Mala nedoumica oko vremena rodjenja [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Mala nedoumica oko vremena rodjenja

sovica
28-08-2011, 17:54
Postovani forumasi :)

Imam malu nedoumicu oko gore navedene teme.Naime, u razgovoru sa drugaricom koja se interesuje za astrologiju,dosle smo do pitanja zimskog i letnjeg racunanja vremena i da li to ima efekta na licni horoskop onih koji su rodjeni pre uvodjenja novog racunanja vremena (27.marta 1983.). Mozda zvuci konfuzno ali eto licnog primera koji je sporan.
Rodjena sam 4.maja 1982. u 18:15 prema podatku iz izvoda.Drugarica tvrdi da je za izradu (moje) natalne karte potrebno uzeti vreme rodjenja koje je za sat manje tj. 17:15 :confused:
Sad,ja polazim od toga da bi jedan vidjeniji astrolog znao za tu problematiku i uputio bi me na istu pre par godina,ali nije. Obzirom da vecina koristi programe za izradu natalne karte,mozda to ima nekog smisla da nisu/jesu usaglaseni sa letnjim i zimskim racunanjem vremena pa da postoji neka razlika...
Zapravo,ne znam i zato pitam vas:) Nadam se da sam bila razumljiva jer mi je iskreno malo sve zbunjujuce. :confused: :confused: :confused:

silver006
28-08-2011, 18:05
Mislim da ako radis kartu na astro.com tamo ide automatski. :)a u programima moras uglavnom da uzmes u obzir letnje racunanje vremena

sovica
28-08-2011, 18:13
Znaci,ipak 18:15?Na tom sajtu sam i unela podatke i identicni su sa onim koje je astrolog rucno (mada sumnjam:D ) uneo na natal.