karijera, posao asistenta profesora na fakultetu [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : karijera, posao asistenta profesora na fakultetu

skorpijica
12-09-2011, 14:02
e ovako koji su to pokazatelji za profesiju profesora na fakultetu
fakultet je 9 kuca a posto je meni tamo jupiter dodjoh na ideju da otvorim ovu temu
sta pokazuje dobrog profesora
pisite jedva cekam vasa misljenja:)

Mimi82
12-09-2011, 18:21
Vidi moju natalnu, ja radim to;) asistent, jos malo pa prof;) ali pojma nemam da vidim tacno gde je to zapisano...osim merkur u 5 posao sa decu...sto u ovom slucaju i nisu bas mala deca:P

nedda
12-09-2011, 20:46
Generlno za pozicije koje podrazumevaju prenosenje znanja idealno je da posotji povezanost 5. i 9. kuce - to je ljubav prema prenosenju i sirenju znanja.

Ukoliko su dostojnastva planeta bolja, pretpostavlja se da ce osoba vise uzivati u tome - i biti bolja, ali i simbolika treba da odgovara znakovima - npr. vodolija - savremene nauke, blizanci - jezici, knjizevnost, devica - ekonomija ili medicina....

E, da bi to bilo ostvarivo kao posao (a ne samo hobi), potrebno je da budu umesani i 6. ili 10. polje.

Za fakultete, posto ukljucuju dugotrajni proces napredovanja i ucenja, vladar 10. kuce i saturn su takodje vazni.

skorpijica
13-09-2011, 10:47
pa mimi ti imas vezu 9 i 5 kuce , mozes li nam reci sta predajes osim ako ne zelis javno cisto radi simbolike jer je neptun u devetoj u strelcu a peta je vezana za lava/ vatreni znaci

uranija
13-09-2011, 10:52
skorpijice ako bi ti bila profesor,sto je vrlo zanimljivo jer je uran i savremene nauke u pitanju,pa jos je tebi vladar 5.-e u 6.-oj i to merkur,jezici,evnetualno neke nove nauke,a zanimanja je bezbroj,a jupiter u svojoj kuci,mozda je rec o upraznjenom mestu,uran na dsc...

Mimi82
13-09-2011, 11:16
pa mimi ti imas vezu 9 i 5 kuce , mozes li nam reci sta predajes osim ako ne zelis javno cisto radi simbolike jer je neptun u devetoj u strelcu a peta je vezana za lava/ vatreni znaci

Nema problem:)
Hemiju!!!

skorpijica
13-09-2011, 15:43
skorpijice ako bi ti bila profesor,sto je vrlo zanimljivo jer je uran i savremene nauke u pitanju,pa jos je tebi vladar 5.-e u 6.-oj i to merkur,jezici,evnetualno neke nove nauke,a zanimanja je bezbroj,a jupiter u svojoj kuci,mozda je rec o upraznjenom mestu,uran na dsc...

ma svasta bih ti ja uranija bila al se ne da coveku toliko uciti :)
studiram pravo pa jedino u toj oblasti ali ne znam koje pravo
a pored toga volim i astrologiju i jedno vreme sam htela upisati kepler pa odustala dok ne zavrsim pravni pa otom potom jer je astrologija moja velika ljubav:)
jezici mi slabo idu sem engleskog kog jedino i kapiram , pokusavala sam uciti i ruski njemacki i francuski pa ne ide nisam ja za to

nego povodom teme
znaci bitna je 9 i 5 kuca to imam vezu mars i jupiter
e jednino me buni 5 kuca je srednja skola a 9 fakultet
mozda se misli rad sa omladinom decom jer su i na fakultetu relativno vecina svi mladi:)
a sta je sa 3 kucom zar se i ona ne gleda jer su kod predavaca bitni govor mimika nacin komunikacije i prenosa informacija .....

Nema problem:)
Hemiju!!!

bravo :) neptun je sve sto je vezano za hemiju , ti si ispunila svrhu svog jupitera ....kako je lepo videti da se simbolika ispunjava
mada sa neptunom tu ima jos mnogo simbolike npr. kvantna fizika, pa sve vezano za medicinu kao npr anestezija pa sad kako bi bilo da se taj predmet zove pa i psihologija...ima kombinacija

Jelena2012
13-09-2011, 17:22
Evo mog natala za vezbu :) nudi mi se mesto asistenta profesora,cime i zelim da se bavim,pa sta mislite imam li predispozicije za dobro obavljanje ovog posla,rad sa studentima i za dobrog predavaca,kakva me karijera tu ocekuje? Moja davnasnja zelja je da se time i bavim i iskreno se nadam da ce mi poci za rukom tj da ce mi se obecana prilika ukazati zaista.

skorpijica
13-09-2011, 17:29
cao jelena samo da te pitam koji je predmet u pitanju
i vladar 9 i vladar 6 j eu 4 kuci //ja to ne umem da povezem
jedino vladara 10 kuce neptun koji je u konjukciji sa merkurom koji oznacava djake i predavanja u 6 kuci tj karijera i posao povezani
da nisu prava jer je 6 u strelcu a i vladar 9 je u vagi oba u konjukciji
gledam ti kartu pa da dodam imas mesec u blizancima to bi se moglo povezati a u 12 kuci institucija zatvorenog tipa , da li se to moze povezati sa fakultetom nek se jos neko javi ako ume