Drugi deo mene [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Drugi deo mene

nale777
08-09-2011, 11:40
Posto su temu koju sam otvorila moderatori izbrisali, a na pitanje zasto odgovor nisam dobila, evo otvaram je ponovo, samo pod drugim nazivom.
Po Draconic chartu postoji uzajamna recepcija naseg ASC i So znaka, sto kazu predstavlja idealnu kompatibilnost dvoje ljudi.
Nisam presrecna kad pogledam njegov natal, jer ima mnoge nezgodne aspekte za funkcionisanje i odrzavanje veze.Ali moram da priznam da sam zahvalna sto postoji.
Volela bih da cujem sta mislite o silnim konjukcijama u njegovoj 6oj kuci, kao i cetvrtoj, jer su mu one najaktivnije.Vidi se da je sklon da se emocionalno zatvara i krije emocije - Mo u 12oj kuci.

http://www.dodaj.rs/?3x/YJ/4W2Jxw7B/astro2gw30sergio84817261.gif

Shmishonja
08-09-2011, 11:42
Nale, ovo bih ja prebacila u deo Foruma vezan za uporedne čartove, jer ako ćeš već da se baviš uporedjivanjem tvog drakonskog čarta i njegovog, to je bavljenje uporednim, a ne natalnim, jer se inače Drakonik čart pored tumačenja koje se vezuje za karmičke dugove i pr.živote i vezuje upravo za uporedne čartove i "ljubavnu" karmičku astrologiju i nije mu mesto u "natalnim kartama" ;)

nale777
08-09-2011, 11:45
Ne bih da se bavim uporedivanjem, samo objasnjavam zbog cega mi je vazan njegov natal.A pitanje je bilo vezano za njegov natal :)
Na prebacivanje ili brisanje ne mogu da uticem. Sta ce biti - bice.

Shmishonja
08-09-2011, 11:55
Hmmm, pa mogla si da ostaviš kod sebe na tvom topiku za natal, iako eto, savet, može da se prebaci (nećem' da brišem) tamo, pa da se i drugi uključe u priču sa svojim iskustvom u vezi Drakonik čarta. Ja prva imam nekoliko interesantnih primera isto ;)

Pokušavam da malo rasporedim teme da bi se članovi lakše snalazili, evo ja sam ovde sad će u Oktobru biti 5 godina i počela sam da se gubim po Forumu kad hoću nešto da nadjem :D

nale777
08-09-2011, 15:39
Hmmm, pa mogla si da ostaviš kod sebe na tvom topiku za natal, iako eto, savet, može da se prebaci (nećem' da brišem) tamo, pa da se i drugi uključe u priču sa svojim iskustvom u vezi Drakonik čarta. Ja prva imam nekoliko interesantnih primera isto ;)

Pokušavam da malo rasporedim teme da bi se članovi lakše snalazili, evo ja sam ovde sad će u Oktobru biti 5 godina i počela sam da se gubim po Forumu kad hoću nešto da nadjem :D

Razumem ja tebe,Smisho. Mene pre svega interesuje njegov natal, ali ako ti mislis da odgovore vezane za njegov natal bolje mogu da potrazim kroz Draconic chart prebaci.Mada,Draconic chart je prilicno neaktivna tema.Ne znam zbog cega, ali je clanovi jako retko posecuju.Eto jos jednog razloga sto nije tamo. Htedoh da je stavim u svoj potpis,ali mi pokazuje da nema dovoljno mesta, pored mog natala.Ne znam zbog cega,sta se desava.
Kad stignes, molim te, prosledi mi sadrzaj brisane teme na mejl koji sam ti poslala.Hvala;)

Shmishonja
09-09-2011, 09:33
Razumem ja tebe,Smisho. Mene pre svega interesuje njegov natal, ali ako ti mislis da odgovore vezane za njegov natal bolje mogu da potrazim kroz Draconic chart prebaci.Mada,Draconic chart je prilicno neaktivna tema.Ne znam zbog cega, ali je clanovi jako retko posecuju.Eto jos jednog razloga sto nije tamo. Htedoh da je stavim u svoj potpis,ali mi pokazuje da nema dovoljno mesta, pored mog natala.Ne znam zbog cega,sta se desava.
Kad stignes, molim te, prosledi mi sadrzaj brisane teme na mejl koji sam ti poslala.Hvala;)

Pa i meni je krivo što ta tema nije aktuelnija, al nadam se da ću sad imati više vremena da se posvetim celom Forumu, pa ćem' da revitalizujemo i tu temu. A ova tvoja tema za sad nek' bude ovde, pa ćem' da vidimo za dalje (sad ti pošaljem pp u vezi "onoga")

nale777
10-10-2011, 22:11
Pa i meni je krivo što ta tema nije aktuelnija, al nadam se da ću sad imati više vremena da se posvetim celom Forumu, pa ćem' da revitalizujemo i tu temu. A ova tvoja tema za sad nek' bude ovde, pa ćem' da vidimo za dalje (sad ti pošaljem pp u vezi "onoga")

Hvala na razumevanju, Shmisho.
Ljudi, zanima me sta da ocekujem od ovog muskarca kad ima SO0UR0VE aspekte i pritom MO180SO, VE90MA. Jel ovo ne sluti na dobro za biti u vezi sa njim?

Ja sam bas zainteresovana da cujem misljenje o natalu ovog muskarca i ovo je drugi put kako postavljam temu,jer je prvi put izbrisana.
http://www.dodaj.rs/?3x/YJ/4W2Jxw7B/...io84817261.gif
Uskocite sa misljenjima, molim vas, jer ja sa svojim Ne na Dcu tesko da mogu objektivno da tumacim natal osobe u koju sam zaljubljena.

skorpija_strelac
10-10-2011, 22:38
ne sumnjam da jedna Jarcica, da ne kazem koza :D voli muskarca sa 4 planete u sestoj kuci, izmedju ostalog vladar horoskopa, Sunce , vladar MC
ja bih rekla da je vredan
mislim da bist vi dobro funkcionisali kao par.
Isti asc, kapirate se , dobri Marsevi, opet glatko tece saradnja

e sad ne znam taj tvoj Mesecak,joj bre Nale:D ako ti nije tesko podeli sa nama kako ga dozivljavas, ja sve koje znam sa tim mesecom dozivljavam kao infantilne. Vecito se nesto zezaju , sprdaju prave fore i fazone i nikad nisu ozbiljni.
Ali sad posto je on podznak gem, njemu bi to prijalo.
Ne znam meni se dopada ova vas kombinacija......fino je to

uz to on je Merkur u strelcu,hej dobrica je to, plus Mesec u biku 120 Jupiter...meni se dopada ovaj lik.....!!!!Jupiter u 4 isto lepo

nale777
15-10-2011, 22:05
ne sumnjam da jedna Jarcica, da ne kazem koza :D voli muskarca sa 4 planete u sestoj kuci, izmedju ostalog vladar horoskopa, Sunce , vladar MC
ja bih rekla da je vredan
mislim da bist vi dobro funkcionisali kao par.
Isti asc, kapirate se , dobri Marsevi, opet glatko tece saradnja

e sad ne znam taj tvoj Mesecak,joj bre Nale:D ako ti nije tesko podeli sa nama kako ga dozivljavas, ja sve koje znam sa tim mesecom dozivljavam kao infantilne. Vecito se nesto zezaju , sprdaju prave fore i fazone i nikad nisu ozbiljni.
Ali sad posto je on podznak gem, njemu bi to prijalo.
Ne znam meni se dopada ova vas kombinacija......fino je to

uz to on je Merkur u strelcu,hej dobrica je to, plus Mesec u biku 120 Jupiter...meni se dopada ovaj lik.....!!!!Jupiter u 4 isto lepo

Mislis na moj MO?Nekada umem da budem i saljiva i neozbiljna,ali nikada po pitanju emocija.Veci problem mi je ova inkonjukcija mog Mo i ME.Pre ce biti da drugi ne vide moje emocije od racija,pa im delujem hladno.
Mene brinu ove konjukcije SO0UR0VE0ME, kao i ova opozicija MO180SO i MA90VE u njegovom natalu.

Koji deo njegovog zivota i ponasanja ove konjukcije najvise doticu?Pretpostavljam posao.Bojim se samo sklonosti vezicama na poslu, varanju i potcinjenosti majci zbog ovog Mo u 12oj.On jos uvek zivi sa majkom i to jeste problem.

Zanima me da li je istina da osobe, poput ovog mog, koje imaju UR0VE i nisu za brak,jer su sklone varanju i mnogobrojnim vezicama, zato sto previse vole svoju slobodu?

tatjanaj
15-10-2011, 22:20
Nale, ja imam Ve0Ur i uopste nisam sklona varanju. Nailazila sam na dosta negativnih opisa ovog aspekta i nimalo mi ne odgovaraju. Ali, Uran itekako osecam u sebi. Veliki sam avanturista, volim sve sto je moderno, urbano, neobicno, ali sam sve to spremna podeliti sa jednim partnerom (doduse, vaznu ulogu u celoj prici ima i to sto mi je Venera u Skorpiji, kao i moj suncev znak). Takodje, privlace me osobenjaci. Bas sam pre neki dan sedela s jednom prijateljicom koja se bavi astrologijom i pored nas prodje sleper. Ja je pitam: "Da li ti ovo lici na Saturn?" Ona mi potvrdi. A ja joj kazem: "Vidis, kad bih mogla da biram, radije bih sela u teski avion i letela..." To je Uran. Inace, meni Uran vlada i 5. kucom, pa sve sto zaista volim, vezano je za simboliku ove planete.

nale777
15-10-2011, 22:25
Nale, ja imam Ve0Ur i uopste nisam sklona varanju. Nailazila sam na dosta negativnih opisa ovog aspekta i nimalo mi ne odgovaraju. Ali, Uran itekako osecam u sebi. Veliki sam avanturista, volim sve sto je moderno, urbano, neobicno, ali sam sve to spremna podeliti sa jednim partnerom (doduse, dosta veliku ulogu igra i to sto mi je Venera u Skorpiji, kao i moj suncev znak). Takodje, privlace me osobenjaci. Bas sam pre neki dan sedela s jednom prijateljicom koja se bavi astrologijom i pored nas prodje sleper. Ja je pitam: "Da li ti ovo lici na Saturn?" Ona mi potvrdi. A ja joj kazem: "Vidis, kad bih mogla da biram, radije bih sela u teski avion i letela..." To je Uran. Inace, meni Uran vlada i 5. kucom, pa sve sto zaista volim, vezano je za simboliku ove planete.

O ovoj konjukcij isam procitala sve najgore, a ovaj ima stelijum u 6oj kuci, u skorpiji i tri konjukcije SO0UR0VE0ME, te se bojim da je takav, da voli vezice, da je povrsan VE0ME jos u strelcu.Znaci, dve vrlo vazne planete SOi VE su mu u konjukciji sa UR.Mada, UR mu vlada 10om kucom:rolleyes:

tatjanaj
15-10-2011, 22:33
Cudi me da je takav sa stelijumom od Sunca, Venere i Urana u Skorpiji. Mozda taj Uran... Ali opet, Sunce i Venera u Skorpiji... Hmmm... A jel ova konjukcija razbijena nekim kvadratom ili opozicijom?

nale777
15-10-2011, 22:36
Cudi me da je takav sa stelijumom od Sunca, Venere i Urana u Skorpiji. Mozda taj Uran... Ali opet, Sunce i Venera u Skorpiji... Hmmm... A jel ova konjukcija razbijena nekim kvadratom ili opozicijom?

Evo njegovog natala pa pogledaj i reci mi sta mislis?
http://www.dodaj.rs/?3x/YJ/4W2Jxw7B/astro2gw30sergio84817261.gif

tatjanaj
15-10-2011, 22:55
Stelijum u 6. kuci. Sluzi drugima. Uz to, Ve0Ur u kvadratu sa dispozitorom Marsom u Lavu! Zasto te cudi njegovo ponasanje? Mars je dobar s Neptunom, sto mu daje empaticnost (najverovatnije usmeren na pogresne ljude), mada, taj Neptun je u kvadratu sa Saturnom sto ukazuje i na nesigurnost, lazi... Mozda je bio dosta obmanjivan od strane prijatelja, jer je Neptun vladar 11. kuce, pa malo kome veruje. Venera/Uran sekstil Saturn moze da ukaze na njegovu vernost, ali i na hladno pristupanje seksualnim odnosima. Uz to, Venera je vladar njegove ukljestene 5. kuce, kao i 12. kuce (tajne). 12. kuca od 12. kuce - 11. kuca u Ribama, vladar Neptun na DC-u - kao da trazi idealnu....

nale777
15-10-2011, 22:59
Stelijum u 6. kuci. Sluzi drugima. Uz to, Ve0Ur u kvadratu sa dispozitorom Marsom u Lavu! Zasto te cudi njegovo ponasanje? Mars je dobar s Neptunom, sto mu daje empaticnost (najverovatnije usmeren na pogresne ljude), mada, taj Neptun je u kvadratu sa Saturnom sto ukazuje i na nesigurnost, lazi... Mozda je bio dosta obmanjivan od strane prijatelja, jer je Neptun vladar 11. kuce, pa malo kome veruje. Venera/Uran sekstil Saturn moze da ukaze na njegovu vernost, ali i na hladno pristupanje seksualnim odnosima. Uz to, Venera je vladar njegove ukljestene 5. kuce, kao i 12. kuce (tajne). 12. kuca od 12. kuce - 11. kuca u Ribama, vladar Neptun na DC-u - kao da trazi idealnu....

Jos mu je MO u 12oj kuci i 180SO.Uvek ce nesto kriti.Bojim se da se bas on vidi u mom natalu.Sa prijateljstvima ima problem, cesto je u sukobu sa ljudima i mnogi su mu, kako kaze, bivsi prijatelji.
Mada, i ovaj problem sa majkom nije mali.Jos uvek zivi u njenoj kuci:rolleyes:

tatjanaj
15-10-2011, 23:10
Da, Mesec mu je u 12, sto znaci da prikriva osecanja. A sto se tice aspekata, Mesec mu je i u trigonu sa Jupiterom. Ta opozicija sa Suncem i nije toliko strasna - to samo govori o razlicitim karakterima njegovih roditelja, koji su ipak vezani. A i bolje je da su u opoziciji, nego da su u kvadratu. Ja imam kvadrat Sunca i Meseca (mada je orbis 7) i ne osecam ga nesto specijalno. Moja mama je dosta temperamentna, nezavisna (Mo u Ari), a tata mi je nekako emotivniji, ali uspela sam to da pomirim u sebi.

A to da se on vidi u tvom natalu i ja bih rekla. Isti podznak, tvoje Sunce u Jarcu, njegovo u Skorpiji, ti imas Uran i SMC u Skorpiji u 6. kuci, Sunce i Merkur u Jarcu u 8. kuci.... Ima slicnosti.... Pa dobro, ako ti je sudjen, vratice ti se. Ima i on srce.

nale777
15-10-2011, 23:48
Da, Mesec mu je u 12, sto znaci da prikriva osecanja. A sto se tice aspekata, Mesec mu je i u trigonu sa Jupiterom. Ta opozicija sa Suncem i nije toliko strasna - to samo govori o razlicitim karakterima njegovih roditelja, koji su ipak vezani. A i bolje je da su u opoziciji, nego da su u kvadratu. Ja imam kvadrat Sunca i Meseca (mada je orbis 7) i ne osecam ga nesto specijalno. Moja mama je dosta temperamentna, nezavisna (Mo u Ari), a tata mi je nekako emotivniji, ali uspela sam to da pomirim u sebi.

A to da se on vidi u tvom natalu i ja bih rekla. Isti podznak, tvoje Sunce u Jarcu, njegovo u Skorpiji, ti imas Uran i SMC u Skorpiji u 6. kuci, Sunce i Merkur u Jarcu u 8. kuci.... Ima slicnosti.... Pa dobro, ako ti je sudjen, vratice ti se. Ima i on srce.

On je za mene jos uvek nepoznanica,kao i ja za njega.Kao da je postojao portal za nas, koji smo ugrabili i sada, kada su se vrata zatvorila, deli nas samo velika daljina.Ne znam kako bi se vratio, jer smo i kontakt prekinuli.Mozda ako se ja vratim tamo.Deluje nestvarno,ali dogodilo se.
U ponasanju ume da bude sav slatkast i te kako, ali ja ne mislim da su to njegova prava osecanja.Mislim da jos uvek voli bivsu i sam kaze da je nije preboleo.A medu nama postoji veliki neporazum,koji sada ne moze ni da se otkloni, jer smo daleko.
Ako,ako...videcemo.Nisam najsrecnija aspektima u njegovom natalu, jer nisu laki.Ima i MA u 4oj kuci u lavu - sklon svadama, preterano je ljubomoran, mozda sklon i fizickom nasilju, mada tu stranu njegove licnosti nisam upoznala, a ne bih ni zelela.A meni bas takav stoji prema planetama u 7om polju.MA je takode i tradicionalni vladar skorpije.

tatjanaj
16-10-2011, 00:05
On je za mene jos uvek nepoznanica, kao i ja za njega. Kao da je postojao portal za nas koji smo ugrabili i sada, kada su se vrata zatvorila, deli nas samo velika daljina. Deluje nestvarno,ali dogodilo se.

U ponasanju ume da bude sav slatkast, ali ja ne mislim da su to njegova prava osecanja. Mislim da jos uvek voli bivsu i sam kaze da je nije preboleo. A medu nama postoji veliki neporazum, koji sada ne moze ni da se otkloni, jer smo daleko.

Ako, ako...videcemo.

Razumem te....

Videces i sama kao sto kazes. Mozda mu treba vremena da dodje sebi. Ako te voli, naci ce nacina da dodje do tebe. Sigurno zna bar tvoj e-mail. Onda ces vec videti sta ces, na osnovu njegovog ponasanja. Ako primetis da je sklon nasilju ili bilo sta sto ti ne odgovara, prekini s njim. Ni mene ne zanimaju necije mane, pogotovo ako su nepodnosljive. Ako se volimo - volimo se. Ako ne ide - dovidjenja prijatno.

nale777
24-04-2012, 22:39
Jos uvek je deo mene i zanima me da li je on ta moja idealna polovina, da li je osecaj koji sam s njim imala pravi,vidi li se to po mom i njegovom natalu?

spomenka
24-04-2012, 23:01
Joj čuvaj se ovog lika, sklon je varanju... Ve u izgonu pa kvadrat Ju. Nije dobro. Doduše taj Ju nije toliko jak jer je u djevici, ali ipak. Opreza nikad dosta. Konjukciju Ur sa Ve možeš nekako i zanemariti jer je orbis veliki a separacioni je aspekt.
Još Ve na 29* stupnju škorpije a taj stupanj predstavlja kao neki kraj, u tom stupnju je skupljena sva posesivnost i ljubomora škorpije. Teško prekida veze i jako teško ih zaboravlja, on voli na baš jedan jako dubok način.
Ne volim vidjeti Me u strijelcu jer su to obično dosta naivni ljudi zato ih neki i zovu "dobricama" jer s njima možeš kako hoćeš, mislim na intelekt jel. Bez ljutnje ali je tako. To je moje mišljenje. Ali dobro je što je taj Me u svojoj kući pa ga to izvlači na neki način.

nale777
24-04-2012, 23:12
Joj čuvaj se ovog lika, sklon je varanju... Ve u izgonu pa kvadrat Ju. Nije dobro. Doduše taj Ju nije toliko jak jer je u djevici, ali ipak. Opreza nikad dosta. Konjukciju Ur sa Ve možeš nekako i zanemariti jer je orbis veliki a separacioni je aspekt.
Još Ve na 29* stupnju škorpije a taj stupanj predstavlja kao neki kraj, u tom stupnju je skupljena sva posesivnost i ljubomora škorpije. Teško prekida veze i jako teško ih zaboravlja, on voli na baš jedan jako dubok način.
Ne volim vidjeti Me u strijelcu jer su to obično dosta naivni ljudi zato ih neki i zovu "dobricama" jer s njima možeš kako hoćeš, mislim na intelekt jel. Bez ljutnje ali je tako. To je moje mišljenje. Ali dobro je što je taj Me u svojoj kući pa ga to izvlači na neki način.
To za ljubomoru si u pravu, to se vidi iz aviona,jednostavno je takav. Da voli, voli, jer nikada nije zaboravio svoju bivsu sa kojom je ziveo 9 god. iako ona uveliko zivi svoj zivot i ima svoju porodicu.
I ja se bojim tog varanja, posebno sto su mi rekli da se po mom natalu vidi da ce me partner varati, jer nekoliko aspekata i polozaja planeta ukazuje na to, pocevsi od NE na DCu, a vladara u 12.kuci.
Takode me brine i ovaj njegov MA koji iz njegove 3. kuce pada u moju 4.tu, pa se bojim da je u privatnosti nasilan, pored onolike ljubomore, mada taj deo njega nisam upoznala.
Ono sto me kod njega fascinira,a i kod mene u mojim reakcijama na njega, je to trenutno prepoznavanje,poverenje koje sam osetila, kao nikada pre ni sa kim. Imamo egzaktnu konjukciju njegovog MO u 12. sa mojim JMC, i moje VE takode na 29* ali vodolije i njegovog JMC.To bi valjda objasnilo osecaj kad sam ga upoznala, te noci, na klupi pored mora, kao da se poznajemo i tu sastajemo 1000 godina.

spomenka
24-04-2012, 23:20
To za ljubomoru si u pravu, to se vidi iz aviona,jednostavno je takav. Da voli, voli, jer nikada nije zaboravio svoju bivsu sa kojom je ziveo 9 god. iako ona uveliko zivi svoj zivot i ima svoju porodicu.
I ja se bojim tog varanja, posebno sto su mi rekli da se po mom natalu vidi da ce me partner varati, jer nekoliko aspekata i polozaja planeta ukazuje na to, pocevsi od NE na DCu, a vladara u 12.kuci.
Takode me brine i ovaj njegov MA koji iz njegove 3. kuce pada u moju 4.tu, pa se bojim da je u privatnosti nasilan, pored onolike ljubomore, mada taj deo njega nisam upoznala.
Ono sto me kod njega fascinira,a i kod mene u mojim reakcijama na njega, je to trenutno prepoznavanje,poverenje koje sam osetila, kao nikada pre ni sa kim. Imamo egzaktnu konjukciju njegovog MO u 12. sa mojim JMC, i moje VE takode na 29* ali vodolije i njegovog JMC.To bi valjda objasnilo osecaj kad sam ga upoznala, te noci, na klupi pored mora, kao da se poznajemo i tu sastajemo 1000 godina.

Točno znam taj osjećaj. A oči su ogledalo duše ne kaže se to uzalud. Tako je i meni bilo s likom koji je imao Mo na mom JMC.
A vi imate baš prošlost. Bili ste ljubavnici, ako je konjukcija egzaktna s JMC onda to dolazi direktno iz prošlog života. Čini mi se da si napisala da je njegov Mo na tvom JMC i to egzaktno. Supružnici ste mogli biti ili tako nešto. A ja sam rekla da ćeš ti imati karmički brak i to s partnerom kojem si ostala nešto dužna direktno iz prošlog života. Točno znam taj osjećaj kad se prepoznate. Tj. moguće je da samo jedno prepozna ono drugo i onda ono drugo biva privučeno u energetski krug oko druge osobe, jer to je ta karma zapisana nama u krvi ili kako sam čitala u našem "energetskom omotaču" u našoj energiji kojom zračimo. Sretno!

nale777
24-04-2012, 23:45
Točno znam taj osjećaj. A oči su ogledalo duše ne kaže se to uzalud. Tako je i meni bilo s likom koji je imao Mo na mom JMC.
A vi imate baš prošlost. Bili ste ljubavnici, ako je konjukcija egzaktna s JMC onda to dolazi direktno iz prošlog života. Čini mi se da si napisala da je njegov Mo na tvom JMC i to egzaktno. Supružnici ste mogli biti ili tako nešto. A ja sam rekla da ćeš ti imati karmički brak i to s partnerom kojem si ostala nešto dužna direktno iz prošlog života. Točno znam taj osjećaj kad se prepoznate. Tj. moguće je da samo jedno prepozna ono drugo i onda ono drugo biva privučeno u energetski krug oko druge osobe, jer to je ta karma zapisana nama u krvi ili kako sam čitala u našem "energetskom omotaču" u našoj energiji kojom zračimo. Sretno!

Hvala, i daj Boze da bude srecno. Ne samo da je njegov MO na mom JMC u 12. kuci egzaktno,gde je meni inace retro vladar 7. kuce, vec je i moja VE na njegovom JMC u 10. kuci, orbis 2*. Puna mi je 8. kuca, a on je skorpija-blizanac.A njemu je puna 6. u kojoj je meni inace ukljestena skorpija i gde mi se nalazi vecina vaznih tacaka- Vertex, Fortuna, SMC.
U drakoniku je meni ASC u skorpiji,a njemu u mom znaku Jarcu, a SO nam je oboma u blizancima i to nam je inace podznak.
Bilo?Znaci nisi vise s njim?Zato me i brine ta konjukcija sa JMC, jer kazu da ona govori o vezama koje trebaju da se zavrse. Osecaj je prelep, da bi se zavrsilo.Znas kad nemas drugih reci da to opises osim da kazes"Zbog ovog trenutka je vredelo roditi se!"Eh...

Buby
24-04-2012, 23:49
... osecaj kad sam ga upoznala, te noci, na klupi pored mora, kao da se poznajemo i tu sastajemo 1000 godina.
[/COLOR][/B]

Nale htjedoh ti nesto napisati ali unistila me ova klupa pored mora :girl_in_love: ..zamirisalo je onako morski uz povjetarac sve do Canade :D

nale777
24-04-2012, 23:50
Nale htjedoh ti nesto napisati ali unistila me ova klupa pored mora :girl_in_love: ..zamirisalo je onako morski uz povjetarac sve do Canade :D

Ah....ta klupa, ni meni ne da mira.Ajd kad izades iz transa baci pogled:)

spomenka
24-04-2012, 23:56
Hvala, i daj Boze da bude srecno. Ne samo da je njegov MO na mom JMC u 12. kuci egzaktno,gde je meni inace retro vladar 7. kuce, vec je i moja VE na njegovom JMC u 10. kuci, orbis 2*. Puna mi je 8. kuca, a on je skorpija-blizanac.A njemu je puna 6. u kojoj je meni inace ukljestena skorpija i gde mi se nalazi vecina vaznih tacaka- Vertex, Fortuna, SMC.
U drakoniku je meni ASC u skorpiji,a njemu u mom znaku Jarcu, a SO nam je oboma u blizancima i to nam je inace podznak.
Bilo?Znaci nisi vise s njim?Zato me i brine ta konjukcija sa JMC, jer kazu da ona govori o vezama koje trebaju da se zavrse. Osecaj je prelep, da bi se zavrsilo.Znas kad nemas drugih reci da to opises osim da kazes"Zbog ovog trenutka je vredelo roditi se!"Eh...

E taj dečko je onaj "Brejvik":o :D čiji sam natal okačila.
Nisam ja nikada niti bila s njim jer je prevelika privlačnost pa sam se uplašila. I pobjegla.:o
Ali i dalje me privlači kao magnet.
E sad, za nastavak priče u sljedeći život se mora gledati SMC, jer ako neka planeta gledano sinastrijski ako imate spoj SMC i neke planete međusobo onda se vaš kontak nastavlja i u sljedeći život. Tako sam čitala.

ivce
25-04-2012, 22:37
vladar Asc i vladar Dsc po vladarstvu zamenili mesta - Me u strelcu, Ju u devici. pritom Me vlada i 5 kucom
taj uran u 6 se moze odnositi i recimo na na posao, posebno sto je vladar 10
ipak je on egzaltiran u sco, jos je pored sunce maltene na stepenu njegove egzaltacije...

nale777
25-04-2012, 22:47
vladar Asc i vladar Dsc po vladarstvu zamenili mesta - Me u strelcu, Ju u devici. pritom Me vlada i 5 kucom
taj uran u 6 se moze odnositi i recimo na na posao, posebno sto je vladar 10
ipak je on egzaltiran u sco, jos je pored sunce maltene na stepenu njegove egzaltacije...

Da, u pravu si, ima recepciju, a ja to previdela.Hvala ti :) Eto,kako previdimo stvari o osobama koje nam znace.Nije ni cudo sto ljudi ne tumace najbolje sebi i bliskim osobama.A ta povezanost 5. i 6. kuce moze da ukazuje i na veze kroz posao, sa saradnicama.