Patološki Lažov [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Patološki Lažov

luna_puellae
16-09-2011, 20:45
Zašto je moja sestra(od ujaka)patološki lažov.To nisu sitne leži već tipa kako uzima kokain kako poznaje kriminalce...ima još i gore.Zbog čega to ona radi?http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang=e&rs=0&adl=20&add=20&ast=&gm=a1&sday=16&btyp=2&syr=2011&zod=&lang=e&orbp=&mth=gw&cid=03afilehcUQJ2-u1316005762&hsy=-1&smon=9&nhor=1&go.x=22&go.y=7

cacambo
16-09-2011, 21:53
Hm...mene na lazi odmah asocira Neptun, tako da bih prvo njega gledala, a ovde je u opoziciji sa Jupiterom koji simbolizuje pravdu, pa valjda time i istinu... A taj Neptun je jos u prvoj kuci... Toliko od mene, stvarno nemam pojma vise. A ako sam se zestoko izlupetala, neko ce me vec ispraviti ;)

expulseza3
16-09-2011, 23:29
Zašto je moja sestra(od ujaka)patološki lažov.

I moja sestra od ujaka je patoloski lazov i mnogo losa osoba,pa joj ne bih davala ovde prostor za tumacenje.:mad: :D

Luna,treba da se gleda za lazi i Merkur,Neptun,Saturn.Pluton...Interesantno da je kod tvoje sestre Mo u Raku,pa me cudi kako ta osoba laze..:confused: Oni su obicno emocionalno zrele osobe..:confused: :confused:

Bojana_NS
16-09-2011, 23:49
možda mesec u devici,oni znaju po prilično da lažu,a možda grešim....

expulseza3
16-09-2011, 23:55
Doslo je do malog nesporazuma,svakom se desava da pogresi ili da neko nekog pogresno razume.:)
Luna..... Princess nije zlonamerna,vec znas kako mozda to vidi ta tvoja sestra,pa napravi haos.Zato je bolje licne podatke sakriti,a ostaviti dostupno samo ono za tumacenja.;)

Tristran
17-09-2011, 12:18
Pitanje je bilo zasto laze.
Vladari 3. polja Ju i Ne u losem aspektu, Ne je u 1. polju, u konjunkciji sa oba vladara ukljestenog 2. polja -velika nesigurnost i manjak samopouzdanja, 'izvrnute' vrednosti, neko negativno dokazivanje da se skrene paznja na sebe (prvo polje). Jupiter u Raku u 7. polju, rekla bih da je u osnovi dobrodusna soba kojoj je stalo do misljenja drugih i skroz moze izgubiti sebe da bi se prilagodila vecini, a onda, kao suprotnost ovome, potreba da sokira 'opasnim ' lazima. Nema dispozije za Ne, ukopan je tu gde jeste, ali Ju dispozicijom ide u trigon sa njim, pa mi se cini da ce ovo prestati kad osoba nadje smisao (9. polje) - kroz religiju, putovanje ili obrazovanje...

Treba je zaposliti (Devica) pa vise nece ludovati i pokusavati da sokira i privuce paznju na sebe. Jer je to svrha njenih lazi.

Treba joj prostora, putovanja, obrazovanja, verovatno se oseca skuceno.
Kada bude imala prostora, zamenice izopacene vrednosti onim pravim strelackim vrednostima.

Sve ima svoju dobru i losu stranu. Mene Me dobar sa Venerom na asc. u Strelcu podsetio na lazi Pipi Duge Carape sa putovanja, potreba za cudesnim, nesvakidasnjim, za avanturom...

mandrak-21
17-09-2011, 14:46
Ona, sto je interesantno i veruje u svoje lazi,ali vremenom ce to prevazici,tako da ne spada u patoloske lazove kako si rekla na pocetku teme.samo zeli prikazati sebe jako vaznom i bitnom

cacambo
17-09-2011, 22:40
Ja sam odmah pogledala kartu, nisam ni obratila paznju na podatke, tako da tek sada vidim oko cega je nastao problem... Ok, slazem seda treba postovati tudju privatnost, uostalom svi smo ovde anonimni...mada ipak mislim da luna nije bila zlonamerna, vec se jednostavno brine za svoju sestru. Osim toga, astrologija se najbolje uci na primerima... mozda i ja postavim natal svoje tetke da pitam zasto stalno histerise, place i pada u nesvest ne bi li tim privukla paznju :P Izvinjavam se, odoh u off...
Htela sam jos i da kazem da je Tristran dala super tumacenje...pa sam sad pomalo ponosna sto sam i ja pomenula taj Neptun u prvoj i Jupiter...yes yes, yes!!! :D

Princess77
17-09-2011, 23:07
Nisam ni mislila da je bila zlonamjerna ali zamislite da neko ko zna tu njenu sestru posjecuje forum?
Ono sto mene sad vise interesuje je povezanost izmedju lune_puellae i bojane_ns jer i jedna i druga imaju kartu iste te jadne Milke i odredjenog N.N. Jedan link je postavljen na ovoj temi a drugi na temi Muskarac devica. Doli?

cacambo
18-09-2011, 00:25
Ok, imas pravo, Princess77, shvatili smo svi... A sad si mi ti zanimljiva! Ja nisam ni obratila paznju da na karti postoje podaci, a ti si uspela da povezes dva korisnika foruma preko iste natalne karte, tj. podataka na njoj. Ti si jedan mali Serlok, sad moram da ti proucim natal!! ;D

andjelikadepeures
18-09-2011, 00:27
shto napadash Princess77, sama si kriva shto pravish duple nickove. ne vidim svrhu toga

Princess77
18-09-2011, 00:31
Cacambo zapala mi Milka za oko, sta da ti kazem ;) Salim se, ja uvijek bacim pogled na podatke jer ne mogu tumaciti isto ako neko ima 18 i 38 npr, a ovaj put sam eto pogledala i ostale karte na tom linku, povukla me radoznalost.

Bojana_NS
18-09-2011, 01:18
Nisam ni mislila da je bila zlonamjerna ali zamislite da neko ko zna tu njenu sestru posjecuje forum?
Ono sto mene sad vise interesuje je povezanost izmedju lune_puellae i bojane_ns jer i jedna i druga imaju kartu iste te jadne Milke i odredjenog N.N. Jedan link je postavljen na ovoj temi a drugi na temi Muskarac devica. Doli?

:) Sad sam i ja skontala o čemu se radi da ti pojasnim,nisam znala kako da na astro.com napravim natalnu kad sam usla kod lune videla sam edit person date(valjda se tako zove)i tu sam stavila svoje podatke i one device,eno sad ima neka milica.E da ja ovako obraćam pažnju na detalje,svaka ti čast:D :D :D

Princess77
18-09-2011, 01:26
Nadam se da si sad naucila kako da postavis kartu a da drugi ne mogu da je promjene kao sto si ti luni :D

Bojana_NS
18-09-2011, 01:30
Jesam jbg prvi put na tom sajtu astro.com za mene kvantna fizika:D

Vojvotkinja
18-09-2011, 13:41
doviđenja...