Pl0MA u Sco...par reci? [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Pl0MA u Sco...par reci?

Wicca
21-11-2011, 09:36
ova devojak me jako zanima :D dosta je ovako,opasna

pa bih cenila par reci o njenom natalu,meni se svidja

http://i43.tinypic.com/2h2gqqa.gif

Niko nece?

a bas je lep natal :P

mali info-odrasla je bez oca neaspektovano So

skorpijica
21-11-2011, 11:56
ja sam kod 2 devojke i kod 1 momka videla neaspektovano sunce i pitala ih sta im ej sa ocem oni rekli da ili ih je napustio kao male ili ne pricaju sa njim dugo godina

sto se tice ove konjukcije u skorpiji i jos u opoziciji sa mesecom , to je velika energija i velika strast koja ako nije usmerena ka neptunu i vener jer sa njima gradi lep aspekt je pomalo svadjalacka ,
moze da donese svadje u kuci
a moze da oznacava probleme sa reproduktivnim organima ,abortus itd...

uranija
21-11-2011, 12:01
mesec u biku daje stabilnost emocijama jer bi je srusio pluton konjukcija mars,tako da se ona okrenula marsu,opasnostima i cini mi se da sledi ocev ili naprosto muski primer,mesec u biku dace stabilne finansije jer je u drugom polju,ona ne moze da ode odande gde zivi zbog saturna kao vladara 12.-e,moze koristiti dva imena zbog merkura u skorpiji,zaista ima ostar um,obicno ove osobe podlezu kriminalu u zavisnosti od marsa,koji je kod nje bas u skorpiji,ima prijatelje na polozaju koje dugo zna,ako je mlada sa staroscu to moze jacati,ucvrcivati veze sa neptunskim osobama nece promenuti stil zivota,moze ga samo dovesti na nov nivo(uran konjukcija neptun)

TigaBg
22-11-2011, 00:05
U kom smislu je opasna?

egerija
22-11-2011, 10:13
mesec u biku dace stabilne finansije jer je u drugom polju

Uranija, mozes li da objasnis ovo? Ja sam mislila da Mo u drugoj daje bas nestabilne finansije ili je mozda u ovom slucaju presudno to sto je u Biku?

Wicca
22-11-2011, 10:40
U kom smislu je opasna?

Pa,po ponasanju generalno

Uranija
za sve si u pravu
za oca nije umro koliko znam vec je napustio nju i njenu majku kad su bile male,mislim da jeste tako da je bio neki probisvet,kriminalac i nesto tog tipa
da li sledi ocev primer ili ne...ne bih znala reci ali,istina je da ima jaku musku energiju,nije onako slatkasta,feminizirana vec onako,opasna to je rec kojom bih mogla da je opisem,inace za sebe kaze da je niko ''ne izaziva'' jer u stanju je svatsa uraditi-ako je izazovu,a inace se uvek trudi da bude....dama
sto se osttrog uma tice,da, jaako,njene reci onako gadjaju....pravo u centar,jako zna da ubode u srz problema,i u srz tvoje psihe i tvojih problema sto nije uvek prijatno
sto se tice toga da je svadjalica sto je rekal skorpija,daa, i jeste, cak je imala velikih problema u karijeri svojoj ( ona je izabrala pevanje da joj bude zivotni poziv ) jer se posvadjala sa njenim,hajmo reci buducim menadzerom i sve je palo u vodu
Brine me ta njena umetnost jer Mo joj vlada petom i u drugoj je, dakle zarada ce ici preko toga,prkeo muzike ali Mo180 Pl0Ma u Sco...opet ti neki opasni muskarci sto je koce?

uranija
22-11-2011, 10:55
ona moze da zaradi velik novac,ali pogledaj marsa,koga predstavlja,ne koce je oni,to je ona sama neka se uzda u sebe jer je mars vladar njene 2.-e i 9.-e,dakle sirenja i stete moze ona sama sebi vise naneti nego iko drugi,neka sama sebi pomogne,menadzeri su najcesce lopovi,i retko kad mozes sresti nekog ko ce tebi doneti korist a ne zna te i jos u tom svetu...
ona poprilicno ume da prepozna ko joj pomaze i nek koristi to,vise ce uspeti kroz saradnju sa prijateljima sumnjivog porekla,cak i u muzici,nek se ona osloni na to,sama i uz stare prijatelje....

spomenka
10-02-2012, 20:23
Inače za taj aspekt kao i aspekt kvadrata i opozicije sam čitala da najčešće daje naciste iz prošlog života. inače ta konjukcija daje magnetičnu privlačnost privlačnost i vjerujem da iz nje kao da isijava opasnost pogotovo kad je ozbiljna... štoviše jer je mars iza plutona zato djeluje tajanstvenije, kao prikrivena hodajuća opasnost, u slučaju da je mars prije tj. iza plutona kak se zeme, onda bi to dalo popriličnu sirovost...

inače to su ljudi neiscrpne seksualne energije i obično traže partnera jakog u tom smislu...obično kao djevojka privlači opasne dečke iliti teže plutonovce...

ljubomorna i posesivna je na n-tu, a i veze su joj dost opsesivne i pune ljubomore jer takve tipove, kao što sam rekla, i privlači...

skorpija_strelac
11-02-2012, 00:21
kad vidim ovakav Mars u zenskom horoskopu odmah me asocira na zenu koja se lozi na "maljave shabane". Agresivne i ne narocito obrazovane muskarce.
One sto vole da se potuku iz gushta: Ti to nesto meeeeni???

-Meni su zanimljive pare u njenoj karti i mislim da ce imati srece sa parama i to preko drugih ljudi- vladar 8 u11, Pl u 8, JU u 2

- naglaseno jako inostranstvo- vl 4 u 9, vl1 u strelcu, vrh 10 u strelcu i uspeh u inostranstvu

- koju vrstu muzike peva- meni ovo nekako vuce na neki nov nacin izvodjenja tradicionalnih pesama :D taj kontrast vodolija/uran / vl horoskopa Jupiter u ovnu- sto me asocira na nesto moderno , napredno....
u kontrastu sa vl1 0 Saturn , Mo u biku- sto mi je nekako narodnjacki aspekt:D

nymeria
11-02-2012, 00:44
kad vidim ovakav Mars u zenskom horoskopu odmah me asocira na zenu koja se lozi na "maljave shabane". Agresivne i ne narocito obrazovane muskarce.
One sto vole da se potuku iz gushta: Ti to nesto meeeeni???

:roflmao: :roflmao:

andjelikadepeures
11-02-2012, 01:06
meni prvo u ochi upala konjukcija Ma i Pl... josh u Shkorpiji... pa 180Mo... osoba koja bi u trenutku besa i pomrachenja svesti bila u stanju i atomsku bombu da aktivira. Gde udari, tu trava ne raste.
shto vec pomenushe, sexualna energija jaka, magnet.
verujem da je vrlo privlachna i vrlo vredna kad je posao u pitanju.
u stanju je da zaradjuje mnogo novca vladari 6. i 10. u 2.
deluje kao osoba koja ce sve uchiniti kako bi doshla do cilja, a tri planete u Skorpiji i Ve u Jarcu ne obecavaju mnogo samilosti kad su drugi ljudi u pitanju.
verovatno ima jako lep glas (najveci broj operskih pevacha ima Ve u Jarcu)

i bez obzira na tu njenu "mrachnu stranu", mislim da ova zena voli decu i da ce svakako teziti da ostvari sebe u ulozi majke i supruge. chak me ne bi chudilo da zbog toga u nekom periodu zapostavi karijeru

spomenka
11-02-2012, 01:12
znaš, kad si spomenula ovo -osoba koja bi u trenutku besa i pomrachenja svesti bila u stanju i atomsku bombu da aktivira. Gde udari, tu trava ne raste.- jako sam se pronašla u ovome, jer takva sam i ja... zato kažem, bolje me ne izazivati, jer kad poludim, teško je to zaustaviti... al hvala bogu pa sam razvila veliku samokontrolu!

e sad imali to veze sa mojim plutonom u 8. opozicija mjesec, pluton egzaktan sekstil mars? vjerojatno da ima...

TigaBg
11-02-2012, 04:02
Neaspektovano So u Strelcu150Mo u Biku-potpuno podeljena priroda.
I slažem se sa Škorpijom-Strelac, ona se loži na problematične tipove. Takvog će i naći.

Little Warrior
11-02-2012, 12:08
Neaspektovano So u Strelcu150Mo u Biku-potpuno podeljena priroda.
I slažem se sa Škorpijom-Strelac, ona se loži na problematične tipove. Takvog će i naći.

ovo je istina pogotovu zbog opozicije sa mesecom...a mesec je vladar 5. polja
ljuta je, nosi ljutnju u dusi, destruktivna...ovo bi dalo bes i gorcinu i u horoskopu koji ima pokazatelje za krotkost, mir i finocu...a kamoli ovde :D

Ambiciozna, nije lenja da zgrabi nesto, zeljna i zedna uspeha, jer vladar sedmog je sunce u 10, zeljna javnosti, javnost kroz partnera, pa vladar 1 u 10, pa vladar 10 u 2-novac od javnosti....novac od karijere...

Iskreno, mislim da je osoba teska...