Ima li srece za mene? [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Ima li srece za mene?

Nesrecna
21-10-2011, 15:13
Pozdrav svima,
Ima li dobrovoljaca da mi zaviri malo u moju kartu?

http://www.dodaj.rs/f/1/Tq/4eHsNY92/natalna.gif

lilithsco
21-10-2011, 21:47
Pozdrav svima,
Ima li dobrovoljaca da mi zaviri malo u moju kartu?

http://www.dodaj.rs/f/1/Tq/4eHsNY92/natalna.gif

Evo da probam,ti reci da li sam na dobrom putu.

ASC Strijelac u konjukciji s Neptunom i uklještenim Jarcom.

Izvana si vesela osoba (Strijelac) a samo ti znaš koliku ozbiljnost i dubinu nosiš u sebi (Jarac).Okolina te ne pozna ukoliko im se ti ne želiš otvoriti jer imaš Neptunovsku sposobnost mimikrije.
Neptun na ASC može dati sanjarski pogled (često plave ili sive oči a u svakom slučaju duboke kao more)

Naziv nesrećna možemo pripisati tvom kulminantnom Saturnu ali i prvom Saturnovom povratku.Još malo izdrži da prođe egzaktni tranzit da će sve biti bolje.Došao Saturn da pita tko je položio njegovu lekciju.A tu je i Pluton tranzitira 1.kućom;traži temeljne i radikalne promjene

Nesrecna
22-10-2011, 11:16
Evo da probam,ti reci da li sam na dobrom putu.

ASC Strijelac u konjukciji s Neptunom i uklještenim Jarcom.

Izvana si vesela osoba (Strijelac) a samo ti znaš koliku ozbiljnost i dubinu nosiš u sebi (Jarac).Okolina te ne pozna ukoliko im se ti ne želiš otvoriti jer imaš Neptunovsku sposobnost mimikrije.
Neptun na ASC može dati sanjarski pogled (često plave ili sive oči a u svakom slučaju duboke kao more)

Naziv nesrećna možemo pripisati tvom kulminantnom Saturnu ali i prvom Saturnovom povratku.Još malo izdrži da prođe egzaktni tranzit da će sve biti bolje.Došao Saturn da pita tko je položio njegovu lekciju.A tu je i Pluton tranzitira 1.kućom;traži temeljne i radikalne promjene

U pravu si lilithsco, izvan sam vesela a samo ja znam kako mi je unutra.Tek kad me malo bolje upoznaju ljudi vide da sam ja normalna osoba.Moj je problem sto sam godinama vjerovala mnogim ljudima, mislila da su mi pravi prijatelji,a ti isti su me ostavili samu kad mi je bilo tesko.To se dogodilo prosle godine i od tada ja ne mogu da vjerujem vise nikome.
Sto se tice ociju, imam kafene :)
Hvala lilithsco, dobro ti ide :)

swiss
22-10-2011, 12:14
Mogla si bilo koje ime da uzmes al ne i ovo "nesrecna"...idi vidi "saturnov povratak" bice ti za utehu dovoljno.

Ziv mi bila :)

Nesrecna
22-10-2011, 13:21
Mogla si bilo koje ime da uzmes al ne i ovo "nesrecna"...idi vidi "saturnov povratak" bice ti za utehu dovoljno.

Ziv mi bila :)

To mi je nekako prvo palo na pamet Swiss.Nekako se i osjecam usamljeno i nesrecno nakon svega sto mi se izdesavalo, ali nadam se da nakon ovog Saturna bude nesto bolja situacija.:)