Decko U Usponu [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Decko U Usponu

ovnica
29-10-2011, 19:05
Drage moje, zelim da vam predstavim mog brata.
Ne bih to radila da nije doslo zadnje vreme.
Kriza je kod svih pa i kod njega.
On licno, ne prati zvezde al je zamolio mene,a ja molim vas da mu priteknemo u pomoc.

O cemu se zapravo radi.
On je fudbaler. Fudbalom se bavi 16 godina. Sada igra u prvoj ligi srpskog fudbala. Necu reci koji je tim u pitanju..(izvinite zbog toga).
Dakle, ceo zivot je posvetio tome a godine prolaze..(nemojte se smejati kad pomenem godine jer opste je poznato da se profesionalno fudbalom moze baviti do 30 - 35 max.)
On je u agoniji mesecima u nazad. Svakog dana ga gledam takvog.
Pitanja koja ima za nas "astrologe" i astrologe su :
Da li ce otici u inostranstvo i tamo igrati u nekom klubu?
Koja bi mu zemlja najvise odgovarala?
Da li ce uskoro dobiti ponudu za neki bolji klub?
Da li ce uskoro imati platu kao sto i imaju profesionalni fudbaleri?
Da li ce uopste u zivotu imati novca (to bi moglo da da odgovore na sva ostala pitanja)?
Da li ce ostvariti vrhunsku fudbalsku karijeru?
Predstoji li mu zivot u inostranstvu?
Cega da se pazi a sta da prihvati?
U kom vremenskom periodu moze da ocekuje pomak na profesionalnom planu?
Da li ove godine moze da ocekuje neku drasticnu promenu na poslovnom tj. profesionalnom planu?

http://i41.tinypic.com/2wrf9d1.gif - natal
http://i39.tinypic.com/wlay4k.gif - solar 2011

On vam se zahvaljuje unapred.
A ja cu da ucestvijem sa vama u analizi :)

Pa nek utakmica pocne!

Beba977
29-10-2011, 20:29
Mislim da mu je u svojoj zemlji bolje zbog finansija,jer gledajuci 9,MA kao vladar je slab u 90VE,a VE vladar 8-tudje pare.MA kao mars je malefik i kvadrat plus nije dobro.
E sad vladar 4 ME je u svom znaku,nema ni jedan los aspekat 120SA,sigurnost.

Vladarka
30-10-2011, 14:19
pa nije jednosavno... Ima elemenata za i protiv i jednog i drugog.
MO je unisten sto kaze da mu nije dobro ovde...vladar cetvrte u egz ali retrogradan ispaljen.

Natal mu je postavljen tako da mu je bolje u inostranstvu nego ovde.
JU u VI - posao sportski u inostranstvu

sev. cvor u 12. polju
VE je na regulusu, a to je mnogo jaako, da bi kvadrat sa MA u ge to srusio.
opet taj MA ima malo i uticaja na IV polje.
Malo vise ipak indikatora da ode nego da ostane.
Negde i taj SA pa jos u jarcu u 12. polju, kada ode preko uglovi ce malo da se pomere, vidi na astro.com ima medju special chartovima Astromap World, Europe...
Pa linije gde se seku benefici tu valja otici, kao i da uradis relocation chart i onda vidis kako se pomeraju uglovi

p.s.
Ve u lavu na regulusu...kakve glumice on nalazi :)

ovnica
31-10-2011, 16:43
E ovako devojke sta ja mislim...
Sto se tice ove godine mislim da nema nekih promena u pogledu inostranstva... eventualno mozda napredak neki ali ovde.
ASC mu je ove godine u Ovnu u 2 natalnoj pa znaci bice vrlo borben i aktivan pogotovo orjentisan na novac, MA je u 4 kuci u raku...a znamo da mars ne oseca veliko zadovoljstvo tu,pa ni on nece biti preterano zadovoljan...vladar 4 u 10 dakle profesija je ipak vezana za rodno mesto ove godine...2 solarna je u Biku, Vladar VE je u 6 u konjukciji sa SO pa bi mozda i mogla ove godine da se popravi finansiska situacija... Vladar solarne 9 je u prvoj pa je jasna zelja za odlaskom...
E sad sta mene zbnjuje...taj isti JU vladar sol. 9 uskoro krece direktno a to znaci da ce mu tranzitirati 3 poljem pa ce mozda i biti nekih ponuda za inostranstvo...

Inace, sto se tice natala tu je Vladarka dobro objasnila...taj MA bas ga zaje****....
Prirodni vladar 5 kuce je Lav a znamo da je 5 kuca vezana za sport. vladar njegove desete JU (profesija) je u lavu..dispozitor SO je u 7 (javnost)
Ja mislim da bi i mogao da zasija...
Mada vrlo je moguce da ce ipak svoj radni vek zasnovati na trenerskom radu... (on se ne slaze bas sa tim al ko ga pita..) JU je ucitelj a u lavu u sestoj kuci to u prevodu znaci - sportski trener eto ja to tako gledam.

Inace Vladarka, provalila si ga hahhaha nije glumica al je buduca novinarka...pljunuta Marija Karan al majke mi! :D
Jos su u vezi al ja mislim da je nasao svoju buducu zenu...odgovara opisu totalno :)

P.S. gledala sam astrokartografiju naravno... meni se cini da evropa nije za njega... linija marsa je tu suvise jaka... mogao bi u centralnu ameriku...spaniju i argentinu :)

Vladarka
31-10-2011, 18:39
ma nisam mislila glumica kao prava profesija (naravno nije isljuceno)
nego drame i misle da se ceo svet vrti oko njih, vole luksuz - VE na regulusu

ovnica
31-10-2011, 19:46
hahhah "glumice" svakako VE na 29' Lava