Hajde da vezbamo II deo [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Hajde da vezbamo II deo

Strane : [1] 2

skorpija_strelac
29-10-2011, 02:08
Ja sam davno otvorila ovu temu a sad bih da je pokrenem pod drugacijim pravilima,a i tamo smo nagurali preko 50 stranica
Citajte pazljivo. JEL JASNO?:D

Jeste?
tako vas volim.

Jedna osoba stavi jednu kartu osobe koju zna i postavlja pitanja u vezi sa njom.
5 PITANJA
kakva hoce.

NIKO NE UBACUJE NOVU KARTU DOK NE IZANALIZIRAMO TU
i dok se svi ne slozimo da MOZE DALJE.

Dakle, imamo 5 pitanja i ako hocemo da ucestvujemo moramo na sva da pokusamo da damo odgovor.
Kad imamo bar 3 osobe koje su pokusale da odgovore, onaj ko je zadao kartu govori tacne odgovore.

Ja cu voditi evidenciju ko ima kakav ucinak .
Recimo osoba xy ima 2 od 5 tacnih
ako izanalizira jos jednu kartu i ima recimo 4 od 5
ukupan skor je 6 od 10 iliti 3 / 5
pa da ubacimo malo takmicarskog duha jer sve je manje astrologije
gusimo se u temama Imena, asocijacije i Grce li vam zvucnici:rolleyes:

pitanja moraju biti JASNA I NE SMEJU DAVATI MOGUCNOST manipulacije i dvosmislenih odgovora

yoohoo
29-10-2011, 14:24
jeeeeee super zvuci :D

evo ja imam jednu zanimljivu kartu za pocetak...

http://i39.tinypic.com/f2iqer.gif

pitanja su sledeca:

- opste karakteristike ove osobe kao uvod?
- cime se bavi?
- odnos oca i majke?
- kakva je u vezama/ljubavi?
- sta joj se zanimljivo desavalo poslednjih godinu i po? ako mozete da naslutite

evo postavicu i solar za 2010 i 2011 mozda se iz toga nasluti nesto

http://i39.tinypic.com/5a57hk.gif - 2010
http://i43.tinypic.com/6rlow2.gif - 2011

skorpija_strelac
29-10-2011, 14:36

pitanja su sledeca:

- cime se bavi?
- odnos oca i majke?
- sta joj se zanimljivo desavalo poslednjih godinu i po? ako mozete da naslutite

Juhu, da li mozes da malo blize postavis prvo pitanje.

I poslednje pitanje bi trebalo da bude jasnije.

Hvala sto ucestvujes:)

Ako ovako budemo postavljali pitanja lako cemo skrenuti sa pravog puta:D
Konkretno i jasno.
Ovo je ok cime se bavi i kakva je u ljubavi

Nadam se da se ne ljutis na ovu sugestiju
ali ce biti tesko da se boduje kad bude pola tacno pola netacno

kanon
29-10-2011, 15:39

pitanja su sledeca:

- cime se bavi?
- odnos oca i majke?

Evo ja ću pokušati ali na brzinu :)
-Svakako temperamentna osoba, ali ipak sa manirima. Možda ima problem da je ljudi vide zaista onakvom kakva jeste. Možda nije naj iskrenija uvijek.
- Moguće je da se bavi modom, trgovinom, dizajnom...
-Mislim da je otac dominantna osoba, a majka živi u njegovoj sjeni.
-Voli momke kojima će se hvaliti u javnosti. Onako da su viđeniji, traženiji. Nekoga tko bi se svidio njezinom ocu i koji je podsjeća na njega. Svakako se pali na moć.Ipak određene rane i nesigurnosti postoje.
-E sad što joj se dešavalo :confused: ? Može tu biti svašta, pitanje je baš nejasno. Brak, bebba, posao. Tajna veza sa zauzetom starijom osobom na položaju. Stres zbog nečega, svašta se njoj moguće izdešavalo.
Pomozi malo :eek: .

yoohoo
29-10-2011, 16:46

pitanja su sledeca:

- cime se bavi?
- odnos oca i majke?

@skorpija strelac, evo sve gledam kako da promenim ova dva pitanja al ne ide... zbog ovog poslednjeg sam i postavila kartu, jer je jako zanimljivo al ne tipicno tipa udaja, beba, selidba itd.

neka prvo bude: da li je povodljiva?
a ovo poslednje mogu da promenim u : uticaj novca na nju i njen zivot?

mada ipak malo promozgajte sta je to moglo da joj se desava...

Dakle sa ispravkom pitanja su sledeca:

1. da li je povodljiva?
2. cime se bavi?
3. odnos oca i majke?
4. kakva je u vezama/ljubavi?
5. uticaj novca na nju i njen zivot?

Oprostite sto ovoliko brljam, nadam se da je sad ok, javite kada da dam odgovore i srecno :)

skorpija_strelac
29-10-2011, 17:04
Dakle sa ispravkom pitanja su sledeca:

1. da li je povodljiva?
2. cime se bavi?
3. odnos oca i majke?

1. mislim da jeste povodljiva, mnogo vage

2.rekoh frizerka, ako nije to mislim da je neko zanimanje koje ima veze sa lepotom i sredjivanjem,i gde je u kontaktu sa mnoogo ljudi ( a ne bi me cudilo i da se udala za nekog ko ima para pa ne mora da radi nista:D - vl 1 u 8- tudje pare, vl 10 u 7- partnerstvo kao najvisi cilj vl 2 0 DC- pare ot partnerstva, Mesec u 5-samo da se zabavlja)
Ne deluje mi bas kao neko ko voli knjigu

3. Odnos oca i majke- ne znam to mi je tesko. Otac tezak a mama sou. MOzda razvedeni?

4. Ona ne moze sama. Njoj treba neko, mozda neki stariji cika pun para:D

5.Uticaj novca?- rekoh, vl 2(zarada) 0 DC(partner), vl 8(tudje pare) u 7(partner) , vl 1 (ona) gde ide? u 8( tudje pare) dispozicijom u skorpiju( prirodni vladar 8- tudje pare) u 7 (:D )

na kraju ispade sponzorusa:rolleyes:

Beba977
29-10-2011, 21:18
1.Jeste,ali ima i trenutaka kada neda na sebe,MO u lavu u 5,kvadrat JU,u trenutcima kada treba da zablista,smraci joj se ako je neko intelektno jaci,tada se bori malkice.
2.Vladar 10 SA egzaltiran u vagi u 7,nije gradjevina,vaga hm,lepo upakovano,mozda arhitektica...Kad pogledam vladara 2,VE u 6,zaradjuje svakodnevno,ali ta VE je u apl sekstilu sa MA,vladar Asc,koji je otisao u 8,najbolje aspektovana planeta,vuce aspekte koji me asociraju da je ona dobila na poklon neki svoj posao,salon,kanc. ili slicno od partnera.
3.Mislim da joj je majka ili bila uzor posla,ili je nasledila njen posao,slican posao.Majka kao MO pretstavlja vladara 4,pa mislim da je bliza sa ocem..,majka snaznija
Ono dvoje,mislim na roditelje,nema ni jednog aspekta koji ih podrzava,sem recepcija SO i MO,moguce da su razvedeni...
4.Vladari 1,7 u lepom apl. aspektu,ima srece sa partnerima,,voli da se doteruje,pazi jako na sebe,voli da zablista u javnosti,ako radi svaki dan je doterana,hmm,moguce je da radi u nekom salonu lepote...
5.Vladar Asc u 8 u strelcu,najvise voli tudje pare,dobija ih kroz avanture,putovanja,moguce i od stranaca...
Ajde Yoo...

kanon
30-10-2011, 07:56
A jel dobila ona neko naslijedstvo ili dobitak kroz igre na sreću?

yoohoo
30-10-2011, 13:48
kanon hajde opet odgovori na 1 i 5 pitanje pa da imamo kompletna tri odgovora, hoces?

Posle toga cu da vam odgovorim sta je istina, a skorpija strelac neka racuna rezultate :D

zvjezdica
30-10-2011, 15:35
1. Povodljiva je i naivna, pogotovo sa muškarcima jer joj fali autoriteta. Mars u strijelcu - je naivan, idealista. Mo u lavu je žustro, borbeno, ali ja to gledam kao dijete koje su duri i nije sposobno da sagleda ljude u pravom kontekstu. Mnoštvo planeta u Vagi - povodljiva, So0SA-nema dovoljno snage ili povjerenja u samu sebe - pa se povodi drugima.

2. Mislim da se bavi nekim poslom poput estetske kirurgije (Me u vagi) il inešto vezano za ljepotu, a opet nešto sa novom tehnologijom (ME60UR). Mislim da je možda čak i u partnerstvu sa nekime (Sa0SO)

3. Odnos oca i majke: rekla bih da svatko živi svoj život i da su zajedno bili samo radi djeteta. Možda čak nisu ni bili u braku, nego je majka dobila nju izvanbračno. oboje su karakterno teže osobe.

4. U vezama je burna (Mo u lavu), previše ovisna o muškarcima, traži očinsku figuru u njima (So0SA). Voli dramatizirati i preuveličavati stvari (MO90JU, VE u Vagi). Nije ona loša, samo je emotivno nezrela.

5. Novac joj je bitan jer voli raskoš i uživanje (MO u lavu, ve u vagi), ali mislim da je rastrošna i da troši na gluposti (MO90JU). Mislim da je imala novčanu potporu i od obitelji u životu (VE60MO). i novca će uvijek imati (Ve60MA) Može i da dobije novac od igara na sreću (Ve0SO kao vladar 5.). Mogueć i neko naslejdstvo, naglo (UR u 8.) I suvladar 8. u 8. Mars.

IIII? Što je sa ovime na kraju? :D

skorpija_strelac
01-11-2011, 02:26
kanon hajde opet odgovori na 1 i 5 pitanje pa da imamo kompletna tri odgovora, hoces?

Posle toga cu da vam odgovorim sta je istina, a skorpija strelac neka racuna rezultate :D

Yoooohooooo
Hej , posto Kron nije dopunila mogla bi da nam kazes sta je istina jer vec gorimo od zelje i izgaramo da saznamo pa da idemo dalje:D

Beba977
01-11-2011, 02:30
Jel sponzorusa ili nije ? :)

andjelikadepeures
01-11-2011, 02:52
1. da li je povodljiva?

mislim da je vishe manipulator nego povodljiva
ko, jadna ona, a ustvari uvek bash ona istera sve po svom.

2. cime se bavi?

mozda drzi kozmetichki salon ili tako neshto...

3. odnos oca i majke?

mislim da su otac i majka tim, mozda vishe poslovni nego emotivni, ali da se drze zajedno

ova devojka je bila u vezi sa nekim kriminalcem, eventualno policajcem, ali teshko...
Mushkarac mora da bude i partner, mozda i poslovni, da ima status u drushtvu, da ona kraj njega moze da sija punim sjajem. Ne ume da bude sama, a teshko joj je i u partnerstvu. Verovatno bira zrelije partnere.
Kad se bude udala (ako vec nije ) bice to sa namerom da to partnerstvo zaista potraje, kao dugorochni poslovni sporazum, mada ne verujem da ce taj brak potrajati celog zivota

verujem da u novcu nije oskudevala, niti ce oskudevati. nekako su kod nje novac i lepota povezani... mogla bi da bude i manekenka...
A novac joj jeste jako bitan, to bez daljnjeg

yoohoo
01-11-2011, 03:00
Evo me, nisam videla da ste dale dimni signal :)

Dakle ja cu da dam odgovore, a poglavica neka vam deli poene :D

1. da li je povodljiva?

Da, jako. Mnogo joj je bitno tudje misljenje, lako pada pod tudji uticaj, iako se duva kako je "strasan lav" i sva bitna. A u sustini je dobra kao malo dete, naivna, mnogo bolja nego sto se predstavlja. Ne moze sama ni sekunde, zavisi od drugih ljudi pa nije ni cudno. Ako je sama kod kuce, tel je u rukama.

2. cime se bavi?

Radila je kao krupije u kazinu i zaradjivala lepe pare. Nakon otkaza tamo, pocela je da peva, to joj je bila velika zelja. Dok pevusi onako pod tusom, meni deluje bzvz, kao neko ko nema pojma. Al na jednom njenom nastupu sam pala na dupe, posebno sto sam prisustvovala prethodnoj svadji sa momkom, znala sam da nije u elementu a napravila je atmosferu da je sve gorelo.

3. odnos oca i majke?

Razvedeni. Dok su bili u braku majka je trpela dosta toga zarad dece. Umeo je cak i komsinice da dovodi kuci pa nije mali broj slucajeva kad bi majci pozvonile na vrata u donjem vesu, ne znajuci da je ova kuci.

Ljubomorna, posesivna, trazi non stop paznju, zivot joj se vrti oko ljubavi. Ne moze bez muskarca ni jedan dan. Njen momak ode u inostranstvo na par dana, a ona spuca kod ljubavnika u CG (koji je ozenjen, svaler na kvadrat, pun para, mali debeo...). Kaze kad bi morala bez sexa 7 dana skocila bi sa terase :D Pali se na "mocne" muskarce. Privlace je i oni sa druge strane zakona, a i sama ima zelju da radi nesto zabranjeno.

OGROMAN. Sve joj se vrti oko para, sve ceni parama, za nju sve ima cenu. Za muskarce kaze "ako ce da me jebu ima i da plate" ne misli ona to bukvalno, malo je lajavija, al nije bas ni daleko od istine. Cim cuje da neko ima novac oci joj se razrogace. Voli luxuz, galantan zivot i da se hvali pred drugima. Kako ona kaze "da crknu dusmani"

E sad... ono sto sam pitala, sta joj se desavalo poslednjih godinu i po, dve... - bila je u zatvoru 14.5 meseci pocevsi od maja 2010. I to sa momkom, koji mislim da je i uvukao u sve to. Ne bih da detaljisem jer ni sama ne znam sve.

Beba977
01-11-2011, 03:09
E sad... ono sto sam pitala, sta joj se desavalo poslednjih godinu i po, dve... - bila je u zatvoru 14.5 meseci pocevsi od maja 2010. I to sa momkom, koji mislim da je i uvukao u sve to. Ne bih da detaljisem jer ni sama ne znam sve.
tr.SA90NE ,NE vladar 12,opozicija MA-momak iz 8,sigurno zbog tudjih para je bilo...

Imam interesantan natal jednog momka,sa turbulentnom zivotnom pricom :)
Skorpija-strelac mogul'?

yoohoo
01-11-2011, 03:21
tr.SA90NE ,NE vladar 12,opozicija MA-momak iz 8,sigurno zbog tudjih para je bilo...

Neptun predstavlja i opijate (droga). Svakako da su radili za nekoga, na neki nacin su jos u zatvoru, tj na uslovnoj slobodi al van Srbije i ne mogu da se vrate dok ne prodje sudjenje. Kazu da nisu krivi i da nema dokaza, kao bice pusteni sigurno, ne razmisljaju o mogucnosti povratka u zatvor.

Beba977
01-11-2011, 03:24
Imam interesantan natal jednog momka,sa turbulentnom zivotnom pricom :)
Skorpija-strelac mogul'?
Mislim ako smo zavrsili sa ovom,a najlepse joj je bilo da ostane u kazinu :)

yoohoo
01-11-2011, 03:26
Mislim ako smo zavrsili sa ovom,a najlepse joj je bilo da ostane u kazinu :)

Zavrsili smo, samo da ona sad sabere rezultate i da zeleno svetlo za dalje :D

P.S. Sto se tice ove moje, ni zatvor je nije promenio... neki ljudi ni kad padnu ne nauce

skorpija_strelac
01-11-2011, 03:28
Zavrsili smo, samo da ona sad sabere rezultate i da zeleno svetlo za dalje :D

P.S. Sto se tice ove moje, ni zatvor je nije promenio... neki ljudi ni kad padnu ne nauce
ujtru cu, oci mi se sklapaju:o

zvjezdica
01-11-2011, 11:59
Wow...drago mi je da sam čini mi se sve pogodila osim posla :D Ajmo dalje.

skorpija_strelac
01-11-2011, 13:17
Kanon necemo racunati da joj ne kvarimo prosek jer nije odgovorila na sve.

Skorpija_strelac 3/5
Beba977 3/5
Zvezdica 4/5
Andjelikadepeures- 2/5

Evo I sad da apelujem na konkretnija pitanja I konkretnije odgovore a ako cemo o zanimanju nekog ko je stariji jer kod mladih svasta jos moze da se desi. Sad kad sam racunala bilo mi je malo nazgodno da racunam ALI MORAM DA KAZEM DA SMO GENERALNO PROVALILI DEVOJKU ou jea
‘aJmo dalje

SLEDECAAAA

Beba977
01-11-2011, 13:38
http://www.dodaj.rs/f/1e/wW/3CHjgKx4/vezba.gif
Natal jeste relativno mladje osobe,ali kod njega se tesko moze provaliti bilo sta kroz kartu,zato i jeste interesantan.

1.Sta je zavrsio (fax) i sta radi ?
2.Koliko puta se zenio ?
3.Posao majke i oca ?
4.Karakter ukratko..?
5.Zdravlje,od cega se lecio ?

Marinela
01-11-2011, 14:16
Nadam se da se nećete ljutiti ako ja kao početnik probam da dam odgovore :o I nemojte mi se smijati ako promašim sve :D Ali mi se sviđa ova igra :)

9 u raku, mjesec u 5toj u ribama. Rekla bih da predaje u skoli nesto tipa filozofija, vjeronauka. Uglavnom neki neobicajni predmet.

2.Koliko puta se zenio ?
Vladar 7 venera u 8 u blizancima, dvojnom znaku, a tu je i saturn. Rekla bih dva puta.

3.Posao majke i oca ?
E tu nisam pametna. Ali da ne bi prekršila pravila rećiću intuitivno - imali su ista zanimanja. Rekal bih slicno zanimanje kao ova osoba: vezano za fakultet, predavanja, djecu.

4.Karakter ukratko..?
Impulsivni emotivac.

Mene ovo asocira na depresiju posle neke emotivne veze.

skorpija_strelac
01-11-2011, 14:29
OBAVESTENJE

JOs NESTO!!!!!!!!!!!!!!!!

Od sada pa nadalje kada govorimo o necemu mozemo da se ogranicimo na 3 pretpostavke a ne na vise jer ako kazemo da je neko bio mozda arhitekta, mozda pevacica , mozda profesor a mozda je radio sa mnogo ljudi velika je verovatnoca j da cemo ubbosti
dakle imamo pravo na 3 pretpostavke s tim da se odgovori tipa:
rad sa decom
rad sa mnogo ljudi ne racuna u zanimanje
kao ni " partnerstvo"
dakle moramo da malo sredimo misli i temu
Dakle sve i da je tacno , ubuduce ovakvi odgovori nece donositi bod

kanon
01-11-2011, 14:49
http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_2gw_08_anonymous.41596.14043.gif&res=100&va=&cid=egtfileiCgoL4-u1289435567
Natal jeste relativno mladje osobe,ali kod njega se tesko moze provaliti bilo sta kroz kartu,zato i jeste interesantan.

Moguće da je završio za socijalnog radnika, pedagoga. Trener nekoj ženskoj ekipi?Mogao bi biti i šef u nekom restoranu ali neke turističke agencije. Simbolika je ogromna.

2.Koliko puta se zenio ?
Je li udovac? Je li druga žena strankinja ili netko druge vjere? Mislim dva braka.

3.Posao majke i oca ?
Posao oca vezan za putovanja ili viša znanja, majka ako je radila radila je u nekoj ustanovi zatvorenog tipa.

4.Karakter ukratko..?
Emotivac svakao, odan prijatelj, voli položaj i moć, možda čak voli biti privuččen u opasne situacije svjesno ili nesvjesno. Zna uvati tajne....

Njegove bolesti su uzrokovane stresom. Situacione depresije...

skorpija_strelac
01-11-2011, 19:42
http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_2gw_08_anonymous.41596.14043.gif&res=100&va=&cid=egtfileiCgoL4-u1289435567

2.Koliko puta se zenio ?
3.Posao majke i oca ?
4.Karakter ukratko..?

bebo karta se ne vidi vise:(

Beba977
01-11-2011, 23:38
bebo karta se ne vidi vise:(
popravljeno :)
jos jednom karta-

HOCE LI JOS NEKO DA VEZBA?

skorpija_strelac
02-11-2011, 17:25

2.Koliko puta se zenio ?
3.Posao majke i oca ?
4.Karakter ukratko..?

1.Profesor
2.Nije se zenio - vl 1 u vir+ vl7 0 Sa, retro vl7, izazovno postavljene zenkse planete.Nema bas neke preterane srece sa zenama
3.I mama i tata u prosveti
4. Vrrrlo emotivan, stalozen, saosecajan,kulturan, vrlo lepo prica, fin neki muskarac:D
5.Jel ga srce zezalo?

Moram da priznam da mi je ova kartaa bas teska:(
i osecam....da sam izgresila

gagonija
02-11-2011, 18:39

2.Koliko puta se zenio ?
3.Posao majke i oca ?
4.Karakter ukratko..?

Evo i ja cu da pokusam...i sigurno cu i da pogresim....
1. profesor ili asistent
2. sedma pocinje u biku..vladar venera u osmoj...bio je ozenjen,mozda ima nasledstvo sa zenine strane,ili je udovac..isto tako rekla bih da je bila neka razlika u godinama
3. otac profesor,majka ima kontakta sa decom
4.rak/skorpija (mislim da je ovo dobar podznak za raka)...dupla voda..emotivna priroda koja to ume da sakrije
5.zdravlje se posmatra kroz sestu kucu,vladar u devetoj...hm,ne bih znala odgovor
Verujem da od mene nece biti dobar astrolog ,ali pokusala sam.....

Beba977
02-11-2011, 23:02
1.Zavrsio knjizevnost,radi kao glavni inspektor u drzavnu bezbednost.
2.Sada je u 2 braku,ali je pred razvod.
3.Tata poznati profesor knjizevnosti kod nas,mama bila zamenik ministra ekonomije.
4. Vrrrlo emotivan, stalozen, saosecajan,kulturan, vrlo lepo prica, fin neki muskarac -savrseno opisano,jako dobar,vazio je za glavnu facu u gradu,a jeste i svdjalica i impulsivan,primer da zna da mu ovde tumacimo kartu bacice mi 2 kashikare na stan :)(shalim se,dobar mi je drug).
5.Imao je tesku saobracajnu nesrecu,oporavljao se skoro 2 godine,mnogo operacija,prolazio je kroz svashta,ali duh mu nikad nije klonuo.-nije bolest,ali jeste bio u procesu ozdravljenja.

gagonija
02-11-2011, 23:06
Al sam pogodila svaka mi cast :D

khiron
02-11-2011, 23:24
Može li komentar za ovu kartu ?

http://i39.tinypic.com/2rrx8on.gif[

Beba977
02-11-2011, 23:29
Može li komentar za ovu kartu ?

http://i39.tinypic.com/2rrx8on.gif[
Valjda moze,ubice nas skorpija strelac...:D

khiron
02-11-2011, 23:35
Valjda moze,ubice nas skorpija strelac...:D

Već se kajem ....

skorpija_strelac
02-11-2011, 23:48
Kako u zemlji Srbiji profesori knjizevnosti rade kao inspektori:D
'bem ti drzavu

No, da napravimo rekapitulaciju:

Prva karta je bilo:

Skorpija_strelac 3/5
Beba977 3/5
Zvezdica 4/5
Andjelikadepeures- 2/5

Druga karta
Marinela 2/5
Kanon 3/5 (prva dva su bila polovicna)
Skorpija/strelac 2/5
Gagonija 2/5

***********************************************************************************
Ukupan prosek
Beba 977 3/5
Zvezdica 4/5
Andjelikadepeures 2/5
Kanon 3/5
Skorpija strelac 2,5/5
Gagonija 2/5

A sad Kiron , postavi konkretna pitanja:) i procitaj uvodni post!

Santijen
02-11-2011, 23:57
imam jednu primedbu...malo zurite i sa tumacenjem i sa konacnim odgovorom...dobro je nekad postaviti pitanje i dati neki smer jer obzirom na beskrajnu astrosimboliku i brzinu tumacenja naravno da uvek moze da se pogresi...
ev npr ja se taman odlucim da napisem neki odgovor a vi vec zavrsili kartu...ja stvarno ili ne znam dovoljno ili sam sporac tezi ali ne bih mogla bas na blic pogled da dam komentar sem uopsteno, doduse vi imate mozda vise vremena pa i pogledate detaljnije...ev npr u prvoj karti neko je pitao kako se vidi da je devojka radila u kazinu a to se u njenoj karti bas lepo vidi...

skorpija_strelac
03-11-2011, 00:13
imam jednu primedbu...malo zurite i sa tumacenjem i sa konacnim odgovorom...dobro je nekad postaviti pitanje i dati neki smer jer obzirom na beskrajnu astrosimboliku i brzinu tumacenja naravno da uvek moze da se pogresi...
ev npr ja se taman odlucim da napisem neki odgovor a vi vec zavrsili kartu...ja stvarno ili ne znam dovoljno ili sam sporac tezi ali ne bih mogla bas na blic pogled da dam komentar sem uopsteno, doduse vi imate mozda vise vremena pa i pogledate detaljnije...ev npr u prvoj karti neko je pitao kako se vidi da je devojka radila u kazinu a to se u njenoj karti bas lepo vidi...

Santijen, ako bismo se vracali sad na prvu kartu nastao bi haos. Ako zelis detaljno da gledas kartu uzmi je i otvori drugu temu.Ako ti treba vise vremena za analizu , reci mi cemo sacekati tvoje tumacenje:)

poz

Santijen
03-11-2011, 00:18
Santijen, ako bismo se vracali sad na prvu kartu nastao bi haos. Ako zelis detaljno da gledas kartu uzmi je i otvori drugu temu.Ako ti treba vise vremena za analizu , reci mi cemo sacekati tvoje tumacenje:)

poz

ne, ne ne bih da se iko i ista ravna prema meni..jer ja nikad ni nisam sigurna dal cu doci danas ili mozda prekosutra na net..nego sam onako malo gledala i pratila ovu temu i svidja mi se i mislila sam da bi mozda lakse bilo pogoditi detalje na malo detaljniji nacin, , samo vi nastavite ja kad stignem ubacicu se...

skorpija_strelac
03-11-2011, 00:22
ne, ne ne bih da se iko i ista ravna prema meni..jer ja nikad ni nisam sigurna dal cu doci danas ili mozda prekosutra na net..nego sam onako malo gledala i pratila ovu temu i svidja mi se i mislila sam da bi mozda lakse bilo pogoditi detalje na malo detaljniji nacin, , samo vi nastavite ja kad stignem ubacicu se...

nema frke nigde ne zurimo, ali ako hoces da das svoju analizu OBAVEZNO reci i sacekacemo te;)

kanon
03-11-2011, 09:24
Pošto Khiron oito nije pročitala temu od početka i nije shvatila pravila evo ja ću postaviti kartu:
http://imageshack.us/photo/my-images/404/astro2gw54on3680612126.gif/

Pitanja :
- je li se ovaj čovijek ženio, ako je koliko puta?
- koji fakultet je završio ?
- šta radi, kako zarađuje za život ?
- da li je sklon konzumiranju alkohola ili bilo koje vrste opijata ?
- 14.04.2009 desilo se nešto u njegovom životu, šta ?

Beba977
03-11-2011, 10:27
1.Rekla bi da se nije zenio,Vladar 7,SO skoro ne aspektovano u jarcu u 12,za SO i znak i kuca ne povoljna...ali odrzava tajne veze,vladar 5 isto u 12...
2.Geologija,nesto tipa nafte, kriminalistika,vojno lice..
3.Savetnik,psihijatar,zaradjuje na tudju muku..
4.Alkoholicar,lake droge
5.Bio u zatvor ili neka druga zatvorena institucija,nervni slom

Nadam se da je bar jedan tacan odgovor :)

ovnica
03-11-2011, 17:14
i ja bih da pokusam...
1. mislim da se zenio jedanput..crkveno vencanje (to mislim zbog simbolike vl. 7 u 12)
2. ovde se dvoumim izmedju dve potpuno razlicite stvari - defektologija - kriminalistika...
3. vl. 2 u vagi, vl. 6 u biku, VE u skorpiji...sto ce reci bavi se onim sto je zavrsio ili sto je vezano za fax. rekla bih da radi u drzavnoj instituciji (nesto do od ona dva sto sam gore rekla za fax.)
4. slazem se sa bebom 977 , pogotovo alkohol!!
5. bio je na mom rodjendanu? :D salim se.... dobio je neke veeelike pare,kladionica... da obrazlozim : vl. 5. nat. (igre na srecu) ME je tran. u biku (novac), JU egzaktna konjukcija MA suvladar 2 kuce.;SO u 2 kuci...
ustvari ne...ne znam odgovor na ovo pitanje :(

Vladarka
04-11-2011, 00:16
ajde da se zagrejem:

1) ufff... ima i za i protiv, ili nijedan ili dva a pretenduje na vise - ovde sam bez odgovora
2) mozda medicinu? ako ne onda tehnika neka
3) zaradjuje kroz neki rad sa zenama - plasticna hirurgija? rusenje-gradnja
4) meni lici na nekog ko se lecio ili leci narkomane i alkose
5) treba da stavimo link za tranzite za taj dan ili progresije, soalr za tu godinu, ovako od oka, u njegovoj 54 god SA natalni tacno "dolazi" na natalno SO, SA vlada 12. a lav 7. priveo je kraju neki spor ili vezu.
druga solucija je infarkt

odo da spavam, mislim da me vec i temperatura uhvatila...

kanon
04-11-2011, 00:55
5) treba da stavimo link za tranzite za taj dan ili progresije, soalr za tu godinu, ovako od oka, u njegovoj 54 god SA natalni tacno "dolazi" na natalno SO, SA vlada 12. a lav 7. priveo je kraju neki spor ili vezu.
druga solucija je infarkt

odo da spavam, mislim da me vec i temperatura uhvatila...

Evo i linka sa solarom i progresijama za taj dan 2009. godine.
Možda malo olakšam.
http://imageshack.us/photo/my-images/195/astro246gw54on2009414hp.gif/

zvjezdica
04-11-2011, 01:03
1. Ili ni jedan brak ili 1 brak
2. Kriminalistika ili medicina
3. zarađuje za život kao kuhar, glazbenik ili rad s ovisnicima
4. Sklon je opijatima MO180NE
5. ili neka operacija ili naglo dobio-izgubio neke novce.ili rođenje djeteta

Da nije čovjek Pop ili radi u crkvi nešto bitno?

skorpija_strelac
04-11-2011, 01:09
kako je meni teska ova karta

Vladarka
04-11-2011, 01:17
kako je meni teska ova karta

da znas...ne moze ovo brzo...mozda je vec i vreme za odgovore pa
da opustimo zivce uz neciju jednostavnu kartu :)
a i uvedi obavezno pravilo da se od posebnih tacaka unose samo fortuna, ili ako je tematsko
pitanje npr zavodjenje onda da se unese lilit.
sa kanonovim junima, vertexima (to se u praksi retko koristi) ne vidim nista,
ali cinjenica jeste da jednostavnom metodom SA do SO dobijemo tacno 54. godine

dakle, astrologija je veoma obimna ali vrlo jednostavna.

ufff evo me opet razbudjene:cool:

e da zvezdice, odusevljena sam koliko si napredovala za samo godinu dana. devojko razbijas!!!

Vojvotkinja
04-11-2011, 01:18
i još jedna mala, ali mnogo BITNA napomena:
ovdje nećete vi određivati ko će pisati, je l jasno?
Cmok :)

zvjezdica
04-11-2011, 01:27
@Vladarka hvala ti :) Ma trudim se zanimljiva mi je ta simbolika, a ogromna je svako sitno crijevce treba proučiti, što je ovdje teško jer nitko od nas nema vremena da ide u toliko detalja... :)

skorpija_strelac
04-11-2011, 01:31
da znas...ne moze ovo brzo...mozda je vec i vreme za odgovore pa
da opustimo zivce uz neciju jednostavnu kartu :)
a i uvedi obavezno pravilo da se od posebnih tacaka unose samo fortuna, ili ako je tematsko
pitanje npr zavodjenje onda da se unese lilit.
sa kanonovim junima, vertexima (to se u praksi retko koristi) ne vidim nista,
ali cinjenica jeste da jednostavnom metodom SA do SO dobijemo tacno 54. godine

slazem se s tim , jer malo sve to zbunjuje sve te boje i linije:D , tako da znamo za ubuduce
nego hajde ipak da zavrsimo ovu kartu pa cemo dalje

joj meni nista ne pada na pamet:D

zvjezdica
04-11-2011, 01:36
Hoće li sad riješenje, mene baš zanima :D

Vladarka
04-11-2011, 01:47
Hoće li sad riješenje, mene baš zanima :D

kanon nije tu...mislim da je ona jedina kompetentna za odgovore.

evo sada je normalno citiranje, ali kod pp ista stvar, posle 2 sec text ispari:o

skorpija_strelac
04-11-2011, 13:15
Pošto Khiron oito nije pročitala temu od početka i nije shvatila pravila evo ja ću postaviti kartu:
http://imageshack.us/photo/my-images/404/astro2gw54on3680612126.gif/

Pitanja :

-nije se zenio,
-bankar, ekonomiju
-mozda ima nesto privatno, mozda je i otisao neegde preko da radi, naglasene su 9 i 12, preko sedam mora i sedam gora:D
mozda ima restoran, deluje mi kao neka onako malo smutljiva priroda(onaj sto ga je zivot voodio kroz svasta i koji je premazan svim i svacim:D )
--sklon alkoholu: Ma u pis+so u 12+mo aspekt neptun
-ne znam sta bi moglo da se desi,

kanon
04-11-2011, 13:48
Pitanja :
Jednom, život mu je ravna crta. OŠ, gimnazija, faks, vojska, ženidba....sve po planu

pravo

novinar na državnoj televiziji

U životu nije bio ni pripit, a kamoli pijan, cigaretu nikada u usta nije stavio, ni sedativ nikada nije popio, a o drogama da i ne pričam

Umrla mu je sestra od karcinoma dojke. Sestra je predstavljena njegovom petom kućom i Venerom.

I još samo ovo, ateista je, i ima ljubavnicu.
Izgleda da sam baš zabiberila sa ovom kartom. A mislila sam da je jednostavna :o .

skorpija_strelac
04-11-2011, 13:59
ahahahahahah
sto volim ovakve karte:D

Beba977 0/5
Ovnica 1/5
Vladarka 0/5
Zvezdica 1/5 (I to je bilo ili jedan brak ili nijedan:D)
Skorpija strelac 0/5

Ovnice stavljaj kartu!!!!!!!!!

ovnica
04-11-2011, 14:10
wuhuuu bar sam jedno pogodila :D
evo karte : http://i44.tinypic.com/33ff9n7.gif

1. alkoholicar? da ili ne?
2. odnos sa drugom zenom?
3. koliko dece ima?
4. cime se bavi, da li zaradjuje dobro time?
5. fakultet? jel studirao ili ne? i sta ako jeste?

kanon
04-11-2011, 14:17
Ovnice ja ću naravno učestvovati, ali zaista mislim da se ne može na osnovu natala odrediti je li netko dobar ili loš čovijek. A nije niti u redu.
Gledala sam karte ubojica, zloinaca i mislim da se to samo pomoću natala ne može odrediti. Jedino ako imaš živu osobu pored sebe, onda možda da.

ovnica
04-11-2011, 14:20
Osoba je ziva i zdrava ali hajde promenicu pitanje ;)
evo, promenjeno :)

Beba977
04-11-2011, 15:36
wuhuuu bar sam jedno pogodila :D
evo karte : http://i44.tinypic.com/33ff9n7.gif

3. koliko dece ima?
1.Da,MA u 12 0 MO90ME ,NE180ME
2.Ako bi gledali po aspektima vladara 7-SA,bolji je bio sa prvom SA120ME,drugi SA180VE...Po UR-vladar 7,aspekat UR90NE-prevara,trzavice.
Mislim da je bio u vezi sa drugom zenom dok je bio u prvom braku.
3.Vladar 5 u plodnoj sco,aplikacije sa MO i MA, 2 dece,moguce i vise...buni me ovaj SA na kraju 5..
4.Na visokom je polozaju,dobar planer i strateg-vladar 6 SA u jarcu ima lepe aspekte SA120ME-(obelezio je njegov posao) u biku u 9,hm,a ME vladar 2,dobro zaradjuje,pisac jer i vladar 10-MA je u raku u 12,plus ME60 VE,ajde da dodam jos i ekonomista,bankar jer vladar ME je SO u biku u 10,kao vladar Asc.
5.Tvoje pitanje me psiholoski asocira da ne radi to sto je studirao :D ili studirao ali prekinuo studije...:rolleyes:

zvjezdica
04-11-2011, 17:37
Pitanja :
Jednom, život mu je ravna crta. OŠ, gimnazija, faks, vojska, ženidba....sve po planu

pravo

novinar na državnoj televiziji

U životu nije bio ni pripit, a kamoli pijan, cigaretu nikada u usta nije stavio, ni sedativ nikada nije popio, a o drogama da i ne pričam

Umrla mu je sestra od karcinoma dojke. Sestra je predstavljena njegovom petom kućom i Venerom.

I još samo ovo, ateista je, i ima ljubavnicu.
Izgleda da sam baš zabiberila sa ovom kartom. A mislila sam da je jednostavna :o .

Bože dragi kakav je to faks orava sa Marsom u ribama na vrhu 2.? koje usmjerneje je to? Nije mi uopće jasno kako ova postavka dovela do pravnika. Ok SA u 9 može biti to, ali znak škorpije mi nikako ne ide s pravom više sa istražiteljem ili medicina..bo. Pokušavam shvatiti simboliku.

I izvini, kako mu je sestra predstavljena 5 kućom? 5 kuća su djeca, a sestra ili 3. ili 11.

:)

zvjezdica
04-11-2011, 18:27
1.Problem s alkoholom da (JU180SO,ME180NE,) ali prije svega mislim da je ovo veliki lažov. možda se čak i kladi :D

2.Odnos s drugom ženom mi se čini loš - više formalan,poslovni odnos (interes) ili zbog djeteta brak.ona je retro Ju u škorpiji 180 So u Biku (on).Ili ju drži u kući kao sluškinju(podređenu njemu) jer je opozicija na osi 4/10. Svakako loš je to odnos između njih.

3.Mislim da ni on sam nezna koliko ima djece.ME180NE,SO180JU.Moglo bi ih biti više za koje ni nezna.i a da je žensko rekla bih da je sterilan SA u 5 180VE,ME180NESo180JU. Mada sve ovo može biti i da ima više djece ali da snjima nije u kontaktu.

4.Zarađuje dobro, PL na 2.,Me u lijepim aspektima, ali čini mi se da mu dosta novca odlazi na druge ili na poroke ME180NE i SO180JU.a čime se bavi: prevoditelj ME u Ovnu 180NE, direktor/šef(SO,SA) neke zatvorene ustanove(MA u 12 Kirurg),političar

5.Mislim da nije studirao, ili nije završio studij. (SO180JU)

P.S: bilo bi dobro da svi kad odg na pitanja objašnjavamo astrološki odgovor, da možemo učiti simboliku :)

kanon
04-11-2011, 19:35
Moguće da da, ili ima barem nekog u obitelji tko to jeste. Ne sapekt sa Ac-om oće da da iluzije kroz opijate, religiju, ugl. trebaa mu nešto da zamagli stvarnost.

Jako su si bliski, puno se vole., mada ona moguće ima neki problem

3. koliko dece ima?
Ne mogu to izbrojati, ali da može imati puno, može. Dvoje ili troje, a možda i četiri. Rekla bih 2 ili 4.

Bit će da lijepo zarađuje od svoje profesije . Me lijepo aspektiran, disp. još ljepše.
E sad mene zanima jel on kao dijete bio u nekoj ustanovi, ili je njegov posao sada vezan za neku ustanovu zatvorenog tipa? Sirotište, zatvor, bolnica....

5. fakultet? jel studirao ili ne? i sta akojeste?
Bilo što da je studirao, ako je studirao vjerovatno je krivo odlučio i ne bavi se time. Moguće je čak da je završio i vojnu akademiju jer mu je Ma u dobrom aspektu sa vladarem devete, a dvanaesta jeste i kasarna. Mada bi mu i poljoprivreda i turizam dobro išli. Kroz srednju školu je vjerovatno imao problemčića (Sa u petoj, a što me Zvjezdica zeznula sa ovim nabrajanjem aspekata, tek se tada pogubim i zapetljam)

Zvijezdice :) , ako je on naj stariji od troje djece, onda je sestra kao treća predstavljena petom kućom. On prvom , brat trećom, sestra petom....
A zašto pravo? Pa Ma vladaoc njegove devete je u Ribama kojima vlada Ju i sve Ma, Me i Ju su u aspektu što meni miriše na pravo.
A i taj Sa u devetoj je dispozitor So kojie je opet u Ribljoj ili ti Jupiterovskoj kući.
A moramo gledati o Pl kao vladaoca devete, disp. otišao u dvanaestu pa eto opet prie o Jupiteru, pravu i pravniku. Mada nisi sasvim u krivu. DIF je bilo nešto između čega se dvoumio pa i sada je zaljubljenik u sport i piše za SN. A kao pravnik nije radio, bio je direktor jedne velike tvrtke, a član je HND-a već 30 godina.

zvjezdica
04-11-2011, 20:38
Hvala ti za objašnjenje Kanon, sad mi je mnogo jasnije :)

Marinela
04-11-2011, 20:39
1.Da. NE vladar 8 i u kvadratu sa asc.
2.Velika privlacnost ali dosta svadjica. NE vladar 9 u lijepom aspektu sa VE ali u kvadratu sa asc i 180 ME.
3.Dosta djece - neka bude 3.
4.Ovo mi je bas tesko odrediti. Na prvi pogled mi se ucinjelo da se bavi mutnim poslovima ali onda sam se ipak odlucila da se usudim reci da radi kao psihijatar.
5.Tu bih rekla da je prekinuo studije ali to bi bilo protivrecno mom prethodnom odgovoru, pa nek bude da je zavrsio medicinu :D

yoohoo
04-11-2011, 21:33

S jedne strane mi deluje da ima sanse da jeste zbog postavke Ne i Riba, a s druge strane bih rekla da je uspesan biznismen pa mi nikako ne ide to dvoje zajedno.

Ni sa prvom ni sa drugom mi ne deluje da je u sjajnim odnosima, ali decu obozava. Ovo nije covek za brak.

3. koliko dece ima?

Ja bih rekla po vl 5 koji je retro i ima nekoliko aplikacija da ima predispoziciju cak za 4-5. dece

On je neki sef ili dir, moguce da ima privatni biznis, So u 10 kao vl AC, Pl u 2, vl druge Me u konj sa MC - trebalo bi da lepo zaradjuje

Ja bih rekla da nije, mozda je bio sprecen zbog neke porodicne situacije.

ovnica
04-11-2011, 22:23
e sad da ja kazem odgovor :)

bio je tezak alkos, izlecio se...ne pije vise vec 15 godina...rece zvjezdica da je lazov! i jeste!

uzasan! nasilno ponasanje, isterivanje iz kuce,psihicko maltretiranje i tako...grozno!!!!!!!!!!

3. koliko dece ima?

Ima 3 dece. Prvo dete (iz prvog braka) mu je pretstavljeno 5 kucom u strelcu (moj ASC je strelac - on je moj otac) ; drugo dete vodolija (moja sestra SO vodolija) ; trece ovan (moj brat SO u ovnu)

Bavi se elektronikom (pravi industriske masine za sokare,pivare,mlekare..itd). Vrlo je cenjen u svom poslu. Preduzetnik je, ima svoju firmu. Nikad nema pare jer ima problema sa duznicima celog zivota, u to sam se uverila licno...bas nema srece sa novcem.

Studirao na elektrotehnickom fakultetu,bio medju najboljim studentima,nije ga zavrsio nikad.

zvjezdica
04-11-2011, 23:05
žao mi je što ti je takav otac. Koma.
Drago mi je da sam ga dobro procjenila. Mislim da opet imam 4/5 :)

skorpija_strelac
04-11-2011, 23:13
Beba 977 3/5
Zvezdica 3/5
Molim vas da dajete konkretnije odgovore jer ako je” ili nije studirao ili prekinuo studije treca opcija je da je zavrsio : ako navedete 2 od 3 inace moguce varijante vise od 60 % je moguce da je tacno. Necemo ko prorocice u Delfima
Kanon 1/5 (isto moze biti mnogo, moze dvoje ili cetvoro dece, on ima troje – kako sad to da racunam,ajde tacno mada ubuduce nema ovakvog gledanja kroz prste:D)
Marinela 2/5
Yohooo isto ko prorocica u Delfima da li je alkos : s jedne strane joj se cini da jeste a s druge da nije 2/5

Jas am zakasnila s ovom kartom

ovnica
04-11-2011, 23:17
žao mi je što ti je takav otac. Koma.
Drago mi je da sam ga dobro procjenila. Mislim da opet imam 4/5 :)

jeste ti si ga bas procitala...ono da laze, i da zenu drzi kao sluskinju...i trece pitanje u kom kazes da nije u kontaktu sa decom..pa samnom nije bio tri godine.. jedino si omanula da je politicar,prevoditelj...al koliko kenja mogao je da bude!
Svaka cast na tumacenju. :)

hahhahah skorpija strelac slatko me nasmeja :D hahhahaha ti si moj idol! nema zezanja sa skorpijom inace...........

zvjezdica
04-11-2011, 23:25
Ovnica To ti meni Škorpija trebala dati 4/5 jer je moja analiza bila najbolja, ali neće nešto je sujetna danas :D Valjda zna da se šalim :P

I ponavljam ponovno, pišite molim vas aspekte, tako da možemo učiti simboliku....

Ajmo dalje, brzo neka karta :D Baš me ovo krenulo.

skorpija_strelac
05-11-2011, 00:14
Ovnica To ti meni Škorpija trebala dati 4/5 jer je moja analiza bila najbolja, ali neće nešto je sujetna danas :D Valjda zna da se šalim :P.

Zvezdice, ako ti mislis da imas 4 od 5 tako racunaj, ali ja mislim da sam bila objektivna

yoohoo
05-11-2011, 00:24
Evo sledece osobe http://i42.tinypic.com/2emflhx.gif

1. da li je studirao, ako jeste struka?
2. cime se bavi i kakva su mu primanja?
3. koliko ima dece?
4. kakav mu je odnos sa zenom/bracni zivot?
5. fizicki izgled?

skorpija_strelac
05-11-2011, 00:48

3. koliko ima dece?
5. fizicki izgled?

Ovo je sarmer, hodajuca harizma za koju ne bih rekla da je na kraju neki salabajzer vec ono , neki to zovu "igrac":D

1. nije studirao- nesto nema neke intelektualne znakove preterano istaknute
2.jel i ovo neki preduzetnik, kod ovog mi nesto vuce na poljoprivredu, mozda neki zemljoposednik, ovaj ima paraa to je jedino u sta bih mogla da se zakunem a vezano za ovu kartu, verovatno je nesto i nasledio
-vrh 1 u 10 0 vladar 6, vladar u 10, vladar 2 0 MC u biku
zemljani znakovi na vrhu 2,6,10
nasledstvo- vl 8 u 4 0 Jupiter u sedistu
3. Za decu ne znam nikad kako je moguce pogoditi, ali ako cu po aplikacijama mozda dvoje
4. A kakav odnos moze da ima , svaki blizanac zna kako sa zenama, ako i neko vara u tom braku on je sigurno jedan od
salim se vladar1 i 7 u trigonu mislim da je to fin lagan brak, dispozicijom idu u konjunkciju. Odgovarala bi mu neka vaga
5.mladolik muskarac, jako harizmatican, lep osmeh , mozda deluje i ozbiljnije zbog 0 Sa, rekla bih i da je duhovit. Ne verujem da je narocito visok a moze biti i da je svetao

ovnica
05-11-2011, 01:28
poceo (ovan je pocetak) pa prekinuo (mars prekid) iznenada (vodolija) i iz inata (mars u vodoliji) :) koji fax ne mogu da se odlucim...al nek bude fizika!
on je pevac :D Vladar 10 VE u svom znaku. tacka kraj! :D odlicno zaradjuje sa ovim PL i uranom u drugoj a pritom ME vladar 2kuce je u biku u kuci novca.
3. koliko ima dece?
ima jedno dete
odlican, zajedno su kao tim...vrlo su inovativni u odnosu...UR trigon MA UR trigon SO
5. fizicki izgled?
nosi naocare,siroko lice, tamniji ten, krupan..kakav nos ima? mora da je lep,pravilan! :D

aj valjda sam ubola nesto :/

zvjezdica
05-11-2011, 03:21
1.Studirao je. Može biti inžinjerstvo, arhitektura, računalstvo

2.radi možda kao računovođa,knjigovođa,građevinar i zarađuje dobro veliki trigon njega (so), posla (MA) i (urana ) u 2. polju.

3. Ni jedno ili jedno

4.Mislim da je na početku odnos sa ženom bio dobar (SO120UR,SO0SA), ali se u braku užasno pokvario (SO180JU,NE suvladari 7.) Moguć i neformalni brak.

5. Fizički izgled:Svijetlija boja kose (SO blizanci),moguće djelomična ćelavost(SO180NE,VE u Biku),problem s vidom-naočale,leće (SO180NE,MO neaspektovano),visok, dobro građen (MA u vodenjaku,VE u biku,So u blizancima).Možda ima neku povredu ruke-šake.

kanon
05-11-2011, 13:20
Arhitektura, vladalac devete u dobrom aspektu sa Ur i So koje je 0Sa a Sa je u svojoj prirodnoj kući, e sada ove planete jesu u zeljanim kućama, ali nisu u zemljanim znakovima, a ta postavka može dati i pravnika. Krivično pravo jer je Ju0Ne (pravnik brani kriminalca pred sudijom Sa), a pošto je Sa0So u desetoj, može iti i sudija. Ada li je završio? Možda i nije jer je Me iz devete u lošem aspektu sa vladaocem devete.
Drugi izbor je informatika ili elektronika zbog dorog odnosa Ma i Ur.
To su dva pitanja:eek:
Ima naglašenu četvrtu i drugu kuću pa bih rekla da privređuje od nekog privatnog biznisa. Dispozitori vladaoca druge i četvrte su u konjukciji na MC-u pa bi zato rekla da je u pitanju privatni posao. Jupiter kao prirodni signifikator za novac u dobrom aspektu sa Pl u drugoj kući (puno novca), osim toga vladari 2 i 10 su u konjukciji pa bi i to trebalo ukazivati na dobru zaradu, a i planete u drugoj su dobro aspektirane sa planetama iz 10, pa bih ja rekla da dobro zarađuje, ali i na mogućnosti padova na što ukazuju ovi kvadati i Sa u 10 kući.
3. koliko ima dece?
Teško mi je u muško horoskopu odrediti broj djece. Ali hajde bubnut ću dvoje, Ju kao vladalac pete daje više, dvije planete u Blizancima, Merkur0Ve i Me90Ma, curica i dečko?
Vladalac sedme u drugoj samo dobro aspektiran kaže da je njemu dobro u tom braku i da ima koristi od njega, a i dispozitor u sjedištu bi to mogao potvrditi, Međutim njegova se žena loše osjeća u njemu (pogledajte aspekte Mo i Ve). Nije to dobar brak. Ali zbog javnosti, imovine ili djece opstaju zajedno.
5. fizicki izgled?
Visok, vitak, možda čak koščat, mišičav. Mada ne bih rekla da je lijep.

yoohoo
05-11-2011, 17:13
Evo odgovora:

Ne, ni poceo, zavrsio je srednju ugostiteljsku, 3 stepen. Neko je pomenuo arhitekturu - jako voli da gradi, uvek ima neke majstore koji grade kuce, vile, poslovne prostore, hale i sve to sam konstruise

Privatnik, preduzetnik, ima svoju firmu, vezano je za prehrambenu proizvodnju, zaradjuje odlicno, nekako deluje sa malo truda, kao da mu same pare dolaze. Nije dobio nikakvo nasledstvo, sve je sam stvorio, potekao je iz siromasne porodice.

3. koliko ima dece?

Ima 2 devojcice i 3x je zena abortirala, ona nije htela da rodi. On zeli jos dece

Razveden, zena je pokrenula postupak za razvod posle njegovih brojnih prevara, a on se ne bi nikad razvodio. I dan danas zive zajedno kao macka i pas, vise ne pricaju nego sto pricaju, neka vrsta bolesne ljubavi i mrznje. Ona je na neki nacin dovedena do ludila celom situacijom, a on je ni na nebu ni na zemlji.

5. fizicki izgled?

Nizak, procelav, nije lep, okruglo siroko lice, nosi naocare, nos pravilan ne mali, tanke usne, problem sa jednim okom kao blaga razrokost, smedja kosa, taman ten, mrsuljav al sklon gojenju jako pazi na liniju

* harizma koja hoda - da
* laze - da, al ja bih pre rekla "ima pricu" i na nju je izgradio sve

nedda
05-11-2011, 17:14
Kako ja ovo ranije nisam videla?

Jeste studirao, tesko se odlucio al ne znam za sta.

Primanja -ok. Nekim pregovaranjima, mozda trgovinom hranom, tako necim.
3. koliko ima dece?
Recimo dvoje, i mozda jedno za koje ne zna :D
Razveden.
5. fizicki izgled?
Recimo da deluje pametno. Ume da se sredi. Ume i da laze.

@Edit: sad videh odgovore. Bzvy. Cekajte i mene sledeci put...

kanon
05-11-2011, 18:08
Molila bih da se uzme u obzir da se ako osobe žive pod istim krovom, bez obzira jesu li vjenčane ili nisu to smatra brakom :angel: .

yoohoo
05-11-2011, 18:38
Molila bih da se uzme u obzir da se ako osobe žive pod istim krovom, bez obzira jesu li vjenčane ili nisu to smatra brakom :angel: .

I zive i ne zive, on je malo u kuci s njom i decom, malo svojoj. Prvi put ga je izbacila iz kuce pre 3 godine i od tada tako zive. Mada i ja bih to smatrala kao zajednicki zivot dok se situacija skroz ne rascisti.

Santijen
05-11-2011, 18:43
super ste cure stvarno, svaka cast...nije vazno sto se gresi, i mora se u brzini... u zadnjoj karti je valjda kiron trebao reci da nije studirao...

zvjezdica
05-11-2011, 18:57
Ja se nadam da će mi se ovo loš odnos i moguć neformalni brak uvažiti, jer oni žive pod krovom zajednica, ali neformalno :D

fizički sam ga dobro opisala, a to je kao najteže...baš mi je žao što sam isfulala faks i posao...ali bitno da gospodin ima para :D

Santijen
05-11-2011, 19:12
ma dobro tebi ide zvjezdice skroz...ali brzina i dekoncentracija ipak moraju dati nekad i lose rezultate... covek nekad krene od jedne stvari a nekad od druge pri tumacenjima...

skorpija_strelac
05-11-2011, 19:27
Skorpija strelac 3,5/5
Ovnica 1/5
Zvezdica 1,5/5
Kanon 2,5/5

Ja se nadam da će mi se ovo loš odnos i moguć neformalni brak uvažiti, jer oni žive pod krovom zajednica, ali neformalno :D

fizički sam ga dobro opisala, a to je kao najteže...baš mi je žao što sam isfulala faks i posao...ali bitno da gospodin ima para :D

valjda je neformalni brak da zivi s nekim bez potpisa a ne da povremeno svraca kod zene koja mu je bila formalno zena.
dobila si 0,5 za to:p

SLEDECAAAAAAAAAAAA

ovnica
05-11-2011, 19:57
Skorpija strelac 3,5/5
Ovnica 1/5
Zvezdica 1,5/5
Kanon 2,5/5

ej i ja imam 1,5! rekla sam da odlicno zaradjuje! hahahhaha

ajmo sledecu jedva cekam :D
odlicna tema, konacno!!!!

kanon
05-11-2011, 20:06
A što si mi smanjila ocjenu :) ?

Hajdmo novu kartu please.

Škorpija-Strelac svaka ast za ovu temu. Učimo astrologiju :) :) :)

Santijen
05-11-2011, 20:29
ev ja cu...

http://imageshack.us/photo/my-images/705/njanja.gif/

1.koliko puta se udavala ova zena?
2.koliko dece ima?
3.kakva su joj deca?
4.koliko muzeva je umrlo?
5.gde radi?
6.dal je dobar drug?

zvjezdica
05-11-2011, 21:18
Skorpija strelac 3,5/5
Ovnica 1/5
Zvezdica 1,5/5
Kanon 2,5/5

Imam 2 i po i molim da me više ne zakidaš za bodove.
Pogodila sam opis to je 1 bod, pogodila sam da dobro zarađuje to je pola boda i pogodila sam odnos sa ženom: na početku braka dobro, ali kasnije loš odnos i neformalni brak (on ne dolazi njoj u posjetu, nego i ostaje živjet kod nje, pa kod sebe itd).

Molim da mi se to uvaži kao jako dobra opisana situacija. Hvala lijepo. Nisam sujetna nego znam koliko sam što točno napisala. Za prijašnju kartu se nisam bunila oko bodova, ali sad mi smeta ;)

Za ovu novu kartu pisat ću sutra ;)

skorpija_strelac
05-11-2011, 21:54
Ajde Zvezdice zajedno da saberemo:

Sta je studirao?

1.Studirao je. Može biti inžinjerstvo, arhitektura, računalstvo

Odgovor:
Ne, ni poceo, zavrsio je srednju ugostiteljsku, 3 stepen. Neko je pomenuo arhitekturu - jako voli da gradi, uvek ima neke majstore koji grade kuce, vile, poslovne prostore, hale i sve to sam konstruise

Prvo pitanje 0 bodova.

2.radi možda kao računovođa,knjigovođa,građevinar i zarađuje dobro veliki trigon njega (so), posla (MA) i (urana ) u 2. polju.

Odgovor:
Privatnik, preduzetnik, ima svoju firmu, vezano je za prehrambenu proizvodnju, zaradjuje odlicno, nekako deluje sa malo truda, kao da mu same pare dolaze. Nije dobio nikakvo nasledstvo, sve je sam stvorio, potekao je iz siromasne porodice.

-dakle nisi pogodila cime se bavi to je jedna polovina pitanja, samo si rekla da ima puno para—dakle to je 0,5

3. koliko ima dece?

3. Ni jedno ili jedno

Odgovor:
Ima 2 devojcice i 3x je zena abortirala, ona nije htela da rodi. On zeli jos dece

-trece pitanje 0 bodova

O braku

4.Mislim da je na početku odnos sa ženom bio dobar (SO120UR,SO0SA), ali se u braku užasno pokvario (SO180JU,NE suvladari 7.) Moguć i neformalni brak.

Odgovor:
Razveden, zena je pokrenula postupak za razvod posle njegovih brojnih prevara, a on se ne bi nikad razvodio. I dan danas zive zajedno kao macka i pas, vise ne pricaju nego sto pricaju, neka vrsta bolesne ljubavi i mrznje. Ona je na neki nacin dovedena do ludila celom situacijom, a on je ni na nebu ni na zemlji.

-]ovde sam ti dala pola boda[/U] jer nisi napisala da je razveden, tako da sam ti uvazila pola boda a za ovo sto si rekla da odnos pokvario- obicno je svima lepo u pocetku veze a onda nastanu problemi

5. Fizički izgled:Svijetlija boja kose (SO blizanci),moguće djelomična ćelavost(SO180NE,VE u Biku),problem s vidom-naočale,leće (SO180NE,MO neaspektovano),visok, dobro građen (MA u vodenjaku,VE u biku,So u blizancima).Možda ima neku povredu ruke-šake.

Odgovor:
Nizak, procelav, nije lep, okruglo siroko lice, nosi naocare, nos pravilan ne mali, tanke usne, problem sa jednim okom kao blaga razrokost, smedja kosa, taman ten, mrsuljav al sklon gojenju jako pazi na liniju.

-I ovde si dobila pola boda,od izgleda si pogodila da nosi naocare I da je procelav, ostalo si omasila , nije ni visok ni svetao, ni “dobro gradjen” s obzirom na to da je mrsuljav nizak I sklon gojenju.

Dakle kad saberes dobijes sta ? 1,5

ako neko jos misli da sam je zakinula neka kaze slobodno, meni ovo iskreno malo ide na zivce, ali to je u krvi , ljudima s Balkana da misle da neko hoce da ih zezne:D

skorpija_strelac
05-11-2011, 22:10
Evo i za Ovnicu analize testa , a bre sto ste svi neki buntovni:

poceo (ovan je pocetak) pa prekinuo (mars prekid) iznenada (vodolija) i iz inata (mars u vodoliji) :) koji fax ne mogu da se odlucim...al nek bude fizika!

dakle odgvor je bio da nije studirao, dakle NULA

on je pevac :D Vladar 10 VE u svom znaku. tacka kraj! :D odlicno zaradjuje sa ovim PL i uranom u drugoj a pritom ME vladar 2kuce je u biku u kuci novca.

Ovde ssi dobila pola boda jer dobro zaradjuje

3. koliko ima dece?
ima jedno dete

NULA bodova

odlican, zajedno su kao tim...vrlo su inovativni u odnosu...UR trigon MA UR trigon SO

I ovde si dobila nula bodova

5. fizicki izgled?
nosi naocare,siroko lice, tamniji ten, krupan..kakav nos ima? mora da je lep,pravilan! :D

e ovde si dobila pola a trebalo je jedan, mada si napisala da je krupan a to nije tacno

dobro ovnica 1,5:D ajde neka ti bude:D

yoohoo
05-11-2011, 22:41
Ja imam jedan predlog. Hajde da odgovaramo samo sa DA ili NE a da ne bude bas da nabadamo OBAVEZNO nakon odgovora objasnjenje preko aspekata. Dakle izbacimo pitanja opisnog tipa da ne bi doslo do ovoga kao sa fizickim izgledom. Jel moze? Odgovor kratak i jasan al zato opis kako ste dosli do odgovora detaljan.

Santijen
05-11-2011, 22:45
Ja imam jedan predlog. Hajde da odgovaramo samo sa DA ili NE a da ne bude bas da nabadamo OBAVEZNO nakon odgovora objasnjenje preko aspekata. Dakle izbacimo pitanja opisnog tipa da ne bi doslo do ovoga kao sa fizickim izgledom. Jel moze? Odgovor kratak i jasan al zato opis kako ste dosli do odgovora detaljan.

misli tipa dal je visok? Da, pa onda opis aspekta koji bi mogao ukazivati na visinu

Dal je raveden? Da pa pokazatelje razvoda...itd...
na to mislis jel?

Vladarka
05-11-2011, 22:51
ev ja cu...

na papiru 2, mozda treci put neki zajednicki zivot

2.koliko dece ima?
najmanje dvoje

3.kakva su joj deca?
prvo dete: nemirnog duha opisano 5.kucom u ge, vladar ME u biku u derivatnom 11. konj lilit, nedaleko od algola, pa malo ko muva bez glave.
sa EN u 5. nadam se da se ne prihvata nekih opijata...

dvojca

5.gde radi?
vrh 2. kuce na 22.ribe, oba vladara u sco, prvi u 9. drugi u 10. mozda je neko vreme bila u turizmu ili je posao imao veze sa putovanjem, ugostiteljstvom.
sada mozda radi neki posao vezan za brigu drugih, ukljesteni vladar 2. u VI, u raku...nega...sluzi drugima

6.dal je dobar drug?
jeste. podznak vodolija, vladar 1.u7. pa pozrtvovanje SA u 12. - teska karma. MO u strelcu , SO u IV

ovnica
05-11-2011, 22:51
Evo i za Ovnicu analize testa , a bre sto ste svi neki buntovni:

dobro ovnica 1,5:D ajde neka ti bude:D

pa kako da ne budem buntovna sa ovim UR na ASC XD

Hvala lepo na priznavanju polu odgovora :*

Veceras se nedruzim sa vama ovde al mi za sutra ujutru ostavite zadatak :)
Pozdrav za sve :*

yoohoo
05-11-2011, 22:53
misli tipa dal je visok? Da, pa onda opis aspekta koji bi mogao ukazivati na visinu

Dal je raveden? Da pa pokazatelje razvoda...itd...
na to mislis jel?

Da, to mi deluje nekako najbolje i nema dileme da li smo u pravu ili ne

skorpija_strelac
05-11-2011, 23:11

PREDLOG PRIHVACEN
ali neka takva budu i pitanja!hajde to cemo kad zavrsimo ovu kartu sto smo vec poceli da ne unosimo konfuziju

kako razvijamo temu, cudo jedno:D

Santijen
05-11-2011, 23:18
super meni je to jos lakse jer se ja uglavnom pogubim u kadentnim kucama kad nemam konkretno pitanje...ajd zavrsite onu kartu koju sam ja postavila ...vladarka ju je poprilicno vruce, vruce, obradila

nedda
05-11-2011, 23:23

2 puta

2.koliko dece ima?

Recimo, jedno.

3.kakva su joj deca?

Uh...drugacije nego ona? Ako je ona malo drama queen, onda bi oni mogli biti malo povuceniji.

Teorijski bi mogla da nadzivi dvojcu, al ne znam koliko je do sada.

5.gde radi?

Mogla bi u skoli.

6.dal je dobar drug?

Nisam sigurna da bih se druzila sa njom.

skorpija_strelac
06-11-2011, 13:11
ev ja cu...

2.koliko dece ima?
3.kakva su joj deca?
5.gde radi?
6.dal je dobar drug?

1. Udavala se 3 puta. Sad je u trecem braku (vladar 7 u blizancima)
2.dvoje dece (2 plikacije vladara 5) decak i devojcica
3decak- mozda je malo problematican i porocan i cerku koju mozda dozivljava kao svoj uspeh ili koja je uspesna

4.dvojica- ovako ovaj Uran u 7 je ona, prvi muz je Sunce (90Pluton), drugi muz je Pluton (vl9) 90 Sunce
treci muz je Mesec u strelcu! i s njim je mozda sad i mozda je srecna ,
mozda je neki veseljak stranac

5.Ja bih rekla da ova zena ima veze sa nekim poslom vezano za neku humanitarnu organizaciju, ima izrazenu humanu crtu, bas jako:Mesec u strelcu, asc vodolija,Venera u raku u 6, Mesec 120 Uran, Jupiter u 9, Neptun u 9,ali ima i jake liderske sposobnosti, ona voli javne istupe,
ili je zbog posla primiorana na iste.vladar devet u devici u 7- opet mi vuce na nekog ko se bavi socijologijom, pomoc starijim ljudima ili narkomanima...ne mogu sad da se odlucim,

6.Mislim da je ovo osoba okruzena sa dosta ljudi, dosta dobronamerna, vesela, optimisticna, zanimljiva karta bas bas:)
Da, dobar drug, ako ni zbog cega drugog a zbog optimizma kojim puni ljude oko sebe:) .Mozda malo deluje i povrsno ali mislim da je ovo DOBAR COVEK, vladar u lavu, Mesec u strelcu, Sunce u 4, Mesec u 11, mislim da su njoj kontakti jako vazni, ona voli da bude okruzena sa mnogo ljudi

Ako sam fulala.......nek sam fulala:D

rekli smo pet pitanja pa predlazem da se ovo za decu stavi pod jedno pitanje!!!!
Dakle drugo i trece su jedno pitanje

Vladarka
06-11-2011, 13:56
pa nekako nije trebalo da prokomentarise da l je toplo-hladno, jer to utice na ostale, nema smisla, vidim manje-vise se prepisuje.

al ajde, da me ne proglase opet negativnom, uvedi i pravilo da pitac ne komentarise toliko odredjeno, jer onda nije zabavno.

i mislim oce li taj odgovor?

Beba977
06-11-2011, 13:57
1.Udavala se 2 puta,vladar 7 SO u blizancima i ima 2 aspekta.
2.Dvoje dece vladar 5 ME 2 aplikacije sa 60VE i 60MA,musko,zensko
3.Dvojicu,PL u 7 ima dve separacije 90SO i 90JU
4.Asc u 11 u jarcu,vladar 10MA u raku,nesto oko kuce,MA makaze u 6 je VE60MA,rekla bih frizerka,ali ako moze jos jedno zanimanje,MA120JU i to u vodi,sportista u vodi,pa isto me asocira i na turistickog vodica....(sco-strelac samo vezbam)
5.Dobar drug,MO u 11 u strelcu lepo aspektovan,vladar 11 i MO je JU u sco,e sad vladar 5 ljubav koju pruza je ME u biku u 3-prakticar i te kakav,plus 60VE i 60MA,odlicno zna da ispravi stvari laganice,ali 180JU iz
10,ajde dosta je da ne lupam vise...Santi ako je nekako opisuje ovaj aspekat reci :)

Santijen
06-11-2011, 14:03
pa nekako nije trebalo da prokomentarise da l je toplo-hladno, jer to utice na ostale, nema smisla, vidim manje-vise se prepisuje.

al ajde, da me ne proglase opet negativnom, uvedi i pravilo da pitac ne komentarise toliko odredjeno, jer onda nije zabavno.

izvini.... u pravu si...nisam trebala tako

ev cekam zvjezdicu rekla je da ce ujutro da prokomentarise...pa ako ne dodje skoro napisacu odgovor

skorpija_strelac
06-11-2011, 14:14

tako je bilo i s mojom analizom cini mi se prve karte:D
ali veruj mi ovo za dvoje dece sam pomislila zbog aplikacije vladara pete (ima dve aplikacije, mozda taj deo i nije tacan)
slazem se da ne treba da se govori toplo, mada je neizbezno kad neko izanalizira da i nas mozak, svesno , nesvesno ode u tom smeru,

Beba977
06-11-2011, 14:21
ali veruj mi ovo za dvoje dece sam pomislila zbog aplikacije vladara pete (ima dve aplikacije, mozda taj deo i nije tacan)

aaaa,tek sad videh,ja sam tebe kopirala :p ,ali ako se vratite unazad na moja tumacenja,ja uvek tako gledam koliko natus ima dece..

Vladarka
06-11-2011, 14:23
nemoj da se pravdas molim te...vidim da sam preterala.

Ovakva karta ce uvek naici na tacnu analizu astrologa zbog toga sto je sama UR tip.

ali moram da priznam da jedva cekam odgovor

zvjezdica
06-11-2011, 14:28
Evo sad ću ja dat odgovor, molim vas čekajte 5-10 minuta :D

1. Udavala se 2 puta (So u blizancima,dva aspekta) UR i PL u 7.

2. 2 djece (Me sa 2 aplikaciona aspekta)

3. A kakva su joj djeca je preopćenito pitanje: lijena, problem sa nekim opijatom ili zdravljem. Možda je ejdno razvedeno.

4. 2 muža su umrla po meni (Ur i PL u 7.)

5. Rekla bih da radi neki rad povezan sa humanitarnošću tipa pomoć ljudima: socijalni radnik, rad s ovisnicima ili s djecom s posebnim potrebama.

6. dobar je drug,venera u raku, MO u strijelcu u 11, So u blizancima.

skorpija_strelac
06-11-2011, 14:51
eto i Zvezdica ima iste odgovore:D

bila bi fora da smo svi omasili ahahhaha

zvjezdica
06-11-2011, 14:53
Nemam ja iste odgovore kao drugi jer uopće nisam čitala što ste pisali,ako se podudara to je slučajno. Došla sam iz izlaska kasno i probudila se prije pol sata ;) Meni ne treba prepisivanje, znam astrologiju i bez toga.

:D

skorpija_strelac
06-11-2011, 14:54
Nemam ja iste odgovore kao drugi jer uopće nisam čitala što ste pisali,ako se podudara to je slučajno. Došla sam iz izlaska kasno i probudila se prije pol sata ;) Meni ne treba prepisivanje, znam astrologiju i bez toga.

:D

imas imas:D

HOCEMO ODGOVORE:p

zvjezdica
06-11-2011, 14:59
Kaže to NE na asc koji ne vidi koliko je iritantan :D

skorpija_strelac
06-11-2011, 15:04
Kaže to NE na asc koji ne vidi koliko je iritantan :D

procitaj malo svoj odgovor i uporedi sa prethodnim;)
Sve mogu svi da provere;)

ne znam ko ima naglaseniju neptunijansku kucu:D

zvjezdica
06-11-2011, 15:06
procitaj malo svoj odgovor i uporedi sa prethodnim;)
Sve mogu svi da provere;)

ne znam ko ima naglaseniju neptunijansku kucu:D

Da ne misliš nešto loše, ti si meni jako draga, prva si mi bila zaželjela dobrodošlicu kad sam došla ovdje. A takva si da znam da ćeš se jedina ti ovdje samnom nadmudrivati da se poklapamo koja što ima u natalu :D

Hajde da sačekamo odgovor :)

skorpija_strelac
06-11-2011, 15:10
Da ne misliš nešto loše, ti si meni jako draga, prva si mi bila zaželjela dobrodošlicu kad sam došla ovdje. A takva si da znam da ćeš se jedina ti ovdje samnom nadmudrivati da se poklapamo koja što ima u natalu :D

Hajde da sačekamo odgovor :)

a normalno je da se malo koskamo kad mislim da nisi u pravu za nesto, ne zelim nikod da vredjam posebno ne preko izvlacenja aspekata iz karte a ne svadjam se ni sa kim vise po forumima, pre sam malo padala u vatru a vise to sebi ne dozvoljavam a i nije mi zabavno
neke stvari moramo da rascistimo,to stoji ali zaista mi nije namera da ja kao nekom smanjujem bodove:o

Mozda da smislimo neki nacin da bbude jos postenija borba:D
ne znam smislicu nesto

Santijen
06-11-2011, 15:14
izvinite nesto sam radila evo me...

1.udavala se dva puta...s trecim je zivela nezvanicno neko vreme
2.Ima 3 dece sva tri decaka, prva dvojica mentalno lose..2 izvrsio samoubistvo skoro ( oni su iz 1 braka)
3.prvi miran povucen al bolestan, drugi skroz bolestan i droga se vato..treci dobar kosarkas..
4. umro joj drugi muz tj misli se da je ubijen..
5. Radi sa visom skolom kao neki visi sluzbenik u banci
6. jako dobar drug i humana zena..zraci mirom za nepoverovati da je imala turbulentan zivot

Santijen
06-11-2011, 15:20
a kratak fitilj ovih dana ajd necemo uzimati preozbiljno svi smo sa kratkim fitiljem..malo i fajta nije na odmet da se otpuse ventili...jos malo i ma izlazi iz 5 kuce i lava...

Beba977
06-11-2011, 15:25
hahha odlicno karta bi uvek trebala da se prokomentarise na kraju..
Zao mi zbog dece,valjda zbog ovog ME0lilit180JU

zvjezdica
06-11-2011, 15:28
Mene je iznenadilo da radi kao viši službenik u banci...to je ejdini dogovor koji mi je bio nevjerojatan :D Ali to je JU u sco na mC-u.
A mi se svi uvijek držimo 6 kuće i uvijek je pogrešno. Dakle sve više počinjem misliti da se i za rad treba gledati 10 polje više od 6.

Beba977
06-11-2011, 15:34
Mene je iznenadilo da radi kao viši službenik u banci...to je ejdini dogovor koji mi je bio nevjerojatan :D

Jedino bi povezala VE u 6 zbog banke koja dolazi iz 3,skola,znanje,gde je ME u biku zbog para,dispozitor ME je VE.

zvjezdica
06-11-2011, 15:36
Da i to eventualno.

Imam ja jedan zanimljiv natal, ali meni se ne sviđa da odgovori budu sa da i ne. Jer ovo nije amtematika, treba opisivanje. Ovo sa da i ne su velike šanse da čovjek pogodi. I onda tema gubi smisao.

glupo mi je postavljati pitanja: je li žena mrtva, živa? Jel joj muž dobar ili loš? mislim pola pitanja navodi na odgovor.

To je dosadno. I ne uči se iz toga ništa, nego se samo pogađa bezveze.

skorpija_strelac
06-11-2011, 15:37
Gledamo 2 I trece kao jedno jer smo rekli pet pitanja, to vec napisah

Vladarka- 2,5/5
Drugo I trece pitanje pitanje odgovorila najmanje dvoje- posto to nije 100% tacan odgovor dobice pola boda a ni opis nije bas bio potpun ali neka bude na misice 0,5

Neda 1/5
Skorpija_strelac 1/5 (das am pogodila bar da je s trecim neformalno pu!)
Beba 977 -2/5
Zvezdica- 2/5

Sledeca!!!!!!!!!!
Pet pitanja!

Ipak mozda je bolje da budu pitanja tipa:
Koje je boje kosa?
Da li je visok?
KOji faklutet je studirala?

To su pitanja na koja nema vrdanja

Da li je visok?
Kakve su mu bile devojke(ako ima nesto specificno)
Cak i pitanja, kakva mu je koza? (ne zivotinja, vec ono sto nam prekriva telo)
Kakva mu je kuca?
Da li je uredan?
Kakav auto ima?

tako nesto sto je tako i nikako drugacije

Santijen
06-11-2011, 15:37
Zao mi zbog dece,valjda zbog ovog ME0lilit180JU

ima dosta pokazatelja na mentalna oboljenja a vidi razlike kod 1 merkura i kod 2 drugog sunce...merkur ne radi aspekt na neptuna...a sunce deo t kvadrata u inkonjukciji sa neptunom pa je lekove i drogu zloupotrebio tj kombinovo( mislim 1 dvojica su iz prvog braka pa je i genetika uticala) treci je iz drugog braka
Mene je iznenadilo da radi kao viši službenik u banci...to je ejdini dogovor koji mi je bio nevjerojatan :D Ali to je JU u sco na mC-u.
A mi se svi uvijek držimo 6 kuće i uvijek je pogrešno. Dakle sve više počinjem misliti da se i za rad treba gledati 10 polje više od 6.

da zvezdice ne moze se samo na osnovu jedne kuce ista reci o priofesiji...gledamo osnovni tris 6, mc i 2 kao licni izvor zarade..ac gde je vladar jer su tamo stremljnja osobe itd...i bila si u pravu kod karte onog pravnika sto se tice skorpije na vrhu 9 to je odredilo vise smer prava...smer unutrasnjih poslova

zvjezdica
06-11-2011, 15:40
Evo ja postavljam kartu:

http://imageshack.us/photo/my-images/37/onai.gif/

- Kojim poslom se bavila?
- Kakav je bio odnos nje i muža?
- Kakvo joj je bilo djete?
- Koji fakultet je završilo njezino djete?
- Kako je umrla?

Santijen
06-11-2011, 15:41
Sledeca!!!!!!!!!!
Pet pitanja!

Ipak mozda je bolje da budu pitanja tipa:
Koje je boje kosa?
Da li je visok?
KOji faklutet je studirala?

To su pitanja na koja nema vrdanja

Da li je visok?
Kakve su mu bile devojke(ako ima nesto specificno)

neka pitanja mogu sa da ne neka ne mogu..zanimanje npr necemo pitati jel sudija itd..
pa malo kombinovanja nije na odmet..dok ne iskristalisemo temu

Vladarka
06-11-2011, 15:55
vazna su pitanja oko psiholoskog profila, nacina gledanja na svet,
profesionalne orijentacije, zdravlje, odnos sa ljudima...

jedno je talenat koji je uocljiv, a sta cemo ako ga natus ne iskorist? Nije to skorpijo vrdanje, vec neke poptuno razlicite stvari idu iz istog kanal kao npr. narkomanija i umetnost...

ako ovo uvodite pitanja oko kose, visinu, onda zahtevam punim pravom da uvedemo da kod muskarca odredjujemo velicinu polnog organa :)

zvjezdica
06-11-2011, 16:02
hahahahahah. Vladarka :D

Možemo i kakav je netko u seksu, što da ne. Ja sam se preusmjerila u zadnje vrijeme na seks u natalu i super mi je to. Spaljena VE naprimjer često donosi probleme oko vlaženja kod žena.

Jako zanimljivo područje. :)

Vladarka
06-11-2011, 16:05

Možemo i kakav je netko u seksu, što da ne. Ja sam se preusmjerila u zadnje vrijeme na seks u natalu i super mi je to. Spaljena VE naprimjer često donosi probleme oko vlaženja kod žena.

ahahahahha...-pa mislim kako to odredim boju kose? cik neka neko meni odredi, horoskop mi je saren ima svega.
salu na stranu ovako dopustate da se uhvatite detalja a ne sustine.
mada nije ti to los predlog, a ni moj, ahahahah -mislim da bi se silno zabavile.

1. jarac/vaga - mozda nekim pravnim poslom, mada s ovoliko UR simbolike mozda je i tehnika u pitanju
pa je npr neki rendgenolog i sl.

2. odnos nje i muza, skladan , trigon izmedju vladara 1/7

3. dete lepo i neobicno, u smislu inteligentno

4. vrh derivatne devete na 5 stepeni vage, pa jos u vodoliju u 1. moze da bude neki dizajn?

5. iako je dugo imala problema sa zdravljem, SA u 6, MO konj NE u 12, mislim da je zivot naglo prekinut, zbog opozicije MA i UR,

uf...MO opozicija SA, al je keva napatila. mislim da je umela da bude depresivna iako je dobra, pametna zena

Santijen
06-11-2011, 16:06
vazna su pitanja oko psiholoskog profila, nacina gledanja na svet,
profesionalne orijentacije, zdravlje, odnos sa ljudima...

jedno je talenat koji je uocljiv, a sta cemo ako ga natus ne iskorist? Nije to skorpijo vrdanje, vec neke poptuno razlicite stvari idu iz istog kanal kao npr. narkomanija i umetnost...

ako ovo uvodite pitanja oko kose, visinu, onda zahtevam punim pravom da uvedemo da kod muskarca odredjujemo velicinu polnog organa :)
:5rotfl::5rotfl::5rotfl:... koju formulu tu da upotrebimo za izracunavanje..hahhaha..obrnuto proporcionalna kolicini IQ ili neku drugu hahhaa

moze sto da ne..i debljina novcanika ako ima formula

zvjezdica
06-11-2011, 16:09
Evo ja postavljam kartu:

- Kako je umrla?

Hajde vježbajte se, jedva čekam da vidim odgovore :D Inače zanimljiv je natal ima veliku konstalaciju trigona i kvadrata.

skorpija_strelac
06-11-2011, 16:09
:5rotfl::5rotfl::5rotfl:... koju formulu tu da upotrebimo za izracunavanje..hahhaha..obrnuto proporcionalna kolicini IQ ili neku drugu hahhaa

moze sto da ne..i debljina novcanika ako ima formula

a nije fora, ond mozemo da stavljamo one koje smo videle:p

mada tu je formula bila Mars /aspekt Jupiter ili ma 90 so cini mi se:D

Vladarka
06-11-2011, 16:28
a mozemo velicinu..npr iz iskustva... ne morate da obijate glavu kroz astrosimboliku.
mislim da je danas mesec u praznom hodu, i u to ime predlazem kad zavrsimo ovu kartu, da napravimo predah uz neka komicna pitanja :)
imam par pacijenata za medalju

kanon
06-11-2011, 17:55

E ja se prijavljujem za kartu :angel: . Nije da sam nešto baš vesela, ali imam godinica, skupilo se:strikam: sada i sjećam se. Pa bih ja da se malo veselimo :) :) .

Osoba sa Pl u 10 kući vjerovatno ima jaku potrebu za moći, plus So u lijepom aspektu sa vladarem MC-a bi dalo težnju za nekim privatnim poslom. E sada taj Mo u 12-oj ne znam? Evo bubnut ću. Zdravstvo.
-Kakav je bio odnos nje i muža?
Lijep odnos vladara AC-a i DC-a, i So i Mo u trigonu takođe. Dobar
Lijepo, inteligentno, neobično, vrlo nestašno i nemirno.
Pedagogija, medicina, prosvijeta (rečeno je da mogu tri odgovora)
- Kako je umrla?
E ovo mi je naročito teško. Malo mi je morbidno. Ali hajde ponudit ću tri odgovora koja se meni čine moguća. A to su: umrla na operacijskom stolu, ili je netko pucao u nju ili srčani udar.

nedda
06-11-2011, 19:29

Pored plutona u 10, imamo i vl. horoskopa Veneru u 5. i sunce u knjukciji sa jupiterom, pa mislim da je imala jake ambicije, medjutim, mozda i uticajnog muza (da se nije odnosilo na nju). I meni je zdravstvo prva asocijacija. Mozda bi kao druga dosla u obzir neka umetnost.

Slazem se, trebalo bi da bude dobar, ako se udala.

Mastovito, zahtevno na neki nacin.

Ovo meni dodje najteze...ili prava ili medicina...

- Kako je umrla?[/QUOTE]

Iznenada - slog, srce, udes.

skorpija_strelac
06-11-2011, 19:39
Evo ja postavljam kartu:

- Kako je umrla?

-medicinska sestra
-dobar lepi aspekti na relaciji 1/7 , a i Suunce0 Jupiter obecava nekog partnera koji donosi srecu i pare:D
-dete - nadzivela ga je, umrlo ili poginulo, dete koje je vodilo vrlo rizican zivot, mozda poginulo u brzoj voznji
-dete pravnik?
-umrla je iznenada,srcka

Marinela
06-11-2011, 20:55
1.Zubni tehnicar ili medicinska sestra.
2.Bio je dobar s'tim sto bih zbog ova dva kvadrata marsa rekla da su fizicki bili udaljeni jedno vrijeme.
3.Dobro ali dosta nemirno i nestasno
4.Nesto vezano za umjetnost
5.Saobracajna nesreca

zvjezdica
06-11-2011, 20:57
Da li ima još netko da ga čekamo, ili da dajemo odgovore? :)

yoohoo
06-11-2011, 21:52
Evo ja postavljam kartu:

- Kako je umrla?

Nadam se da ne kasnim...

1 pedagog - vl 6 i 10 u konj u 12 kuci, a i zbog prirode Riba i Raka ovo mi je prvo palo na pamet
2 razvedena, los odnos - vl 7 Ma u Vagi (dvojni znak) u losem aspektu sa Pl, Me i Ur, a dispozitor Ve iako u lepom trigonu sa Ma, opet je u Vodoliji... meni deluje da su razvedeni
3 dete tvrdoglavo, excentricno, problematicno - ovo mi je bilo jako jako komplikovano za skontati ovako na brzinu, zbog 5 u vodoliji sam rekla excentricno, vl Ur u 8 u Biku gradi veliki zemljani trigon koji mu daje tvrdoglavosti na izvoz, medjutim i taj veliki kvadrat me totalno zbunio... Uran je bas dosta aspektovan, treba vreme da se sve to poveze :D
4 fakultet informatika recimo - 9 polje od njenog 5 je Vaga, a Ve u Vodoliji pa mi prva asocijacija na vodoliju bese informatika i astronomija/logija, odlucih se za informatiku al da mogu da se predomislim sad bih rekla estetska hirurgija
5 nasilna smrt, iznenadna - u 8 kuci Ur, vl Ve koja je u lepom aspektu sa Ma, al sam Uran i to na vrhu 8 gde je jace izrazen je aflikovan Pl, Ma i Me

P.S. Konacni odgovori su boldovani, da ne bude opet da sam prorocica koja nagadja, a ovo posle su mala objasnjenja i glasna razmisljanja

Beba977
06-11-2011, 22:56
Evo ja postavljam kartu:

- Kako je umrla?
1.Vladari 6 i 10 u 12 u devici,drugi vladar 6 je JU u jarcu u 4,konjukc SO,ajde da ne bude zdravstvo,vuce i na to,mislim advokat..
2.Odnos dobar,vladari 1,7-trigon,SO0JU120MO-
3.Dete bilo lepo,ali povuceno,derivacijma u njegovoj 8 je MO0NE,a u 12 SO i ME,mozda porocno,mozda intuitivno,ali dosta bistro i nervozno.
4.Pravo
5.Leukemija,rak,SA u 6 u ribama.

zvjezdica
06-11-2011, 22:56
Evo odgovori:

* Bila je medicinska sestra.
* Jako loš, muž ju je fizički tukao, kad je krenuo dizat ruku na sina, pobjegla je sa djetetom od njega.
* Dobro, jako inteligentno, privrženo majci, kasnije je imao problem sa alkoholom, ali u braku je prestao.Jako doba,topal čovjek.
* Vojnu akademiju
- Kako je umrla?
* Ubijena je, izmasakrirana u ratu kao civil.

To je bila moja Baka koju nikad nisam upoznala, a njezin sin je bio moj Tata.

nedda
06-11-2011, 23:28
Auh, kakva prica.... :(

Ne, ovakve ekstremne zivotne price je cini mi se nemoguce predvideti.

skorpija_strelac
06-11-2011, 23:32
Vladarka 2 /5
Kanon 2/5
Neda 1,5 /5
Skorpija_strelac1,5/5
Marinela 1/5
Yoohoo-1,5/5
Beba977 0,5/5

Opise dece vam nisam priznavala :tipa mastovito, lepo inteligentno,neobicno, dobro, nestasno
mislim dajte mu ga malo ozbiljnije
takodje odgovori tipa posao: nesto u umetnosti se nece priznavati

zvjezdica
06-11-2011, 23:56
Auh, kakva prica.... :(

Ne, ovakve ekstremne zivotne price je cini mi se nemoguce predvideti.

Da, nažalost :(

Postavila sam kartu upravo zato što je teže odgonetnuti.
Ali ja ću ju probat rastumačit:

Ona je VE u vodoliji (humana) u 5. (usmjerena na svoje djete) bila je jako dobra majka. Inače zajedljiva i otrovna jezika, ali mog Tatu je jako voljela i znala je po putu prodavati krumpire da bi mu nabavila džeparac za školu.

VE120MA - brak, prije braka joj je taj muž bio dobar, platio bi joj da ode sa djetetom na odmor dok bi on renoviro kuću. Ali kasnije je postao nasilan (MA u Vagi - ovo sam primjetila kod dosta muškaraca koj isu nasilni).
Kad se osjetila ugroženom (Ma180UR) a UR je na vrhu 8. - opasnosti, pobjegla je od njega.

Posao: Vladar 6. je NE u 12 u konjukciji sa MO - zatvorena institucija, zdravstvo. Ju u jarcu u 4. - znala je i obilazit po kućama ljude. Jako predana poslu. U ratu je ostala pomagat ranjenima, nije htjela otići iako je znala da je životno ugrožena.

Moj Tata: Ako ga gledamo kao Urana - inteligentan. Nikad nije upoznao oca u pravom smislu (da ga je bio svjestan, bio je beba kad je majka pobjegla snjim) UR180MA - i nikad za njega nije htio ni čut više u životu.
Niti ga je tata ikad tražio. Ako ga gledamo kao SA u ribama 180NE - problm s alkoholom. prije braka. jako dobar i human čovjek, sve bi dao drugima. (VE u vodoliji u njegovoj prvoj derivatnoj).
Voja akademija bi bio ovaj MA u njegovoj derivatnoj 9.

I na kraj smrt: prvo je nestala (MO0NE u 12. polju) onda je ubijena (Mo0NE180SA) sve je to bilo naglo (Ur na vrhu 8.) i brutalno (Pl,UR,MA i ME u kvadratu velikom). Dugo nije nađeno njezino tijelo koje je bilo neprepoznatljivo, pola djelova tijela nije pronađeno (ME u velikom kvadratu). A kad je nađeno u javnosti je to bio bauk jer opet je vladar javnosti MA u Vagi uključen u kvadrat.

I to je moje neko objašnjenje. VE nije ugrožena, ali ovaj kvadrat je odigrao najgoru ulogu. :(

Najgore od svega

gagonija
07-11-2011, 09:19
Ah Zvijezdice...kakva zivotna prica... :(
Baka ti je bila hrabra zena....

nedda
07-11-2011, 11:23
Nije vam fora.
Aj ajde.

Ponovo:

http://oi44.tinypic.com/27xihoy.jpg

Koliko puta se udavala?
Da li ima dece i koliko?
Koji zdravstveni problem ima?
Koja joj je profesija/posao?
Braca/sestre? (ako treba i konkretno: koliko ih ima, i kakvi su odnosi)

skorpija_strelac
07-11-2011, 11:52
Nije vam fora.
Aj ajde.

Ponovo:

Koliko puta se udavala?
Da li ima dece i koliko?
fora nam je i mogla si da numerises pitanja, mozda zvuci glupo ali izgleda preglednije:cool:
Da razbijem led
1. Predlazem da ne postavljamo vise pitanja koja pocinju sa koliko, na kraju mislim da to ne moze da se vidi.Ali za ovu neka bude 2

Beba977
07-11-2011, 23:52

Koliko puta se udavala?
Da li ima dece i koliko?
1.Mislim 3 puta,vladar 7-JU ima separaciju sa SO i dva kvadrata sa VE i ME..
Dopunski odgovor 2 puta..:D idem po metodi po sek.progresijama SO,koliko planeta prodje njeno SO u zivotu toliko brakova,nesto zadnje sto sam citala..
2.Nema dece,cela mi karta nekako neplodna i ovaj SA iako ima 2 aplikacije,mozda da bude druge simbolike
3.Rak kostiju,koze,nesto vezano sa pluchima JU u 6 90VE...
4.Lepa recepcija ME i VE,rekla bi pisac ili glumica..:rolleyes:
5.Uf,vladar 3 ima 3 aspekta,mada ovu konjukcija MA0MO neznam dali da racunam rekla bih da su cetvoro..Mislim da su slozni i da ona njima pomaze..

zvjezdica
08-11-2011, 02:47
Nije vam fora.
Aj ajde.

Ponovo:

Koliko puta se udavala?
Da li ima dece i koliko?

1. 2 puta: JU180Pl, JU90VE (vladarica 2.)
2. rekla bih 3.- SA ima aspekte sa Me i VE,a VE je vladarica 9 polja.
3. problem s vidom(možda slijepa),rak, astma,pada mi napamet i da nema možda neki dio organa reproduktivnih (MO u ovnu u konj sa MA u 8)
4. rad s novcima, rad na aeorodromu, profesor stranog jezika
5. Mislim da ima brata i sestru i odnos snjima je loš ili ga ni nema.

nedda
08-11-2011, 16:28
Dajem odgovore ili čekamo još nekoga?

skorpija_strelac
08-11-2011, 16:36
Dajem odgovore ili čekamo još nekoga?

ajde odgovoreee:D

nedda
08-11-2011, 20:37

Koliko puta se udavala?

3 puta

Da li ima dece i koliko?

Nema

Hormonski dibalans, sa akcentom na progesteronu, 20 godina vec

Arheolog, radi u struci, istraživanja pravoslavnih manastira.

2 sestre, obe pomaže finansijski, ni sa jednom nije bliska, druga je vanbračno dete njenog oca, saznala je za nju kada je odrasla.

Beba977
09-11-2011, 10:56
Dajte novu kartu,hajde da vezbamo :)

wanja
09-11-2011, 11:43
moze, procitaj pravila teme:)

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=66dfilesaudLC-u1284038308&lang=e&gm=a1&nhor=1&nho2=2&btyp=2&mth=gw&sday=9&smon=11&syr=2011&hsy=-1&zod=&orbp=&rs=0&ast=

1.Odnos sa roditeljima
2.Koliko je imala znacajnih veza?
3.Cime se bavi?
4.Koje su najteze godine u zivotu?
5.Odnos sa bratom

Hvala

Vojvotkinja
09-11-2011, 13:44
ajd da se nalupam, dok čekam direktoricu da donese platu -čitaj bez ikakvih knjiških pomagala..:D
1.Mislim da se bolje razumije sa ocem, koji ima napade nervoze, plane nenadano, i koji vojnički vaspitava đecu.
Majka je tipičan predstavnik žene koja ćuti i trpi. Moguće da projektuje jednu sliku u javnosti i jako joj je stalo sta će reći ljudi, dok se iznutra osjeća totalno drugačije. Povučena, ćutljiva..Moguće da majka ima loš odnos sa bratom ili ga uopšte i nema.
2. Malo ili nijednu, jer odaje utisak osobe kojoj se ne može prići.
3.neko 'muško' zanimanje..uniforma, eventualno neka veza sa sportom...
4.uh, ovđe sam jako slaba, al ajde da probam 2003-2004. eventualno sledeće dvije 2012.-2013.mogu biti teške..
5.A što ne volim ovog Ma u Raku, kojeg svi predstavljaju kao porodičnog čovjeka, a na dosta primjera sam se uvjerila da su izuzetni nasilnici, kako psihički, tako i fizički..slično kao 'prefinjeni' Ma u Vagi...
mislim da je tradicionalno vaspitan -muško, pa mu je sve dozvoljeno, i da to maksimalno iskorišćava...

skorpija_strelac
09-11-2011, 13:53
mojih odgovora nema jer ih je Vojvotkinja greskom obrisala, ali kazem SRECOM:D

beba977 2/5
zvezdica 0,5/5

nego da nastavimo sa novom kartom
pravicemo presek naseg ucinka za jos jedno 5 karata

Vojvotkinja- odgovori tipa posao u uniformi se ne racunaju a ni veza sa sportom
ili je fubaler ili kosarkas ili trener ili prof. fizickog etc.

nedda
09-11-2011, 17:58
Evo, i ja danas čekam platu :D

1.Odnos sa roditeljima

Prica sa majkom je iz nekog razloga teska. Ili je umrla, ili je vrlo napeta i emotivno unistavajuca situacija sa njom. Otac ne ume najbolje da izlazi na kraj sa emocijama. Ni sa njim nije lako. Nepredvidiv, mozda neka prica "sad me vidis, sad me ne vidis". Isto ima jake pokazatelje bolesti.

Nije mi najjasnije ovo pitanje. A i ona je suvise mlada. Recimo da bi mogla da ima dve.

3.Cime se bavi?

Nemam pojma. Ajd, ako vec ima mogucnosti tri opcije: mogla bi da se bavi nekretninama, da bude stjuardesa i da radi neki administrativni posao (racuni, stranke, kontakti...)

Adolescencija.

5.Odnos sa bratom

On ima bolji odnos prema njoj, nego ona prema njemu. Mogli bi da upadnu u sukob oko novca/nasledstva.

Hvala[/QUOTE]

Vladarka
09-11-2011, 23:19
1. odnos sa roditeljima je jako los. Otac slabo SO u 8. polju, a MO konj PL na 22 st...ubijena je ona u pojam od strane porodice. Mislim da je pokusala da se ubije ili ce imate suicidnih tendencija. nazalost mislim da je i dobijala batine.
Bojim se da su nekog teske reci kostale mnogo!

2. ni ja bas ne kapiram poentu ovog pitanja, mislim da ubuduce treba da stavljamo ljude koji su presisali dobar deo zivota.

3. 5. godina, povreda glaveonda 13, 19

4. tehnikom

5. da li je stariji ili mladji brat u pitanj? mada mislim da je i ovo boze me sacuvaj odnos...

skorpija_strelac
09-11-2011, 23:23
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=66dfilesaudLC-u1284038308&lang=e&gm=a1&nhor=1&nho2=2&btyp=2&mth=gw&sday=9&smon=11&syr=2011&hsy=-1&zod=&orbp=&rs=0&ast=

1.Odnos sa roditeljima
3.Cime se bavi?
5.Odnos sa bratom

Hvala

1. Odnos sa roditeljima- mislim da je bolji odnos sa mamom, otac agresivan, ego problemi, moguce agresivan prema vlasniku natala a i prema mami. Mozda je i sama osoba od oca nasledila tu sado crtu.
2.Mrzimm pitanja koliko, bitno je kakve su a ne koliko. LJud danas imaju brdo veza.Nemojte pliz vise ovakva pitanja
ali hajde dve bitne-2 pl u 5- prva burna , druga prevarom zavrsena
generalno osoba sklona povredama od strane muskaraca , moguce cak i fizickih
3. Osoba je nezaposlena- muz zaradjuje dobro
4. rano detinjstvo , mozda maltretiranje majke od strane oca
5. Los- svadje Ma 180 Me, vredjanje Mo vl1 90 Me vl3, ali i Mo 90 Ma(prirodni pok brata)

wanja
10-11-2011, 00:16

1.Odnos sa roditeljima
3.Cime se bavi?
5.Odnos sa bratom

Hvala

1.Bolji sa mamom ...tata je bio stroziji i da,disciplina...aaaa bile su i batine..xexe..istina je da je imao napade besa,ali to u nekim godina koje su za njega bile prelomne u vezi posla.ali nije bio nasilnik...Inace nastradao u saobracaju..Bio je profi biciklista,prvak nekadasnje Juge i na bicikli je stradao ispred kuce....Sto se tice mame,nije bila cutljiva,jako komunikativna i dopadljiva..i vezana za tatu...Istina je da sam za mamu bila vise vezana...Mama je umrla nakon 5 god od tatine pogibije..Vojvotkinja je pogodila za maminog brata..istina..jedno vreme se cak nikome nije javljao kako je napustio Srbiju..nije dosao cak ni na maminu sahranu...a nikada se ni sa kim nije svadjao..Prosto neshvatljivo..On je otisao za inostranstvo sa 19 god i totalno prekinuo odnose sa svima... Mama- Vodolija,Tata-Lav
Vladarka kaze UBIJENA OD STRANE PORODICEE..daaa..jako patim za njima...Nemam suicidnih misli i nikada nisam pokusala da se ubijem..ajme..MISLIM DA SAM JAKA I DOSTA TOGA PREZIVELA I OSTALA POZITIVNA...Svako ko me upozna i ne pomisli da sam dete bez rodtilja...

2.Daa..glupo sam postavila pitanje..Izvinite...Dve znacajne veze i obe su bile burne i obe su zavrsene prevarom,sto sa moje sto sa strane partnera...Tesko sam prekinula obe veze jer sa ocigledno osoba koja se jako vezuje i ima veliku granicu trpljenja..

3.Bankarstvo,osiguranje i sada rad u programerskoj firmi ali iskljucivo ekono deo i veza sa novcem...

4.Najteze godine od 95 pa skoro do 2003...od 1995- 2000.god sve smrtni slucajevi u porodici,i bliza rodbina..zatim i 2009 kraj godine...

5.Odnos sa bratom-jako tezak,,mladji je od mene i ja sam preuzela starateljstvo posle smrti roditelja...Poslednje dve godine smo se jako zblizili...Inace ume da me uvredi straaasno...a onda se izvinjava..

Hvala:)

skorpija_strelac
10-11-2011, 00:22
1.Bolji sa mamom...tata je bio stroziji i da,disciplina...istina je da je imao napade besa,ali to u nekim godina koje su za njeg abile prelomne u vezi posla...Ince nastradao u saobracaju..Bio je profi biciklista,prvak nekadasnje Juge i na bicikli je stradao ispred kuce....Sto se tice mame,nije bila cutljiva,jako komunikativna i dopadljiva..i vezana za tatu...Istina je da sam za mamu bila vise vezana...Mama je umrla nakon 5 god od tatine pogibije..
2.Daa..glupo sam postavila pitanje..Izvinite...Dve znacajne veze i obe su bile burne i obe su zavrsene prevarom,sto sa moje sto sa strane partnera...Tesko sam prekinula obe veze jer sa ocigledno osoba koja se jako vezuje i ima veliku granicu trpljenja..
3.Bankarstvo,osiguranje i sada rad u programerskoj firmi ali iskljucivo ekono deo i veza sa novcem...
4.Najteze godine od 95 pa skoro do 2003...od 95 do 2000 sve smrtni slucajevi u porodici,i bliza rodbina..zatim i 2009 kraj godine...
5.Odnos sa bratom-jako tezak,,mladji je od mene i ja sam preuzela starateljstvo posle smrti roditelja...Poslednje dve godine smo se jako zblizili...

Hvala:)

Drago mi je sto sam omasila i sto i na tvom primeru vidimo da teski aspekti nose teske dogadjaje a ne ljude, drzi se :)

Vojvotkinja
10-11-2011, 12:30
mogu li ja jedno zamorče da postavimmm?

skorpija_strelac
10-11-2011, 12:59
mogu li ja jedno zamorče da postavimmm?

naravno a ja cu posle ovo da izracunam,
pliz nemoj pitanja koja pocinju sa Koliko:(

Vojvotkinja
10-11-2011, 13:10
Ok, potrudiću se :)

http://imageshack.us/photo/my-images/52/gggggggggggg.gif/

1.Opišite ga karakterno
2.Fax i zanimanje?
3.Kakvo mu je stanje u ljubavi-odnosno kakav je kao emotivni partner?
4.Kakav je kao prijatelj?
5.Kakav je za porodicu (oca, majku i sestru)?

Može 'vako?

nedda
10-11-2011, 13:36
Ne, na zalost, ali meni ovo na taj nacin gubi smisao.

Pitanja sa koliko i te kako imaju smisla, posebno ako se radi o starijima. To je predikcija o kojoj se toliko razglaba.

A to da li je neko dobar prijatelj i kako ja procenjujem njegov karakter, je vise odraz mog misljenja i stava (subjektivnog), nego nesto oko cega bi se ja i onaj ko je pitanja postavio trebalo da se slozimo.

Recimo:

Opišite ga karakterno
- Ovaj covek je verovatno empatican, ume da proceni druge ljude i da im se prilagodi. U nekim situacijama je smotan. U nekim voli tajnovitost. Mora nauciti da izlazi na kraj sa idealizacijama i cestim promenama emocionalanih ulaganja, kao i da nauci da vise daje drugima.
Fax i zanimanje?- IT, ev. neka produkcija zvuka il Tv il nesto, ne razumem se u te profesije.

-kao emotivni partner - za mene licno prezahtevan, mada bi se i on i ja malo zaljubiska.Posle nekog vremena ne bi se znalo ko koga vise z***. Mogao bi da izludi zenu, a da je posle pita "sta nije u redu?" i "sto sada histerises?".

Kao prijatelj? Mogao bi da bude dobar, ali mene bi mogao da slaze kako mu dune. Ne meni.

Kao clan porodice.Ma, hajdete molim Vas - ovo nije astrologija. Pitanje je kakv mu je odnos sa porodicom?
Ja bih rekla OK, samo sa caletom ima nesto - distanca, mozda cak i ocuh a ne otac.

kanon
10-11-2011, 13:38
1.Opišite ga karakterno
Malo je frustriran jer ne zna uvijek točno što su mu prioritei ? Potreba za materijalnom ,emotivnom sigurnošću ili težnja za slobodom. Mada mislim da je dobar čovijek i baš da je drugarčina. Nema problema da priča o svojim emocijama.
2.Fax i zanimanje?
E ovo mi je stvarno jako teško. Ili nekoga nešto uči ili nekoga nešto trenira. Ili neka precizna mehanika.
E tu nisam igurna, jer ako je on Ur onda ima dobar odnos sa svojom partnericom Venericom, ali ako je Sa to mijenja priču. Ima i široku opoziciju aplikacionu Ve180Sa. Možda ono o čemu on mašta i razmišlja kakav bi uodnosu trebao biti i htio biti i ono kakav on stvarno u odnou jeste dvije različite osobe. Inhibiran je u ljubavi, nesiguran, zna biti distanciran i na neki način povrijediti partnericu. Mislim da nije dobr ljubavnik i otuda frustracija.
To sam već napisala :) , Dobar.
Ne može biti bolji.

skorpija_strelac
10-11-2011, 13:49
Ne, na zalost, ali meni ovo na taj nacin gubi smisao.

Pitanja sa koliko i te kako imaju smisla, posebno ako se radi o starijima. To je predikcija o kojoj se toliko razglaba.

A to da li je neko dobar prijatelj i kako ja procenjujem njegov karakter, je vise odraz mog misljenja i stava (subjektivnog), nego nesto oko cega bi se ja i onaj ko je pitanja postavio trebalo da se slozimo.

ne bih se slozila. Mislim da je istiina negde u sredini.
PItati KOLIKO JE neko imao veza mi je , kako bih rekla nemoguce odgovoriti...poznajem mnogo ljudi koji su imali mnogo veza, po 5 , 6, ....tu prestaje astrologija a pocinje ja dajem 3 ja dajem 4- pogadjanje, jer takve stvari nisu domen astrologije
za karakter je naravno subjektivno ali ono cime se bavi je recimo tako i nikako drugacije. Da vara zenu je tako i nikako drugacije.
Da nema svoj stan je tako i nikako drugacije,

sam BROJ je po meni nemoguce znati. Ako neko ima potencijala da ima puno para i nekretnina ne verujem da se u u karti vidi svaka od 6 kuca i stanova koja je neko stekao

Beba977
10-11-2011, 14:05

1.Opišite ga karakterno
2.Fax i zanimanje?

Može 'vako?
1.Emotivac,vladar Asc u ribama na vrhu 12,120MO iz 3 dobar sa okolinom,daje se maximalno,dosta povucen,ali intelegentan,ME u 11 vodoliji,zna reci istinu nehotice,cak i onda kada moze nekoga i da povredi..
2.Fax-medicina,veterina,...posao elektronika,mozda psiholog,ME u vodoliju,ME vladar 2 tako zaradjuje
3.Rekla bih mekusac,popustljiiv,a nekad trazi dlaku u jajetu MA u devici.Dosta puta se razocaravao,ne moze da nadje po ukusu,SO vladar 5 ne aspektovano,kratke veze,ali ume da voli.
4.Dobar prijatelj,uvek na usluzi..
5.Karakterom vise lici na majku,odnos sa majkom je dobar, MO u raku,lepo aspektovan,dok sa ocom je distanciran,los ili ga nema :confused: Sestra je vesela,isto vezana sa majkom,sa njom je isto dobar,ali nekad zna da se oseti neshvacen od njene strane,ili obratno,mali sukobi ..

nedda
10-11-2011, 14:56
ne bih se slozila. Mislim da je istiina negde u sredini.
PItati KOLIKO JE neko imao veza mi je , kako bih rekla nemoguce odgovoriti...poznajem mnogo ljudi koji su imali mnogo veza, po 5 , 6, ....tu prestaje astrologija a pocinje ja dajem 3 ja dajem 4- pogadjanje, jer takve stvari nisu domen astrologije
za karakter je naravno subjektivno ali ono cime se bavi je recimo tako i nikako drugacije. Da vara zenu je tako i nikako drugacije.
Da nema svoj stan je tako i nikako drugacije,

sam BROJ je po meni nemoguce znati. Ako neko ima potencijala da ima puno para i nekretnina ne verujem da se u u karti vidi svaka od 6 kuca i stanova koja je neko stekao

Koliko ce neko imati brakova i koliko ce imati dece su dve teme koje imaju ubedljivo najvise postova na ovom forumu. Da se ne lazemo, i ja bih volela da znam za sebe. Tako da su to pitanja za koje ima smisla vezbati odgovore. Vidim da ljudima to sasvim ok ide.

skorpija_strelac
10-11-2011, 15:25
Koliko ce neko imati brakova i koliko ce imati dece su dve teme koje imaju ubedljivo najvise postova na ovom forumu. Da se ne lazemo, i ja bih volela da znam za sebe. Tako da su to pitanja za koje ima smisla vezbati odgovore. Vidim da ljudima to sasvim ok ide.

ja bas i nisam primetila;)

sto se tice braka recimo, meni se cini bitnije da procenimo da li je osoba tip koji ce ceo zivot provesti s jednom osobom ili ce da menja partnere na svakih 5 godina.
Sto se tice ovog drugog tipa ljudi prestaje da bude bitno KOLIKO je bilo tih partnera,
takve precizne podatke NE MOZE NIKO da ti kaze, to izlazi iz domena mogucnosti astrologije , bar na ovom forumu

meni u astrologiji takve stvari apsolutno nisu bitne, to sto vecinu ljudi zanima ne znaci da je to moguce,a ono sto vecina misli da moze da dobije odgovor ne znaci i da moze. Na kraju ta vecina ni ne zna nista o astrologiji.

Vratimo se temi, a ako ti se ne svidja i ako gubi smisao ne moras da pises na njoj

na kraju mozda profesionalni astrolozi i mogu da "pogode" ali ovaj forum nije na tom nivou

Zato je mozda bolje da postavljamo laksa pitanja pitanja o broju su namenjena onima sto su " doktorirali" astrologiju a mi " ucenici prve godine" ne mozemo da odgovaramo na pitanja namenjena profesionalcima

nedda
10-11-2011, 15:43
ja bas i nisam primetila;)

sto se tice braka recimo, meni se cini bitnije da procenimo da li je osoba tip koji ce ceo zivot provesti s jednom osobom ili ce da menja partnere na svakih 5 godina.
Sto se tice ovog drugog tipa ljudi prestaje da bude bitno KOLIKO je bilo tih partnera,
takve precizne podatke NE MOZE NIKO da ti kaze, to izlazi iz domena mogucnosti astrologije , bar na ovom forumu

Nema potrebe da pises caps lock.

Vratimo se temi, a ako ti se ne svidja i ako gubi smisao ne moras da pises na njoj

:wtf:

ochajna domacica
10-11-2011, 16:26
meni se cini bitnije

meni u astrologiji takve stvari apsolutno nisu bitne.

na kraju mozda profesionalni astrolozi i mogu da "pogode" ali ovaj forum nije na tom nivou

Zato je mozda bolje da postavljamo laksa pitanja pitanja o broju su namenjena onima sto su " doktorirali" astrologiju a mi " ucenici prve godine" ne mozemo da odgovaramo na pitanja namenjena profesionalcima

Ok.ja razumela. :)

Tvoja je lična odluka da ideš do nekog nivoa znanja u astrologiji.

Nije tačno da na ovom forumu nema "profesionalnih" astrologa, diplomiranih matematičara i astrofizičara. Nisi obaveštena ;) ili nisi se obavestila, raspitala.

Ja se samo s takvima družim :D i od takvih primam savete, nemam nameru da postanem profesionalac, samo da se izdignem do svog maksimuma: za nekog je visok, za nekog srednji a za nekog ispod proseka.

Svako ima svoju granicu. Ako je pomeri - svaka čast. Za dviljenje!

E sad, ako si sama sebi nametnula određena ograničenja u polju astrologije, onda nisi ni kompetentna da daš pravilan sud, o tome ko, šta, kako, koliko, i na koji način dolazi do odgovora.

Vežbaonica je mesto gde mnogo više ljudi treba da dolazi, a ne da svraća. Ali ako ja poznajem neku priču iz ličnog kontakta sa nekim, a mnogo nas razmeni privatnih poruka, onda mi i principi zabranjuju da ja "pogađam", "ubadam" i kupim :hooray:
Vežbaonica je savršeno mesto za svačij um.
A o poslednjem pasusu, nema smisla ni potruditi se da razumem šta si htela da poručiš nekom, bilo kome?!
S neddom nemam neki odnos, ali ovo je rečenica za koju sam pomislila da ću ikada pročitati upućenu baš njoj. j

skorpija_strelac
10-11-2011, 17:54
Ocajna , tvoj post je karijes na ovoj temi
dosla si da mudruujes umesto da das neku analizu karte naravno
nadam se da ce ga nadlezna obrisati nisam ga ni procitala do kraja ako mi verujes

Vojvotkinja
10-11-2011, 19:11
ima li kakvih problema, da vam ih rijesim?

Beba977
10-11-2011, 19:31
ima li kakvih problema, da vam ih rijesim?

Ajde odgovore,jel moze?

skorpija_strelac
10-11-2011, 20:42
1. Hedonista koji zna da uziva u zivotu, drustven I pozitivan I vredan.
2. lekar
3. MIslim da nije bas srecan u ljubavi, nezadovoljstvo
4. Dobar drug- ima kombinaciju kao ToseProeski, omiljenm drag
5. Ima jako lep odnos sa majkom,sa ocem ne znam

Vojvotkinja
11-11-2011, 09:15

1.Opišite ga karakterno
2.Fax i zanimanje?

Može 'vako?

Evo odgovora...:)
1.dosta isfrustriran, nervozan, nezainteresovan, izuzetno inteligentan i pametan, sav je nekako na brzinu - hod mu je kao da repuje ahahahah, desi mu se da prica sam sa sobom ili pjeva, tako da je dosta cudan u svakom smislu, ali nije nepristupacan. Ima odličnu koordinaciju u pokretima što mu i pomaže da bude dobar u sportovima.
Svaka njegova reakcija zavisi od njegovog trenutnog raspoloženja, a ne od osobina...Prilično je škrt i na komplimentima, ali, kad su zasluženi, uopšte ih ne štedi i ima nevjerovatnu sposobnost da umije da ih složi u nenapadnu i originalnu formu...

2.Završio je elektrotehnički fakultet i radi posao u struci. Dobar i vrijedan radnik, miljenik šefova.

3.Nije naročito uspješan svega nekoliko kratkih veza. U Ljubavi nije stizao do stadijuma đe bih nekoga nešto naročito mogao da povrijedi. A da mogu da se naljute partnerke na njega, to mogu. Doduše, ako mu je stalo, može vrlo brzo da ih razljuti. Uglavnom mu nije stalo - (hahahahahah to su njegove riječi). Pošto nema mnogo živaca, obično izbjegava situacije koje mu, dugoročno, ne odgovaraju. U prevodu, izbjegava fine đevojke za koje nije zainteresovan. Za ove ostale ga nije mnogo briga.

4. kao prijatelj je baš drugarčina, mada ima samo 3 osobe sa kojima održava kontakt prisniji. Sve ostalo je usputno i za njega nevažno.. Ne haje..Imaju povjerenja u njega i on ga ne iskorišćava nikad.

5. Za porodicu je dosta vezan, mada postoji generacijski jaz izmedju njega i njegovih roditelja (penzioneri), pa se ponekad mimoilaze u stavovima, ali u suštini svi su vezani jedno za drugo.
Liči na oca, posebno kad se nasmije, a i od njega je naslijedio karakteristični humor, pošto je zaista duhovit, al na onaj 'ironično-sarkastičan način'...

TigaBg
11-11-2011, 14:16
@Vojvotkinja
Jel ima ovaj momak homoseksualne sklonosti?

Vojvotkinja
11-11-2011, 14:25
ne...definitivno nema...

TigaBg
12-11-2011, 00:28
Ok, samo proveravam :)

skorpija_strelac
12-11-2011, 21:46
Evo resenja za Vanjinu kartu

Vojvotkinja 0,5 /5
Neda 3/5
Vladarka 0/5
Skorpija strelac 2,5/5

za Vojvotkinjinu sad
Nedda 3/5
Kanon 4,5/5
Beba 977 1,5/5
Skorpij strelac 3,5/5

HAJMO DALJEEEEEE i konkretna pitanjaaaa!!!!!!!!!!
ne smeju da pocinju sa Koliko

Vladarka
24-11-2011, 23:08
1. talenti, sposobnosti, zanimanje?
2. kakav joj je ljubavni zivot, od pocetka pa do sada?
3. odnos u primarnoj porodici
4. prijateljski odnosi?
5. nekretnine, finansijska situacija ili ajde da objedinim finansijko stanje kroz zivot?

http://imageshack.us/photo/my-images/265/pitanjevezbaonica.gif/

gagonija
24-11-2011, 23:28
1.Talenat za scenu,glumu..(to sam pomislila zbog pune 12.kuce),sposobnosti-ne znam,a zanimanje,mozda ima veze sa nekim istrazivanjem...
2.Mozda je u mladosti imala dosta tajnih veza,ako je udata,mozda joj je brak poceo tajno
3. Rekla bih da ima dobare porodicne odnose
4.Mozda je ljubav nasla medju prijateljima
5.Finansijski je kako kada....prijatelji su joj u poslu od pomoci...
Analiza mi je ocajna,ali bar sam pokusala :D

Vladarka
24-11-2011, 23:39
1.Talenat za scenu,glumu..(to sam pomislila zbog pune 12.kuce),sposobnosti-ne znam,a zanimanje,mozda ima veze sa nekim istrazivanjem...
2.Mozda je u mladosti imala dosta tajnih veza,ako je udata,mozda joj je brak poceo tajno
3. Rekla bih da ima dobare porodicne odnose
4.Mozda je ljubav nasla medju prijateljima
5.Finansijski je kako kada....prijatelji su joj u poslu od pomoci...
Analiza mi je ocajna,ali bar sam pokusala :D

nije ocajna, ne brini, ali tako ti je kada ofrlje tumacimo natal.
Da imamo 2-3 dana greske bi sveli na minimum, ako ne i na nulu.
Znam iz iskustva :D

JOS NEKO??

skorpija_strelac
24-11-2011, 23:40
Vladarka cekaj jos odgovoraaa:)

kanon
25-11-2011, 10:13
talenti, sposobnosti, zanimanje?
Svakako je talentirana za špijuniranje, skrivanje tajni. Sa ovakvom dvanaestom ne bi me čudilo niti da je redovnica ili da se čak bavi kriminalom.. Radi u nekoj službi državne sigurnosti, bolnici ili bilo kojoj instituciji zatvorenog tipa.
Sve su njene ljubavi tajne ili je imala paralelne veze. Ovaj Ju90Sa ne daje legalne brakove. U svakom slučaju čini mi se da je ona od svojih muškaraca profitirala (ako ih je u opće imala).
Pa nisam sigurna da su joj roditelji u opće živjeli zajedno da bi mogli graditi neke odnose. Vladari 4 i 10 ne grade nikakve aspekte, čak niti dispozitori. Jedan od roditelja je vjerojatno bio-la karizmatična, važna osoba. Jedan od roditelja u inozemstvu, ili iz inozemstva ili nepoznat. Odnosi ništa nit smrde nit mirišu, nema ih.
4. prijateljski odnosi?
Jako su joj važni. Možda čak i živi sa njima ?
5. nekretnine, finansijska situacija ili ajde da objedinim finansijko stanje kroz zivot?
Nekretnina u predgrađu ili zemlja naslijeđena (vjerovatno a majčine strane). Više izvora prihoda (stailnih)

A što si ja volim dati mašti na volju. Pa lupetam li lupetam :) .

Vladarka
26-11-2011, 16:11
....

ajmo ima li jos nekog? sta je s tobom skorpijastrleac, ucestvujes li il samo
bi da brojis glasove? xexexe

skorpija_strelac
26-11-2011, 17:17
....

ajmo ima li jos nekog? sta je s tobom skorpijastrleac, ucestvujes li il samo
bi da brojis glasove? xexexe
joj ne pitaj:Dajde sacekas pliz do veceras

gagonija
26-11-2011, 20:16
Hoce li jos neko nesto reci...?pa da dobijemo odgovore :D

skorpija_strelac
26-11-2011, 21:46
1. talenti, sposobnosti, zanimanje?
4. prijateljski odnosi?

http://imageshack.us/photo/my-images/265/pitanjevezbaonica.gif/

1.vredan, radan, talenat za pevanje....ovaj ili gradi nesto ili ima kafanu a mozda oboje
2.razveden kao kuca
3.mama vrednica, tata mozda alkoholicar
4.Mozda je od onih od kojih se dobije vise nego sto se ocekuje. U smislu da nije onaj sto obecava ali je spreman da uskoci sa nekim potpuno neocekivanim gestom.
5.ima ovaj para ima ima. Nasledstvo od mame.Kroz zene.Kuca nabudzena.Mozda neki lav na kapiji:D

Ne znam meni se u glavi stvorila slika nekog bogatasa sa 4 auta, nekoliko kuca, kola besna, zlato.....:D
Fortuna u 3- kola ga cine srecnim:D
Mercedes br1, a onda volkswagen:D

odgovoriiii!!!

gagonija
26-11-2011, 21:56
Mogu jedno pitanje? Na osnovu cega si napisala da voli mercedes ? :D

skorpija_strelac
26-11-2011, 21:58
Mogu jedno pitanje? Na osnovu cega si napisala da voli mercedes ? :D

podznak lav-voli kvalitetno, Sunce u raku voli nesto "klasicno" Pl u lavu na asc megaloman
ne znam mozda sam pogresila:D

gagonija
26-11-2011, 21:59
Hvala na odgovoru... :)
Mozda si i pogodila...ah volim te aute.. :D

ivanam
26-11-2011, 22:00
1.radi sa nekretninama,zemljom ili u porodicnoj firmi
2.razveden,mozda i dva puta
3.rano ostao bez oca,majka hladna i vredna
4.prijatelji mu pomazu oko posla i para,vise zena prijatelja nego muskaraca
5.promenljiva finansijska situacija,nasledio od roditelja imovinu
Al sam se nalupetala:)

Mina
26-11-2011, 23:55
..je l mogu ja nesto da napisem...1..zanimanje..profesor..2..ljubav..losa ..il nesto skriveno..3..porodica..hladni odnosi..4..ima zensko drustvo..5..finansije..i ima i nema..mozda 2 posla..,a taj drugi sa prijateljima..

Vladarka
28-11-2011, 20:28
e jbg, sad vidim da na karti stoji muski pola...editujte postove, pa da dam odgovore, mada cak i kada su razlicitog pola odgovori su vam ok, kako kod koga.

2.kakav joj je ljubavni zivot

talenti, sposobnosti, zanimanje?

talenat za pevanje, glumu, urnebesno je duhovita ali je po tom pitanju
zbog loseg odnosa s ocem ostala neostvarena, Inteligentna izuzetno.
Studirala je istoriju (rakovski) umetnosti (12.polje), i ostao joj je samo diplomski koji nikad nije dala. cesto je radila kao trgovac, na neki nacin to radi i sada.

ufff. Ne znam nikog sa toliko burnim ljubavnim zivotom. Prvi verenik poginuo. Prvi muz je varao i finansijski valjano ojadio.
drugi muz, ni sa njim vise nije. jednom mi je neka astrologica rekla, da moze da se uda cak 4 puta. izmedju tih veza, hiljadu udvaraca, iako ima 55 godina za njom lude frajeri i po 10 god mladji...

Majka jeste bolja, radna i vredna, bila direktorka, shatro konzervativni jarac. A cale delovao kao mangup, a strog uzasno, sputavao je u mnogim stvarima, ma do kraja njegovog zivota vodili borbu. Oba roditelja od relativno skoro nisu vise ziva. U jednom trenutku su svi ziveli na gomili ali posle roditeljske smrti svako se okrenuo na svoju stranu, pa je brat slabo zove, kumovi slabo poznaju, tetke i snaje dolaze samo kad im nesto treba. :rolleyes: jednom recju OD VRHA DO DNA.

4. prijateljski odnosi?
za film:cool: ona je dobar prijatelj, ali s ovakvim 12. poljem ona ima mnogo vise neprijatelja i laznih prijatelja nego pravih. pomogli joj jesu oko para, ali i ona njima. Nekad je zahtevna previse, i teska za podneti sa tolikom energijom skoncentrisanom u 12.polju i PL na asc.
Skoro nikad nema lose namere, i hoce da pomogne. Bila je veliki filantrop, ali su je ljudi toliko puta za_ _bali kroz zivot da kako sama kaze "ne voli ih vise".

od velikih iiznosa do potpune besparice i opet nazad do velikih svota. njeno finansijsko stanje slika mesec kao nijedna druga planeta. Cas ovako - cas onako. Nasledstvo sa oceve strane u inostranstvu, i sa majcine nista osim porodicne velike kuce.Kuca nekad vazda bila nabudzena, a i sad je samo ne toliko.
Stavila sam je jer su joj finansije sve samo ne stabilne.

Beba977
29-11-2011, 14:20
Evo interesantna karta jednog coveka-
http://www.dodaj.rs/f/z/NT/3b5pJLo0/astro2gw63anonymous46208.gif

1.Dali ima decu?
2.Posao,cime se bavi?
3.Karakter ukratko?
4.Finansije..?
5.Brak,ljubav...ima li srece ?

skorpija_strelac
29-11-2011, 14:33
uf kako mi neke karte zasijaju pozitivno:D
Divna jedna karta!!!

nymeria
29-11-2011, 18:44
Zanimljiva je, nema sta:) A nisi rekla rezultat i da li moze dalje?:)

1.Rekla bih da nema. Ne znam zasto.:)
2.Sta god da radi, rekla bih da je veoma istaknut u svojoj profesiji.Da li je u pitanju mozda zdravstveni radnik?Ili profesor na medicinskom fakultetu?Ili tako nesto.
3. Verbalno nadaren, mastovit, zna kako da uspostavi kontakt sa ljudima, verovatno ga dosta vole ljudi, i to iz vise razloga, saosecajan, iako mu cesto prijaju periodi osamljivanja. Mogao bi, bez obzira na zanimanje veoma uzivati u umetnosti, ili se baviti time iz hobija. Na poslu nema zezanja, disciplinovan, ozbiljan, usmeren ka cilju.
4.Dobra finansijska situacija, zahvaljujuci sopstvenom radu.
5.E sad, ova ljubav mi nesto mutna, cini mi se da je imao dosta prilika za to a sta se desilo na kraju ne znam. Ili je jako neodlucan ili emocionalno zavisi od partnerki, stvarno ne mogu nista da se odlucim ali sve mi je nekako sumnjivo. Jel razveden mozda? Zato sto je varao zenu :D Joj nalupetah se :)
Dosta od mene, vreme je da se zaustavim ;)

skorpija_strelac
29-11-2011, 18:59
Samo vi navalite, posle cu ja da racunam idem sad u setnju sa ribom:D
da mi propadne jos jedan sat zivota:D
salim se
veceras kad se vratim pisem rezultate:)

S Vladarkinom kartom smo omanuli i to dobro:D

Gagonija 1,5
Kanon 1
Skorpija Strelac 1,5
IvanaM 2
Mina 0,5

Vladarka
30-11-2011, 18:24
Evo interesantna karta jednog coveka -

1.Da li ima decu?
2.Posao,cime se bavi?
3.Karakter ukratko?
4.Finansije..?

1.jedno dete mozda. cerku, sa sev.cvorom ljudi obicno nemaju dece ali se brinu o necijoj (rodjak, usvojeno, komsija koji je priraso za srce)
tako cu ipak reci da ima, iako moyda nije njegovo

2.vojska, lekar - drzavna sluzba, nema svako pristup gde on radi

3. duhovit, dramatican, kontradiktoran, zanimljiv za razgovor, pametan mnogo, sebican, voli da "zbrise" nekad u daleke krajeve.
mada ide iz krajnosti u krajnost jer ume da padne u mracne faze, pa je nekad sto bi se reklo i preke naravi, ume da bude sarkastican. srecom vatreni je pa ga brzo pusti. sklon da drami. Nesto se nije usrecio sa roditeljima.

4. UR - znaci promenljive, konjukcija vladara sa jedne strane PL s druge MA. Zaradi mnogo, iznenadni troskovi, pa odu pare odjednom...stelijum u devici cuva pare s druge strane, UR-JU karakter razbacuje.
JU konj MO - nasledstvo, a i bogato se ozenio

5.svalercina velika, ovo je inace u kinsekom godina vatrenog konja i vecina njih ovo godiste nije u braku, ili ga jako tesko podnosi. Ali bih rekla da njemu stoje 2 braka, ili jedan sa paralelnom vezom koja traje dosta dugo - sto mu dodje na isto

nije pitanje, ali valjalo bi da se ovaj covek cuva na putu, ima dosta predispozijica od opasnosti od kamiona

idem sad u setnju sa ribom:D
da mi propadne jos jedan sat zivota:D
[/COLOR][/B]

dobro da znam kako se kotiramo kod tebe

nego gde je pometnja...smorila vas tema ili...
niko nista smrc:confused:

nymeria
04-12-2011, 20:33
Stvarno, ajmo ljudi pogadjajte malo :) Ili ako niko nece da se igra bar da saznamo tacne odgovore :D

ivanam
04-12-2011, 20:55
1.nema dece (moguce da mu zena ima iz prethodnog braka,ali on ne licno)
2.radi u nekoj stranoj banci ili finansijskoj instituciji,firmi
3.voli da se pokazuje,osvaja zena,veoma pametan,cesto neshvacen,puno tajnih ljubavi,prema zenama nije mnogo fin,
4.ima dosta para,sjajan smisao za zaradu,mozda i preko nelegalnih izvora,zena doprinela bogacenju,
5.dva braka,lazi u prvom,ali prvu zenu vise voleo,drugi brak iz finansijske koristi sa moguce razvedenom zenom

yoohoo
04-12-2011, 21:45
rodjen na isti dan kad i ja :)

1.Da li ima decu? - Ne

2.Posao,cime se bavi? - Kancelarijski posao, administracija

3.Karakter ukratko? - Veseo, harizmatican, optimistican

4.Finansije..? - Promenljive i nestabilne, periodicno ima pa nema

5.Brak,ljubav...ima li srece ? - voli da voli i da ga vole, mislim da nije veran, u braku ne dobija ono sto mu treba

Vladarka
07-12-2011, 20:42
ocigledno da niko ne stize na ovu temu...
malo smo se izlizali...
ajde dajte odgovore, radoznala sam :)

skorpija_strelac
07-12-2011, 20:55
Evo interesantna karta jednog coveka-

1.Dali ima decu?
2.Posao,cime se bavi?
3.Karakter ukratko?
4.Finansije..?

1. 1,i nastradalo?
2. hotel, hotelijer, ima izrazeno inostranstvo
3. veseo, srcan, pozitivan, voljen. glasan smeh
4.Ima srece sa parama Mo0Ju na vrhu 8, i to sa tudjim:D
5. mislim da da. Vole ga zene. Sarmer. Moguce razveden.

Beba977
07-12-2011, 22:36
Evo odgovori-
1.Ima 4 dece,cak i unucice..:)
2.Trgovac,pretstavnik poznatog brenda garderobe,ali mislim da muti i nesto drugo.
3.Sav je usporen,kad ga vidis priglupo izgleda,ko pao sa marsa,ali sa druge strane,da nije pametan ne bi uspeo i da veoma je siroke ruke,daje ko god mu potrazi neko nesto.
4.Milioner
5.Nije razveden,svoju zenu mnogo ceni,a ima i puno zena sa strane,lose se ponasa sa njima,bio u vezi sa mojom prijateljicom i ona je sve trpela zarad para...

nymeria
07-12-2011, 22:47
Hahahaha, koji fail :03: :D
A jel mogu sad ja?;) Evo pitanja:

1. kako ovaj muskarac zaradjuje za zivot?
2. koji su mu hobiji/talenti?
3. odnos sa bratom?
4. kako se ponasa u drustvu (ekstravertan, introvertan, komunikacija)
5. sa kojim horoskopskim znacima je najcesce bio u duzim vezama (u pitanju su dva znaka)

A evo i natalne:

http://i44.tinypic.com/1hzcsk.gif

Vladarka
10-12-2011, 19:10
e vala imam bar 2 tacna...nije toliki fail, a kod karaktera vidi bebo977 da l je kome sta tacno jer svako o karakteru pise sta mu prvo padne na pamet. taj odgovor bi mogao da stane na 20 strana a ne jedan post
a ovaj sledeci cu posle vikenda

skorpija_strelac
14-12-2011, 15:03
hajde da ostavljamo za svaku kartu 14 dana .

Malo smo se zasitili teme ALI TREBA JE DICI S VREMENA NA REME:D

sto se tice poslednje karte. nekad mi se cini da bih se ja tako uklopila u sliku necije partnerke da je to strasno.Mslim da bi mi se dopao ovaj muskarac, ne znam zasto. Pogledacu malo kasnije

nymeria
26-12-2011, 20:02
Niko nece da se igra? :( :bebadeckic:

skorpija_strelac
26-12-2011, 20:43

3. odnos sa bratom?
5. sa kojim horoskopskim znacima je najcesce bio u duzim vezama (u pitanju su dva znaka)

A evo i natalne:

1. nesto izvozi, uvozi....nesto lepo za zene,ili zene..haha makro...ili svercuje kozmetiku
2.talentovan je za ne znam za sta ali energican muskarac jako.....mozda za pevanje, vladar u vagi
3. los Me 90 vl1,
4. ovo je introvert, mnogo energije koja se ne vidi na prvu, mene malo plasi
5. vaga strelac

dosta disharmonican lik,

evo zurila sam :o

nymeria
26-12-2011, 21:27
oki:) videcemo hoce li jos neko da se igra, a ti javi kada budes htela da kazem tacne odgovore ;)

Filip
27-12-2011, 00:19

3. odnos sa bratom?

A evo i natalne:

1.uvozi neke brendirane proizvode ali polovne,nesto mulja,
2.fotografija
3.dobar,mozda zajedno zaradjuju
4.ekstravertan, mora da bude u centru paznje u drustvu, mozda cudno komunicira, kao da sve prica u nekim metaforama
5.strelac lav

MoonEma161834
27-12-2011, 00:34

3. odnos sa bratom?

A evo i natalne:

1 mozda neki tipicni zenski posao, mozda frizer, mozda nesto vezano za inostranstvo
2 nemam predstavu, znam da se talent gleda 2 poljem ali ne znam
3 ne slaze se s bratom
4 komunikativan, puno prijatelja
5 ovan, blizanac

Tratincica84
27-12-2011, 00:51

3. odnos sa bratom?

A evo i natalne:

1. Plasticni hirurg
2. ovo nemam pojma
3. odlicna komunikacija, stite jedan drugog, jako su bliski
4.otvoren,komunikativan,dopadljiv
5. Strelac i Vaga

MoonEma161834
27-12-2011, 01:06
1. Plasticni hirurg
2. ovo nemam pojma
3. odlicna komunikacija, stite jedan drugog, jako su bliski
4.otvoren,komunikativan,dopadljiv
5. Strelac i Vaga

Plasticni kirurg !!! Joj sad bi se kladila da je to, odlicna ideja :D :D :D

skorpija_strelac
27-12-2011, 01:48
Nimerija, hajde kazi:)

zvjezdica
27-12-2011, 03:13
1. zarađuje svojim poslom i talentom (pitanje nije bilo što radi, nego kako zarađuje) čak mislim i da je možda nasljedio ili će nasljediti neki novac.

2. Gluma,računalstvo-tehnika,neki borilački sport (inače za talente gledate primarno 5 polje-kreativnost,nadarenost,4-kao nasljeđeni talent,vladara 8. polja-gdje se i kako manifestira talent,te 12. polje-dar prošlog života)

3. (za ovo pitanje si trebala reći je li mlađi ili stariji brat d aznamo gledat 3. ili 11. polje) ako gledamo 3. polje:onda je odnos takav da brat njega voli,ali vlasnik natala nema pretjerane emocije prema bratu, ako gledamo 11. tj. ako je brat stariji: onda se ne podnose.

4. U društvu je samozatajan i ne priča mnogo.

5. Vaga i Strijelac

nymeria
27-12-2011, 10:16
Evo i odgovora :D

1.Kako zaradjuje?Ne mulja nista ;), predaje na faxu strane jezike, i ima vise poslova, a zaradu mu donose i hobiji...
2. ima ih puno...pre svega muzika (svira vise instrumenata u vise bendova, neko rece da peva ali u principu radi sve sem toga:)...)
zatim fotografija (neko je i ovo pogodio), racunari, sjajan kuvar...
3.ima mladjeg brata, hladan odnos, potpuno razlicite licnosti, brat neodgovoran, na ivici kriminala, lenj, nije zavrsio neku bog zna kakvu skolu, crna ovca
4.U principu introvert (moze da se potrudi, ali ga ljudi uglavnom dozivljavaju kao nezainteresovanog za komuniukaciju, nije u pitanju stidljivost...) Ne bi ste ga opisali kao nekog verbalno nadarenog (iako u principu jeste, predaje strani jezik, znaci ume da progovori, samo tesko...) Ali je omiljen, narocito ga vole zene, ima dosta poznanika
5.Prva ozbiljna veza (racunam prvi zajednicki zivot-dakle brak) Dupla racica sa Mo u Vodoliji
Drugi zajednicki zivot- tj.ja, znaci vodolija sa Asc u Raku i Mo u Raku
Vecina drugih ozbiljnih veza (ali da nisu ziveli zajedno So u vodoliji ili raku)

skorpija_strelac
23-02-2012, 22:30
Odgovori na Nimerijinu kartu

Skorpija_strelac 2/5
Phitya 0/5
MoonEma161834 1/5
Tratincica84 0/5
Zvedica 1,5/5

skorpija_strelac
23-02-2012, 22:35
Nova karta

http://i39.tinypic.com/adbx53.gif

1. Sta studira/ili je studirala ova osoba?
2. Kakav je student?
3. Kakvim porocima je sklon i da li je?
4. Opisite ga fizicki: visina i boja kose.
5. Da li je ova osoba sportski tip ili ne i obrazlozite odgovor (bez tog objasnjenja pola boda).

majabl
23-02-2012, 22:45
gradjevinu, arhitekturu , ili neki gradjevinski menadzment,sa u skorpiji i nije lose postavljen..studentne znam kakav je , ali mislim da je uporan. porok, mislim da se ne drogira, eventualno pusi,..i to prilicno..i da svrlja prilicno ve0ma u ovnu na vrhu dvanaeste...ne vjerujem da je bas neki sportista, mozda zbog ovog pl sestoj da se bavio nekim timskim sportom, ili odrzava redovno kondiiciju..plav visi ozbiljan , ali ima nesto djecacko...povuceniji...

skorpija_strelac
23-02-2012, 22:54
Majo , moes malo da preciziras ovo oko studiranja?
ili ovo za sport- stvar je kod njega jasna tako da budi opet preciznija
jel sportista ili nije:D

Ja hocu da ti dobijes vise bodova:D

Ajmo ostali......:)

majabl
23-02-2012, 23:00
ne znam ne bih se upustila u dalju analizu, nista od mojih bodova...:)

skorpija_strelac
23-02-2012, 23:11
ne znam ne bih se upustila u dalju analizu, nista od mojih bodova...:)

a zna zasto ti to kazem?

Kad kazzes da je neko uporan
on moze biti:
- dobar student sa dobrim ocenama koji se trudi
- los student koji se trudi

Kad kazes da nije neki sportista koji je mozda nekad trenirao
tesko mi je da ti bodujem

kod njega je jasno-
- bavi i bavio se
- ne bavi nije se bavio

Dakle hocu da vam pomognem a i jasni odgovori kojima treba da tezimo pa nek su i netacni!!!!!!!!!!!

Nemoj da odustajes !

majabl
23-02-2012, 23:16
mislim da nije ni dobar ni los student, ali odlucan da zavrsi..a sad za sport ne znam mogao se baviti nekim timskim sportom...

Filip
23-02-2012, 23:21
Nova karta

2. Kakav je student?
5. Da li je ova osoba sportski tip ili ne i obrazlozite odgovor (bez tog objasnjenja pola boda).

odlican student, njegov porok su ove tajne aferice, sportski tip i trenira neki kolektivni sport. toliko od mene :)

Bojana_NS
23-02-2012, 23:32
1. tipujem na više ali ću se opredeliti za mašinski
2. dobar
3. ne znam
4. 180 ne višlji ,braon kosa
5. mislim da ide u teretanu-bilder

nedda
23-02-2012, 23:51
Nova karta

2. Kakav je student?

Ovakve teme sluze da bi ljudi vezbali, ako oni mogu da se procene na osnovu opstijih ili opisnih oblika, sto da ne. Nije lepo siliti nekoga na bilo sta na forumu.

Studirao: pandursku/vojnu, ev. pravo
Ima problem sa autoritetom, nesto mu nije islo.
Porok mu moze biti i kocka.
Visok, kosa nije tamna.
Sportski je tip.

zvjezdica
24-02-2012, 00:02
1. pravo,građevina,policija(detektiv)

2. Mislim da je jako inteligentan i snalažljiv, ali radi ofrlje sve i nije zagrijan da uči, ali dobro porlazi jer je snalažljiv jako.

3. Kladionica,kocka, tablete

4. Mislim da je lijepo, mišićavo građen, visok, tamnije kose.

5.Mislim da je sportski tip, ali da ima stila u oblačenju, nije šonjo, nego to nosi sa mjerom i dozom elegancije. Mars u ovnu-sportski tip u konjukciji sa Venerom-ima stila. U trigonu sa Jupiterom u vodenjaku-slobodniji, upečatljiviji tip osobe, otkačeniji. Ne pridržava se svih pravila "sportskog tipa"

skorpija_strelac
24-02-2012, 00:08
Ovakve teme sluze da bi ljudi vezbali, ako oni mogu da se procene na osnovu opstijih ili opisnih oblika, sto da ne. Nije lepo siliti nekoga na bilo sta na forumu.
.

naravno, niko nikog ne tera da uopste dolazi na temu.
Maji sam ono rekla zbog ovog bodovanje...koje je deo igre.....kome se ne svidja bodovanje moze da tumaci na drugim temama.
Trazimo preciznost u odgovorima a ne ono tipa: mozda je bio dobar student , bio je ili nije.....

Mora jasno da se zna jer lako moze tema da ode u nekom drugom smeru a ovo je bila ideja:)
Naravno lepo bi bilo da sto vise ljudi ucestvuje!

Hocete odgovor ili ima jos zainteresovanih da ga sacekamo?

nymeria
24-02-2012, 00:10
1.Slazem se s neddom, mozda vojna ili policijska akademija, mozda mu dobra fizicka sprema treba za to
2.Mislim da se trudi ali da mu malo teze idu studije.
3.Mislim da jeste, Ma 90 Ne, medjutim mislim da nije klasican porok, pice, kocka, vec verovatno svaleranje neko, Ma vladar 12., a Ne suvladar 8.
4.Korpulentan, ali ne preterano visok, srednje smedja boja kose.
5.Jeste sportski tip, mislim da je zbog istaknutog Ma u ovnu, dosta je aspektovan.

edit:ju nalupetah se, kakav Ne suvladar 8.???Vidis sta rade sitni sati mozgu. Ipak mislim da je svaleranje :D

skorpija_strelac
24-02-2012, 12:16

2. Kakav je student?

Odgovori
1.Zavrsio je medicinu.
2. Odlican, vanrdeno dobar i organizovan student, sve u roku, sve lepo spremao, nikad pao, prosek 9 i nesto.
3.Nijedan. Ne pije ne pusi,ne drogira se. Mozda malo promiskuitetan
4.Visok 186, svetlo smedja kosa, skromnog izgleda, neupadljiv totalno, simpatican
5.Antisportista, uska ramena opusten stomak nikad nista nije trenirao imao je par pokusaja odlaska u teretanu,.....bezuspesno

skorpija_strelac
24-02-2012, 12:25
Majabl 2,5/5
Phitya 2/5
Bojana_ns 1,5 /5
Nedda 1/5
Zvjezdica 1/ 5 (pola za to sto je inteligentan I pola sto je visok)
Nymeria 1,5/5

Davala sam vam poen ovo za svaleraciju.....nije klasican svaler ali s obzirom na to da je gej, vecina veza mu je tajna. BIlo ih je dosta i to je ono sto je kod njega vrlo neocekivno..nekako deluje dosta fino a prilicno je perverzan:D

Stavite novu kartu!!! Hocu i ja da vezbam

Filip
24-02-2012, 12:44
http://www.dodaj.rs/f/24/I6/4R7hrqyn/1/astrow2at10ibhp732388945.gif
1. da li koristi narkotike ili ne
2. fizicki izgled
3. da li ima neki poseban talenat i koji
4. da li je gay ili ne
5. kakvi su mu partnerski odnosi

eto mislim da su ok pitanja :)

skorpija_strelac
24-02-2012, 13:37
1.sta je studirao
2.da li je zavrsio fakultet
3.da li ima neki poseban talenat i koji
4. da li je gay ili ne
5.kakvi su mu partnerski odnosi

Pitija , mogu li neka konkretnija malko pitanja?

Da li je zavrsio faks mislim da se tesko moze videti osim lupiti
Talenti- jedino ako je neki bas bas izrazen.......
Ni za geja nisam sigruna da astrologija moze da vidi
...................
Ok , ako neko ume da vidi , onda ja samonisam dovoljno upucena:)

Filip
24-02-2012, 13:54
ispravio sam sad za prva dva

TigaBg
24-02-2012, 17:15
2. fizicki izgled
4. da li je gay ili ne

1.Koristi narkotike ili alkohol
2.Plav ili svetlog tena, visok, lepuškast
3.Ne znam-možda pevanje
4. Gej
5. Potpuno poremećeni, traži stabilnu vezu, ali ne uspeva da je održi

Edit:jedan od talenata je slikarstvo ili forografija

ivanam
24-02-2012, 17:36
1.ne koristi narkotike,pre alkohol
2.visok,tamne kose,vitak
3.kompjuteri
4.nije gej
5.nestabilni,mozda je vec razveden ili sa razvedenom zenom

Majana
24-02-2012, 18:01
1.koristi narkotike, verovatno i lekove, alkohol
2.Nizeg rasta, crn
3.ima talente, mozda i zaradjuje hobijem, precizan rad ruku, ima veze sa ostrim predmetima, rezbarenje
4.nije gay
5.brak los ali se odrzava i dalje

cesarica
24-02-2012, 18:48
2. fizicki izgled
4. da li je gay ili ne

1. Da, Ne90Mo
2. Taman, prosecne visine, mrsaviji, magnetican cak iako je ruzan.
3. Rekla bih da je prilicno ostrouman, progresivan ali i jako saosecajan, gaji empatiju ka mnogim stvarima.
4. Ve u muskom znaku, So i Mo u konjukciji, moguce da je gej ili isfeminiziran.
5. Posesivan, sklon trajnim odnosima koji pucaju ybog ruzicastih naocara i idealizacije partnera, preterane potrebe za kontrolom.

nymeria
24-02-2012, 19:02
1.Hm, mozda alkohol ili neke sedative
2.Mrsaviji, ne bukvalno mrsav, nego zilav i koscat, visina iznad prosecne, moguce markantan ali ne klasicno lep
3.Visoka inteligencija, cini mi se i spiritualnost. Strpljiv.Zainteresovan za filozofiju i religiju?
4.Gay, cini mi se ne otvoreno, tajni seksualni zivot
5.Opet, cini mi se da ulazi ili u tajne partnerske odnose, ili platonske. Znam da nema ili-ili odgovora, ali stvarno ne mogu da se odlucim. Recimo da moj konacan odgovor bude da ima dosta neostvarenih ili platonskih veza.

nedda
24-02-2012, 19:25
Meni ovaj lik nije najjasniji. Ali recimo:
- Moze koristiti narkotike
- Mrsaviji tip, tamniji
- Intuicija za talenat
- nije gay
- posesivne veze, tezi simbiozi

skorpija_strelac
24-02-2012, 19:40
cek nemoj jos resenja ....hocu i jaa:D

zvjezdica
24-02-2012, 19:44
1. Koristi -SO90NE u 12. a SO vladar 8.

2. Markantan izgled,istaknute crte lica, srednje visine, lijepo građen,žile po rukama istaknute SA u sco 120 Me... :)

3. Slikarstvo, glazba, fotografija

4. Da, Gay. VE u izgonu 180PL, Vladar 8. konj Mjesec, 8.Zaključana Merkur 90Uran,Uran0JU

5. Mislim da su mu odnosi puno opsesije, nisu trajni, uvijek u nekim problematičnim vezama, avanturama, nevjeran :)

Filip
24-02-2012, 20:40
vi kazite kada da dam odgovore ;)

zvjezdica
24-02-2012, 20:57
Hajdeeeeeeeeeeeeeeeee :)

Filip
24-02-2012, 21:30
1. koristi narkotike
2. markantan izgled, crn, srednje visine, nije mrsav ima stomacic
3. muzika pre svega, fotografija
4. Gay
5. najbolje je opisala zvezdica pa cu da je citiram-odnosi puno opsesije, nisu trajni, uviek u nekim problematičnim vezama, avanturama, neveran mada tezi stabilnoj vezi

zvjezdica
24-02-2012, 21:51
Juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ovog sam ogolila :D

skorpija_strelac
24-02-2012, 22:41
a sto me niste sacekali:(((

interesantno je da je i moj primer bio gej a da niko nije primetio:D
cak je bilo komentara da nije sonjav i tako to a decko je bas ono..zenski deo gej para:Dpoprilicno feminiziranog ponasanja

tigabg 3,5/5
ivanam 1/5
majana 0.5/ 5
cesarica 4/5
nymeria 0.5/5
nedda 1.5/5
zvezdica 5/5

Ajde stavite novu hocu i jaaa:D!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TigaBg
25-02-2012, 14:52
Jel mogu ja?

1.Izgled
2.Obrazovanje
3.Partner, neke opšte karakteristike (da vidimo kako ste navežbali opis partnera)
4.Ima li izgleda za život u inostranstvu
5.Šta se desilo sa njenom mlađom sestrom(mala pomoć, 1999. godine u proleće)

http://imageshack.us/photo/my-images/268/astro2gw16dona497531675.gif/

Nadam se da pitanja nisu preteška, ako jesu, promeniću. Sem 5. pitanja

Ivanna
25-02-2012, 21:59
1.oblaci se veoma moderno,izgleda starije(ono visok,nizak ne znam)
2.fakultet u vezi sa odnosima s javnoscu ili nesto sl(ne razumem se u fakultete:D)
3.veza zapocinje tajno,partner dominantan,komunikativan ali veoma osecajan
4.odlazak u inostranstvo "preko partnera" ali postoje teskoce,nesto je tu sa dokumentima mutno
5.rekla bih da sigurno ima oziljak ali ne znam tacno sta se desilo-da nije saobracaj ukljucen?

Izlupetah se posteno i odoh sad da spavam.