frajeru, izludjujes me, samo mislis i premisljas!!! [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : frajeru, izludjujes me, samo mislis i premisljas!!!

onira_mas
31-08-2011, 17:05
Cure moje drage,

S obzirom da sam negde pri kraju zivaca, ja vas lepo drugarski molim da gvirnete u ovu kartu i vidite da li sam u pravu: opasan ego, insistira na tome da mu se veruje pa i onda kada ne daje nikakva objasnjenja, donosi odluke iskljucivo intelektom, meri da li sta odgovara, a srce ne pita.

I sta ja da radim sa njim??? Iskreno, mnogo je sladak i sve to i ja sam slaba na njega. Dakle, upecala bih ga na duze, npr. na zivot ceo.
Sve mi se cini da ovde treba samo cutati i cekati.

Sta vi kazete?

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=o2lfile0aRUZ2-u1282652739&lang=e&gm=a1&nhor=2&nho2=1&btyp=2&mth=gw&sday=31&smon=8&syr=2011&hsy=-1&zod=&orbp=&rs=0&ast=

nale777
31-08-2011, 17:21
Pa, on je blizanac - devica. ASC na stepenu jarca - vrlo ozbiljan intelektualac, rekla bih.Ima stelijum u 9oj i covek od akcije,ali vrlo tvrdoglav. On radi nekoliko poslova i trebalo bi da mu jako dobro ide, jer ima egzaltiranog JU u raku u 10oj.Mozda ce i napredovati kroz clanstvo u nekakvoj organizaciji. Svoje emocije voli da skriva - MO u 12oj, mozda ih cak i negira MO90ME, a svakako ne govori o njima. Hm, jos ima Dc u ribama,a vladara u skorpiji.Covek koji svakodnevno donosi ozbiljne odluke,ali je u komunikaciji mutan, nejasan.Cesto se vraca svojim partnerkama, a moguce i da ih krije.

onira_mas
31-08-2011, 17:33
Pa, on je blizanac - devica. ASC na stepenu jarca - vrlo ozbiljan intelektualac, rekla bih.Ima stelijum u 9oj i covek od akcije,ali vrlo tvrdoglav. On radi nekoliko poslova i trebalo bi da mu jako dobro ide, jer ima egzaltiranog JU u raku u 10oj.Mozda ce i napredovati kroz clanstvo u nekakvoj organizaciji. Svoje emocije voli da skriva - MO u 12oj, mozda ih cak i negira MO90ME, a svakako ne govori o njima. Hm, jos ima Dc u ribama,a vladara u skorpiji.Covek koji svakodnevno donosi ozbiljne odluke,ali je u komunikaciji mutan, nejasan.Cesto se vraca svojim partnerkama, a moguce i da ih krije.

Sve sto si napisala je tacno.
U braku je, ali sada ,,odlucuje'' da li ce se razvesti, da li zeli decu ( jer posle 15 godina braka nema decu ) i da li ja tu odgovaram.
Kao da sklapa biznis, jel da?

A inace, zenu sam mu upoznala, potpuno neodgovarajuca, ne idu jedno uz drugo, on aktivan, ona pasivna, plava, debeljuca, a on voli visoke mrsave brinete i nije mu jasno ( navodno ) kako on sa njom u braku. Nju dakako skriva jer nije reprezentativna, ali ako se kojim slucajem odluci da krene u mom pravcu, pojima nemam kako ce skrivati mene :D

TigaBg
31-08-2011, 17:42
Nju dakako skriva jer nije reprezentativna

Svašta.
So90Mo, Mo0Ur0Pl u 12. kući
Vladar Asc Me spaljen u 9. kući
Ve u Ovnu u 8. kući neaspektovana
Mars na Algolu180 Ne

Jel treba dalje?
Ludak.

andjelikadepeures
31-08-2011, 17:46
a mene bash zanima kako bi mogao da sakrije duplu Lavicu :D
hm... zanimljivo... vec par puta sam srela Mo90Me kod mushkaraca koji su dugo u braku bez dece. ne umem bash da rastumachim, ali mi pada na pamet da zenino telo prosto odbija da ga oplodi taj mushkarac...

ti si dupla vatra... sa Mo u Skorpiji i Ve u Raku... razmisli da li bi tvoje emotivne potrebe zadovoljio mushkarac poput njega, koji mozda samo u krevetu moze da pokaze neku vatru...
archi ti njega u krevetu, ali za neshto na duze staze bolje sachekaj nekog kome zivot nije hladni prorachun

A inace, zenu sam mu upoznala, potpuno neodgovarajuca, ne idu jedno uz drugo, on aktivan, ona pasivna, plava, debeljuca, a on voli visoke mrsave brinete i nije mu jasno ( navodno ) kako on sa njom u braku. Nju dakako skriva jer nije reprezentativna, ali ako se kojim slucajem odluci da krene u mom pravcu, pojima nemam kako ce skrivati mene :D

njemu je savrshena, veruj mi, chim je toliko dugo u braku s njom. dopushta mu da radi shta hoce i ne buni se.
zashto bi mu onda trebala neka druga, zahtevnija, kad on nije u stanju sebe da da u potpunosti nikome?

thalatte
31-08-2011, 18:07
Hm...nakon 15g braka ipak se sjetio da voli dugonoge brinete, hm...i sad mora odlučit da li da ostane sa debeljuškastom plavušom, hm....kako li samo prije nije shvatio koji tip žene mu odgovara, nego nakon 15g. braka i sa kojih 45g

Joj krivi principi, kriva brija...zašto bi uopče tebe ko trebao odabrati, tj. odlučivati da li si ti dovoljno to...zar se ne ponizuješ time? Mlada si, vjerojatno zgodna, ima da ti biraš, a ne on u krizi srednjih godina...omg

onira_mas
31-08-2011, 21:27
a mene bash zanima kako bi mogao da sakrije duplu Lavicu :D

Ajaoooj to je i meni show! Mi u kolima na semaforu, drugi frajeri zevaju u nas a on se cudi sto nije mu jasno i odjednom kaze: pa da, kad gledaju u tebe i misle se sa kojom zvakom te je smuvao tip koji vozi Smarta!

hm... zanimljivo... vec par puta sam srela Mo90Me kod mushkaraca koji su dugo u braku bez dece. ne umem bash da rastumachim, ali mi pada na pamet da zenino telo prosto odbija da ga oplodi taj mushkarac...

U ovom slucaju, ona ne moze da ima decu, svi lekarski nalazi na to ukazuju, ali ko ge ga znati.

ti si dupla vatra... sa Mo u Skorpiji i Ve u Raku... razmisli da li bi tvoje emotivne potrebe zadovoljio mushkarac poput njega, koji mozda samo u krevetu moze da pokaze neku vatru...
archi ti njega u krevetu, ali za neshto na duze staze bolje sachekaj nekog kome zivot nije hladni prorachun

E vidis, krevet je i problem - znamo se dva meseca, izlazili, isli na paraglajding itd, malo pipkao,ali seks se jos nije ni desio!!! Ono sto on kaze je da je hteo da me prevrne, da bi to vec uradio, ali mu se mnogo dopadam , pa ne bi da zuri.....Ne znam ja, to je meni cudno, al ajde.

njemu je savrshena, veruj mi, chim je toliko dugo u braku s njom. dopushta mu da radi shta hoce i ne buni se.
zashto bi mu onda trebala neka druga, zahtevnija, kad on nije u stanju sebe da da u potpunosti nikome?

I ovo je tacno, sto kaze moj drug, to je taktika ruznih riba - ne kenjas mu ne bunis se i on misli da je zeznuo a ovamo ga ona vrti.

U svakom slucaju, ja resih da cutim sto vise mogu, mada sam do sad imala 2-3 ispada besa koje je istolerisao - i to me je jako zacudilo.

Al da racuna, racuna sve u 16!

Svašta.
So90Mo, Mo0Ur0Pl u 12. kući
Vladar Asc Me spaljen u 9. kući
Ve u Ovnu u 8. kući neaspektovana
Mars na Algolu180 Ne

Jel treba dalje?
Ludak.

Al majke mi ne deluje tako ;)

andjelikadepeures
31-08-2011, 21:36
I ovo je tacno, sto kaze moj drug, to je taktika ruznih riba - ne kenjas mu ne bunis se i on misli da je zeznuo a ovamo ga ona vrti.

U svakom slucaju, ja resih da cutim sto vise mogu, mada sam do sad imala 2-3 ispada besa koje je istolerisao - i to me je jako zacudilo.

Al da racuna, racuna sve u 16!

ona mu je zena, kakva god da je. nemash ti ni jedan razlog nju da pljujesh.
on je taj koga klimax bije od betona pa bi da samopotvrdi svoju "mushkost" sa mnogo mladjom ribom. koju ce brzo da zameni drugom, trecom.... bez uvrede, ali tako jeste.

neko jednom napisa na forumu, Agena, chini mi se....
"Mushkarci u loshim brakovima se razvode, oni drugi samo traze zabavu!"

druga stvar, chak i da te on svarno voli, u shta sumnjam, ali hajde, garantujem da se usrao od pomisli da si mnogo mladja i da za par godina mozesh da ga ostavish i potrazish sebi ravnog. a veruj mi, to nije mali strah kod mushkarca. a ovaj tvoj ne zeli da ostane na "duplo-golo"

reshila si da cutish? i dokle tako? mislish da cesh tako biti zadovoljna i srecna?
razmisli josh jednom.

tatjanaj
31-08-2011, 23:09
Onira, meni nije jasno sto si se ti zalepila bas za nekog ko vec ima nekog, pored toliko slobodnih momaka?

anja28
31-08-2011, 23:22
Tatjana, mislim da je bitnije da nadje nacin kako da se odlepi od ovog, a ne kako se zalepila:).

@ onira - Meni je posebno cudno sto posle 2 meseca, on jos uvek nece sex, jer mu se previse svidjas. Tu, veruj mi nesto ne stima.

tatjanaj
31-08-2011, 23:25
To sam i rekla, samo na svoj nacin. "Zasto si se zalepila" znaci "Sta uopste trazis s njim" (prim.prev) :)

TigaBg
31-08-2011, 23:37
Al majke mi ne deluje tako ;)

Verujem ti, jer mu je vladar Asc Me0So u Blizancu-mora da je sav sladak, šarmantan, poletan...
Ali natalna mi nije tako slatka.
Izvini ako sam preoštra :)

tatjanaj
01-09-2011, 09:21
Onira, a jesu li oni zvanicno u braku ili 'kao' u braku? Posto si rekla da nemaju ni dece, ni nista.. Ja bih po njegovoj karti rekla da se on nikada nije ozenio, niti ce se ozeniti, a po derivatnim kucama, ne vidim da ima zaniteresovanih za njega. Vidim samo neke neuspele pokusaje ljubavi...
Sta ce ti bre takav tip? Ipak si ti totalno drugaciji svet u odnosu na njega. A mozda je to i suvise blag izraz, posto i meni ova osoba deluje kao neko ko nije bas normalan.

lullybully
01-09-2011, 13:09
ona mu je zena, kakva god da je. nemash ti ni jedan razlog nju da pljujesh.
on je taj koga klimax bije od betona pa bi da samopotvrdi svoju "mushkost" sa mnogo mladjom ribom. koju ce brzo da zameni drugom, trecom.... bez uvrede, ali tako jeste.

.

Slažem se, to sam već i sama rekla;)

Nije ta sirota ništa kriva, on je taj koji bi trebao ostat sam i nedojeban.
Uostalom,kakva ti je to ljubav kad njemu treba više od mjesec dana da se odluči koja mu opcija bolje odgovara - ostat ženom ili odjahat u suton s autoricom...neš ti ljubavi:rolleyes:

Sad smo 1.9., on će idućih mjesec dana (do 1.10.) razmišljat koja mu je bolja, jao Onira, mlada si, ali nisi i balavica da to pušiš... tvoji vršnjaci su sada u najboljim i najpotentnijim godinama, što će ti ovaj, uskoro, a možda i već impotentni starkelja?:o

arctiumLappa
01-09-2011, 15:29
Sta vi kazete?
Kazem da se pripremis na dolazece tranzite.

1. saturn preko marsa u izgonu
2. uran kvadrat venera
3. pluton opozicija venera

ovo je tek pocetak veoma teske zivotne faze. probaj da budes kreativna i domisljata, kreativnost nas odvaja od depresije, domisljatost nas stavlja u prednost. astrologija je tu da ti pomogne -koristi je!

Che1
01-09-2011, 16:41
Reprezentativna, hahahahhahahaa.....
Ma nemoj:)