Fakultet tesko ide [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Fakultet tesko ide

VirgoTaurus
04-09-2011, 19:20
Molim vas ako moze bilo ko da mi malo pojasni ovu kucu oko mog fakulteta ja imam u tom 9tom polju neptuna u jarcu, a on pravi kvadrat sa suncem i merkurom, trigon sa ascedentom, sekstil sa mesecom i venerom i sekstil sa plutonom. to moje studiranje se bas oteglo i vidim da ce jos biti otegnuto pa me zanima da li mi je samo postavka da jednostavno bude teze i sporije ili mi je nedaj boze sudjeno da nezavrsim faks uopste?

Bilo kakav odgovor mnogo bi mi znacio
evo postavicu i fotku:)
http://i596.photobucket.com/albums/tt41/kacavendam/astro_w2gw_168_marija_kacavenda_hp624806278.gif

virgo84
04-09-2011, 19:37
da da zeznulo me evo ga sad je postavljeno :)

pazi ja ne vidim problem u neptunu, vec ti je vrh 9 strijelac..vladar jupi retro u 12, i sad to retro daje da ce malo da se oduzi, da se vracas na neke ispite..tebi ide dobro ucenje pazi jupi i venera trigon, a venra si ti podznak...
al ja bih rekla da si mi ti tip sto zna da se zaljubi pa onda ne moze bez ljubavi...potreba za partnerom il nekim kako da utice na tvoju volju za knjigom...drugo, sad retro jupi kroz 1 te tjera da se vratis na te ispite koji ne idu..pa ja mislim da ce to do kraja godine bit rijeseno povoljno

VirgoTaurus
04-09-2011, 19:42
jao ma ocaj blagi bas je otezano mislim sad za jedan rok imam 8 ispita sta da ti kazem i tako od kako je krenulo, pa mi vise puca strpljenje a pojma nemam sta je razlog. videla sam da mi je jupiter otisao u 12 al pojma nemam to sta znaci :). a da mi ne remete studije ovaj uran i saturn u strelcu u osmoj slucajno? necu ga valjda studirati 10 godina? mnogo ti hvala virgo :)

virgo84
04-09-2011, 19:46
pa to je njegova kuca prirodna i njegov znak po tradicionalnoj, al ej retro..neces dugo, al moras malo vise volje da uneses i puno strpljenja...
pazi, ja sam nesto vise ubijedjena da ti treba da ides iz mjesta rodjenja
em ti je cvor u 12 em vladar 9..imas ti neke planove za daljinu

VirgoTaurus
04-09-2011, 19:59
pa i ne neke tipa drugi grad, ali imam planove prodaje kuce u kojoj sam trenutno i kupovinu stana. da nije to?
al znaci nije mi ono kao predodredjeno da nikad nezavrsim faks, ubi me to sad u sred roka :))))
a i cudno je sto su mi i osnovna i srednja prosle bez problema cak odlicno i sad dosao taj faks i muka teska

virgo84
04-09-2011, 20:15
eto je sad...ja nisam rekla da neces, hoces al samo polako:)
dobro imaces preseljenje, al ja mislim i mogucnost za odlazak iz grada...
al nebitno to sad...sta si upisala...tovj jupi ima aspekat sa marsom koji je egz u jarca i to 10 kuca, a vladar je 7 i ulkjest 12, pa neki posao koji je javan a opet kancelarija, gdje mozda imas veze i sa nekom uniformom..hmmm, ne znma bez da lupam sad..al to ce ti biti karijera, i jako dobro za tebe...arhitektura ili zdravstvo

VirgoTaurus
04-09-2011, 20:17
svaka ti cast. prvo sam bila upisala prava, al sam 2007me upisala Fakultet Bezbenosti i tacno mi je to zelja kancelarija, uniforma ili daj boze rad na terenu. Zato me i brine da li cu zavrsiti jer mi je bas zelja time da se bavim.
Ma super bi bilo da odem u inostranstvo ionako me privlace samo Britanci ovi nasi mi nisu nesto :))))

e sad sam pricala mojima koliko si me odusevila pa ako mozes samo da vidis recimo da li mi je dobro postavljeno za prodaju nekretinina, imamo dve kuce koje hocemo da prodamo pa smo u procesu legalizaije pa me zanima da li ce to proci ok. Izvini za cimanje i hvala ti puuuuuno

virgo84
04-09-2011, 20:32
svaka ti cast. prvo sam bila upisala prava, al sam 2007me upisala Fakultet Bezbenosti i tacno mi je to zelja kancelarija, uniforma ili daj boze rad na terenu. Zato me i brine da li cu zavrsiti jer mi je bas zelja time da se bavim.
Ma super bi bilo da odem u inostranstvo ionako me privlace samo Britanci ovi nasi mi nisu nesto :))))

da uniforma, jarac i to ce ti bit karijera..pazi mogla si pravo pa da nastavis dalje tu bjezbjednost..al tebi vise to odg..znaci jeste javno, zna se al ti radis u zatvoren prostor, ipak je opasnost al imas odlicne aspekte i mozda podjes i poslom tamo u ino...opasnost jer je to mars u jarcu...vojska policija..al tebi ce to dobro da padne...pazi kad ti je to karijera 10 polje...a mozda malo i da imas problem sa autoritetom jer sunce ti je u opoziciji sa jupiterom..
zavrsices ne brini..pravi si faks upisala

VirgoTaurus
04-09-2011, 20:55
hvala ti milion puta genije si. jel mozes samo da bacis pogled na brzaka za ovu prodaju nekretnina sto sam pisala u postu gore i legalizaciju jedne od kuca evo je mama sedi ovde ceka sta ces da kazes ko na iglama.

virgo84
04-09-2011, 21:13
hvala ti milion puta genije si. jel mozes samo da bacis pogled na brzaka za ovu prodaju nekretnina sto sam pisala u postu gore i legalizaciju jedne od kuca evo je mama sedi ovde ceka sta ces da kazes ko na iglama.

pazi da kad nisam bas tu dobra al ako ovako gledamo..nekretnine su 4 kuca,,tebi je u raku a vladar mjesec u ribama...
sad me nesto interesuje..jel tvoji imaju los odnos, da su razliciti..jer pazi vladar 4 i 10 su u kvadratu,mjesec i saturn a to su tvoji roditelji...jedno od njih dvoje je dosta teskog karaktera..al bi se reklo cini mi se otac..jer ako gledamo mjesec kao majku kroz 4 tata je 10...iako je za zensko obratno...
za prodaju treba da bude ukljucena 3 7 i 9 kuca to su povezane sa ugovorima i prodajom..e sad daj mi solar da vidim sta se desava ove godine tj od sada pa na dalje a mjesec kao vladar 4 nekretnina ti pravi dobre aspekte pa to znaci da neces ima probleam sa nasledjem..e jedino taj kadrat sa saturnom koji je na vrhu 8 a to je jedan od roditelja..moguce da je stranog porijekla ili nije nekako odavde...taj moze da pravi problem oko nekretnina...
al da sad ne lupam...daj mi solar da vidim ako ista budem vidjela:)

VirgoTaurus
04-09-2011, 21:30
ti si bre totalni genije ja nemam reci. ovako oboje su teskog karaktera i nisu se dobro poznavali bas pre vencanja ono bila je neka kraca veza, a mama mi je inace iz Hercegovina kad se udala je dosla ovde prvi put, a to sto pokusavamo da prodamo je sa tatine stane to je ostalo ostavinskom raspravom posle njegove smrti. al ja pojma nemam kako da ti postavim taj solar? kako se to postavlja? mogu ja maminu natalnu da ti posavim ako to pomaze?

a inace to je vec na moje ime to nasledstvo nego nas brine dal cemo to prodati u skorije neko vreme?

e nasla sam kartu nesto pise Natal +Solar jel to da postavim?

virgo84
04-09-2011, 21:39
e nasla sam kartu nesto pise Natal +Solar jel to da postavim?

da to postavi...pa da a nisam htjela da te pitam jel ti ziv otac..znas malo mi bilo bzv..al dobro, vidi se da su totalne suprotnosti njih dvoje al dobro..
sad ako je to vec tvoje, reci mi jel bilo dok je otac bio ziv problem izedju njih dvoje oko podjele imovine...mada sad to nije ni vazno..
daj solar pa da vidim

VirgoTaurus
04-09-2011, 21:46
da njih dvoje su bili noc i dan. dok je on bio ziv nije bilo izmedju dvoje posto mama u Konjicu ima svoje, ali je on imao probleme sa svojom majkom oko imovine. evo je slicica ako nije to ta mogu ja da postavim i neku gde pise Solar returt tako nesto :)

virgo84
04-09-2011, 21:51
jel ok ova ili neku drugu da stavim?

prvo nemoj ovako da pises postove jer ce da te kazne moderatori...imas na svakom svom postu opciju edit pa ako si nesto zaboravila dopises i ostaje na istom postu jer ovako ne smijes svaki novi post jedna recenica...
napravila sam ja pa ti gledam i pisem:)

ovako, prvo solar kad pravis to je ovo sto si ti stavila al biraj opciju with houses..jer su to kuce solarne...
3 pada u 4 u raku a mjesec je u biku na asc i to u konj sa jupiterom...kako ti je venera vladar asc i ona je u svom znaku a u 6 natalnoj..moguce preseljenje jer je 1 kuca u koju zivis 4 a 2 je 6 itd...
ja vidsim lijep aspeakt izmedju merkura kao vladara 2 i mjeseca pa to govori da mozete fino da prodjete od prodaje..saturn ne pravi aspekat u solaru..a kako je vladar 9 i u znaku je egz mozda malo bude cekanja al dobro ce da ispadne..vrh 6 je na merkura..pa je to neki lijep uredjen prostor, moguce zgrada ali nesto da bude iz 2 dijela jer je vaga...vi ste zivjeli vjerovatno u blizini neke vode, rijeke..sad ce drugi dom da bude u blizini nekih znamenitosti, mozda i skole..gradska sredina al lijepo naselje...
u prevodu, mislim da imate dobre predispozicije za prodaju i selidbu..cak ce to vec da krene od pocetka solara tj tvog rodjendana...
pisi sta se desava i puno srece sa svim:)

mirab
04-09-2011, 22:04
Virgo Taurus, Ovaj Neptun u 9 polju na 3 stepenu Jarca ti ume odvuci misli na neke stvari koje sada nisu aktuelne, jednostavno se izgubis u mislima i to je razlog sto se tvoj fakultet odugovlaci, olako si ti to shvatila. Tvoja koncentracija je sada slaba, kao da ne vidis pravi smisao tog studiranja. Ti si inace osoba sa jakom voljom i sa mnogo fizicke snage i ako me poslusas sesces, zagrejati mesto gde ucis i ja vidim da imas potencijal da zavrsis sto pocnes. Ostavi trenutno menje vazne stvari i neka ti studiranje bude prioritet, nema razloga da se to odugovlaci i ne zavrsi,srecno!

VirgoTaurus
04-09-2011, 22:11
virgo84 mnogo ti hvala na svemu divna si, sve si pogodila i izvini sto sam te iscimala al sad sam sva happy. i hvala ti za ovo pravilo za postove pojma nisam imala. hvala mnogo

mirab hvala na tumacenu ali problem uopste nije u tome, ja sam jako samokriticna i iskrena tako da nemam problema da priznam kad sam ucila a kad ne ovo je malo drugacija situacija u kojoj jedan kolokvijum polazem po godinu dana a za taj period naucila bi boga oca a ne kolokviju, problem i jeste u tome sto ulazem jako puno i sve sam zaustavila i podredila fakultetu a rezulate vidim jako sporo. zato sam i dosla ovde da mi neko protumaci aspekte. hvala u svakom slucaju. pozz :)

virgo84
04-09-2011, 22:38
[QUOTE=VirgoTaurus;303547]virgo84 mnogo ti hvala na svemu divna si, sve si pogodila i izvini sto sam te iscimala al sad sam sva happy. i hvala ti za ovo pravilo za postove pojma nisam imala. hvala mnogo

ma nije problem, samo polako i bice sve ok....:)

VirgoTaurus
04-09-2011, 23:45
ako jos neko hoce da baci komentar, slobodno :)