Sreća ili Nesreća [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Sreća ili Nesreća

luna_puellae
14-09-2011, 15:29
Prošle nedelje sam bila kod astrologa,rekao je da imam težak natalni,kao da neću imati sreće pogotovo u ljubavi ali ni u novcu,skoli....izmračila me žena.Ja joj baš nešto ne verujem uvek sam mislila da sam rođena pod srećnom zvezdom(istina ne u ljubavi).Šta vi mislite???

tatjanaj
14-09-2011, 15:31
Svi trigoni i sekstili su tvoja sreca, a i ostali negativni aspekti, ukoliko uspes da ih prevazidjes. Izlaz uvek postoji.

TigaBg
14-09-2011, 15:44
Prošle nedelje sam bila kod astrologa,rekao je da imam težak natalni,kao da neću imati sreće pogotovo u ljubavi ali ni u novcu,skoli....izmračila me žena.Ja joj baš nešto ne verujem uvek sam mislila da sam rođena pod srećnom zvezdom(istina ne u ljubavi).Šta vi mislite???

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=n52fileHgXphG-u1315831339&lang=e&gm=a1&nhor=1&nho2=1&btyp=2&mth=gw&sday=22&smon=7&syr=1990&hsy=-1&zod=&orbp=&rs=0&add=20&ast=433

Kod koga si to išla, reci nam molim te...U tvojoj karti je naglašena potreba za porodicom, zajedništvom i patriotizam...
Rekla bih da ćeš imati sreće u braku, jer je vladar tvog 7. polja Mars u Biku, doduše, ali je na Asc i u lepom sekstilu sa Venerom, koja ti vlada Ascedentom.
jedino što je problematično u tvojoj karti je Saturn koji pravi opoziciju na stelijum u 4. kući, ali bože moj :D ne može sve biti idealno.