na crno pa idi bre,treba uvek gledati pozitivno u zivotu'' .
I sa veseljem on meni prica,buduci da je na oporavku kuci, kako ce on da jede griz uvece ( jer ima propisanu ishranu ) , kako ce mu poceti serija, kako se treba radovati malim stvarim u zivotu...

Zao mi je smao sto smo nekad tako razliciti, ponekad osecam da bi mu bila bolja neka devojka koja deli njegov optimizam i vedrinu,ja sam teska kao crna zemlja.

Intuitivan jako,rekla bih vidovit,uzasno inteligentan ali nazalost,predju ga :( On odlicno proceni ljude ali, je idealista i zeli da veruje da ljudi nisu djubrad kakva jesu i ispistavi se naravno... da gresi,i tu biva povredjen.

Prijatelji su mu dno,djubrad, i ne vidi ih onakvim kakvi jesu. Ne na Asc-kao sto njega ne vide jasno,tako i on ne vidi druge jasno

U seksu doooosta dominantan, i u seksu se treba devojka puuuuno truditi...zahtevan je jako.

jeste malo detinjast. :)

zabicaa
17-03-2012, 03:22
E moguce! I ja uvek krecem sa svima kao da su najdivniji na svetu i onda samo oduzimam poene :)
Taj NE na ascendentu daje jako dobru intuiciju a njemu je odlicno aspektovan i u dobrim odnosima sa Suncem i Mesecom, sto daje veoma dobru procenu ljudi. E sad to sto ima tu detinju dobrotu i naivnost...ali veruj mi, vrlo dobro i brzo proceni kad je neko los ;)

Uh moguce da sa prijateljima muku muci Uran prima samo lose aspekte :( a i Mars jedan od vladara 11.

Je l' on zavrsio faks mozda?

Wicca
17-03-2012, 10:15
Nema on fakultet. :)

Znam vrlo brzo da proceni ;) ume jako dobro da vidi kroz ljude,i kao sto rekoh,dosta je...ulicno pametan,odlicno zna ljude.

Da, ''prijatelji'' su mu odvratni, jako lose okruzenje ima. Uvek mu namestaju neko zlo,rade njemu iza ledja. Zato kazem, on zna tacno kakvi su,a nastavlja sa njima na svoju stetu,odnosno nastavljao je,posto je konacno batalio svoje okruzenje :)

Wicca
28-03-2012, 14:53
Ono sto mene zanima ( a moram da dignem temu jer me interesuje ovo ) on je tip osobe kome su pare bitnije od svega. Dobro,preterujem malo ali, tip je coveka koji sve stavlja na drugo mesto,na prvom mu je posao. I meni nije jasno

a) sta mu u natalu daje takvu opsednutost poslom,odnosno novcem? Jel on stvarno toliki materijalista,jer ja odbijam da poverujem u to.
b) ako je vec opsednut,kako nema rezultata od toga? da se razumemo,on zna jako mnogo da zaradi ali,nije mi jasno gde onda to ode.

TigaBg
28-03-2012, 16:57
Jel imao nekad probleme sa narkoticima ili alkoholizmom?