trudnoća!! [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : trudnoća!!

marla81
25-11-2011, 14:43
Evo u prilogu natalna karte moje dobre kolegice koja je nakon dugo mučenja ipak uspjela ostati trudna u svojoj 39. godini. Da li netko može malo iskomentirati da li će sve proći ok, i kojeg bi spola moglo biti dijete.

http://tinypic.com/view.php?pic=mjvbme&s=5

ivanam
25-11-2011, 14:55
Trebalo bi da bude o.k.,mozda ce morati da pije neku terapiju tokom trudnoce,postoji mogucnost visokog pritiska .Ona je jako plodna ,Mo u raku,Ve u ribama u trigonu,ali joj Mo pravi opoziciju sa Ma i kvadrat sa Ur,pa je mozda bilo potrebe za nekom intervencijom.Ako je samo jedna beba ,verovatno ce biti decak,ali po ovome ona ima sanse i za blizance pa i trojke.
Srecno!

marla81
25-11-2011, 15:15
nije bila na umjetnoj oplodnji, ali postojala je mala ginekološka intervencija u smislu praćenja ovulacija i hormonskih tableta... sumnjam da će više djece imati ipak su godine u pitanju..

ivanam
25-11-2011, 15:25
Nisam mislila da ce opet radjati,nego da postoji sansa da sad bude vise beba.Jel zna da je jedna beba u pitanju?

marla81
25-11-2011, 15:29
Nisam mislila da ce opet radjati,nego da postoji sansa da sad bude vise beba.Jel zna da je jedna beba u pitanju?

bila je na ultrazvuku, jedan zametak je u pitanju...
vjerujem da je njoj ovako napeto naglašen SA u karti (još u 8. kući) a i UR kao vladaoc 5. (90MO, 90MA) odgodio trudnoću za 39. godinu
iako joj je 5. kuća puna a i MO je u raku u trigonu sa VE...

ivanam
25-11-2011, 15:41
Ima mnogo pokazatelja ,Sa u kuci trudnoce je odlaze,zatim 5.polje je ukljesteno,pa se kasnije dobijaju deca,pa zatim taj Sa je u kvadratu sa planetama 5.,a i u opoziciji sa Ne ,2.vladarom 5.kuce. Ur ,kao vladar 5.kuce je na Asc u centru T-kvadrata.Dobro je sto joj Sa pravi trigon sa vladarom 5.kuce,Ur-om.Takodje,drugi vladar riba iz 5.polja,Ju pravi samo dobre aspekte ,a i Mo dobro aspektuje planete u 5.kuci.Losi aspekti Mo donose neku intervenciju da bi doslo da trudnoce.Bitno da bude sve o.k,i samo nek je zivo i zdravo dete.

marla81
25-11-2011, 15:49
i ja se nadam da će sve dobro proći, žena je to i zaslužila...
iako sam ja mislila da neće biti sreće, ipak joj je unazad par mjeseci SA radio 90 na MO i 90 na MA... očito joj je sreću donio SA0UROAC :)

ivanam
25-11-2011, 16:01
Pa Sa je tradicionalan vladar njene 5.kuce ,pa jos dolazi iz 8.preko Ur ,vladara 5.i Asc. Sa je kvadratima sa Mo i Ma izazvao mozda kratkotrajnu depresiju i probleme u kuci ,na poslu ,jer je ona mozda pocela da gubi nadu,ali posto je to bio samo kratkotrajni aspekt tj .Sa je presao te tacke i vise se ne vraca ,to nije ostavilo vece posledice.

marla81
16-01-2012, 15:37
Trebalo bi da bude o.k.,mozda ce morati da pije neku terapiju tokom trudnoce,postoji mogucnost visokog pritiska .Ona je jako plodna ,Mo u raku,Ve u ribama u trigonu,ali joj Mo pravi opoziciju sa Ma i kvadrat sa Ur,pa je mozda bilo potrebe za nekom intervencijom.Ako je samo jedna beba ,verovatno ce biti decak,ali po ovome ona ima sanse i za blizance pa i trojke.
Srecno!

svaka čast ivanam, već su kod prijateljice počeli problemi s visokim tlakom.. inače je sve ok za sad...

ivanam
16-01-2012, 16:26
svaka čast ivanam, već su kod prijateljice počeli problemi s visokim tlakom.. inače je sve ok za sad...

Zao mi je sto ima problema,nadam se da ce se sve lepo zavrsiti :)

marla81
04-04-2012, 15:38
ova trudnoća se nažalost zaklopicirala... kolegica je počela gubiti plodnu vodu i sad joj prijeti prijevremeni porođaj u 7. mj. trudnoće... valjda će bit sve ok, uskoro joj Ju radi sekstil na VE, SO i ME u 5. kući, kao i na MO....

ivanam
04-04-2012, 16:59
ova trudnoća se nažalost zaklopicirala... kolegica je počela gubiti plodnu vodu i sad joj prijeti prijevremeni porođaj u 7. mj. trudnoće... valjda će bit sve ok, uskoro joj Ju radi sekstil na VE, SO i ME u 5. kući, kao i na MO....

I ja se nadam,uskoro joj i Ju ulazi u 8.polje ,pa bi trebalo sve dobro da se zavrsi.Verovatno carskim rezom,ali to je manje bitno,samo da sve bude o.k.

marla81
06-04-2012, 12:12
evo da stavim točku i na ovu priču. rodio se mali dečko u 28. tjednu trudnoće carskim rezom. izgleda da je sve ok.

http://tinypic.com/view.php?pic=10wjfk0&s=5

bravo cure na predikcijama :)

ivanam
06-04-2012, 12:41
Nek je sa srecom,nadam se da ce sve biti o.k. !

andjelikadepeures
06-04-2012, 15:08
Drago mi je da je sve lepo proshlo, bez obzira na komplikacije :)))) Zelim im puuuno srece, ljubavi radosti!!!
Mali Ovan :)