Vrlo neobican muskarac [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Vrlo neobican muskarac

skorpija_strelac
10-10-2011, 00:38
:D
djes' te

evo jednog zanimljivog muskarca za kog nisam sigurna da nije bas sav svoj prilicno je cudan zapravo.

Ajde pokusajte da odgonetnete:

-cime se bavi
-sta je zavrsio
-kako izgleda
-da li ima brace ili sestara?

http://i51.tinypic.com/o101ae.png

evo da pomognem

zanimanje mu lepo opisuje vrh 10 u vagi, pa Venera u lavu a konjunkcija sa Saturnom ga isto dodatno lepo opisuje.

kako izgleda najbolje opisuje bas podznak strelac ali i tigon Jupitera i Urana

ajde ne budite takve , malo analize i vezbe

dunja2501
10-10-2011, 12:39
Hajd da probam :)

Sto se tice izgleda, mislim da je dobar tip :) Strelac na ac, ju koji je u raku... svetlije oci, okrugla glava, mozda buskast u obrazima...ne mogu bas da provalim visinu, cini mi se da je zbog Ur visok, al opet me buni taj rak...pa pre mislim da ima neku srednju visinu. Ju0So, Ju60Ma... sportski tip?drzi do svog izgleda i bitan mu je?mozda malo egoistican zbog Ju0So? ovo je kraljevski aspekt, tako ga zovu...moguce da ima neko nadmeno drzanje ili ga okolina tako dozvljava.

U sustini je plemenit kako zbog ac u strelcu tako zbog Ju0So u raku, pomaze drugima i uopste simbolika raka je naglasena.

Ve0Sa- ovo po pravilo daje neku rezervisanost po pitanju veza, takodje i sklon dugim vezama (a mozda i starijim tetama :)) ali mi je skroz kontradiktorno na ovo Ve90Ur, ovo naglasava avanture, Ve120Ne-romantik,idealista,zaljubljive prirode...moj zakljucak: sobzirom da je Ve u 8 polju, moguce da je vise sklon strastnim vezama i da ga vise vuce Ve90Ur a Ve0Sa ce doci sa vremenom ili je mozda imao neku dosta bolnu ljubavnu pricu u zivotu.

Mc u vagi, na prvi pogled umetnicka dusa, ali cisto sumnjam...Mc0Pl, Mc90So ( a So je vladar 8), ja bi pre rekla da se on bavi na neki nacin umetnoscu ali kroz mutnije poslove, dosta je on uspesan... recimo prodavanje umetnickih dela i sl....sad sam bas lupila

skorpija_strelac
10-10-2011, 14:54
Hajd da probam :)

Sto se tice izgleda, mislim da je dobar tip :) Strelac na ac, ju koji je u raku... svetlije oci, okrugla glava, mozda buskast u obrazima...ne mogu bas da provalim visinu, cini mi se da je zbog Ur visok, al opet me buni taj rak...pa pre mislim da ima neku srednju visinu. Ju0So, Ju60Ma... sportski tip?drzi do svog izgleda i bitan mu je?mozda malo egoistican zbog Ju0So? ovo je kraljevski aspekt, tako ga zovu...moguce da ima neko nadmeno drzanje ili ga okolina tako dozvljava.

U sustini je plemenit kako zbog ac u strelcu tako zbog Ju0So u raku, pomaze drugima i uopste simbolika raka je naglasena.

Ve0Sa- ovo po pravilo daje neku rezervisanost po pitanju veza, takodje i sklon dugim vezama (a mozda i starijim tetama :)) ali mi je skroz kontradiktorno na ovo Ve90Ur, ovo naglasava avanture, Ve120Ne-romantik,idealista,zaljubljive prirode...moj zakljucak: sobzirom da je Ve u 8 polju, moguce da je vise sklon strastnim vezama i da ga vise vuce Ve90Ur a Ve0Sa ce doci sa vremenom ili je mozda imao neku dosta bolnu ljubavnu pricu u zivotu.

Mc u vagi, na prvi pogled umetnicka dusa, ali cisto sumnjam...Mc0Pl, Mc90So ( a So je vladar 8), ja bi pre rekla da se on bavi na neki nacin umetnoscu ali kroz mutnije poslove, dosta je on uspesan... recimo prodavanje umetnickih dela i sl....sad sam bas lupila

podebljano je tacno

o vezama mu ne znam puno

evo da pomognem

bavi se muzikom
koji instrument?
koja vrsta muzike?

kako se ovaj momak uklapa sa mnom?:D

mirab
12-10-2011, 15:36
Ne znam zasto vam se cini ovaj mladic "cudnim" ja to ne vidim. U znaku Rak sa Asc. u Strelcu. Sve planete su mu smestene u gonjem delu natala, sto govori da je objektivan i veoma otvoren prema drugima. Mozda njegov Mesec u opoziciji sa Neptunom iz 12.kuce moze ukazati na strahove zbog nekih razocarenja, ili dogadjanja u sopstvenoj porodici.Svakako on ima problema sam sa sobom zbog licne slabosti u njegovom karakteru. Mesec u sekstilu sa Venerom ce mu doneti da u ljubavi dobije ono sto zeli. Voli da menja partnerke, verovatno dok ne nadje onu"pravu".Kako je on umetnicka dusa zeli da nadje sklad i harmoniju a i romantiku.On bas ume da posveti paznju zenama i da im ugodi.On je omiljen kod zena. Stalo mu je da mu zena bude lepa i privlacna. Vrlo lako i brzo procenjuje stvari.Vrlo svestrana osoba.Sa Marsom u Devici i praktican, racionalan i logican. Njegova energija je cesto usmerena na korisne stvari.

skorpija_strelac
12-10-2011, 15:50
hvala Mira, ja sam ga slicno dozivela

ne znam koliko menja partnerke ali verujem da da:D

a kakva je prava za njega?:D

Mars u vir mu je dao brze i spretne prste:)