Kojim putem krenuti? [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Kojim putem krenuti?

tatjanaj
13-11-2011, 11:01
Ispod je natal moje cerke. Kao i svaka majka, i ja sam zabrinuta zbog nekih stvari, posebno zbog Saturna u 7, Sunca u 12, Meseca u 8, 3 planete u 1. kuci... Zanima me vase misljenje o tome, kao i o njenim intelektualnim i emocionalnim predispozicijama, njenom buducem partneru, izboru zanimanja itd. Hvala na pomoci!

http://tinypic.com/view.php?pic=24o3eww&s=5

TigaBg
13-11-2011, 17:29
Još jedna zabrinuta mama! Jel znate da je vama zabranjeno da gledate natale svoje dece? :D
Kako je ona podnela razvod? Kada dete ima So90Mo, vrlo je verovatno da brak roditelja neće biti skladan.
Trebalo bi da pokušaš što više da joj se približiš, jer joj Sa ide na Mo i u narednom periodu će verovatno sa tobom živeti svaku tvoju bol.
Takođe, vrlo verovatno veoma lepa devojka, izrazito ženstvena i fotogenična (Ve0Ne u prvoj kući).
Vladar X Ju u X u Strelcu, gde ćeš bolje?

Interesantna konjukcija Ma0Pl u tački centra galaksije.

tatjanaj
14-11-2011, 08:41
I meni je interesantna konjukcija Marsa i Plutona, pogotovo sto je u 11. kuci. Sta bi mogla simbolizovati ova konjukcija?

ibis
14-11-2011, 08:57
I meni je interesantna konjukcija Marsa i Plutona, pogotovo sto je u 11. kuci. Sta bi mogla simbolizovati ova konjukcija?

Meni nesto vuce na politicke aktivnosti, i to u nekoj organizaciji koja je internacionalna, zajedno sa Ju u 10...a znace i da upotrebi licni sarm i svoj sistem vrednosti, kao i moral i znanje, da napreduje (Ve i JU)

tatjanaj
14-11-2011, 09:05
Samo mi fali da radi za UN..... Vise bih volela da bude psiholog. Nesto mi Mesec u Sco u 8. kuci vuce na to...

ibis
14-11-2011, 09:22
Samo mi fali da radi za UN..... Vise bih volela da bude psiholog. Nesto mi Mesec u Sco u 8. kuci vuce na to...

Pa ne znam, za psihologa mislim da treba malo vise popunjenosti ispod meridijana, jer oni se bave licnim i individualnim. Mesec u Sc ima talenat da nadje puteve za sebe i svoje ciljeve sto je sjajno u politickoj areni.:)