Pljacka [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Pljacka

Tanja_13
27-01-2012, 01:35
Juce sam opljackana , oteta mi je torba , sad me zanima da li se to moze videti krp tranzite i sta bi moglo ukazati na taj nemio dogadjaj otimacine ?
Da li se to moze predpostaviti tranzitnim Ma koji je u konjukciji sa natalnim MO, a sve zajedno (Ma0Mo) u opoziciji sa natalnim Me(vladarom mog ASC)koji je u konjukciji sa tranzitnim Mo( doduse siroj )... Ima li neko slicnih iskustava ?

TigaBg
27-01-2012, 02:00
Kad je mars retro, dešavaju se takva s*anja...Mislim da su u pitanju tranziti koje si navela.

Tanja_13
27-01-2012, 11:46
Znaci mars je u pitanju a koja se kuca gleda na pljacke i otimacine u horoskopu ili su samo aspekti koji na to ukazuju ?

zujalica
27-01-2012, 12:33
Lopovi su Ne , a cini mi se da ti je tranzitni Ne na MC - on je i imidz, pa mozda je i to.
Prvi komentar na moju natalnu pre "x" godina je bio da sam u pojedinim fazama zivota magnet za lopove i prevarante - Ne u 12. , sto jedno vreme i jesam bila. Ne znam koji su tranziti tada radili tj. sta su bili aktivatori. Krali su mi novcanik iz torbe (ali se bas nisu ovajdili :) ) , skidali stavari sa zice za susenje i pored toga sto su visile i tudje stvari i to vise puta. Obili su stan u kome sam stanovala tj. deo koji je gazdarica koristila ( ispostavilo se da smo ziveli sa lopovima ). Docimer (narkoman) tek sto se doselio ukrao mi je zlatnu ogrlicu...
Uglavnom jedno vreme koliko je bilo stresno, toliko je postalo i komicno , jer kada bih nekome rekla - znate sta ima novo... usledilo bi - sta su ti sada ukrali... :D
Negde je bila moja tema o tome, Cor je cini mi se fino objasnila...

mirab
27-01-2012, 13:56
Mozda bi bilo dobro da navedes sta su ti ukrali, jer i to je vazno?

Tanja_13
27-01-2012, 14:35
Meni su ukrali torbu kad kazem ukrali to mozda i nije prava rec oteli mi je iz ruku, torba je bila nova i moderna , a u torbi sto se lopova tice nije bilo nista bitno za njih. Ali su meni napravili veliku stetu i konplikaciju, odneli su mi sva dokumenta sve kartice, poslovne stvari koje su meni bitne ,rokovnike ..kazem opet malo novca i dosta papira od kojeg mogu vatru da naloze a koji meni trebaju..

zujalica
27-01-2012, 15:11
Ali su meni napravili veliku stetu i konplikaciju, odneli su mi sva dokumenta sve kartice, poslovne stvari koje su meni bitne ,rokovnike ..kazem opet malo novca i dosta papira od kojeg mogu vatru da naloze a koji meni trebaju.. Ja definitivno mislim da je krivac tranzitni Ne - lopovi, prirodni vladar 12. , na MC kvari imidz tj. posao, a i Ne je takoreci vladar Mc (za manje od 1/2 stepena).

mirab
27-01-2012, 15:46
Tanja 13, tranzitni Neptun ti je na MC-u i pravi kvadrat sa natalnim Saturnom iz 12.kuce, koji se nalazi na 0 step. Blizanaca a tvoje natalno Sunce je inace u kvadratu sa Neptunom iz 6.kuce; pa sve to ukazuje da si ti trenutno napeta, mozda konfuzna i lako se moze desiti neki gubitak, prevara...Pluton je vladaoc tvog natalnog Neptuna i u opoziciji je sa Merkurom (koji significira torbu) a nalazi se na 22 step. koji nije dobar. Ti kradljivci su iskoristili trenutak tvoje odsutnosti, dekoncentracije... budi upozorena, jer ovi aspekti kroz tvoj natal i dalje deluju i mogu ti kroz vreme ponovo doneti neku neprijatnost

gagonija
27-01-2012, 15:54
Nisam znala da neptun predstavlja lopove...ja sam prosle godine u ovo vreme imala isti takav slucaj...samo torbu mi nije uspeo uzeti,ali sam imala veliki hematom na glavi...jer sam se borila sa njim...
Tanjice,zao mi je sto ti se to desilo :(

mirab
27-01-2012, 15:59
gagonija- Neptun, u zavisnosti gde se nalazi i kako je aspektiran, moze da predstavi i lopova u braku, ljubavi... neko ko potkrada tvoje emocije u sebicne svrhe, velika je simbolika u astrologiji.

gagonija
27-01-2012, 16:04
Znam da neptun predstavlja lazove...ali konkretno u Tanjinoj situaciji,nisam znala da joj je on mogao doneti pljacku.

Tanja_13
27-01-2012, 16:41
Valjda ce se zavrsiti na torbi, a da sam bila odsutna jesam, jer sam izasla sa posla i bas mi je setnja prijala tako u prvom trenutku i nisam ukapirala sta oni hocu, pa sam im olako torbu prepustila. Sto i nije lose jer da su me klepili verovatno bh imala strah zbog toga i odustala bih od mojih setnji koje obozavam..

andjelikadepeures
27-01-2012, 16:51
Nisam znala da neptun predstavlja lopove...ja sam prosle godine u ovo vreme imala isti takav slucaj...samo torbu mi nije uspeo uzeti,ali sam imala veliki hematom na glavi...jer sam se borila sa njim...
Tanjice,zao mi je sto ti se to desilo :(

ja sam bitangu za malo prebila, ali tramvaj stao u tom momentu pa on iskochio napolje...

bzv zbog dokumenata i sl. :(

TigaBg
27-01-2012, 16:52
Tanja 13, tranzitni Neptun ti je na MC-u i pravi kvadrat sa natalnim Saturnom iz 12.kuce, koji se nalazi na 0 step. Blizanaca a tvoje natalno Sunce je inace u kvadratu sa Neptunom iz 6.kuce; pa sve to ukazuje da si ti trenutno napeta, mozda konfuzna i lako se moze desiti neki gubitak, prevara...Pluton je vladaoc tvog natalnog Neptuna i u opoziciji je sa Merkurom (koji significira torbu) a nalazi se na 22 step. koji nije dobar. Ti kradljivci su iskoristili trenutak tvoje odsutnosti, dekoncentracije... budi upozorena, jer ovi aspekti kroz tvoj natal i dalje deluju i mogu ti kroz vreme ponovo doneti neku neprijatnost

Svi ovi tranziti koje si pomenula traju već dugo, mesecima, ako ne i godinama.

gagonija
27-01-2012, 16:52
ja sam bitangu za malo prebila, ali tramvaj stao u tom momentu pa on iskochio napolje...

bzv zbog dokumenata i sl. :(

Andjelika,nasmejala si me :)
Svako drugacije reaguje u takvim situacijama...
Bitno je da je ona dobro,a dokumenti se daju srediti...

andjelikadepeures
27-01-2012, 17:08
Andjelika,nasmejala si me :)
Svako drugacije reaguje u takvim situacijama...
Bitno je da je ona dobro,a dokumenti se daju srediti...

pa da...
recimo, mom drugu koji je visok 2m i grdosija od choveka, 'ladno uzeli torbicu sa parama (oko 1500 maraka u to vreme), ali se on plashio da se pobuni... budala... isto ga u tramvaju "odradio" tip...
zato drugarica, koja shaka jada, pljachkasha na ulici ubila ko sliku...

svi smo razlichiti, definitivno

Tanja_13
27-01-2012, 18:54
Ma mene i cudi ta moja mirnoca, ja sam bas pitala inspektora jel normalno da se nisam nisam uopste uplasila , ali me je isto tako bunilo moje ponasanje da se nisam borila a poprilicno sam ratoborna , vec sam samo krenula za njima ,ali su mi pobefli izmedju zgrada ...

andjelikadepeures
27-01-2012, 19:09
verovatno si se samo zbunila u shoku

supernova
28-01-2012, 09:58
Neptun je prevarant, a ovakav tip "sitnog" lopova, dzeparosa i ulicnog kradljivca je Merkur u kombinaciji sa Marsom (upotreba fizičke sile), tvoja imovina je opisana Mjesecom, vladarem 2. kuće...S obzirom da je tranzitni MA došao u konjukciju sa MO i opoziciju sa ME, to je tipičan primjer nasilnog otimanja imovine koja, kako kazes, i nema neku veliku vrijednost, s obzirom da MO u djevici opisuje skromnost isto kao i MA u djevici koji nije slika nekog opasnog kriminalca...

Tanja_13
28-01-2012, 19:10
Hvala na lepom objasnjenju :)