sahadow452 [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : sahadow452

sahadow452
27-05-2007, 09:28
Zelela bih,ako mladi gospodin Mandrak-21 ima vremena,da baci malo okce na moju natalnu karu i sinastriju...

Pozdrav

Pozdrav svima,ja sam Vodolija/ Ovan...
Oduvek su me privlacile i plasile zvezde i zvezdice...mozda se pored vas i upustim u ovu avanturu zvanu Astologija....

pufnica
15-06-2007, 23:01
Evo da pokusam, ali nemoj se smejati, ako nalupam, jer izbegavam da tumacim NAGLAS sve dok ne budem bila sigurna da nesto znam!:D
Vakoo...
Rekla bih da si prilicno temperamentna -AC u Ovnu,a kako ti je Sev, mes, cvor u 1 kuci, trebalo bi malo da obratis paznju na sebe, jer tu se krije kljuc tvog uspeha. Imas uspeha u poslu, ali ida ti ovaj Ur u 6 ne da bas uvek mira, pa ce mozda donositi i neke cesce i iznenadne promene na tom polju!A tu je i Pl. Ve u 9, pa jos u Strelcu kaze da umes da se predas, da stvarno znas da volis, ali kao i svaka druga vodolija, zelis svu svoju slobodu samo za sebe, sto ponead ume i da smeta onoj drugoj strani. Moguc je i brak sa strancem ili osobom koja voliu da putuje! Inteligentna si i volis puno toga da znas,cak su ti i ideje nekada veoma originalne i inspirativne!Iskoristi ovaj Me u Vodoliji, ume da da!! Eto, nesmem vise! Ukinuce mi titulu od ovog silnog lupanja!!!:5rotfl:

Dorijana
15-06-2007, 23:09
...,a kako ti je Sev, mes, cvor u 1 kuci, trebalo bi malo da obratis paznju na sebe, jer tu se krije kljuc tvog uspeha.

Kao ponosni vlasnik SMC u konjukciji sa Asc odgovorno tvrdim da treba malo vise da se obrati paznja na sebe. :D
Tja, ja samo jos ne otkrih kako partnerstvo da ukljucim u svoj zivot ...:dance4:Sahadow ako si slucajno razvila sistem za to, de podeli sa mnom. ;)

sahadow452
16-06-2007, 11:27
Evo da pokusam, ali nemoj se smejati, ako nalupam, jer izbegavam da tumacim NAGLAS sve dok ne budem bila sigurna da nesto znam!:D
Vakoo...
Rekla bih da si prilicno temperamentna -AC u Ovnu,a kako ti je Sev, mes, cvor u 1 kuci, trebalo bi malo da obratis paznju na sebe, jer tu se krije kljuc tvog uspeha. Imas uspeha u poslu, ali ida ti ovaj Ur u 6 ne da bas uvek mira, pa ce mozda donositi i neke cesce i iznenadne promene na tom polju!A tu je i Pl. Ve u 9, pa jos u Strelcu kaze da umes da se predas, da stvarno znas da volis, ali kao i svaka druga vodolija, zelis svu svoju slobodu samo za sebe, sto ponead ume i da smeta onoj drugoj strani. Moguc je i brak sa strancem ili osobom koja voliu da putuje! Inteligentna si i volis puno toga da znas,cak su ti i ideje nekada veoma originalne i inspirativne!Iskoristi ovaj Me u Vodoliji, ume da da!! Eto, nesmem vise! Ukinuce mi titulu od ovog silnog lupanja!!!:5rotfl:

Hvala Pufnice,nisi se nalupala kako kazes....Ono sto se meni trenutno desava je malo "cudo"!On je stranac u odnosu na mene,zivi u Nemackoj ,a rodjen je u BIH...radi u jednoj velikoj Nemackoj firmi-BMW,ali on zeli da se bavi jos necim,a kako meni mozak radi 24 h,i ideja na pretek,eto nama poslovne saradnje...uvoz i distribucija nemacke kozmetike...

Znam da se resenje uvek krije u meni,i da trebam da obratim paznju na sebe,ali sam do sada uvek poklanjala vise paznje svojim bliznjima...e,a sad je dosao red na mene....
Samo ti pisi,ako vidis nesto zanimljivo....:o

Kao ponosni vlasnik SMC u konjukciji sa Asc odgovorno tvrdim da treba malo vise da se obrati paznja na sebe. :D
Tja, ja samo jos ne otkrih kako partnerstvo da ukljucim u svoj zivot ...:dance4:Sahadow ako si slucajno razvila sistem za to, de podeli sa mnom. ;)

Iskreno Dorijana,ja volim svoju slobodu vise negi ista na svetu....ali ovo sto se meni desava je kao udar groma,valjda treba da se sloze kockice i da sve dodje na svoje mesto....valjda se treba pronaci slicna osoba...jaka licnost,trazi jaku licnost...godinama sam udarala glavom u zid zbog svoga JA,e onda sam se pocela uciti toleranciji i da ta druga osoba ima svoje JA i da i on treba da ima prostor za sebe....ako krenes da razmisljas u tom pravcu da razmisljas mozda i nadjes nacin kako da ukljucis partnera u svoj zivot....:p

Nenita
18-06-2007, 14:30
Posto je ova tema otvorena za tumacenje natalne karte clanu sahadow452, pitanje clana Zoka57 je prebaceno ovde (http://astro.axisdraw.com/forum/natalne-karte-clanova/1013-vezbajte-malo.html)
a predlog clana astronumera je prebaceno na temu koja vec postoji...dakle...ovde (http://astro.axisdraw.com/forum/natalne-karte-clanova/1000-astronumera.html)

:)

astronumera
18-06-2007, 20:28
:bebadeckic: Asocija nestašna osoba - tog momenta palo mi je na pamet jer po mojoj intuicuiji pretpostavila sam da si ti ta nestašna osoba koja je želela na neki samo njoj sopstven način skrene pažnju na sebe i inspiriše kolege da pogledaju njenu natalnu kartu.Što sam i učinila i za divno čudo nisam se prevarila.
Zvoje sunce na 25 stepenu vodolije sa asc na 11 stepenu ovna i mesecom na 9 stepenu škorpije.Meni sve ovo ukazuje na jednu nestašnu osobu. Voli društvo i prijatelje u konjukciji sa merkurom u vodoliji i konjukciji sa venerom na 25 stepenu strelca. Ako do sada nisi bila u inostranstvu , put ti je otvoren. Voli da se intektualno uzdiže i vrlo je vešta u tome ... interesantan horoskop ajde neka me još neko nadopuni .

sahadow452
18-06-2007, 22:28
:bebadeckic: Asocija nestašna osoba - tog momenta palo mi je na pamet jer po mojoj intuicuiji pretpostavila sam da si ti ta nestašna osoba koja je želela na neki samo njoj sopstven način skrene pažnju na sebe i inspiriše kolege da pogledaju njenu natalnu kartu.Što sam i učinila i za divno čudo nisam se prevarila.
Zvoje sunce na 25 stepenu vodolije sa asc na 11 stepenu ovna i mesecom na 9 stepenu škorpije.Meni sve ovo ukazuje na jednu nestašnu osobu. Voli društvo i prijatelje u konjukciji sa merkurom u vodoliji i konjukciji sa venerom na 25 stepenu strelca. Ako do sada nisi bila u inostranstvu , put ti je otvoren. Voli da se intektualno uzdiže i vrlo je vešta u tome ... interesantan horoskop ajde neka me još neko nadopuni .

Hvala Astronumero,opisa ti mene za cas posla..samo mi je Sunce na 2 stepenu Vodolije(sto moze reci vise o mom ocu ili o tome kakvog muza zelim pored sebe)....Sa Merkurom u Vodoliji meni ideje same nadolaze...Volim ja putovati i cesto putujem....Nestasna,ali i ozbiljana kada treba....

hajde mi malo bacita okce kako mi stoji na poslovnom planu do kraja godine...vec 1.5 godine pokusavam da se zaposlim i nikako,smucila su mi se testiranja....inace sam dipl ing ecc i jako me interesuje bankarstvo...:D...ali me jako zanima web design...pa se onda usput bavim i time...totalni svastar...:)

Merkur
20-01-2008, 20:32
Tranzitni Jupite(legitimitet) kao vladar tvoje devete(ceremonije) u kojoj se nalazi vladar tvoje sedme(brak) u decembru 2008 ce doci na tvoju tacku braka 27*38' Jarca, tada ce obrazovati sa natalnim Uranom(iznenada) 120* kao i 60* sa Neptunom(ocekivanja) u cijem se znaku i nalazi doticni.;)
Sto bi nam dalo sliku iznenada i bez najave.:faf:

sahadow452
21-01-2008, 00:38
Tranzitni Jupite(legitimitet) kao vladar tvoje devete(ceremonije) u kojoj se nalazi vladar tvoje sedme(brak) u decembru 2008 ce doci na tvoju tacku braka 27*38' Jarca, tada ce obrazovati sa natalnim Uranom(iznenada) 120* kao i 60* sa Neptunom(ocekivanja) u cijem se znaku i nalazi doticni.;)
Sto bi nam dalo sliku iznenada i bez najave.:faf:

Merki...ljubim te...pa to znaci da bi to trebalo biti...:)....poruka primljena i razumela,pametnjakovic "mladji'':p:lips:

Merkur
21-01-2008, 00:42
Tranzitni Jupiter....ce doci na tvoju tacku braka 27*38' Jarca...
27. 12. 2008. - Subota :6party_3:
Eto sad znamo i dan, samo jos da ga sacekamo!:)

sahadow452
21-01-2008, 00:52
27. 12. 2008. - Subota :6party_3:
Eto sad znamo i dan, samo jos da ga sacekamo!:)

Merkur ne bi bio Merkur da ne stavi tacku na slovo i.....pa cak si dan pogledala...pa to je pred Novu Godinu...Jupi....eto meni bracnog putovanja:p....odosmo....na Kanare...:)

Ljubim te...:4kiss::22:

sahadow452
04-08-2009, 21:09
Nazalost,nista se od ovoga nije ostvarilo...naprotiv,sve je gore i gore...

Saturn gazi i gazi..Pluton radi svoje...svi rade svoje..a,ja vise nemam snage nizasta:(

Veciti optimista sa ruzicastim naocarima postao je :confused::o

Interesuje me sta biste rekli za ovo moje 7 polje...:confused: