Kako prepoznati Lava pored sebe ? [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Kako prepoznati Lava pored sebe ?

jadrankar
15-12-2011, 00:13
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRySTey_E4Lhq6vYp9bH2gK3hRle-X1tUsxCrMG6CfNhcXoTwPwxA
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRySTey_E4Lhq6vYp9bH2gK3hRle-X1tUsxCrMG6CfNhcXoTwPwxA

Srecni lavovi imaju Sunce kao svoju astrolosku planetu.Sunce je izvor zivota I kao I sve planete najjace deluje kada se nadje na samom Asc.Posebna energija koju zraci Sunce u ovom polozaju nije bez efekta.Ona je izvor sudbine da sluzi kao primer I da drugima daje energiju.
Moj suprug rodjen je sa Suncem na 2 st.Lava na samom Asc I pri njegovom rodjenju rasteralo sve mracne sile I osvetlilo njegov zivotni put. Rodjen je kao vanbracno dete u 7 mesecu i svoja prva 2 meseca zivota provodi u inkubatoru..Nakon izlaska iz bolnice majka ga ostavlja a brigu o njemu preuzimaju baba I deda.Ali posle samo par meseci baba ga uvija u cebence I ,,baca,, u kontejner .Ali Sunce na Asc sija toliko snazno I daje zivotnu energiju jer on je ,,Born to be life,, Deda se vraca ranije s posla ,prepoznaje cebence I donosi ga kuci .
To je njegovo Sunce u Lavu na Asc.
Vreme naseg 1 susreta ,zaljubljivanja u vladavini Lava. Letovanje / god odmor 5 kuca preko skole ,u vecernjem terminu u Tv Sali gledali smo neki film.Svojim glasnim smehom privlacio je paznju mnogih pa je privukao I moju.Jos tada u polu mraku zapamtila sam njegov izgled.
Sutradan na terenu fudbalska utakmica izmedju nasih skola.Njegova spretnost ,brzina ,nacin na koji rasporedjuje igrace I njegova galama privukli su paznju mnogih devojcica koje su navijale za njega.Svaki njegov gol bio je pozdravljen vriskom I aplauzima.Nakon pobede igraci su ga nosili na ramenima , a on je uzivao zato sto je u centru paznje Vrlo brzo se proculo da trenira u ,,Zelji ,, I da mu predstoji dobar uspeh..Zaludeo je tada mnoge klinke koje su ga jurile ,a mene je nervirao taj njegov ponosan I kocoperan stav
Ali kao sto to uvek bivaLav je uvek taj koji bira,pa je tako odabrao mene.I nije bilo tesko zaljubiti se u njega.Srednjeg je rasta ,telo misicavo ,kukovi uski a ramena siroka.. Kosa sva u nemirnim loknama ,oci smedje a osmeh sirok koji ne silazi sa lica.Uvek se osecala ta pozitivna energija oko njega.I ako zaljubljena ,bilo mi je lakse da pobegnem na vreme od te njegove arogantnosti I dominantnosti.
Ali posle 5 god ponovo smo se sreli a ja sam samo imala zelju ,, da mu vratim milo za drago,, A on je biouporan Par meseci bio je u stanju I po 20 puta dnevno da zove telefonom .Na kraju uletela sam u kandze Lava iz kojih se ne izlazi.Vrlo brzo shvatila sam koliko je posesivan I ljubomoran.Nase slobodno vreme uglavnom smo provodili uz decu I u kuci Uglavnom su prijatelji dolazili kod nas jer kako on kaze ,,na svom terenu se najbolje oseca,,

On ima dosta prijatelja i sta god kome zatreba,,on ima vezu ,sve zna ,sve moze ,,da sam u nekim situacijama pomisljala kako su mu svi ti prijatelji na prvom mestu I preci od porodice.Prema njima uvek iskren ,nasmejan,dobar domacin .Cesto sam kod mnogih u ocima videla,,On dusa od coveka a gde tebe nadje,,.

On je I dobar glumac.Desavalo se da kad krenemo na neko veselje da se debelo posvadjamo I kad krenemo iz kuce on nabaci osmeh ,pevusi u kolima I kao da se nista nije desilo a ja bih ga golim rukama davila jer treba mi vremena da se vratim u ravnotezu.

.Cesto je menjao poslove ,sve dok nije dosao do posla koji ga je u potpunosti ispunjavao.Nije to bio neki polozaj u jakoj firmi ali dobio je sluzbeno vozilo ,,PEUGEOT,, znak Lava bio je u obavezi da nosi odelo I kravatu.Mislila sam da taj posao nece prihvatiti bas zato sto je sportski tip ali on je bez problema obukao odelo I savrseno se uklopio u tu ulogu koja mu je dodeljena.

On je I dobar organizator.U firmi bio je u ekipi koja je organizovala proslave godisnjice firme.
Bio je I u timu koji je organizovao auto trke na Surcinskom aerodromu

Zeleo je da imamo kucu Prodali smo stan I kupili prizemnu kucu. Ali kuca je morala da bude velika.Odradili smo dva stana ali on je insistirao da stanovi budu na 2 nivoa.Hteo je fasadu boje starog zlata ali je bar nesto bilo po mom pa je fasada bez boje. Sad mi je I zao sto nije u toj boji .

Zeleo je da ima nov, sa velikim gepekom ,stran auto .I kupili smo ,,Fiat Stilo karavan,, italija vladavina Lava.

Zeleo je da ima svoju firmu pa je I u tome uspeo.Opredelio se za uredjenje enterijera .U svom poslu je vrlo kreativan.Sad mi je smesno kad se setim ali ljudi su uglavnom radili stanove u bojama u kojim je on hteo jer ih sa lakocom ubedi da boja vristi,zamara itd. Pa on je ljude terao na nekim zidovima da izbijaju prozore jer stan nema dovoljno Sunca na sta su ljudi I pristajali.

Ono sto nikad nije naucio za ovih 20 god je da bar nekad govori u mnozini jer uvek je to jednina ,,kupio sam,uradio,napravio ,, jer uvek je nekako to njegovo,, ja,, naglaseno.
Ima jos mnogo toga o njemu sto bih mogla da pisem ali ovo je sasvim dovoljan nacin na koji sam ja shvatila da imam lava pored sebe.

Mnogi nasi prijatelji za mene kazu das am uspesna zena I da sve ovo sto smo stekli on ne bi mogao bez mene.
A ja u stvari tek nakon ove moje analize shvatam da u stvari svi oni grese .Za sav ovaj uspeh zaduzeno je njegovo Sunce na Asc lava koje nas je uvek vodilo kroz nas zajednicki zivot a kad gledas u Sunce onda od njegove svetlosti I zaslepis pa ne vidis dobro ko stoji ispred tebe.
.

Slika je trebala da bude uz tekst ali.....pa ako moze neko od moderatora da je postavi na sam pocetak.Ako se i sad ne pojavi slika ...(Ne snalazim se najbolje sa ovim opcijama)

skorpija_strelac
15-12-2011, 00:26
lap tekst. Mene lavovi nekad bacaju u bedak koliko su samopouzdani i za njih je to tako prirodno stanje.
Jadranka ja sam imala jednog lava ali se neslavno zavrsilo.
Kod tebe puno igra taj Mesec u lavu.
Taj Mesec ima moja teta koja je preko 20 godina isto s jednim lavom.
:)

Imati lava uz sebe je lepa podrska.Ali lava koji vas voli.

swiss
15-12-2011, 01:05
Pozno bi je medj hiljadu zena....Lavica a Muski Lav...ide mi na zivce pomalo hehehe i njih nanjusim isto :)

U ostalom, Moj Mesec je u njihovom Znaku pa i ne cudi :D

JadrankaR....kompliment, lepo pises i steta je da ne vodis dnevnik ili, pises knjigicu neku za kasnije ;), jer unosos sebe bas i prosto je toplo citati tvoje pisanje....

jadrankar
15-12-2011, 01:17
Pozno bi je medj hiljadu zena....Lavica a Muski Lav...ide mi na zivce pomalo hehehe i njih nanjusim isto :)

U ostalom, Moj Mesec je u njihovom Znaku pa i ne cudi :D

JadrankaR....kompliment, lepo pises i steta je da ne vodis dnevnik ili, pises knjigicu neku za kasnije ;), jer unosos sebe bas i prosto je toplo citati tvoje pisanje....

Hvala.Pisem i dnevnik .Bice i delova iz dnevnika i jos nekih tekstova.

Beba977
15-12-2011, 01:17
...................................

dunja2501
15-12-2011, 02:17
Lavovi...uff :)
Ja sam do sad imala posla samo sa asc u lavu...sto ne cudi jer mi je Dc u tom znaku.
Ono sto sam primetila sto se fizickog izgleda tice...da su srednjeg rasta ili nizi, smedja kosa uglavnom sa cudnom frizuricom (ili svaka dlaka vodi svoju politiku ili je u pitanju neka frizura samo da bi privukli paznju).
Krupniji, skloni gojenju ili nabildovani....umiljat pogled, deluju kao dobrice. Krupne okice :)

Lavovi se primete iz aviona jer zna se koje glavni...u sve se razumeju, sve znaju...u svakoj diskusiji ucestvuju.

Meni su dragi i izuzetno privlacni,mada egoizam i preveliko samopuzdanje koje imaju moze biti prilicno iritantno...

skorpija_strelac
15-12-2011, 02:31
Ja sam primetila da su svi ljudi koji su pod uplivom lava, jakim uplivom onaj tip ljudi o kom smo pricali na temi " visi nisi tip" koji zivi i ne razmislja puno o smislu.
Nema tu sta da se promislja, sve je vrlo jasno kod lavova i jednostavno.
Nisu skloni nekim deprimiranjima ( osim ako ih negde u karti ne razdire neki drugi znak poput vodolije)

wanja
15-12-2011, 10:14

Ono sto sam primetila sto se fizickog izgleda tice...da su srednjeg rasta ili nizi, smedja kosa uglavnom sa cudnom frizuricom (ili svaka dlaka vodi svoju politiku ili je u pitanju neka frizura samo da bi privukli paznju).

Meni su dragi i izuzetno privlacni,mada egoizam i preveliko samopuzdanje koje imaju moze biti prilicno iritantno...

aaaaaa...ovo je potpuno tacno...ali potpuno...
meni je tata bio Lav i trenutni udvarac LAV....ISTINA..
Da li to ima veze za Sa u Lavu???

Mad Max
15-12-2011, 10:25
Lavove je od svih znakova najlakše prepoznati - ne zaklapju. Da mogu na :moon1: bi progovorili.

Nina Sofia
15-12-2011, 10:33
Istina sto kaze Dunja2501 vecinom nizeg ili srednjeg rasta i krupnije gradje ... A i Diablero takodje, vole da pricaju vise nego vazduh da disu i u vecini slucaja oni moraju da imaju poslednju ...

ganci
15-12-2011, 10:40
Moj tata je Lav sa sve Marsom i Merkurom u Lavu... Kako taj covek voli sebe i puca od samopouzdanja.:newman:
Obozava da skuplja ljude kod sebe i samo organizuje neke proslave, vecere...
Morao je da nadje nacin da bude najbolji u svom biznisu i evo sad kod nas u kuci 42 pehara...

Marinela
15-12-2011, 11:24
Evo ja potvrdjujem gore napisano, a imam 4 godine staza sa jednim lavom (merkur, mjesec, mars i naravno sunce u lavu) - nema kud biti veci lav ;)
Ali ima jedna bitna crta kod lavova koju niko ne spominje: Kada padnes, lav ce te podici i to svojom vedrinom, smijehom i optimizmom. Mislim da je to ono sto meni odgovara pored ovoliko "skorpije", a ono sto mi smeta kod njega je lavovsko JA JA JA ;)
Jadranka svaka cast za tekstove!

yoohoo
15-12-2011, 12:15
Pored jednog Lava sam provela dve godine, takodje je imao So na 2st Lava ali u 12 kuci. Sada imam nekoga sa AC u Lavu. Njih dvojica su me osvajali na identican nacin, voleli na isti nacin, mnogo slicnosti ne medju njima licno koliko u odnosu prema meni :) Mojoj Ve u Vagi jako prija nacin na koji me tretiraju, galantnost, udobnost, i sve sto ide uz to. Osecam se kao kraljica i onda zanemarim ono njegovo "ja" :) Ali da umeju biti teski ljudi i to stoji, po nekad njihova samozivost i egocentricnost zna da iritira i izbaci iz takta... No toliko je dobrih osobina da se sve lose zanemari :)

Jeste da je on kralj dzungle i da je na mestu br 1 al nema nista protiv da vas stavi tik do sebe, samo malooooo nize, ipak na poziciju 2 :) No kako kazu - ko ne voli sebe ne voli ni druge :)

Wicca
15-12-2011, 12:17
Ma njih osetis. imaju takvu energiju,fizicki bar zene,sve do jedne imaju slicnost- karakteristicna griva,bilo plava ili crna, tamniji ten, nekako cak i u licu imaju crte lavice ( npr Jeniifer Lopez,Mary J Blidge itd ) obicno plavi,da ne pominjem kako se lavovi i lavice zastiticki postave. cim vide nekog ko deluje kao ugrozena vrsta ili bambi na ledu odmah uskacu da pomazu,shtite

ochajna domacica
15-12-2011, 12:18
da su srednjeg rasta ili nizi..

većina koje ja poznajem su preko 180/2cm, odokativno ;)
šta je po vama srednja visina?

Jeste da je on kralj dzungle i da je na mestu br 1 al nema nista protiv da vas stavi tik do sebe, samo malooooo nize, ipak na poziciju 2 :) No kako kazu - ko ne voli sebe ne voli ni druge :)
ako ne možeš da ih pobediš, pridruži im se. :)

LavJarac
15-12-2011, 12:30
Sa 4 planete ( Sunce,Saturn,Venera,Merkur) u Lavu moze se prepoznati Lavica u meni :)

Mada nemam to karakteristicno Lavovsko sto navodite Ja pa Ja ;) a na to je verovatno uticao moj podznak u Jarcu , ali i Saturn mi je u Lavu tik uz Sunce. Vise sam tip Lavice koja je na prvi pogled mirna ali i vrlo oprezna - moje oci vide sve i one su ,pored kose naravno, vrlo izrazene i karakteristicne. Ono sto karakterise Lavove je dominacija, ja dominiram iz prikrajka , ne volim da se isticem. To je mozda i zbog pozicije koju lav ima u mom VII polju pa su pre moji partneri ti koji su uvek vrlo dominantni i priznati u poslu koji rade, mada nikada nisam bila u vezi sa nekim Lavom.

Mene kao Lavicu ne mozete prepoznati na prvu loptu , osim po mom drzanju-stavu. Pretendujem ili ekstragavanciji ili minimilistickom stilu ( to je zasigurno spoj mog Sunca i Saturna). Kreativna sam i volim bilo koji oblik sportske aktivnosti. Ono sto mislim da je vrlo karakteristicno kod Lavova a sto se moze prepoznati i kod mene je da imam faze kada sam vrlo aktivna i ne stajem, i period pasivnosti kada pored mene stoji tablica sa natpisom " Ne diraj Lava dok spava" ;) obicno onda kada sam nezadovoljna.

virgos
15-12-2011, 12:33
Evo ja potvrdjujem gore napisano, a imam 4 godine staza sa jednim lavom (merkur, mjesec, mars i naravno sunce u lavu) - nema kud biti veci lav ;)
Ali ima jedna bitna crta kod lavova koju niko ne spominje: Kada padnes, lav ce te podici i to svojom vedrinom, smijehom i optimizmom. Mislim da je to ono sto meni odgovara pored ovoliko "skorpije", a ono sto mi smeta kod njega je lavovsko JA JA JA ;)
Jadranka svaka cast za tekstove!

slažem se:) imama rodicu lavicu,sa sve grivom,tipična...rođeni optimista,sve joj je"lako ćemo"...kada je pitam"ej jesam li se udebljala"npr.ona odgovara"a JA??"..
ona je pokupila sve dobre osobine znaka,kod nje nema snobizma,što dooosta osoba tog znaka ima(znam neke koje šljašte od šminke,boja,zlata...)

ochajna domacica
15-12-2011, 12:35
Mene kao Lavicu ne mozete prepoznati na prvu loptu

Sorry, ali zato se mi mimoilazimo na forumu,.. :D ja pa ja :o sam ludo zaljubljena samo uLava, a arogantno odbacujem svaku Jarčevsku osobinu.
Eto, objasnih sebi ovu pojavu vezanu za tebe, a često mi se dešava. :o

Nina Sofia
15-12-2011, 12:44
većina koje ja poznajem su preko 180/2cm, odokativno ;)
šta je po vama srednja visina?

Licno mislim da sam ja srednje visine (173cm) i do 180 smatram da je isto (osim u spaniji tamo me za prilicno visoku devojku smatraju) :)

Ja imam dve dobre drugarice Lavice, prva je skroz vase se misljenje racuna ali ja znam najbolje i moja ce biti poslednja, uvek u centru paznje i preterano samopouzdanje , ima grivu (kosa do dupeta) a omiljene boje su joj zuta i narandzasta i skroz me na Lava asocira :)
Druga je zato skroz drugacija, ima samopouzdanja ali ima i prevelika ocekivanja , ocekuje da svi lete preko kugle zemaljske zbog nje (ovde mislim na muskarce i da stvarno to ocekuje ) , snob je i voli da kuka i lako se vredja ( e sad generalno joj je lose islo , ali i sad kada se sredilo to nije prestalo) ...

LavJarac
15-12-2011, 12:44
Sorry, ali zato se mi mimoilazimo na forumu,.. :D ja pa ja :o sam ludo zaljubljena samo uLava, a arogantno odbacujem svaku Jarčevsku osobinu.
Eto, objasnih sebi ovu pojavu vezanu za tebe, a često mi se dešava. :o

Nisam bas najbolje razumela...a ako si mislila za mene da odbacujem Jarcevske osobine - nije tako ;) Ovde sam samo navela vezano za temu kako prepoznati Lava pa ono sto mene karakterise tu. Inace se ponosim Jarcevskim osobinama koje imam i koje su mi dosta pomogle...ali da sad ne navodim nije tema.

ochajna domacica
15-12-2011, 12:53
ja pričam u prvom licu, dakle u svoje ime. :)
Ne znam što mi migaš ;) pišem u svoje ime. :D auuu

Tratincica84
15-12-2011, 12:56
Imam sestru lavicu, bivseg momka lava i na osnovu toga mogu reci da kod njih se prepoznaje ono neko visoko,pravo drzanje...i rekla bih da im se vidi taj neki stav,autoritet, ponos...ono sto imaju zajednicko...ali recimo i da su dosta sebicni...to je onako uopsteno u globalu naravno neko moje vidjenje....imaju lavovi taj ponos u ocima :)

LavJarac
15-12-2011, 12:56
ja pričam u prvom licu, dakle u svoje ime. :)
Ne znam što mi migaš ;) pišem u svoje ime. :D auuu

Ma ok :D malo sam pod migavcima :D

coca
15-12-2011, 15:19
Zaljubim se u lava na prvi pogled-moja venera u konj. sa merkurom je u lavu!!!Imala sam dvojicu tipova,bila duze sa njima (7 i 4,5 god)..
al na kraju -raskid...

Jadranka -bravo za tekst!Kao i uvek...zena pise odlicno...

swiss
15-12-2011, 15:25
I sta fali Lavu? SVE SE DICI STO NA SEBE LICI! Staces lepse... lavove ne podnose samozivi i egoisti, tvrdokozci pa i cicije, jer ne razumeju svrhu svojeg ja, nego celog zivota se solidarisu sa necim a kad ostanu sami? Ihhh bio bi im na kraju i Lav dobar hahaha

iatlove
15-12-2011, 20:15
Ovaj post pise jedan lavic, tuzan skroz na skorz
Ni sunce ne sija vise
I ove suze su k`o jesenje kise
Sada ih vec rukavom brise. :doh:

jadrankar
17-12-2011, 10:13
Kao da sam negde citala identican tekst...:confused:
Ili sam imala deja vu.........:confused: :confused:

Mozda ovde http://www.scribd.com/doc/47038031/Astrofield-br-IIITreći broj časopisa

TigaBg
20-12-2011, 01:46
Lavove je od svih znakova najlakše prepoznati - ne zaklapju. Da mogu na :moon1: bi progovorili.

O sebi, naravno.
Šta su videli, kako je njima teško, kako nemaju vremena, kako ih niko ne razume...

iatlove
20-12-2011, 04:11
Sto bi rek`o jedan Lav, kako da pricam o njima kad o njima nista ne znam. Zato pricam o sebi jer sebe poznajem. ;)

Mad Max
20-12-2011, 12:15
O sebi, naravno.
Šta su videli, kako je njima teško, kako nemaju vremena, kako ih niko ne razume...

Jel mi veruješ da su toliko puni sebe da se ovaj jedan hvali time što nije mogao da mu se digne kad je bio sa curom :rolleyes:

andjelikadepeures
20-12-2011, 14:25
Jel mi veruješ da su toliko puni sebe da se ovaj jedan hvali time što nije mogao da mu se digne kad je bio sa curom :rolleyes:

"i negativna reklam je reklama!"

samo se setite da je Jelena Karleusa Lav i bice vam sve jasno

majabl
20-12-2011, 16:25
a joj da jelena karleusa. a bas...uzas,...:) :) :)

TigaBg
21-12-2011, 01:13

So0Me verovatno? :D

Mad Max
21-12-2011, 10:41
So0Me verovatno? :D

Ne, ME mu je u devici, to je i meni bilo čudno. Ima samo SO i JMČ u lavu, valjda zato fizički ne izgleda kao lav (ima ga skoro 2m). SO mu ima samo inkonjukciju sa SA u jarcu

nensi777
22-12-2011, 01:25
Divan tekst Jadranka :) Prepoznajem i svog Lava negde u toj prici :D

sunce78
27-12-2011, 10:55
Predivan tekst u nekim delova prepoznala sam Lav u meni iako nekad se zamislim otkud ja Lav kad se neprepoznajem u njemu i to vrlo cesto ali kad sklopim neke kockice ipak nekad zna da dodje do izraza

Tristran
27-12-2011, 11:35
.
Sta reci? Mesec, Mars i Jupiter u Lavu, vladar 7. polja u 5. derivatnom polju Lava, dispozicija ga ponovo vodi u Lav, a ti Vaga/ Strelac, odlicno slaganje sa Lavom. Vladar 5. polja Mars u Lavu. Morali ste se sresti. :)
Lepa prica.

Meni nista ne smeta kod Lavova. Obozavam ih.
Tata mi je Lav, najbolja drugarica, moj ucitelj mudrosti, njegov ucitelj...
rodjake, najbolje drugarice u osnovnoj, cimerka.

Volim ih cak i kada sam spremna da se potucem sa njima. :)

I ne zaboravi da si sa vladarom horoskopa u Lavu i ti pomalo Lav.

Ja sam primetila da su svi ljudi koji su pod uplivom lava, jakim uplivom onaj tip ljudi o kom smo pricali na temi " visi nisi tip" koji zivi i ne razmislja puno o smislu.
Nema tu sta da se promislja, sve je vrlo jasno kod lavova i jednostavno.
Nisu skloni nekim deprimiranjima ( osim ako ih negde u karti ne razdire neki drugi znak poput vodolije)

Visi tip Lava je intuitivac i filozof, 'kralj' u nekoj oblasti duha.

jadrankar
27-12-2011, 15:13
.
Sta reci? Mesec, Mars i Jupiter u Lavu, vladar 7. polja u 5. derivatnom polju Lava, dispozicija ga ponovo vodi u Lav, a ti Vaga/ Strelac, odlicno slaganje sa Lavom. Vladar 5. polja Mars u Lavu. Morali ste se sresti. :)
Lepa prica.

Meni nista ne smeta kod Lavova. Obozavam ih.
Tata mi je Lav, najbolja drugarica, moj ucitelj mudrosti, njegov ucitelj...
rodjake, najbolje drugarice u osnovnoj, cimerka.

Volim ih cak i kada sam spremna da se potucem sa njima. :)

:eaea: :213:
Drugarica mi je dupli Lav e to treba izdrzati...

Mina
27-12-2011, 15:38
...ja sam poznavala jednu curu

..devica-lav...samo ona,oblacila se u srednjoj skoli kao zena od 30 god..,oblacila je odjecu od majke,hodala kako inace ne hoda,jednom u kaficu preko puta su bili neki momci,ona je u nekoliko navrata podizala suknju(visoko).
.sad je u vezi sa covjekom starijim 30 i vise godina..

skorpija_strelac
27-12-2011, 16:36
ja sam jednom bila sa jednom cudnom lavicom.Slucajno smo putovale zajedno, isle smo na isti seminar i na prvu me uplasila.
Ima neki poremecaj, nije patologija ali je u najmanju ruku cudna.
Kad smo usli u jedan kafic tako glasno je razgovarala sa konobarom da su nas svi gledali.Imalaje manire kraljice , vrlo je bila zvanicna.
Kada smo stigli na seminar ponasala se vrlo bahato. Ignorisala je igrice koje smo radili a koje su ukljucivale fizicku aktivnost...(a koje su meni kaoMo u vodoliji bile strava za zblizaanje za zezanje ) . Kada bi dosao red na nju prekrstila bi ruke i rekla:Ne ja necu.
Kao pravi lav...bas pravi primer tog opozita imedju vodolija koja je simbol udruzenja, timskog rada ona koja radi po svom.
I to nije bio trip, nije ona kompleksas ona jeTAKVA.
Imala je potpuno lud smisao za humor, prikljuciavala se grupama kojimaje htela, kad je htela,iskljucivala se i odlazila sama kad je htela.
Vrlo neobicna, i naravno uvek lider u grupnim aktivnostima u kojima je htela da ucestvuje.
Svi su je ogovarali a meni je bas bila posebna nekako

swiss
28-12-2011, 10:31
samo se setite da je Jelena Karleusa Lav i bice vam sve jasno

EV SAM SE SETIO JELENE KARLEUSE I STA SAD? Imas nesto protiv nje:D ,ZENA JE PRVA LIGA, Top Oblacnje, Top Stas (glas nikakav), Glamurozna Samo Tako! Tipicna Lavica nema sta :)

Sta sam jos primetio kod Lavova je Paranoja! Bas su joj skloni...

iatlove
28-12-2011, 13:33
Ne verujem da sam bas dobar primer za ovu temu. Fizicki - da - vidi se lav (kosa, oci, vecito nasmejana).Ne kinjurim se lavovski i ne isticem kako bi me svi videli i culi i nisam ja pa ja pa ja. :)
Pre par dana okupilo se nekoliko nas kod mene: Drugarica Rak, Drug Rak, Drug 2 Ovan, Drug 3 Ribe, Drug 4 Rak i myself. Sedeli smo, pricali o svemu i svacemu, slusali muziku, pijuckali pivo(niko pijan) i smejali se. Ja sam pricala najmanje, bila tisa od ostalih, smejala se grohotom (eto lavic) naravno pa kako i ne bih kad racic odvali nesto to je da umres od smeha, ili kad ovnic lepo sirovo i decacki iznese svoje misljenje na zadatu temu, opet da se zacenis od smeha koliko to kad on kaze je smesno i dobro zvuci, ili kad ribica prozbori nekima treba 10-ak sekundi da ukaprijaju sta je um rekao pa onda zacini sa malo sarkasticnog humora....bilo je predobro. I ne znam gde mi se lav tada ispoljio? A da, pa evo, svakog sam tretirala kraljevski.

swiss
28-12-2011, 14:44
Ne verujem da sam bas dobar primer za ovu temu. Fizicki - da - vidi se lav (kosa, oci, vecito nasmejana).Ne kinjurim se lavovski i ne isticem kako bi me svi videli i culi i nisam ja pa ja pa ja. :)
Pre par dana okupilo se nekoliko nas kod mene: Drugarica Rak, Drug Rak, Drug 2 Ovan, Drug 3 Ribe, Drug 4 Rak i myself. Sedeli smo, pricali o svemu i svacemu, slusali muziku, pijuckali pivo(niko pijan) i smejali se. Ja sam pricala najmanje, bila tisa od ostalih, smejala se grohotom (eto lavic) naravno pa kako i ne bih kad racic odvali nesto to je da umres od smeha, ili kad ovnic lepo sirovo i decacki iznese svoje misljenje na zadatu temu, opet da se zacenis od smeha koliko to kad on kaze je smesno i dobro zvuci, ili kad ribica prozbori nekima treba 10-ak sekundi da ukaprijaju sta je um rekao pa onda zacini sa malo sarkasticnog humora....bilo je predobro. I ne znam gde mi se lav tada ispoljio? A da, pa evo, svakog sam tretirala kraljevski.

IaTeLove, kako ti ide sa Neptunom u Strelcu? Jer povezan je putem 12te sa Ju koji je u 9tom polju??? Naumila si otici i otisla si u drzavu Strelcevu koja je preko 7 gora i 7 mora...(po stranim i domacim astrolozima USA je Strelac.)
Po ovome bi trebalo da druga polovina zivota ti donese vece uspehe! Samo nebi smela previse Maste i osecanja da unosis u sve i da tim cinom omalovazis ovako lep aspekt koji obecava!
Ju ima los Aspekt sa Sa i Mo, pa odatl i naduvano stiskanje i osecanje koje nekad preplavi kad te zelja ponese, u smislu "ZASTO". Posto si tamo, moraces da naucis da licne interese furas malo hrabrije, nece ti kruna sa glave pasti, neces tim cinom nikoga ostetiti!
Ajd iskoristi Devicu malo sa Hladnokrvnije strane, unesi malo od podznaka nece ti skoditi :) jer Amerika takve treba :)

iatlove
28-12-2011, 19:32
IaTeLove, kako ti ide sa Neptunom u Strelcu? Jer povezan je putem 12te sa Ju koji je u 9tom polju??? Naumila si otici i otisla si u drzavu Strelcevu koja je preko 7 gora i 7 mora...(po stranim i domacim astrolozima USA je Strelac.)
Po ovome bi trebalo da druga polovina zivota ti donese vece uspehe! Samo nebi smela previse Maste i osecanja da unosis u sve i da tim cinom omalovazis ovako lep aspekt koji obecava!
Ju ima los Aspekt sa Sa i Mo, pa odatl i naduvano stiskanje i osecanje koje nekad preplavi kad te zelja ponese, u smislu "ZASTO". Posto si tamo, moraces da naucis da licne interese furas malo hrabrije, nece ti kruna sa glave pasti, neces tim cinom nikoga ostetiti!
Ajd iskoristi Devicu malo sa Hladnokrvnije strane, unesi malo od podznaka nece ti skoditi :) jer Amerika takve treba :)

Da, Amerika mi je ljubav, sada vec ostvarena.
Ne znam kako da ti odgovorim u vezi Ne u Strelcu....'''..masta i osecanja da unosis u sve i da tim cinom omalovazis ovako lep aspekt...''
U vezi uspeha ovde....Da! Tacno je.
Iskreno nemam pojma gde u sebi da pronadjem odgovor koji bih mogla da ti dam.
Vidim samo da sve ovo bolje deluje, da ne kazem sija ovde a u Srbiji nije htelo. Pod tim podrazumevam, odnos sa ljudima, karijeru i naravno ljubav.