Fakultet... [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Fakultet...

Visual
15-01-2012, 17:18
Interesuje me studiranje. Sta ce biti ove godine ? Da li cu promeniti fakultet?

http://imageshack.us/f/848/natalchart.gif/

http://imageshack.us/f/59/astro23gw01mychart20121.gif/

Visual
17-01-2012, 02:09
Studiram prava...

Visual
17-01-2012, 02:23
Da, nisam se jos uvek odlucila da li bih da promenim.
Ocekujem da mi bude lakse studiranje na fakultetu o kome razmisljam.

Visual
17-01-2012, 02:34
Bez obzira sto stoji tako u natalnoj karti, ipak mislim da mogu da prevazidjem neke prepreke.

ivana0605
17-01-2012, 02:37
Da, nisam se jos uvek odlucila da li bih da promenim.
Ocekujem da mi bude lakse studiranje na fakultetu o kome razmisljam.

Mars na vrhu devete kuce donosi filozofiranje. Trebas svu svoju snagu da usresredis na faks. Kad vec nisi nesto upisala u simbolici Ovana.. Mozda bi bio bolji izbor Vojna akademija,Policijska,neki menadzment. Jupiter iz 7 kuce bi ti donosio uspeh u sudskim postupcima:D Samo trebas da izguras studije!:D

Toliko kvadrata,steta...

zujalica
17-01-2012, 13:46
Nesto bas ne verujem da ces promeniti taj tvoj fakultet,ali imas tu Hirona,pa se vidi to tvoje nezadovoljstvo iz 10k.
Puno nade,energije ulazes u to,pa ti to stvara pritisak.Mada taj Hiron je fakat u 10k,tako da postoji mogucnost da opet izaberes neki drugi fakultet i bude slicna prica.

Kakve veze ima Hiron iz 3/3 10.kuce sa studiranjem !? Fax je 9.polje . Primetila sam da ti polje u kome je Hiron, gledas kao polje pisi propalo.
Hiron jeste slaba tacka, ali to ne znaci da ce to polje gde je, trpeti gubitke.
Meni je na vrhu IC, pa bi po toj tvojoj logici ispalo da ja nemam korene, porodicu iz koje poticem !? Glupost...
Hiron je mesto gde je dusa ranjena u proslosti, ali Hiron su i vrata koja se otvaraju u bezizlaznoj situaciji.
Nema Ma na vrhu 9., vec joj je vrh pod vladavinom Ma.
Visual , jel studiras u mestu rodjenja tj. mestu gde zivis ?
Ma u 0 sa Sa, pa verovatno zbog Sa mislis da ti je tesko. Sa trazi ozbiljnost i istrajnost, pa verujem da ces istrajati i zavrsiti fax. Ako dobro videh Ma je u Strelcu - prirodno 9.polje , Ju u 7. bila bi ti dobar pravnik.

Visual
17-01-2012, 16:10
Kakve veze ima Hiron iz 3/3 10.kuce sa studiranjem !? Fax je 9.polje . Primetila sam da ti polje u kome je Hiron, gledas kao polje pisi propalo.
Hiron jeste slaba tacka, ali to ne znaci da ce to polje gde je, trpeti gubitke.
Meni je na vrhu IC, pa bi po toj tvojoj logici ispalo da ja nemam korene, porodicu iz koje poticem !? Glupost...
Hiron je mesto gde je dusa ranjena u proslosti, ali Hiron su i vrata koja se otvaraju u bezizlaznoj situaciji.
Nema Ma na vrhu 9., vec joj je vrh pod vladavinom Ma.
Visual , jel studiras u mestu rodjenja tj. mestu gde zivis ?
Ma u 0 sa Sa, pa verovatno zbog Sa mislis da ti je tesko. Sa trazi ozbiljnost i istrajnost, pa verujem da ces istrajati i zavrsiti fax. Ako dobro videh Ma je u Strelcu - prirodno 9.polje , Ju u 7. bila bi ti dobar pravnik.

Rodjena sam u gradu u kome studiram.

zujalica
21-01-2012, 08:18
Agena, off-iras temu. Nije pitanje bilo da das komentar o mom Hironu, vec zasto nesto sto je u 3/3 10.polja trpas u 9.polje ? Ta dva polja i ne moraju biti povezana. Zasto polja u kojima vidis Hiron smatras "pisi propalim" poljima. Zar i sama ne kazes Pa 4k i Ic,ti nisu samo koreni sibolika 4k je mnogo sira od toga , kao i simbolika svakog polja.

@Visual, vise nema karte, ali ako se dobro secam prirodni vladar 4.polja - Mo je u tvom 9.polju koje se pored fax-a, vezuje i za inostranstvo. A kako ti je Mo vladar 12. - daleko inostranstvo ( ostrva) , mozda bi mogla ziveti i negde preko :) , samo mislim da bi se uvek vracala svom maticnom domu - posto je vladar 9. u 4. .