Natalna karta -jedan veliki emotivac :))) [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Natalna karta -jedan veliki emotivac :)))

iva 25
29-09-2011, 09:44
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?rs=3&btyp=w2gw&&cid=a6cfileti59d3-u1317281997&nhor=2

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?rs=3&btyp=w2gw&&cid=a6cfileti59d3-u1317281997&nhor=2 Velika cast i zadovolstvo cuti vase mislenje :)

Vojvotkinja
29-09-2011, 10:29
Pa i ne bi se baš reklo da si emotivac..barem ne otvoreni..Podznak Jarac, Venera u Djevici, Mars u Jarcu ne 'opravdava' ovo iz naslova :D..
kako izlaziš na kraj sa dvije suprotnosti po svemu Mo u Vodoliji, a So u Raku...
Imam utisak da si interesantna tipovima sa kojima nikad ne znaš ništa načisto, koji dosta skrivaju, ćute, povučeni su, šturi u riječima, al' su s druge strane vrlo strastveni, muževni...
U svakom slučaju tvoj partner (bračni) može biti stariji tip preko posla, a vaša osjećanja mogu buknuti na nekom putovanju koja se tiču baš tog posla..Moguće da će biti neki sastanak-seminar u pitanju...Osjetna je razlika u godinama..Barem tako ja vidim...

iva 25
29-09-2011, 10:43
Pa i ne bi se baš reklo da si emotivac..barem ne otvoreni..Podznak Jarac, Venera u Djevici, Mars u Jarcu ne 'opravdava' ovo iz naslova :D..
kako izlaziš na kraj sa dvije suprotnosti po svemu Mo u Vodoliji, a So u Raku...
Imam utisak da si interesantna tipovima sa kojima nikad ne znaš ništa načisto, koji dosta skrivaju, ćute, povučeni su, šturi u riječima, al' su s druge strane vrlo strastveni, muževni...
U svakom slučaju tvoj partner (bračni) može biti stariji tip preko posla, a vaša osjećanja mogu buknuti na nekom putovanju koja se tiču baš tog posla..Moguće da će biti neki sastanak-seminar u pitanju...Osjetna je razlika u godinama..Barem tako ja vidim...Strasni emotivac :/ Jas sam bas direktna osoba i nije bas da cutim znam ponekad da budem povucena ovisi od situaciji ... Sto se tice ljubavi imam veza koja traje punih sedam godina i ove godine ako sve bude kako treba planiramo svadbu ...On e moe godiste Skorpija-Jarac i doista je puno stariji od nase generacije ....A bio e sa mnom u srednje skole :)) ...Ako to ima nekakve veze :))

ganci
29-09-2011, 10:47
Dobrodosla Iva :51:
Kako ljubav?
Kako se boris sa Ve kvadrat Sa?
Vladar asc u desetoj-trebalo bi da si ambiciozna po pitanju karijere, da guras i guras i ne odustajes jer Sa ume malo da uspori ali bi trebalo da te s godinama nagradjuje i da uspesnu karijeru, a plus sto je tebi Sa u sekstilu sa Mesecom koji je vladar seste.
Mo u 1. kuci-kazu za ovu poziciju da ne ume da sakrije emocije niti da ih maskira.

Vojvotkinja
29-09-2011, 10:50
Strasni emotivac :/ Jas sam bas direktna osoba i nije bas da cutim znam ponekad da budem povucena ovisi od situaciji ... Sto se tice ljubavi imam veza koja traje punih sedam godina i ove godine ako sve bude kako treba planiramo svadbu ...On e moe godiste Skorpija-Jarac i doista je puno stariji od nase generacije ....A bio e sa mnom u srednje skole :)) ...Ako to ima nekakve veze :))

ja šćah da rečem da se upoznajete preko škole-fakulteta, jer je tvoj vladar sedme povezan sa devetom kućom..Al mi bi nelogično da se tako povežete, obzirom da je po mom tumačenju dosta stariji..sem ako nije kakvi profesor..ili zubar :D..da ne rečem domar...
zato sam rekla drugu simboliku devete kuće -putovanja u vezi posla..jer je vladar sedme povezan i sa desetom kućom...

iva 25
29-09-2011, 10:53
Dobrodosla Iva :51:
Kako ljubav?
Kako se boris sa Ve kvadrat Sa?
Vladar asc u desetoj-trebalo bi da si ambiciozna po pitanju karijere, da guras i guras i ne odustajes jer Sa ume malo da uspori ali bi trebalo da te s godinama nagradjuje i da uspesnu karijeru, a plus sto je tebi Sa u sekstilu sa Mesecom koji je vladar seste.
Mo u 1. kuci-kazu za ovu poziciju da ne ume da sakrije emocije niti da ih maskira.Hvala vam puno na toplu dobrodoslicu....
Ljubav ide vec 7 god. I kazem ako bude sve kako trebalo bice veselje ove godine :))
Karijera ...trudim se i ambiciozna sam da nadam se da se isplati to jedan dan :))
Nikako ih ne umem sakriti i to me strasno nervira svi znaju sta mi se desava i kad probam nesto sakriti :))

iva 25
29-09-2011, 10:55
ja šćah da rečem da se upoznajete preko škole-fakulteta, jer je tvoj vladar sedme povezan sa devetom kućom..Al mi bi nelogično da se tako povežete, obzirom da je dosta stariji..sem ako nije kakvi profesor..ili zubar :D..da ne rečem domar...
zato sam rekla drugu simboliku devete kuće -putovanja u vezi posla..jer je vladar sedme povezan i sa desetom kućom...
Ma nijee on je moje godiste ali je doista stariji mislim od nase generacije ali psihicki Skorpija - Jarac i bas smo ukonponovani barem zasad :))

[Moji astrolog kaze da nase aspekte su bas upletkane ajde da je nazovemo kao neku vrstu sudbonosnu ljubavi ... a tako je i pocelo na putavanje od skoli :)))

Moji astrolog kaze da nase aspekte su bas upletkane ajde da je nazovemo kao neku vrstu sudbonosnu ljubavi ... a tako je i pocelo na putavanje od skoli :)))Dali mozda to se podrazumeva na duhovno starija osoba ...?

Vojvotkinja
29-09-2011, 11:44
eto, blizu sam bila, al sam išla logički..školsko putovanje..ubodem i ja ponešto...:D

iva 25
29-09-2011, 15:12
eto, blizu sam bila, al sam išla logički..školsko putovanje..ubodem i ja ponešto...:DMa super si hvala ti ...ja se trudim da pojasnim:rolleyes:

iva 25
30-09-2011, 20:17
http://www.astrologija.rs/horoskop/horoskop.html