vrlo zanimljiv natal [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : vrlo zanimljiv natal

patrakg
18-09-2011, 15:59
http://www.astro.com/tmpd/cwuofileSWCjPm-u1090726469/astro_2gw_91_sale.49650.5926.gif

skorpija_strelac
18-09-2011, 16:23
a sad koliko je zanimljiv a koliko je slupan
ovde mi izgleda da ima mnogo kompleksa i nesigurnosti:(

deluje mi kao osetljiva osoba, jako osetljiva.....

patrakg
18-09-2011, 16:29
upravo tako ........ ali se osetljivost nevidi lako ....... Postavila sam ovu natalnu kartu jer je zivot ove osobe pun obrta sudbine.....

skorpija_strelac
18-09-2011, 16:40
iskreno pokusavam da nadjem svetlu taku u ovoj karti.
Jedin sto mi deluje fino je mozda neko lepo nasledstvo, neka materijalna sigurnost...lepa kuca

mozda fulam...

ovde je brak bas nekako tesko postavljen...nezadovoljstvo u braku...ne znam da li bih rekla razvod jer nema Urana...ustvari ima ga preko vladara 7 u vodoliji....ali tesko mi je da provalim ko je ovde tezak....sama osoba ili partner...jer je karta muskarca a vladar je Mesec 90 Saturn vladar sedme...

patrakg
18-09-2011, 16:46
ova osoba je trenutno u drugom braku ..... Sve napisano o nasledstvu je istina .......

Ja se izvinjavam nisam imala nameru nikog da zloupotrebim .....

skorpija_strelac
18-09-2011, 16:53
e sad drugi brak preko simbolike trece kuce-
1.sestra
2.internet
3.komsiluk?

patrakg
18-09-2011, 17:00
osoba se nije vencala ali zivi u zajednici sa osobom koju je upoznala preko bivse devojke...... tj doticna osoba zivi sa najboljom drugaricom svoje bivse devojke i ima dete sa njom......

skorpija_strelac
18-09-2011, 17:11
osoba se nije vencala ali zivi u zajednici sa osobom koju je upoznala preko bivse devojke...... tj doticna osoba zivi sa najboljom drugaricom svoje bivse devojke i ima dete sa njom......

uzas..to mi nikad ne bi palo na pamet....to je valjda ta Venera iz trece kuce u devici...vladar devete...je u konjunkciji sa Venerom

patrakg
18-09-2011, 17:42
Evo male pomoci . Ova osoba je 2 godine negovala nepokretnu majku a dete mu se rodilo 2 dana posle majcine smrti...

arctiumLappa
18-09-2011, 19:29
Ako je ova osoba sklopila bracnu/vanbracnu zajednicu u periodu od poslednjih 1.5godine, tranzitno gledano je lose.

Tri planete su u padu, od cega su 2emotivne koje predstavljaju zenu/majku/devojku... ili su pacenice, ili ce postati takve pored njega.

U poslednjih 1.5god tranzitni neptun prelazi preko vladara sedmog. Brak kroz prevaru prethodnog partnera ili nerealna slika o osobi koju upoznaje.
Tranzitni pluton trigon venera -zenska osoba u ovom intervalu se pojavljuje kroz strast.
Saturn preko ICa, sunca i merkura -promena zivotnih uslova na losije, smanjenje zivotnog prostora, teske misli, osecaj prisile.
Natalna postavka -mesec u izgonu konjunkcija neptun u petom daje vanbracno dete ili usvojeno dete, kvadrat sa saturnom -uz obavezu, tegobu i neslaganje sa partnerom (DC/AC postavka).

Teska natalna postavka Ve/Mo -emocionalne inhibicije ili patnje.

Ako i prodje ovaj test, kroz koju godinu sledi mnogo tezi na kom ce pasti -uran ce kvadratirati DC/AC osu, bice u opoziciji sa dve licne planete, a pluton ce doci na DC.

Natal nije inspirativan, ali kako sam otvorila tvoj na blic, zelim ti srecu s ovim covekom, jer je tvoje tranzite mnogo lakse pratiti.

patrakg
20-09-2011, 11:21
Hvala na analizi, mada nisam bas najbolje razumela poslednji komentar u tekstu ..... Mozes li mi pojasniti...