Depresija, bračni problemi... [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Depresija, bračni problemi...

milicica21
03-01-2012, 10:13
http://www4.slikomat.com/11/0103/kva-astro-.gif
Ovo je natalna karta moje sestre. Već duže vrijeme, ako ne i od samog početka braka ima probleme. Zadnjih godinu dana ima razne zdravstvene probleme, prouzrokovane depresijom. Često ima i suicidne misli. Jako se plašim za nju. Mlada je, a nema ni mrvicu entuzijazma, niti volje za životom.
Ako bi neko mogao da pogleda šta se dešava, do kad će biti ovako, ima li, uopšte, nade da će biti ona stara?
Hvala vam!

uranija
03-01-2012, 10:19
ona mora da se bolje osecala kao venera u vagi,i da je bila sama bez muza,vladar 7.-e je saturn u skorpiji u 5.-oj...nije mu bas lepo u skorpiji...tezina na zabavi,veselju,raspolozenju,a tu je i sunce...hm,jos nesto pluton joj prelazi preko meseca i sve dozivljava intenzivnije i preterano reaguje,mesec konjukcija pluton tranzit jos je tu i neptun,psihicki poremecaji,eh trajace to jos jedno koju godinu:(a najbolje je da je sama,drugacije bi joj bilo...

milicica21
03-01-2012, 10:24
Mislim da bi bila najsecnija da se razvede, ali zbog djece ne moze da se odluci ni na kakav konkretan korak. A trenutno je u toliko losem stanju, da mislim da nije u stanju da trezveno razmislja, a ne da odluci sta je najbolje za nju.

manila
03-01-2012, 10:24
jel imaš i podatke od muža, da staviš i njegovu kartu, možda bi se lakše vidjelo šta ju muči u tom braku

Ovo je natalna karta moje sestre. Već duže vrijeme, ako ne i od samog početka braka ima probleme. Zadnjih godinu dana ima razne zdravstvene probleme, prouzrokovane depresijom. Često ima i suicidne misli. Jako se plašim za nju. Mlada je, a nema ni mrvicu entuzijazma, niti volje za životom.
Ako bi neko mogao da pogleda šta se dešava, do kad će biti ovako, ima li, uopšte, nade da će biti ona stara?
Hvala vam!

uranija
03-01-2012, 10:29
vidi nisam ni skontala da je venera u devici na zadnjem stepenu u padu...ima finansijkih problema?

milicica21
03-01-2012, 10:31
I finansijskih, i svih mogucih...
Za muza imam podatke, ali ne znam sat rodjenja?

Muz 31.12.1979. Nikšić
Ako saznam sat, dodaću....

Evo, valjda je to to:
http://www4.slikomat.com/11/0103/ixa-astro-.gif

manila
03-01-2012, 11:15
ona ima loše aspktiran natalni neptun, a kažu kad ide kroz 12 kuću, sad kad je tranzit neptuna, još kroz ribu, da je otežavajuće emotivno za svakoga, za nju još dodatno jel je natalni loše aspektiran

Hvala vam!

Mad Max
03-01-2012, 12:40
Koren problema je kvadrat venere u padu sa mesecem u izgonu, nebio joj u koži.

milicica21
03-01-2012, 12:51
I? Ima li resenja?:eek:

ivanam
03-01-2012, 13:00
Po meni,njoj bi izlaz bio da pocne da radi neki kreativni posao,makar i kao hobi,da se ova konjukcija Mo i Ne ,kao vladara 1.i 10.u 6.usmeri na posao,a ne na njeno emotivno stanje.Ta konjukcija je u dobrom aspektu sa Pl u 5.,pa bi trebalo da pronadje sebi neku zanimaciju.Takodje,mislim da ona ima i problem sa svojim prijateljima koji joj pune glavu i prave konfuziju,pa treba da obrati paznju koga pusta u kucu.

manila
03-01-2012, 13:07
evo ti moja karta, isto konjukcija VE i MA u opoziciji s MO, još i SA u 12 kući
imala sam jako teških razdoblja, jedno čak nedavno, al prođe pa si od toga jači, ispucaju se kroz tranzite valjda ti aspekti i ojačaš od toga
tako će i onahttp://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_24gw_01_anonymous_201213.43138.22726.gif&res=100&va=&cid=ohwfileScCbER-u1288167404
ne mislim da joj je karta tako loša natalno, po meni ovaj tranzit NE sad u 12
i prije par godina kad joj je SA gazio tu VE i MA, tad je valjda počelo
proći će i to, pa će bit bolje

I? Ima li resenja?:eek:

milicica21
03-01-2012, 13:13
Nadam se, ali ona je tako umorna i iscrpljena od svih tih desavanja, godinama, prosto je ne mogu zamisliti da se bori. Kao da se predala...

A muz? Koliko je on uzrok njenim problemima? Da li bi bilo bolje bez njega? Posto su njene emocije prema njemu odavno izblijedjele...

manila
03-01-2012, 13:20
pogledat ću poslije sinastriju, al ja baš i nisam neki znalac
mogu samo neovisno o astrologiji dat svoje mišljenje, meni je recimo SA gazio nedavno taj MO, kako je njoj VE i MA
ostanak u lošem braku dovodi do psihičkih i fizičkih bolesti
ako si nesretan, moraš biti svjestan da ti život ide u krivom smjeru i da nešto moraš mijenjat,
nismo ovdje da budemo nesretni, svatko zna najbolje za sebe šta usrećuje a šta unesrećuje, pomozi joj neka to osvijesti, mora znat šta ju muči da bi to mogla riješiti

Nadam se, ali ona je tako umorna i iscrpljena od svih tih desavanja, godinama, prosto je ne mogu zamisliti da se bori. Kao da se predala...

A muz? Koliko je on uzrok njenim problemima? Dali bi bilo bolje bez njega? Posto su njene emocije prema njemu odavno izblijedjele...

ivanam
03-01-2012, 13:25
Mislim da se ona nece odluciti za razvod ukoliko joj se ne pojavi neko nov da je zainteresuje,ko bi joj dao volju.E sad ,njen brak ne verujem da ce preziveti 2013.kad joj Ur napravi kvadrat na Dsc i Pl stane na njega,a Sa bude isao 5.poljem,s tim mozda i njen muz bude inicijator toga,jer ce njemu tad Ur doci na asc i praviti sekstil na Ve ,vladara 7.
Ako ne radi,nek trazi posao jer bi joj ekonomska samostalnost dala slobodu jer su joj vladari 2.i 7.u konjukciji i drze je tu gde je.

milicica21
03-01-2012, 14:07
Ne radi, da radi, sigurno bi bilo drugacije. Nije isto kad si zatvoren u kuci 8g, ne gledas nikoga, sa muzem se ne slazes. Da dodam jos da je muz bio ljubomoran svih tih godina, i bukvalno je zivjela u kavezu. Sto rece Diablero, ne bio joj u kozi.

manila
03-01-2012, 14:24
al to je nešto što može promijeniti, zato sam ti stavila svoju kartu, bila sam tu gdje je ona prije 10g, sad sam druga, nova i bolja osoba
kvadrati u horoskopu nisu loši, oni znače da se borimo, ona je borac, kolko god ti se čini da je sad pala, al dići će se i naći će sreću
mislim da bi bilo gore da nema nikakvih aspekata, onda nema ni mogućnosti izborit se da bude bolje, tranziti aspkete aktiviraju i oni prođu i naprave od nas drugu osobu
nek me ispravi netko tko bolje zna, ja sam to tako shvatila

Ne radi, da radi, sigurno bi bilo drugacije. Nije isto kad si zatvoren u kuci 8g, ne gledas nikoga, sa muzem se ne slazes. Da dodam jos da je muz bio ljubomoran svih tih godina, i bukvalno je zivjela u kavezu. Sto rece Diablero, ne bio joj u kozi.

TigaBg
03-01-2012, 15:35
Već duže vrijeme, ako ne i od samog početka braka ima probleme. Zadnjih godinu dana ima razne zdravstvene probleme, prouzrokovane depresijom. Često ima i suicidne misli.
Kako i ne bi, kad joj je Saturn uništio Mo koji vlada Asc i natalno je loše aspektovan.
Koren problema je kvadrat venere u padu sa mesecem u izgonu, nebio joj u koži.
Tako je.
ona ima loše aspktiran natalni neptun, a kažu kad ide kroz 12 kuću, sad kad je tranzit neptuna, još kroz ribu, da je otežavajuće emotivno za svakoga, za nju još dodatno jel je natalni loše aspektiran

Kakav neprtun, to nema šanse da se oseti. Problem su lične planete i izazovni aspekti na iste.
Mislim da će se razvesti kada joj tranzitni Sa dođe na natalni, a moguće je da će dobiti još jedno dete.

milicica21
03-01-2012, 17:27
Mislim da će se razvesti kada joj tranzitni Sa dođe na natalni, a moguće je da će dobiti još jedno dete.

Samo bi joj falilo jos jedno dijete u ovakvoj situaciji :rolleyes:

andjelikadepeures
04-01-2012, 01:03
Bez uvrede, ali je moje mishljenje da ce ova zena vremenom svojom zlobom samu sebe da izjede kao sipac dasku.
I ona i muz su "hladni" tipovi, samo on nije toliko negativan.
Ona mnogo vishe "naduva" prichu nego shto situacija to realno jeste.
I pre ce biti da je ona ljubomorna nego on

Ma ova je nezadovoljna sobom prvenstveno i tu lezi glavni problem. Zato stvara probleme i muzu, deci, okolini.....

milicica21
04-01-2012, 09:37
Sad malo pretjerasmo, je li da?
Kao prvo, ova uopste nije zlobna zena, koja muzu zagorcava zivot. Pouzdano znam da je obratno. A kad ti neko toliko godina pravi probleme, onda te iritira sve u vezi sa njim. To joj i ja zamjeram, jer joj je u zadnje vrijeme on uvjek kriv za sve. Ali donekle i razumijem. Vise bih rekla da siri oko sebe negativnu energiju, jer je cesto depresivna i nije u stanju da se izbori sa tim.

Sto se ljubomore tice, ona je najneljubomornija zena koja postoji. A ako muz ne da trudnoj zeni da ode u kupatilo, da ne bi u hodniku srela njegovog brata i vodila ljubav sa njim sa stomakom do zuba, ne znam o cemu pricamo. Ako ima vrijeme njenih predavanja i maltretira je ko je onaj kome si se javila, ko ti je sad poslao poruku, sto danas moras na fax, do te mjere da napusti fakultet, e onda ne znam sta je ljubomora. I milion ruznih primjera.

Sto se razvoda tice, u pravu ste da je neodlucna. Skoro prelomi da ode, pa se opet sazali na njega, jer place, prijeti da ce se ubiti, da ce uzeti djecu itd. Nisu samo finansije u pitanju, i nije ona neka proracunata zena, koja ostaje sa muzem kog ne voli da bi uzivala u blagostanju. Svakako uzasno stoje finansijski poslednjih godinu dana.

Nije da je branim, samo sam malo vise upoznata nego vi, a mislim da ne treba suditi o covjeku dok ne provedes dan u njegovim cipelama.

manila
04-01-2012, 10:07
jel može pojašnjenje za ovo, koji aspekti ukazuju na to nezadovoljstvo?

Ma ova je nezadovoljna sobom prvenstveno i tu lezi glavni problem. Zato stvara probleme i muzu, deci, okolini.....

milupino
04-01-2012, 10:29
Kao prvo, ova uopste nije zlobna zena, koja muzu zagorcava zivot. Pouzdano znam da je obratno. A kad ti neko toliko godina pravi probleme, onda te iritira sve u vezi sa njim. To joj i ja zamjeram, jer joj je u zadnje vrijeme on uvjek kriv za sve. Ali donekle i razumijem. Vise bih rekla da siri oko sebe negativnu energiju, jer je cesto depresivna i nije u stanju da se izbori sa tim.

Sto se ljubomore tice, ona je najneljubomornija zena koja postoji. A ako muz ne da trudnoj zeni da ode u kupatilo, da ne bi u hodniku srela njegovog brata i vodila ljubav sa njim sa stomakom do zuba, ne znam o cemu pricamo. Ako ima vrijeme njenih predavanja i maltretira je ko je onaj kome si se javila, ko ti je sad poslao poruku, sto danas moras na fax, do te mjere da napusti fakultet, e onda ne znam sta je ljubomora. I milion ruznih primjera.

Sto se razvoda tice, u pravu ste da je neodlucna. Skoro prelomi da ode, pa se opet sazali na njega, jer place, prijeti da ce se ubiti, da ce uzeti djecu itd. Nisu samo finansije u pitanju, i nije ona neka proracunata zena, koja ostaje sa muzem kog ne voli da bi uzivala u blagostanju. Svakako uzasno stoje finansijski poslednjih godinu dana.

Nije da je branim, samo sam malo vise upoznata nego vi, a mislim da ne treba suditi o covjeku dok ne provedes dan u njegovim cipelama.

Ovo je za zonu sumraka...to su inace bile novine sa najgorim tekstovima pre 10 godina ...Kako neki ljudi zive svoje horore...Svako od nas ima neki svoj tezak period,ili trenutke i najblizi znaju da nam stvore agoniju ...kad takva ponasanja traju i to kako se ovaj gore sto pises o njemu ponasa je psihoza,nije ljubomora...Meni nije jasno kako tvoja sestra ostaje sa njim sve te godine...Onaj ko zeli da zivi u miru i bez pritiska teskih ljudi ispari bukvalno iz okruzenja takvih, bio u besparici i sa dvoje dece ili sam...Ne znam astroloski da ti kazem,ali obzirom da ona ima kvadrat Ve i Mo isto kao i ja, tesko je i bolno,sam kvadrat zenskih planeta kod zene donosi muku sa izrazavanjem emocija,neispunjenost,jos kad su te planete u nepovoljnom dostojanstvu uff
Kakva im je bila veza pre braka interesuje me,inace po astrologiji ovaj kvadrat dobija na snazi jos vise u braku ?

milicica21
04-01-2012, 10:43
Veza je bila kratka, svega par mjeseci, i buf, vjeridba, svadba, nije ga ni upoznala kako treba. Kad se udala, istog dana je to bio neki drugi covjek, ne onaj iz veze.

manila
04-01-2012, 10:44
Ovo je za zonu sumraka...to su inace bile novine sa najgorim tekstovima pre 10 godina ...Kako neki ljudi zive svoje horore...Svako od nas ima neki svoj tezak period,ili trenutke i najblizi znaju da nam stvore agoniju ...kad takva ponasanja traju i to kako se ovaj gore sto pises o njemu ponasa je psihoza,nije ljubomora...Meni nije jasno kako tvoja sestra ostaje sa njim sve te godine...Onaj ko zeli da zivi u miru i bez pritiska teskih ljudi ispari bukvalno iz okruzenja takvih, bio u besparici i sa dvoje dece ili sam...Ne znam astroloski da ti kazem,ali obzirom da ona ima kvadrat Ve i Mo isto kao i ja, tesko je i bolno,sam kvadrat zenskih planeta kod zene donosi muku sa izrazavanjem emocija,neispunjenost,jos kad su te planete u nepovoljnom dostojanstvu uff
Kakva im je bila veza pre braka interesuje me,inace po astrologiji ovaj kvadrat dobija na snazi jos vise u braku ?

a šta je s opozicijom, jel znaš kakvo tumačenje?to imam ja:)

http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_24gw_01_anonymous_201114.34974.44383.gif&res=100&va=&cid=ohwfileScCbER-u1288167404

majabl
04-01-2012, 12:01
teska prica... i ne bih joj bila u kozi..a bicu pretpostavljam jer mi je ve u izgonu, a mo sav u opozicijama, nema ni jedan lijep aspekt, a da jos ve ima 90 sa ne koji dolazi sa asc,..posto je taj mo i vl pete , a nisam u braku, pa predstavlja veze, kod mene je bilo da i kad sam bila s najboljom postovanijom uglednijom osobom koja ne bi mrava zgazila, sa mnom bi imala tezak i cudan odnos pun rasprava, osudjivanja prijetnji,ali ja sam vec navikla, pa mi ni ne smeta..

Aeria Gloria
04-01-2012, 15:47

Meni ovo liči na klasičnog sociopatu, jer ovo nije ljubomora, ova osoba nije ljubomorna koliko "control freak"...
čim je on toliko pritiskao da je ona napustila fakultet + ako uz svo maltretiranje i nesreću, ona reši da ode on počne da plače, kuka, UCENJUJE onda je ovo klasična slike manipulatora
što je u skladu sa tim da se suštinski promenio posle svadbe, taj kalibar ljudi se menja kad dobije ono što hoće ili čim ostvari kontrolu

pitanjce: da li je pokušavao suptilnim uvredama, malicioznim komentarima da joj uništi samopouzdanje?
kako se ponaša prema njenim drugaricama, ili prema ljudima za koje zna da joj žele dobro? da li pokušava da iskontroliše njene kontakte sa njima?

e sad sa astrološke tačke gledišta: kvadrat Ve90Mo pre govori o njenom odnosu prema ženama, njegovoj majci sestri. Mada sam naletela da neki tvrde da nosi problem pri prelasku devojke u ženu. Otkad znam za sebe imam problem sa ženama, drugarice nemam niti želim da ih imam, sa koleginicama oduvek imam problema, majke svih mojih momaka me nisu volele i smatrale su da nekako njihovi sinovi treba da nađu nešto ....hm uslužnije. Ovaj kvadrat ne bih menjala ni za šta, iako mi je pravio probleme.

Ono što ti ja preporučujem da napraviš solar i da vidiš kakvo je stanje tamo, odnosno koliko je mesec u lošem stanju u solaru i da li postoje naznake za razvod

Takođe razumem tu situaciju kada ostaješ sa nekim čak i kad ga ne voliš (vladar VII u sekstilu sa Sa) i jednostavno je teško preseći stvari...ali probaj da joj objasniš da i ona i on su naučili šta su imali iz te veze (ako ne ide) i da zaslužuju nekog drugog ko će ih voleti ponovo

milicica21
04-01-2012, 16:07
pitanjce: da li je pokušavao suptilnim uvredama, malicioznim komentarima da joj uništi samopouzdanje?
kako se ponaša prema njenim drugaricama, ili prema ljudima za koje zna da joj žele dobro? da li pokušava da iskontroliše njene kontakte sa njima?

Definitivno da! Atak na samopouzdanje i a licnost dozivljava svakodnevno. U razlicitim smo gradovima, pa ne vidjam bas kao nekad, ali po onome sto mi isprica znam kako joj je.
Drugarice nema. Nije mu bilo svejedno kad god bi otisla da se vidi sa nekom, pa je govorio da ih zove kod sebe. Kad ih pozove on bi obavezno bio tu, pravio se nezainteresovan, a pomno pratio svaku rijec. Posle bi nastalo ispitivanje: o kome ste ono pricale, sta je znacila ona rijec, a ko je bio taj, tako da joj je bilo mirnije da joj ne dolaze. Odrzava kontakt sa par njih, ali se rijetko vidjaju.

Lyra
04-01-2012, 16:26
Ne znam, ali mislim da taj čovjek svoje ponašanje nikada neće promjeniti. To je teška patologija. A takav mentalni sklop uglavnom napravi najgore stvari upravo kada ga ostavljaju. Ako se ona ikada odluči na rastavu, a iskreno se nadam da hoće, budite jako jako oprezne.

Svako dobro joj želim ...

ZzZz
04-01-2012, 20:00
Ja se izvinjavam zbog upada :D ....ali da pitam :D Kako znate da se neko nikad nece razvesti i pored maltretiranja u braku....sta u natalnoj to pokazuje??

milicica21
04-01-2012, 21:38
Ja se izvinjavam zbog upada :D ....ali da pitam :D Kako znate da se neko nikad nece razvesti i pored maltretiranja u braku....sta u natalnoj to pokazuje??

Da, ovo i mene zanima, kako se sa sigurnoscu moze tvrditi da se nece razvesti? Koji aspekti su pokazatelji za to? Jer voljela bih da ih i ja imam :)

Ono što ti ja preporučujem da napraviš solar i da vidiš kakvo je stanje tamo, odnosno koliko je mesec u lošem stanju u solaru i da li postoje naznake za razvod.

Evo solar, koji meni nista ne znaci, jer ga bas i ne umijem protumaciti...
http://www4.slikomat.com/11/0104/duq-maja-s.gif

Aeria Gloria
04-01-2012, 22:01
Definitivno da! Atak na samopouzdanje i a licnost dozivljava svakodnevno. U razlicitim smo gradovima, pa ne vidjam bas kao nekad, ali po onome sto mi isprica znam kako joj je.
Drugarice nema. Nije mu bilo svejedno kad god bi otisla da se vidi sa nekom, pa je govorio da ih zove kod sebe. Kad ih pozove on bi obavezno bio tu, pravio se nezainteresovan, a pomno pratio svaku rijec. Posle bi nastalo ispitivanje: o kome ste ono pricale, sta je znacila ona rijec, a ko je bio taj, tako da joj je bilo mirnije da joj ne dolaze. Odrzava kontakt sa par njih, ali se rijetko vidjaju.

Eeee....jbga

pa ništa, kreni da je jačaš polako sa strane, da kežem ispod žita...biflaj joj samopouzdanje, nagovori je na neki aerobik da krene da što više izlazi napolje
poklonijoj neku od knjiga tipa "kako biti srećan" "kako sebe učiniti srećnim"
samo znaj čim muž skapira da je ona postaje sigurnija i jača probaće da je "obori"
meni taj lik deluje kao neko ko na neki način joj pije snagu (imaš sociopate koje fizički i/ili psihički muče ljude a imaš i sociopate koji "muče" ljude tako što im popiju snagu energiju život)

lično smatram da treba da ode kod psihologa (psihijatra) nekog sa autoritetom koji bi mogao da kontrira "autoritetu" muža i ko bi svojim savetima i razgovorom mogao da pomogne da sagleda situaciju u kući i na taj način joj pomogao u tome šta treba da radi (znam da masa ljudi kad kažeš psiholog/psihijatar pomisli na bolest ali se isti mogu koristiti i samo za razgovor sa nekim kome je posao rešvanje problema)

inače ako se ne varam njegov Sa0njen Ve0Ma tako da je ovo veza koja jednostavno ima taj neki saturnovski pečat
a njegovo sunce je na njenom DSC tako da ga je ona videla kao idealnog muža...što dodatno otežava njen pokušaj da ga napusti jer ga sa jedne strane smatra idealnim

njen muž ima mesec u blizancima i veneru u vodoliji ajd mi molim te kaži čisto me interesuje kakav je čovek?

Evo solar, koji meni nista ne znaci, jer ga bas i ne umijem protumaciti...
http://www4.slikomat.com/11/0104/duq-maja-s.gif

pravo da ti kažem ne znam ni ja solare nešto posebno ali znam da kad je meni bio baš mračan period sa suicidnim mislima u solaru za tu godinu mi je solarni Sa bio na natalnom Asc i solarni mesec mi je bio napadnut od urana
uglavnom nešto što je bolo oči

e sad ovaj solar kad pogledam jedino što možda upada u oči je solarni Sa (vladar VII) konjukcija natalni Pl i solarni Pl konjukcija natalni mesec (vladar Asc) pa je možda to TO e sad da li ovo donosi razvod ne znam ali sigurno govori o potrebi za transformacijom, suštinskom, ona koja dolazi kada sebe stvaraš iz pepela

milicica21
04-01-2012, 22:11
Uh, tezak covjek. Ja ne bih mogla sa njim ni dan sastaviti, mislim u braku. Ovako, ko ga ne zna, pa ga tek upozna, ili ga gleda sa strane, rekao bi da je to divan, ljubazan covjek. Prema nama (njenoj porodici), je skroz ok, mada su ga, uglavnom, svi upoznali, pa to i ne prolazi bas.
On je uvjek u pravu, uvjek najpametniji (daleko je od neke pameti), ima sposobnost da ubjedi ljude da vjeruju u njegovu pricu, da je crno bijelo, itd. Voli da se hvali, zna da slaze dobro, djeci ne poklanja uopste paznju, tezak je za saradnju i dogovor, svaka zapoceta prica se sa njim pretvori u svadju, a tvrdoglav... uzasno!

Evo ga solar 11/12: http://www4.slikomat.com/11/0104/jy4-solar1.gif

Aeria, treba da dodje kod mene sa djecom posle Bozica, 10ak dana. Smislila sam raznovrstan program da je malo izvucem iz te monotonije i depresije. Iskreno, vise me brine njeno zdravlje, nego njen muz, ali ako je on uzrok svih problema, i onih zdravstvenih ( stitna zlijezda, aritmija itd. ), onda bolje uzrok u korijenu sasjeci. Nemam nego jednu sestru i ne mogu da gledam kako joj se sa 28g zivot gasi zbog nekog idiota.
Znam ja da nije sve crno ili bijelo, nije da ona nije nicemu doprinijela, ima neko drzanje kao da joj je sve ispod nivoa, suvise ponosna, nije, sto neko gore rece "usluzna"... Ne znam, ne mogu da im sudim, ali opasno su se upetljali.

ivanam
04-01-2012, 23:06
Moze ovde da dodje do promena,sa Ur na sol.Asc i Pl na sol.Mc.Posto joj 4.kuca izlazi na asc ,a vladar je u 1.moze biti i preseljenja.Takodje ,nat Mo na sol.Mc-u ukazuje na promene statusa,a posto joj je vladar sol,asc u 6.nek obrati paznju na zdravlje i nek trazi posao.

TigaBg
05-01-2012, 01:44
Uh, tezak covjek. Ja ne bih mogla sa njim ni dan sastaviti, mislim u braku. Ovako, ko ga ne zna, pa ga tek upozna, ili ga gleda sa strane, rekao bi da je to divan, ljubazan covjek. Prema nama (njenoj porodici), je skroz ok, mada su ga, uglavnom, svi upoznali, pa to i ne prolazi bas.
On je uvjek u pravu, uvjek najpametniji (daleko je od neke pameti), ima sposobnost da ubjedi ljude da vjeruju u njegovu pricu, da je crno bijelo, itd. Voli da se hvali, zna da slaze dobro, djeci ne poklanja uopste paznju, tezak je za saradnju i dogovor, svaka zapoceta prica se sa njim pretvori u svadju, a tvrdoglav... uzasno!

Loš vladar Asc. Ju u Devici, vladar 9 (nema morala), Me vladar 3. u Strelcu(glup).
Mo90Ma tipičan aspekt ljubomornog muškaraca.
Čime se on bavi? Krimos neki?
Kada mu Sa bude kvadrirao Ve, vladara 7. polja sledeće godine, postoji šansa da dođe do razvoda.

milicica21
05-01-2012, 09:04
Hahaha, nije krimos, ali da nema porodicu vjerovatno bi bio, stalno prica o nekim "zestokim momcima" :)

ZzZz
06-01-2012, 14:47
Pretpostavljam da mene pitas pa da ti ja i odgovorim,jer sam jedina ovde zagovornik da se ona nece razvesti...:D
Tumacila sam njenu kartu i apekte na predhodnim stranicama.,pa ne bih bas da ponavljam,ali po statistici i oni natali koji imaju vrlo ugozene vladare braka,vrlo lose aspekte koji pokazuju jasno razvod nikada se ne razvedu,a tek ovi kao ova zena-nema sanse..;)
Po mom nekom istazivanju pre se razvedu oni koji imaju trigone SO120Ur i td,nego oni koji imaju kvadrate ili opozicije.:rolleyes: ..Ono sto natal nudi,to ne mora da znaci da ce biti u njenom zivotu,solar je nedovoljan jer je potrebna celina da bi se tumacilo tacno,ali opet kazem odluka zavisi iskljucivo od nje,ali po njenom natalu,ja mislim da ona nece imati nikad tu inicijativu za razvodom,pre bi se razveo muz nego ona,a svaki brak zavisi od zene.Muskarci zele da imaju vise zena,i njima se nikad ne razvodi,jer ako zena nece razvod,oni imaju i zene i ljubavnice i njima lepo.:D

Hahah znam za muskarce :D :D
Ali mi stvarno nije jasno kako neke zene trpe maltretiranja..Ima onih plase se da se razvedu jer im muz preti pobice im sve itd..A ima i zena koje nece, jer im je to ponizenje ...izigravaju skladan brak dok ih 'vamo muz maltretira, vara itd.

milicica21
06-01-2012, 15:00
E sto rece vara, on je njoj par puta rekao da ju je prevario, jednom cak i da ima dijete sa drugom zenom :mad: :eek:
Ona ga nije shvatila ozbiljno, protumacila je to kao njegov pokusaj da je napravi ljubomornom.
Ja bih mom oci izvadila i na samu salu na taj racun.
Nego, moze li to da se vidi iz natalne, to dijete sa drugom zenom? Mada, ni ja ne vjerujem u tu pricu :confused:

Bojana_NS
11-01-2012, 01:22
Sve je stvar izbora tako i sa ovom ženom ona može da izabere da li da ostane ili ode ne može niko nikoga da spreči ako ona to zaista ŽELI

milicica21
11-01-2012, 09:39
Nazalost, moze da je sprijeci da ode. Niko je nece zadrzati lancima, ali postoje druge stvari. Njen sin od 8g je plakao, i molio je da ne ide, zna on da je tata tezak i radoznao covjek, znao je on to jos kad je imao 5g, ali je moli da mu pruzi priliku da budu porodica, zato jer on nije srecan, jer stalno razmislja hoce li se razvesti, itd. I sve to uz jecanje i suze. Da vidim tu majku koja se nece odreci svoje srece, da bi pokusala njemu da je pruzi.

A sto se tice ovoga:
Hocu da kazem da u odnosima je sve stvar izbora druge osobe,a ne mog ravnanja sa njim.
Onda to po meni i nije odnos, ako ce on da bira, a ja da se povinujem. Zajedno odlucujemo, medjusobno se postujemo i volimo, dajemo jedno drugom svu slobodu, ali smo sigurni da je onaj drugi nece zloupotrijebiti, i u tom odnosu nema mjesta ni drugim zenama ni drugoj djeci- to je jedan normalan odnos, po meni.
A kome se to desi, taj odnos bi trebao istog trenutka da se prekine, i svako slobodno nastavi svojim putem, pa da li ce on da ode toj zeni, ili nekoj desetoj, to vise nije u sferi interesovanja te zene.

Definitivno ga je ostavila! Napokon!

andjelikadepeures
28-01-2012, 00:14
Definitivno ga je ostavila! Napokon!

heh... mnoge ostavljale, pa se vracale....

milicica21
28-01-2012, 00:19
I ona ostavljala pa se vracala zbog djece, ali ovog puta je to to, zbog sebe.

andjelikadepeures
28-01-2012, 00:22
I ona ostavljala pa se vracala zbog djece, ali ovog puta je to to, zbog sebe.

hm...
daj Boze da je definitivno....

milicica21
28-01-2012, 00:23
Nadam se, i iskreno vjerujem da jeste...

Da ažuriram :) Predala je papire za razvod braka, što znači da rušimo sve predrasude o ženama koje se nikada ne razvode...

kosmopolita
20-02-2012, 10:55
Ako se ne predomisli u medjuvremenu:D

milicica21
20-02-2012, 16:00
Zašto sve svi "nevjerne Tome"? Neće se predomisliti, tek je sad shvatila šta je ustvari trpjela.
Uostalom, vidjećemo...

Little Warrior
20-02-2012, 19:56
Ja moram da pitam, posto nisam citala sve postove..da li se tvoja sestra upravo zbog dece i udala?

Acting_Me
20-02-2012, 20:50
Nije, sestra joj se udala nakon par mjeseci zabavljanja.

milicica21
20-02-2012, 21:31
Ona je super otkako su se rastali! Oporavila se potpuno, svi zdravstveni problemi nestali, raspolozenje se popravilo. Srecna je, posle dugo vremena. Mada, naporno joj je, ne da joj je tesko bez njega, odavno je vec nista za njega ne vezuje, vec je naporan on sa pricom, njegovi se mjesaju, ali odlucna je. Ne mislim da bi se ikada mogla predomisliti. Izgleda mi kao zatvorenik koji posle mnogo godina robije izadje na slobodu. Zasto bi takav zelio da se vrati?

Ne daj Bože ni da postoji!

Acting_Me
21-02-2012, 15:17
Ona je super otkako su se rastali! Oporavila se potpuno, svi zdravstveni problemi nestali, raspolozenje se popravilo. Srecna je, posle dugo vremena. Mada, naporno joj je, ne da joj je tesko bez njega, odavno je vec nista za njega ne vezuje, vec je naporan on sa pricom, njegovi se mjesaju, ali odlucna je. Ne mislim da bi se ikada mogla predomisliti. Izgleda mi kao zatvorenik koji posle mnogo godina robije izadje na slobodu. Zasto bi takav zelio da se vrati?

Zdrastveni problemi se javljaju kad je psiha napadnuta. Tijelo pocinje da se grci jer skuplja stres pa energija ne moze da protice. Neka pocne da se bavi nekim sportom, ili jogom, to ce joj mnogo pomoci. Ako se dobro sjecam, ima probleme sa srcem? Pravilno disanje koje se uci na jogi, je kljuc ozdravljenja, pogotovu za ovu vrstu problema. Ako nije u mogucnosti da ide na jogu, ima dosta dobrih sajtova i youtube videa pa neka pogleda. Objema zelim sve najbolje, obavjestavaj nas kako je i kako napreduje razvod, mislim da nas sve zanima :D
Ima podrsku svih nas :)

milicica21
03-04-2013, 22:36
Hvala, draga :) U pravu si, to je sve bilo od nervoze i stresa, sada je preporodjena, nadam se trajno. :)

Evo da ažuriram ovu temu. Sestra se zvanično razvela u junu prošle godine. Imala je težak period nakon toga,a ne mogu reći da je ni sad u pun boljem stanju, depresija, razni problemi i spletke, kao u španskim serijama.

Jedna zamjerka, ali ne manje važna je da sam tek skoro primjetila da sam grškom u natalu stavila vrijeme rodjenja 8PM umjesto 8AM, tako da je sva ova priča bila uzaludna, jer to nije bio njen natal, koji evo naknadno dostavljam u linku, mada više nije ni bitno.

Nego eto, ako ko ima šta da doda za budućnost, nije na odmet:
http://www.SlikoMat.com/slika/5453065.htm