Solar mog prijatelja [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Solar mog prijatelja

natalija67
18-09-2011, 13:46
Da li bi neko hteo da da komentar na ovu solarnu godinu za ovog mog prijatelja..

nesto osnovno o njemu je da ima vezu, a pored toga ima i tajnu vezu u komsiluku

pri tome imao je i tesku operaciju tacno kada je krenuo solar, koja je simbolikom iz natalne karte, jer mu je Sa konjukcija Ma u kvadratu sa Ur, sve to donela odnosno ispunila se, jer sve je to bas potkacilo njegovo 6 i 8 sol. polje....

posto je Sa ujedno vladar njegovog 5 polja, kako ce se to odraziti na tu zvanicnu vezu..kojom nije ispunjen....:confused:

e da, karta...

http://imageshack.us/photo/my-images...bom201182.gif/ (http://imageshack.us/photo/my-images/577/astro31gw39bom201182.gif/)

tatjanaj
18-09-2011, 14:00
Jesi li sigurna da ti prema njemu osecas samo prijateljsku ljubav, ili je to mozda nesto vise ;)

Shala :) Da je ispunjen postojecom vezom, sigurno ne bi imao drugu. Po meni je najbolje da raskine s prvom devojkom i da bude s drugom, jer ni jedna tajna veza nema perspektivu. Cist racun - duga ljubav :)

natalija67
18-09-2011, 14:03
Jesi li sigurna da ti prema njemu osecas samo prijateljsku ljubav, ili je to mozda nesto vise ;)

Shala :) Da je ispunjen postojecom vezom, sigurno ne bi imao drugu. Po meni je najbolje da raskine s prvom devojkom i da bude s drugom, jer ni jedna tajna veza nema perspektivu. Cist racun - duga ljubav :)

a jesi li ti ipak malo zvirnula u taj solar...;)

tatjanaj
18-09-2011, 14:06
Iskreno, u solare se ne razumem bas najbolje, tek po koji pokusam da prevedem i uvek zatrazim pomoc sa strane, ali, na kraju krajeva, ne treba mi solar da bih zakljucila da je bolje da neko prvo raskine staru vezu pa onda da bude s drugom. Svako iole inteligentan tako razmislja. Mozda je taj tvoj 'priijatelj' trenutno zbunjen, ali ce svakako, ako je pametan, izabrati ili jednu ili drugu, spram onog sto oseca.

andjelikadepeures
18-09-2011, 14:08
Primetila sam da Sa0Pl chesto ume da donese neku jako bitnu ljubavnu prichu. rekla bih da po ovom solaru to i jeste ta pricha sa curom iz komshiluka.
dobio je shansu da shvati kakav zivot zeli i sa kakvom osobo, shta ce on sa time uraditi, na njemu je, mada mi se chini da ce stara veza puci...

natalija67
18-09-2011, 14:17
Primetila sam da Sa0Pl chesto ume da donese neku jako bitnu ljubavnu prichu. rekla bih da po ovom solaru to i jeste ta pricha sa curom iz komshiluka.
dobio je shansu da shvati kakav zivot zeli i sa kakvom osobo, shta ce on sa time uraditi, na njemu je, mada mi se chini da ce stara veza puci...

Ok, priznajem, cura iz komsiluka sam ja :rolleyes:
nisam htela odmah da to kazem, jer bi sigurno navijale za mene...;)

@Tatjana, i ja sam za to, mora najpre da rascisti staru pricu i to sto ga gusi, ako hoce da bude sa mnom...

nego htela sam da mi pomognete da utvrdimo da li ce on imati snage da tu staru pricu zavrsi...cini mi se da se prilicno zaglavio:confused:

andjelikadepeures
18-09-2011, 14:30
ako treba da deli imovinu sa tom prvom, a josh ima i decu, sigurno nece zavrshiti prichu. bik je to

bar 70% brakova bi bilo razvedeno, samo da ne moraju da dele imovinu

tatjanaj
18-09-2011, 14:34
Joj, ja bih mu sve poklonila, samo da budem sa onim koga volim i ko mene voli :) Nema te imovine, niti tog razloga, koja bi uticala da se budim kraj nekog stranca ili da ga svakodnevno gledam. Ako je imovina prepreka pravoj ljubavi, onda tu prave ljubavi ni nema.

natalija67
18-09-2011, 14:36
ako treba da deli imovinu sa tom prvom, a josh ima i decu, sigurno nece zavrshiti prichu. bik je to

bar 70% brakova bi bilo razvedeno, samo da ne moraju da dele imovinu

Nema nista od toga, devojka je u pitanju, veza duga 3 godine,
sto se tice imovine, koristi ona njega...jer on nije losa prilika

prepreka da raskine s njom, mozda sam bila ja, jer sam imala predrasudu zbog godina, mnogo je mladji, i nisam ga odmah shvatila ozbiljno...
a ona je shvatila da gubi, pa je dala gas...

Joj, ja bih mu sve poklonila, samo da budem sa onim koga volim i ko mene voli :) Nema te imovine, niti tog razloga, koja bi uticala da se budim kraj nekog stranca ili da ga svakodnevno gledam. Ako je imovina prepreka pravoj ljubavi, onda tu prave ljubavi ni nema.

I ja isto, uvek sam za ljubav...:)

andjelikadepeures
18-09-2011, 14:39
onda mozda i prekine tu vezu... mada su Bikovi generalno jako spori u donoshenju odluka. a chesto imaju nekoliko "opcija" pa birkaju. Deluju fino i mirno, a shvalercine su neopevane. uzmi to malo u obzir.

tatjanaj
18-09-2011, 14:43
Kako koji bikovi Andjelika, kako koji :) Imas i Ovnova koji su verni, a ne bikova. Od mnogo faktora to zavisi.

natalija67
18-09-2011, 14:43
onda mozda i prekine tu vezu... mada su Bikovi generalno jako spori u donoshenju odluka. a chesto imaju nekoliko "opcija" pa birkaju. Deluju fino i mirno, a shvalercine su neopevane. uzmi to malo u obzir.

Jesam uzela naravno, vidis da mu je Ve u 8 polju....ali ipak ja kao starija i iskusnija, prepoznala sam i neke emocije, mogu da postavim i sinastriju, pa da pogledate:)

a da je spor, jeste strasno!!!!!!!!!!!!!

sinastrija

http://imageshack.us/photo/my-images/198/astro61gw0139nbm8106111.gif/

andjelikadepeures
18-09-2011, 14:49
Kako koji bikovi Andjelika, kako koji :) Imas i Ovnova koji su verni, a ne bikova. Od mnogo faktora to zavisi.

govorim o mushkim Bikovima. ne iz horoskopa, vec iz iskustva, poznajem veci broj istih i svi se isto ponasaju.
svaki ima kao dugu vezu a "bari" bar josh 3-4 njih pored toga.

tatjanaj
18-09-2011, 14:52
Pa i ja govorim iz iskustva :) Znam dosta vernih, porodicnih bikova, koji su to jer pre svega vole svoju zenu, pa tek onda zbog porodice, statusa i imovine. To su visi, ili bar, prosecni tipovi bikova, koji sve vrednosti umeju spojiti u jednu.

Znam jedan par. On bik, ona bik. Imaju zajednicki biznis, vole se, uvek nasmejani. Putuju, uzivaju. Dva bika :) On je lep, pozeljan, ona takodje, slatka, harizmaticna. Inace, u pitanju je moj bivsi sef i njegova zena. On vlasnik firme, ona direktor. On nikada ni sa kim nije flertovao, mada je umeo da mi kaze da sam lepa. Ali, ne vidim nista lose u tome. Za njega je njegova zena prva, poslednja i jedina.

natalija67
18-09-2011, 14:54
govorim o mushkim Bikovima. ne iz horoskopa, vec iz iskustva, poznajem veci broj istih i svi se isto ponasaju.
svaki ima kao dugu vezu a "bari" bar josh 3-4 njih pored toga.

to ja ne bih vezivala posebno za neki znak, jer mislim da je uobicajeno ponasanje danasnjih muskaraca...

ovaj me ne bari, vec se zaljubio...drhti mu glas kad progovori ..
* u karti sinastrije on je plava boja, ja crvena..

andjelikadepeures
18-09-2011, 15:02
to ja ne bih vezivala posebno za neki znak, jer mislim da je uobicajeno ponasanje danasnjih muskaraca...

ovaj me ne bari, vec se zaljubio...drhti mu glas kad progovori ..
* u karti sinastrije on je plava boja, ja crvena..

Mo120Mo mi se jako svidja :) prirodna naklonost :)

natalija67
18-09-2011, 15:08
Mo120Mo mi se jako svidja :) prirodna naklonost :)

Valjda jeste, i Mesec konj Venera i svasta jos nesto..Mars konj Venera

Mo mu je u Jarcu, pa zbog toga voli starije, ali vladar Mo je SA koji je tacno na mojoj jadnoj Veneri...dakle kad mu pokazes da osecas isto, on pobegne, i pretvori se u kamen ...strasnoo...jos u Raku, ima strah od povredjivanja, ali odsad samo surovo..to sam shvatila, i sve bacam samo na salu...;)

Sa je inace vladar njegovog 5 polja, pa ja to nekako povezala da nije lose po mene, ali otkud znam...Osim da umem sa Saturnom, imam ga natalno jako lose pa sam se navikla ;)

hvala u svakom slucaju:)

andjelikadepeures
18-09-2011, 15:10
srecno :) i oprezno :)

natalija67
18-09-2011, 15:14
srecno :) i oprezno :)

Hej, thanks :)

ali i ako me predje ovako matoru, onda sam i zasluzila da patim..hehe;)

tatjanaj
18-09-2011, 15:16
Moze i posle dve godine da te predje. Zamisli, zavolis ga, tj. prepustis mu se posle par godina, a on ti se tek onda, onako bikovski osveti, za sve ove godine za koje te je on muvao i za koje mu je drhtao glas, pa ti je i pored toga prilazio, a ti ponosno i 'hrabro' krila osecanja. Samo ti njemu ni pod tackom razno ne pokazuj sta osecas ;) Ako vise volis rat.

natalija67
18-09-2011, 15:22
Moze i posle dve godine da te predje. Samo ti njemu ni pod tackom razno ne pokazuj svoja osecanja ;) Ako vise volis rat.

haha, da!
ne smem, iako moram priznati nisam imuna uopste, posebno kada nam je tranz. Jupiter bio na ovom trigonu Meseca...uh bilo je strasnoooo, kao na filmu..

samo je to vrlo cudno kod njega...taj Mo u Jarcu ne voli da pokazuje osecanja, i ako on to uradi, jer ne moze da sakrije ( ipak je taj Mo vezan trigonom sa Venerom, gde cuci moj Mesec) to je problem, onda sledeci put kad me vidi, navuce gvozdenu masku kako se ne bi otkrio, al dzaba mu..ne zna on da sam ja vec prethodno savladala jednog sa Mo u Jarcu...ali se ja nisam izjasnjavala da bi htela vezu...:cool: tek skoro sam to priznala...

nego sta ce biti ipak ovde, to ostaje nedoumica..s tom njegovom devojcicom koja bi jadna da ga veze, a on beziii...:eek: zato sam postavila solar..

tatjanaj
18-09-2011, 15:24
Ne moze niko da ga veze, ako on ne oseca nista. Ne mozes nikog naterati da te voli :)

caruso
18-09-2011, 15:24
A,nije li njemu recepcija meseca u jarcu,i saturna u raku?
a vladar mu 7 u trecoj?:D

natalija67
18-09-2011, 15:29
Ne moze niko da ga veze, ako on ne oseca nista. Ne mozes nikog naterati da te voli :)

pa iskreno, nisam naivna da on ne oseca bas nista prema njoj, osim sto mozda ima sa njom i neku sigurnost, sto Bikovi vole,
ali priznaje da mu smeta sto ona vrsi pritisak i sto je posesivna, ne da mu da mrdne, moraju samo da sede u kuci, i sto je najvaznije, kaze da nije siguran da je ona zena sa kojom bi mogao da ima brak...

bar je tako rekao, ipak ko zna sta stvarno misli...ne verujem ja njemu skroz sve sto kaze..:cool:

mada ona ga stvarno zarobi , pa mu ja dodjem kao vazduh koji udahne..

ali ne bih da budem samo osvezenje..:cool: to sam mu rekla...a on se uvredio..

A,nije li njemu recepcija meseca u jarcu,i saturna u raku?
a vladar mu 7 u trecoj?:D

sto bi znacilo...

caruso
18-09-2011, 15:41
Ako sam dobro razumela,vremenom taj mesec se ponasa kao da je u raku,a saturn kaod aje u jarcu,ne znam mozda gresim....a vladar 7 u treco(komsiluk),iako dalje dispozitor tog neptuna je 9 kuci..mozda ipak i neka iz inostranstva?

natalija67
18-09-2011, 15:55
Ako sam dobro razumela,vremenom taj mesec se ponasa kao da je u raku,a saturn kaod aje u jarcu,ne znam mozda gresim....a vladar 7 u treco(komsiluk),iako dalje dispozitor tog neptuna je 9 kuci..mozda ipak i neka iz inostranstva?

mislis u 8-oj?

uf opet cu biti subjektivna, ne valja nikako, taj dispozitor je na mom Mesecu

a ja sam razvedena gospodjica ;),
i moja lilit koju nisam postavila a nalazi se odmah do Sa u Ovnu, bezobrazno upada u njegovo 7 polje i ometa mu partnerstvo....ali nisam ja nista dirala, sam se zalepio..naprotiv, ja sam bezala..

caruso
18-09-2011, 15:58
mislis u 8-oj?

uf opet cu biti subjektivna, ne valja nikako, taj dispozitor je na mom Mesecu
Mislila sam dispozitor jupitera u biku-venera u biku,koja jeste u 8,ali zar se ne gleda da je u 9?

natalija67
18-09-2011, 16:00
Mislila sam dispozitor jupitera u biku-venera u biku,koja jeste u 8,ali zar se ne gleda da je u 9?

Nije, Venera mu je u 8 polju,
doduse deli je 2* od 9-te...
gleda se onda i jedno i drugo verovatno, ali nekako ovde nisam subjektivna, gledam u kojoj se kuci nalazi sama planeta, pa cak i kad je na 29* ipak jos uvek ostaje u znaku u kome je, iako bi htela da napravi iskorak u naredni znak...

caruso
18-09-2011, 16:06
haha, da!
ne smem, iako moram priznati nisam imuna uopste, posebno kada nam je tranz. Jupiter bio na ovom trigonu Meseca...uh bilo je strasnoooo, kao na filmu..

samo je to vrlo cudno kod njega...taj Mo u Jarcu ne voli da pokazuje osecanja, i ako on to uradi, jer ne moze da sakrije ( ipak je taj Mo vezan trigonom sa Venerom, gde cuci moj Mesec) to je problem, onda sledeci put kad me vidi, navuce gvozdenu masku kako se ne bi otkrio, al dzaba mu..ne zna on da sam ja vec prethodno savladala jednog sa Mo u Jarcu...ali se ja nisam izjasnjavala da bi htela vezu...:cool: tek skoro sam to priznala...

nego sta ce biti ipak ovde, to ostaje nedoumica..s tom njegovom devojcicom koja bi jadna da ga veze, a on beziii...:eek: zato sam postavila solar..
A gledajuci derivatna polja,mozda ukazuje da ta njegova nece imati finansijskih problema,mozda ce se baviti umetnoscu,sportom ili nekim stvaralackim radom?

natalija67
19-09-2011, 20:40
A gledajuci derivatna polja,mozda ukazuje da ta njegova nece imati finansijskih problema,moguće da je on sa njom zbog toga što je ona dobro situirana...mada po njoj ne bi se reklo da je naročito imućna..ali nikad se ne zna..
mozda ce se baviti umetnoscu,sportom ili nekim stvaralackim radom? ova trenutna devojka je daleko mucena od ovoga, totalno beživotna, nikad nema osmeh na licu, daleko od zadovoljne osobe koja bi se bavila ovim što si navela, više mala udavača, jer nije odavde, nego iz okoline, zato grabi da se uvali..

grozna sam:eek:

Jedino mene buni taj Ur koji mu gazi po 7 polju , iz 1 sol.polja, u momentu kada se on odlučuje za zajednički život,

Uran je vladar njegovog Asc u solaru ove godine, i još se nalazi u 1 solarnoj kući...

da li to stvarno ukazuje na čvrstinu njegove odluke? Sve to u opoziciji sa Sa koji je u konj sa Pl i traži prekid sa starim?

prošle godine kada je tranzitni Sa bio na njegovom Pl oni su svaki čas raskidali...
Moze i posle dve godine da te predje. Zamisli, zavolis ga, tj. prepustis mu se posle par godina, a on ti se tek onda, onako bikovski osveti, za sve ove godine za koje te je on muvao i za koje mu je drhtao glas, pa ti je i pored toga prilazio, a ti ponosno i 'hrabro' krila osecanja. Samo ti njemu ni pod tackom razno ne pokazuj sta osecas ;) Ako vise volis rat.

Draga Tatjana, nisam te odmah razumela, nisam ja krila osećanja, nikakooooo...gde sa mojom Venerom u Raku...nema šanse i Mesecom u Biku, pa to kulja iz mene, ne moram ništa da kažem...ali kad kažem, on se uplaši...zato sam rekla da ne smem više, jer ga time oteram samo....

tatjanaj
19-09-2011, 20:55
Da, slazem se. To mi je bas glupo. Kad se oseti, onda je sve u redu. Cim se prevede u reci, odmah deluje drugacije. Bas bezveze.